Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Eee? o.O

Zarówno inFamous jak i Mashroom Wars po utracie ważności wyrzucało mi coś w stylu: "Upłynął limit czasowy, przejdź do PSN" i nijak nie mogłem tego odpalić xP

A posłuchałeś komunikatu? Jak nie jestem zalogowany do PSN to owszem wyskakuje komunikat o upływie ważności ale po zalogowaniu inFamous po prostu działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A posłuchałeś komunikatu? Jak nie jestem zalogowany do PSN to owszem wyskakuje komunikat o upływie ważności ale po zalogowaniu inFamous po prostu działa.

Mój błąd - chodziło mi o wejście do PS Store. Cały czas byłem zalogowany do PSN, a po upływie limitu czasu pozwalało mi przejść do sklepu xP Nic więcej.

da się jakoś zapisać do PSN+ - tak aby mi liczyło okres od początku (czyli czerwca) i tak żebym teraz mógł sobie ściągnąć LBP?

LBP jest nadal do ściągnięcia z PS+. Nie wiem czy tylko dla tych, którzy są od początku, czy dla wszystkich. Ja kupiłem gdzieś w połowie lipca i mogłem ściągnąć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd - chodziło mi o wejście do PS Store. Cały czas byłem zalogowany do PSN, a po upływie limitu czasu pozwalało mi przejść do sklepu xP Nic więcej.

Być może ściągnąłeś już poprawioną wersję. Wiem, że nie jestem jedyny, któremu inFamous działa, było też o tym na tym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może ściągnąłeś już poprawioną wersję. Wiem, że nie jestem jedyny, któremu inFamous działa, było też o tym na tym forum.

No właśnie czytałem tamten temat i od razu po tym ściągnąłem. No cóż... too late widocznie =P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LBP nadal można ściągnąć - kupiłem + w ubiegłą sobotę; LBP ściągnąłem przedwczoraj.

BTW

Nie orientujecie się co daja w październiku? Są jakieś nieoficjalne przecieki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poska stronka PSN+ jak zwykle nie uaktualniona - wystarczy zmienić kraj na UK i tam zobaczyć co będzie

PS ja mam takie wrażenie że z miesiąca na miesiąc coraz to gorzej z tym PSN+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poska stronka PSN+ jak zwykle nie uaktualniona - wystarczy zmienić kraj na UK i tam zobaczyć co będzie

PS ja mam takie wrażenie że z miesiąca na miesiąc coraz to gorzej z tym PSN+

... Taa pewnie w pierwszym miesiącu zwraca ci się prawie cała suma a miesiąc kolejny przed nami czyli wrzesień jest wart ponad 100zł co może być gorzej ? Przez cały rok dostajesz content który wart jest dużo więcej niź twoje wpłacone 200zł. Ale interes jest dla tych któży nic nie kupywali z PSN a ci co robili już zakupy to na własną odpowiedzialność wykupili abonament bo wiadome było że będzie się coś powtarzać to co już kupili. Jedyne co można zażucić EU PS+ to to że dostajemy tylko co miesiąc a US mają różnie smaczki co tydzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony ubiło tutaj niezły interes - mają niezłych specjalistów od marketingu. Sprzedają ludziom coś - co by nigdy i tak sami nie kupili - a Ci jeszcze ich bronią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony ubiło tutaj niezły interes - mają niezłych specjalistów od marketingu. Sprzedają ludziom coś - co by nigdy i tak sami nie kupili - a Ci jeszcze ich bronią.

Chłopcze , nie rozśmieszaj mnie :) , prawda nie kupił bym bo nie doładowywuje regularnie PSN , nie wydał bym tyle kasy na gry ponad 1000zł lol , a jak raz na rok wpłacę 200zł i co miesiąc mam 4 gry w tym 2 crapy czasem fajny ps one i zawsze porządną pełna gre z PSN + pierdułki... Nie chce mi sie tego od nowa tłumaczyć więc jak będziesz miał argumenty to porozmawiamy jak narazie nie jesteś partnerem do rozmowy zemną a więc jak by powiedział Ferdynand Kiepski " Prosze mnie stąd opuścić !!!! , bo nie wytrzymie kurde.. bo nie wytrzymie!"

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo mogę powiedzieć o tobie drogie dziecko. Masz jeden argument wzięty ze strony sony "te gry są warte przecież 1000zł". Wow trzeba je kupić, bo moge je mieć za 195 rocznie - ale odjazd... Ale nie zapomnij, że nie będziesz miał dostępu do tych gier jak przestaniesz płacić abonament. Nie będziesz miał dostępu do tych gier gdy padnie ci PS3, bo przecież na nową PS3 będziesz mógł ściągnąć tylko to co jest dostępne w danym miesiącu. Już nawet amerykanie są mądrzejsi, bo im aby bulili kasę dali niższy abonament, a dodatkowo dostają o wiele więcej niż w EU.

