Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem gdzieś w necie że ma być zwykła i okrojona wersja że ma być jeden język przypisany do sklepu w którym kupujesz, więc niby kupujesz na polskim psn to dostajesz z polską wersją jedynie. Źródła nie pamiętam więc można traktować to jako tylko plotkę.

Ja czytałem to samo :) Tyle, że to jest właśnie ciekawe, że podstawowa wersja nie została spolszczona. No cóż, poczekam aż ktoś kupi i da znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czytałem to samo :) Tyle, że to jest właśnie ciekawe, że podstawowa wersja nie została spolszczona. No cóż, poczekam aż ktoś kupi i da znać.

Zadzowniłem na infolinie do sony na nr 801 230 000 i dostałem odpowiedź "o ile mi jest wiadomo jest to polska wersja".

Edytowane przez piniogorki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za taką odpowiedź "o ile mi wiadomo" to ja podziękuje :) Mam nadzieję, że ktoś się skusi na roczną subskrypcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie skusilem i nie wierze, ze to full bo gra zajmuje 2 GB :D Ladnie musieli ja obciac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie skusilem i nie wierze, ze to full bo gra zajmuje 2 GB :D Ladnie musieli ja obciac.

Ok, to możesz powiedzieć czy to jest podstawka po Polsku? Będę wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie skusilem i nie wierze, ze to full bo gra zajmuje 2 GB :D Ladnie musieli ja obciac.

InFamous ma 7GB i gdzie ich te gry na bluray... Niech lepiej wprowadzą opcje aby gry odpalać z dysku a nie z napędu.

Edytowane przez piniogorki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy save'y z LBP GOTY będą widziane przez tę wersję z PS+? Przymierzam się do kupna rocznej subskrypcji. Miałem wersję LBP GOTY ale się wymieniłem a teraz chętnie znowu zagram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, save dziala, bo tez mialem goty. Jedyny minus to wszystkie naklejki z dodatkow sa do wyboru, ale wywala blad, ze nie posiadasz danej zawartosci i nie mozna ich uzyc. To samo ze strojami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za to jakiś czas temu grałem w podstawkę LBP (nie GOTY), więc i dodatki i update'y i save'y miałem z tej właśnie wersji i dla mnie to świeżo ściągnięte 2 GB'owe LBP jest po angielsku. Za to nie mam takiego problemu jak kolega wyżej. Wszystko śmiga jak z BD.

Edit: @snoopdogg LBP normalnie działa na koncie USA

Edit 2: Po zmianie języka w systemie LBP odpaliło się po Polsku. Więc mamy wersję przynajmniej dwujęzyczną.

Edit 3: Okazuję się, że godziny w trialach nie da się rozłożyć na kilka zagrań. Odpalasz grę, zegar zaczyna tykać i nie ważne czy wyłączysz po 5 min. czy nie. Po godzinie widnieję już napis: Expired. Szkoda.

Edit 4: Ciekaw jestem czy Wipeout po roku przestanie być grywalny ponieważ każda inna gra pod informacjami ma pozostały czas (nie licząc oczywiście LBP), a w/w Wipeout nie. Prawdopodobnie dlatego, że jest to demo + ściągany dodatkowo full game unlock. Można mieć nadzieję, że jak minie subskrypcja to klucz jednak nie wyparuje.

Edytowane przez kill
LBP i WIPEOUT ZOSTAJA NA ZAWSZE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podstawkę LBP, wykupiłem Plusa, ściągnąłem i wszystkie savy normalnie się wczytały a gra jest po Polsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa na kilku kontach , przynajmniej mogę powiedzieć ze na 2 w 100% :) wiec warto się złożyć , jedynie opcja automatycznego update będzie działać normalnie na u osoby która korzysta głównie z konta PLUS a szkoda bo przydatna jest opcja automatycznej aktualizacji gier :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Funkcja Automatyczne Pobieranie nie działa prawidłowo jak bym chciał. Zaznaczyłem aby się włączyła o 4 rano i pobierało, fakt pobierało to co miałem w download ale dodała mi np do ściągnięcia demo heavy rain które już mam na dysku i pełną wersje grałem na tym koncie co mam abonament. Narazie to jedynie co mi do gustu przypadło to pobieranie może być za pewno poprawią, a z dodatków jedynie to tapetka dynamiczna LBP mi się podoba reszta minis itp bez użyteczne dla mnie, wykupiłem na 3-mce no zobaczymy jak będzie dalej przez wakacje jak niczym nie zaskoczą podziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, mnie potargalo demo HR - ktore juz mialem, demo Mod Nation, i LBP na nowo zassalo :D

