Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualizacja PS+ pewnie koło 17, tak?

We wrześniu najbardziej interesuje mnie Oddworld: Abe's Oddysee. Genialna gra, która zajęła mi dużą część dzieciństwa :P A co do dzisiejszej aktualizacji, to ogram sobie Zen Pinball, bo w demo grało mi się wyśmienicie :)

Edytowane przez Rater

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co niezły update. MediEvil i Zen Pinball to instant download dla mnie, dynamiczny theme (CLOCK) jest genialny w swojej prostocie. (I mean: ogromny, kwadratowy zegar wskazujący nam godzinę w czasie rzeczywistym, czego tutaj nie lubić? ;P ), avatarki stare ale jare no i Mushroom Wars Trial :rolleyes:

Czego jednak brak to demka Mafii 2. Liczę jeszcze po cichu, że się ukaże, w przeciwnym razie będę wielce niepocieszony, tym bardziej że wspomniano o nim na łamach ps3site newsy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie ściągania minis'ów itp. gier. Jeśli dana gra jest dostępna do ściągnięcia przez np. miesiąc (nie wiem co ile zmieniają się dostępne gry) to czy jak już ją sciągnę to mam ją na zawsze czy na okres kiedy jest dostępna do ściągnięcia czy na okres posiadania PSN+ ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie ściągania minis'ów itp. gier. Jeśli dana gra jest dostępna do ściągnięcia przez np. miesiąc (nie wiem co ile zmieniają się dostępne gry) to czy jak już ją sciągnę to mam ją na zawsze czy na okres kiedy jest dostępna do ściągnięcia czy na okres posiadania PSN+ ? :)

W darmowe gry możesz grać tak długa jak będziesz płacił abonament PSN+.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I musisz je ściągnąć choć raz w miesiącu kiedy są dostępne. Nie musisz ich nawet uruchamiać ale jeśli nie ściągniesz czegoś np. w sierpniu a we wrześniu pomyślisz, że jednak byś pograł to po ptokach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I musisz je ściągnąć choć raz w miesiącu kiedy są dostępne. Nie musisz ich nawet uruchamiać ale jeśli nie ściągniesz czegoś np. w sierpniu a we wrześniu pomyślisz, że jednak byś pograł to po ptokach.

ok ale mogę sobie ściągnąć i jak najdzie mnie ochota to zargrać. O to mi chodziło dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale nie w innym miesiacu niz w tym w ktory ta gra jest. Przeciez napisal kolega. Musisz sciagnac w tym miesiacu w innymi nie sciagniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po prostu dodawaj na listę ściągniętych gier/dodatków (ogólnie plików). Ja tak robię, nie mam killzone 2, przymierzam się do kupna. W lipcu był jakiś zestaw mapek. Wybrałem opcję ściągnięcia i w momencie gdy pojawił mi się progres downloading'u wcisnąłem anuluj. Takim sposobem stuff dodaje sie na listę ściągniętych plików a można go potem ściągać przez cały okres posiadania PS+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps+ w ***** robią ...... miały być wszystkie bety , to ja sie pytam gdzie beta do dead nation !?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś wiadomo o możliwości zmiany PSN ID w P+?

Doszły mnie plotki, więc jeśli tak się stanie to będę wdzięczny jeśli ktoś mi puści PM. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka mozliwosc jest na razie tylko w japonii. kiedy bedzie w innych regionach i czy w ogole - to nie wiadomo (ploty chodza ze bedzie taka opcja).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś napisać w jakim języku jest inFamous z naszego polskiego PlayStation Store, dostępny przez PS+? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inFamous jest po Polsku.

To i tak tylko 1h trial, nie warto zasysać.

W sumie fakt. Dalej niż w demie nie doszedłem xP

Ale taki godzinny trial np. Mushroom Wars przydaje się czasem, gdy wpadnie dziewczyna i akurat nie ma się odpowiedniej gry dla dwóch osób :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i tak tylko 1h trial, nie warto zasysać.

Taaa, a patrz ja jakoś dałem radę grę ukończyć na tym trialu. :)

Trail jest po polsku. Ma limit 60 minut ale jest to tylko limit na sesję, po prostu po godzinie wychodzi de xbm. Od razu możesz sobie uruchomić ponownie i kontynuować, tracisz co najwyżej postęp w misji, którą robiłeś kiedy upłynął limit czasu ale nie ma problemu z tym wielkiego bo wyświetlają się ostrzeżenia na 30, 15 i 5 minut do końca. No i nie ma pucharków a właściwie są ale tylko lokalnie, nie synchronizują się z serwerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktos potwierdzić to co napisał jdaniels? Sprawdziłbym sam ale nie widzi mi się ściągać ponad 7 Gb, by w razie czego zagrać tylko w 1 h;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, a patrz ja jakoś dałem radę grę ukończyć na tym trialu. :)

Trail jest po polsku. Ma limit 60 minut ale jest to tylko limit na sesję, po prostu po godzinie wychodzi de xbm. Od razu możesz sobie uruchomić ponownie i kontynuować, tracisz co najwyżej postęp w misji, którą robiłeś kiedy upłynął limit czasu ale nie ma problemu z tym wielkiego bo wyświetlają się ostrzeżenia na 30, 15 i 5 minut do końca. No i nie ma pucharków a właściwie są ale tylko lokalnie, nie synchronizują się z serwerem.

Eee? o.O

Zarówno inFamous jak i Mashroom Wars po utracie ważności wyrzucało mi coś w stylu: "Upłynął limit czasowy, przejdź do PSN" i nijak nie mogłem tego odpalić xP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da się jakoś zapisać do PSN+ - tak aby mi liczyło okres od początku (czyli czerwca) i tak żebym teraz mógł sobie ściągnąć LBP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×