Jak dla mnie PS+ jest dla ludzi - co nigdy sami sobie nic nie kupili w PSN - a tutaj zapłacą abonament i dostają coś w muszą grać i się z tego cieszyć (bo przecież zapłacili za to). Ja wole zapłacić więcej, ale zagrać w te gry w które mam ochotę, a nie w które mi każą. Wiem w co lubię grać, a że na granie nie mam za dużo czasu, to nie stać mnie na stratę czasu na crapy sprzed paru lat.

Edytowane przez redlumek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo mogę powiedzieć o tobie drogie dziecko. Masz jeden argument wzięty ze strony sony "te gry są warte przecież 1000zł". Wow trzeba je kupić, bo moge je mieć za 195 rocznie - ale odjazd... Ale nie zapomnij, że nie będziesz miał dostępu do tych gier jak przestaniesz płacić abonament. Nie będziesz miał dostępu do tych gier gdy padnie ci PS3, bo przecież na nową PS3 będziesz mógł ściągnąć tylko to co jest dostępne w danym miesiącu. Już nawet amerykanie są mądrzejsi, bo im aby bulili kasę dali niższy abonament, a dodatkowo dostają o wiele więcej niż w EU.

Jak dla mnie PS+ jest dla ludzi - co nigdy sami sobie nic nie kupili w PSN - a tutaj zapłacą abonament i dostają coś w muszą grać i się z tego cieszyć (bo przecież zapłacili za to). Ja wole zapłacić więcej, ale zagrać w te gry w które mam ochotę, a nie w które mi każą. Wiem w co lubię grać, a że na granie nie mam za dużo czasu, to nie stać mnie na stratę czasu na crapy sprzed paru lat.

Wydaje mi sie że dzieckiem jesteś ty ... najpierw doinformuj się, poczytaj a nie wypisujesz pierdoły , jeszcze zniechęcisz kogoś wypisywaniem takich bzdur! Te gry są tyle warte ;] i nie możesz tego kwestionować bo to prawda. Jeżeli już się zaczyna to trzeba kontynuować subskrypcje każdy kto wykupił zapoznał się z regulaminem. Jak padnie mi ps3 kupie sobie nowe albo naprawie i wszystko ściągnę na nowo ! i to jest największa głupota z twojej strony, brak informacji. Istnieje Lista ściągnietych gier i z tej listy możesz pobierać ile chcesz, z każdego miesiąca bo wszystko co ściągnąłeś znajduje się na tej liście .... Jak ci sie nie podoba to nie kupuj , dla ciebie to crapy a innym mogą się podobać prosta sprawa. Musisz zapamiętać sobie jedno nie każdy myśli tak jak ty, nie stać cie na to albo masz inny powód by tego nie lubić to nie znaczy że ponad wszystko musisz to udowodnić argumentami wymyślonymi po śniadaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie że dzieckiem jesteś ty ...

Tę zabawę i wycieczki personalne zacząłeś ty pisząc do mnie "Chłopcze , nie rozśmieszaj mnie "

najpierw doinformuj się, poczytaj a nie wypisujesz pierdoły , jeszcze zniechęcisz kogoś wypisywaniem takich bzdur! Te gry są tyle warte ;]

te gry tyle kosztują w PSN - co nie znaczy że są tyle warte

i nie możesz tego kwestionować bo to prawda.

patrz wyżej

Jeżeli już się zaczyna to trzeba kontynuować subskrypcje każdy kto wykupił zapoznał się z regulaminem. Jak padnie mi ps3 kupie sobie nowe albo naprawie i wszystko ściągnę na nowo ! i to jest największa głupota z twojej strony, brak informacji. Istnieje Lista ściągnietych gier i z tej listy możesz pobierać ile chcesz, z każdego miesiąca bo wszystko co ściągnąłeś znajduje się na tej liście ....

Moja wina - nie doczytałem regulaminu - szkoda że tylko tego nie ma napisanego wyrażnie na ich stronie, tak samo jak tego - że do gier nie będzie dostępu jak nie przedłużysz abonamentu

Jak ci sie nie podoba to nie kupuj , dla ciebie to crapy a innym mogą się podobać prosta sprawa.