"Dzielic" na 5 sie da, ale nie wiadomo jak Sony bedzie reagowac na tego typu zagrania. Trza poczekac. Do tego ten + przy profilu i mam +20 do lansu wsrod friends'ow :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozmieniałem się na drobne i wykupiłem od razu roczną subskrypcję.

Warte to, czy nie warte swojej ceny, to się okaże w praniu, ale podejrzewam, że stracić nie stracę. W trailerze promocyjnym chwalą się, że za 39.99£ otrzymam w ciągu roku 'graty' za prawie 200£. Szybka kalkulacja napawa optymizmem, do tego szybszy download, zniżki już dostępnych produktów i tych, które się ukażą na PSS, oraz inne pierdy (avatarki, themy, ekskluzywna zawartość,wczesna beta, cuda wianki), to pierdy, które lubię wąchać (ekhm).

Z kolei na 'Dzień Dobry' dostałem do zassania pełną wersję LBP, z której żem rad nad wyraz bo chodziły słuchy, że miał być inFamous (w kolekcji), a LBP chociaż zawsze mnie intrygowało to nigdy nie zdecydowałem się na zakup. Jednym słowem, Plus już ma u mnie za to plusa ;)

Co się tyczy Auto-zassysania to funkcja trochę ssie, bo również jak kolega kilka postów wyżej nadmienił, wystąpiły mi błędy podczas downloadu HR demo. Swoją drogą, na cholerę mi się to ściągało skoro to mam, to już inna para kaloszy. Na chwilę obecną widzę tą funkcję do poprawki, tak aby była zoptymalizowana względem indywidualnego użytkownika PS+, tzn. auto-download tylko tych łatek do gier, które mamy w kolekcji oraz dema, których nie mieliśmy okazji sprawdzić. Taka personalizacja tej funkcji nie powinna być trudna, a zawsze mogą dodać funkcję manualną, która pozwoli nam przefiltrować zawartość przed jej ściągnięciem.

Abonament dostępny od wczoraj, więc wiele więcej nie mogę napisać nt. PS+, bo sam jestem ciekaw rozwoju i kierunku w jakim rzeczona usługa zacznie ewoluować.

Jestem jednak dobrej myśli i daję SONY kredyt zaufania. :thumbsup:

Edytowane przez SouL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby gratisowe gry nie przestawały działać to bym w to wchodził.

Podziękuje do czasu aż coś się zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś wyczytałem że PSN+ jak skończy się subskrycja automatycznie się przedłuża, sprawdziłem i mam na swoim koncie zaznaczone

jfxnw1.png

aby doładował konto jak przyjdzie taka potrzeba... oczywiście można to zmienić, proponuję tym co kupili na 3-mce żeby się poźniej nie zdziwili, że samo się przedłużyło jak ktoś użył karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisaliście, że themy i avatary zostają po wygaśnięciu subskrypcji. Jak sprawa wygląda z darmowym DLC ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisaliście, że themy i avatary zostają po wygaśnięciu subskrypcji. Jak sprawa wygląda z darmowym DLC ?

Darmowe DLC wygasają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 A ja mam pytanko jak mam to wykupić jestem na etapie kupowania Konsoli nie do końca wiem której ale to nie w tym temacie ... w jaki sposób należy wykupić konto Premium dodam, że nie mam karty kredytowej i interesuje mnie np. zakup w sklepie zdrapki czy coś takiego ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darmowe DLC wygasają.

Each month there will be dynamic themes, premium avatars and premium game elements/add-ons for you to download and many will be exclusive to PlayStation Plus members only. These are yours to keep forever once you have downloaded them.

W pierwszym miesiącu:

Premium Game Element: KillZone 2: Steel & Titanium DLC

Więc albo ja coś źle rozumiem albo Ty piniogorki nie wiesz co piszesz ;)

PS. cytat z bloga us

Edytowane przez bronar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×