Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko przez Xboxa :-[ Nikomu nie chce się pisać gier tak by wykorzystywały całą moc PS3, lepiej napisać grę pod Xboxa i PC, a potem przekonwertować by działała na PS3 (oczywiście w większości przypadków gorzej...)

Następny który gdzieś coś usłyszał i chce się podzielić :confused:

System PS3 jest nowy dla każdej wytwórni gier i prze konwertowanie nie jest proste jak było w przypadku PS2. Mieliśmy przykład w GOW III gdzie sami się wypowiadali o komplikacjach jakie napotkali i różnicach.

Wracając do tematu :

Aktualizacje dzięki P+ jeśli mamy je na 2 koncie i mamy hasło działają poprawnie ale przy każdym starcie PS3 1 konto jakie zobaczymy będzie P+ i musimy sie wylogować i zalogować na właściwe. Lbp zajmuje 2 GB bo było by śmieszne jak by dali grę na DVD :) DVD było na PS2 teraz czas na BRd Tak aby nie dało się jej tak łatwo kopiować itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie sprawa jest prosta, jeśli ktoś siedzi w PSN i w ogóle interesuje się wszystkim co związane ze światkiem okołogrowym, to abonament za 195 zł nie wydaje się szalonym wydatkiem, tym bardziej, że w trakcie zbierze graty przewyższające cenę wychodzącą. Casual może sobie odpuścić, bądź człowiek co na ps3 wchodzi od święta. Wszyscy inni powinni widzieć tą Plus usługę jako 'must-have' i jeśli ma się możliwości, to bez większego dąsania można sięgnąć do portfela. Jest to usługa skierowana stricte do uprzywilejowanych graczy. Jeśli się za takiego uważasz, to chyba nie musisz się 2 razy zastanawiać. Ja osobiście polecam.

Edytowane przez SouL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też polecam. Kupiłem z ekipą i wyszło 40 zł na głowe :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam ps3 od grudnia i wierze w to ze tytuly ktore sie ukarza nie zagoscily jeszcze na moejej konsoli - abo na rok ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skusiłem się na roczną subskrypcję i jestem zadowolony. Little Big Planet, Wipeout na dzień dobry, a tu jeszcze 11 miesięcy :) Fajna sprawa, zawsze będzie w co zagrać. Osobiście polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja czekam na dalsze propozycje sony narazie propnują wszystko co akurat mam na dysku z (gry)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nastepny miesiac bedzie ZenPinball i 60 min InFamous wiec bez zadnej rewelacji :)   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy podadzą co będzie w następnych miesiącach ? Bo od tego zależy czy kupie , a jeżeli bym kupował , to koniecznie teraz , bo chce mapki do Killzone'a .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nastepny miesiac bedzie ZenPinball i 60 min InFamous wiec bez zadnej rewelacji :)

Faktycznie, z mojego punktu widzenia na razie nic ciekawego Playstation+ nie ma do zaoferowania> LBP i InFamous na płytkach, Zen Pinball na dysku, Wipeout mnie nie interesuje. Mogli by jakoś poszerzyć ofertę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak , podliczyłem te gry i inny rzeczy na pierwszy miesiąc - 161 zł z tego co pamiętam . Także przy pierwszym miesiącu się prawie całość zwraca .Gdyby podali następne chociaż 2 miesiące , to bym się podjął tematu może , tylko ja bym kupował dysk 320gb od razu , także w moim przypadku Psn+ to wydatek rzędu ~380 zł , także chciałbym wiedzieć co będzie dalej i czy warto to brać i dysk zmieniać , bo bez dysku nie ma mowy ( 40gb, ehh ) . Co bym pobrał : Wipeout , Derby , Field Runners, Age of Zombies , mapy do Killzone'a koniecznie ! , ZenPinball , obydwa minisy , Medievil , trasy i pojazdy do Motorstorma koniecznie ! oraz wszystkie motywy i inne pierdołki . Głównie zależy mi na dodatkach do Kz i Ms , są to jedne z moich ulubionych gier , a inne pełne gierki z Pss też wezmę , tylko właśnie nie wiem czy warto brać głównie dla dodatków jak nie wiem co później wrzucą , a te przestaną po roku działać . Wtopa straszna z tym , że są aktywne tylko przy wykupionym abonamencie . To jest pewne ? I konkretnie które rzeczy obejmuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam, aż wyjdzie coś ciekawego, jak bym nie miał LBP WipeOutHD to bym się skusił ale z tego co czytałem to gry które nabędziemy w PSN+ to pozostają nam na zawsze a nie tylko w okresie abonamentu. jedyne co mnie kusi to parę dodatków ale obędę się bez nich, poczekam chwilę i jeżeli coś to na 1rok biorę.

Jak bym nie miał tych gier to brałbym od razu

Natomiast co do wielkość BR i pobranych danych na BR nie muszą stosować kompresji bo w ch...olerę miejsca natomiast prosta kompresja i mamy kilka do kilkudziesięciu razy mniej

Przeczytam dokładnie regulamin co i innym polecam i dopiszę, jednakże bije to na głowę LIVE bo są za darmo tytuły i czasem w grę nie gra się dłużej niż tydzień :)

Pozdrawiam

edit 1)

Dostęp do niektórych materiałów, z wyłączeniem materiałów objętych rabatami, kończy się wraz z końcem okresu subskrypcji.