To już poruszyłem w poście wyżej - nie mam tyle czasu aby grać w to co mi dadzą - wolę w to na co mam ochotę. Czasu nie wygrałem na loterii - niektorzy pracują, mają rodziny i znajomych. Dla mnie PS3 jest odskocznią od tego wszystkiego - dla innych pewnie jest ich życiem - dla nich to polecam kupno PS+ na pewno skorzystają ze wszystkich pozycji

Musisz zapamiętać sobie jedno nie każdy myśli tak jak ty,

Jak narazie to ty nie możesz się pogodzic z tym że ktoś ma zadanie inne niż ty. To nie ja naskoczyłem na Ciebie - tylko Ty na mnie...

nie stać cie na to albo masz inny powód by tego nie lubić

to już wyjaśniłem

to nie znaczy że ponad wszystko musisz to udowodnić argumentami wymyślonymi po śniadaniu.

lepsze takie argumenty niż żadne. Nie zachowuj się jak mały populista - naskakując na inny i ich dyskryminując zamiast przedstawiając swoje twarde adgumenty

Edytowane przez redlumek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę cytował napisze na czysto , ja staram sie patrzeć obiektywnie widze wady i zalety i niekwestionowaną wadą jest że tarci sie dostęp do gier po upływie subskrypcji ale o tym już napisałem. Nie chciałem na ciebie naskoczyć tylko wyjaśnić może źle sformułowałem treść. A Chłopcze to nie jest odniesienie się jako do dziecka...... Myśle że nie ma sensu spamować i sie kłócić ty wyraziłeś soją opinie ja też i wystarczy. Po prostu denerwuje mnie jak ktoś nie wie lub nie zna sie na czymś a wypisuje potem takie rzeczy.

Edit: A gry są tyle warte ile my jesteśmy w stanie za nie dać ;) , jak masz jeszcze coś do powiedzenia to zapraszam na pw.

Edytowane przez monobloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze że sobie to wyjaśniliśmy - tak na zimno na to patrzeć - to mamy mniej więcej te same zdanie na ten temat - chociaż stoimy na przeciwnych biegunach

Zapomniałem dodać - że mnie do PS+ by przekonało - jakby w październiku pojawiły się jakieś gry pod Move-a. Ja kiedyś miałem Wii i tam najbardziej podobały mi się strzelanki fpp - po dużej dawce strzelania z pistoletu do ekranu - do dzisiaj nie przestawiłem się na sterowanie padem. A taki Move - to będzie dla mnie takim powrotem do młodości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze że sobie to wyjaśniliśmy - tak na zimno na to patrzeć - to mamy mniej więcej te same zdanie na ten temat - chociaż stoimy na przeciwnych biegunach

Zapomniałem dodać - że mnie do PS+ by przekonało - jakby w październiku pojawiły się jakieś gry pod Move-a. Ja kiedyś miałem Wii i tam najbardziej podobały mi się strzelanki fpp - po dużej dawce strzelania z pistoletu do ekranu - do dzisiaj nie przestawiłem się na sterowanie padem. A taki Move - to będzie dla mnie takim powrotem do młodości :)

Też licze na to że będą tytuły na PS Move , ale mógł by być to problem dla osób które nie posiadają kontrolera ;/. Przez pierwsze miesiące zaledwie 20% graczy kupi move. Właśnie dorwałem PSX Xtreme i zabieram sie do czytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam nadzieje - że będą dodawać co miesiąc dodatkową grę na PS Move aby ludzie kupowali sprzęt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o której godzinie zmieni się zawartość +?

Bez jaj jest już prawie 20 a nadal wisi zawartość z poprzedniego miesiąca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba sie cos posralo bo nadal jest kicha :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tam od razu posrało, zapłacone? to użytkownik grzecznie poczeka... i dostanie... z małym poślizgiem. Co się będą spieszyć.

...

A tak się ten PS+ pięknie zapowiadał a po qwartale przypomina półki sklepowe w PRL`u, ech szkoda gadać, spece od marketingu obadali dobry plan a spece od finansów go uje..li

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, a ja tydzień temu kupiłem Street Fighter'a... :pinch: Zobaczy jak będzie z betami, bo puki co kiszka..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wez mi nic juz nie mow jakas zenada quwa ... oj nie podobami sie to i to bardzo ... na poczatku milem jaki napis odnosnie abo na rok i gratis rachet i clan a teraz nic :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wez mi nic juz nie mow jakas zenada quwa ... oj nie podobami sie to i to bardzo ... na poczatku milem jaki napis odnosnie abo na rok i gratis rachet i clan a teraz nic :(

A Hamburgery już mają ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tego nie wiem bo konta us i abo na plusie tym bardziej nie posiadam ... ale "juesendeje" moga miec oni zawsze maja wszystko lepsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tego nie wiem bo konta us i abo na plusie tym bardziej nie posiadam ... ale "juesendeje" moga miec oni zawsze maja wszystko lepsze :)

Mam nadzieje że jutro rano o 6.00 już będzie -.-

Edytowane przez monobloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×