Czyli wszystkie free będą przez okres subskrypcji natomist jeżeli kupisz coś za conajmniej 1 gr. to masz na stałe

Edytowane przez stachna01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka kompresja , czego ? Chodzi ci o Lbp ? "rosta kompresja i mamy kilka do kilkudziesięciu razy mniej" . Mi się wydaje , że to Lbp działa tylko przy podłączonym internecie , bo pobiera podstawowe dane na dysk , a resztę doczytuje na bieżąco , na pewno nie jest cała gra z Blu-ray na dysku , nawet po kompresji , musiałby się wypowiedzieć ktoś , kto już ma Lbp .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zainteresowany tą usługą. Minis mnie nie ruszają, podobnie jak większość DLC (nieliczne mogę zakupić dzięki kartom doładowującym), testowanie gier, które mnie nie zachwycają pochłonełoby tylko niepotrzebnie czas (jesli coś mi się podoba, to to kupuję i dema nie są mi potrzebne). Po zebraniu za i przeciw, odpuszczasm sobie PSN+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wykupilem caly rok Playstation+ i jak na razie nie zaluje. Nie mialem LBP (dostalem), nie mialem WipeOut HD (dostalem), za miesiac dostane gre ktorej nie mam Zen Pinball + minisy i PSClassics, dla mnie super. Oplaca sie dla osob ktore nie maja tych gier. Dla innych na razie nie chyba ze SONY doda nowa funkcjonalnosc w PS3 tylko dla PS+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałeś, a kupiłeś. ;)

Jesli komuś zależy na wielu grach z PSS, to czemu nie, ale imho reszta nie ma czego tam szukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałeś, a kupiłeś. ;)

Jesli komuś zależy na wielu grach z PSS, to czemu nie, ale imho reszta nie ma czego tam szukać.

Spłycasz to Majkel. A niepotrzebnie. Usługa raptem raczkuje i dostępna niecały miesiąc. Nie wiesz jak się rozwinie i co oprócz gier, których niektórzy nie mają będzie oferować. Mówimy tutaj również o DLC, wczesnych betach i demo wersjach. Zniżkach na produkty, które się ukazały bądź ukażą. Szybki transfer i brak kolejek sieciowych. Auto-download i prestiż bycia w grupie ludzi z żółtym plusem obok nicka ot tak. Nie podoba Ci się ta usługa, nie przemawia do Ciebie i jest niepotrzebna. Zdanie szanuję, ale nie spłycaj tego do brodzika intelektualnego, niektórych użyszkodników tego forum. Za pół roku, na pewno będzie można jasno i klarownie sobie i innym powiedzieć. To był fail i rzut na kasę ze strony SONY, lub zaczniemy się zastanawiać nad przedłużeniem prenumeraty. Dajmy się tej usłudze trochę rozwinąć zanim zaczniemy nań wieszać psy. Jak tak dalej pójdzie to będziemy podważać sens grania na PS3, wszak Xbox 360 i 'bezpłatny' live ma więcej do zaoferowania. Szanujmy się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uraziłem kogoś swoim wpisem? Jeśli tak to przepraszm. ;)

Pisałem o swoich odczuciach dotyczących obecnej usługi. Na tę chwilę mnie nie zainteresowała, ale może się to kiedyś zmienić. Zobaczymy.

Jasne, że należy się wzajemnie szanować. :)

BTW "Majkel"?? :P

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałeś, a kupiłeś. ;)

Właśnie że dostał i to tylko na czas opłacania abonamentu... ,a potem mu zabiorą :confused:

Gdyby kupił to nigdy by mu nie mogli zabrać :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ta usluga chwilowo jest bezsensowna, oczywiscie dopiero raczkuje i mozna dac jej chwilowy kredyt zaufania, ale niestety PSN+ nie ma na razie nic w swojej usludze co mogloby mnie sklonic aby ja zasubskrybowac.

Obiecywali update ps3 umozliwiajacy Cross-chata na PSN+ pod koniec czerwca(?) bodajze i jak na razie "glucho wszedzie" i Alu zastanawia sie "co to bedzie, co to bedzie".

Ciekawi mnie tez kwestia triali, kto niby bedzie chetny sciagac 10gb tylko po to aby godzinke sobie pograc ? Gdzie 10gb to i tak optymistyczna prognoza, niech wyjdzie trial takiego nowego MGS'a chocby xD ...

No nic, ja zlewam na razie na te usluge. Niech sie wywiaza z obietnicy cross-chata, to wtedy bez zastanowienia biore PSN+ aby moc sobie pierdzielic glupoty ze znajoma lub grajac w multi FPS'a uniknac krzykow dzieci, poki co, ja dziekuje za taki "ekskluziFF content".

PS.

Jesli komuś zależy na wielu grach z PSS, to czemu nie, ale imho reszta nie ma czego tam szukać.

Jakkolwiek plytko by to nie brzmialo, zgadzam sie z tym, bo na chwile obecna tak mozna splycic, wroc, strescic, PSN+

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skusiłem się na PlayStation Plus, 16,25zł na miesiąc za klasyk z pierwszego PlayStation, 2 popierdułkowate minisy na które normalnie żal mi było kast, gra z PSN, zniżki na DLC, no i możliwość udziału w beta testach hitowych gierek to nie wygórowana cena. LBP na przywitanie dla mnie też jest ok, bo gra mi nie podeszła - sprzedałem ją, teraz mam zamiar dać jej szanse i kto wie.. może przypasuje :)

W każdym bądź razie inicjatywę oceniam na PLUS!

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie usługa jak najbardziej się sprawdza. Kupiłem gołą konsolę i każda "pożyczona" gra jest mile widziana.

Miło by było gdyby SONY zrobiło listę, których gier nie zamierza dodać jako FREE. Aż strach coś kupować w PSN.... ;)

Pozdrawiam,

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy :

Mam pytanie odnośnie LBP , czy to jest rzeczywiście pełna wersja bo jak grać (włączyć) grę sieciową ? Czy warunkiem jest przejście określonych etapów gry? Pamiętam kiedyś miałem wersje pudełkową i grałem z kilkoma osobami na jednej planszy a teraz nie mam nawet opcji sieciowej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×