Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli aktywny abonament trzeba będzie mieć tylko dla darmowych: 2 minisów, 1 gry z PSN i 1 klasyka PSone miesięcznie?

"Wszystko inne" zostaje nasze po wygaśnięciu subskrybcji. Jeśli się mylę, to popraw mnie ktoś :tongue:  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pewnie każdy wie, mamy możliwość wykupienia abonementu na usługi ps store. Dziwi mnie jednak fakt, że ów abonament jest o połowę tanszy na rynku amerykańskim. Kto posiada konto na pleyu w stanach pewnie od razu to sprawdził i zauważył.

Mam pytanie.

Czy jeśli wykupię abonament na koncie US to każdą funkconalność, grę, motyw itp będę mógł odpalić na swoim 'polskim' profilu? Dopuki w PS store nie pojawił się 'PLUS' sprawa była prosta. Ściagane dema, tapety itp można było odpalać na innych profilach. Jak to jets z nową, płatną usługą, której ceny są tak różne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLC w wersji amerykańskiej nie będą współpracować z europejskimi wydaniami gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym miesiącu:

Premium Game Element: KillZone 2: Steel & Titanium DLC

Więc albo ja coś źle rozumiem albo Ty piniogorki nie wiesz co piszesz ;)

PS. cytat z bloga us

No to jeszcze lepiej i dobrze że byłem w błędzie ta informacja mnie cieszy :thumbsup:

Edytowane przez piniogorki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLC w wersji amerykańskiej nie będą współpracować z europejskimi wydaniami gier.

W żadnym wypdku czy jest szansa, że w części gier będzie ok? Nie bardzo się znam na tych wszystkich różnicach ;) Czyli co? Lepiej nie ryzykować co? Chociaż pokusa 'cenowa' jest duża

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A działa u każdego użytkownika na konsoli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko:

Czy minisy i Gry z PSOne znikają po miesiącu jeśli mam je na dysku czy jak sie skończy subskrypcja? Bo do ściągnięcia rozumiem, że są przez miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko:

Czy minisy i Gry z PSOne znikają po miesiącu jeśli mam je na dysku czy jak sie skończy subskrypcja? Bo do ściągnięcia rozumiem, że są przez miesiąc.

blokują się po okresie wygaśnięcia subskrypcji i nie da się ich uruchomić , a o ile zrozumiałem dobrze treść opisu usługi plus , gry są do pobrania w sklepie tyko przez miesiąc a później z niego znikają ale nie ma to wpływu na gry na naszym dysku, nie wiem tylko czy czasem nie zostają w naszej liście gier pobranych

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blokują się po okresie wygaśnięcia subskrypcji i nie da się ich uruchomić , a o ile zrozumiałem dobrze treść opisu usługi plus , gry są do pobrania w sklepie tyko przez miesiąc a później z niego znikają ale nie ma to wpływu na gry na naszym dysku, nie wiem tylko czy czasem nie zostają w naszej liście gier pobranych

Czyli jak będe przedłużał subskrypcję zanim ona wygaśnie to gry będę nadal posiadał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W żadnym wypdku czy jest szansa, że w części gier będzie ok? Nie bardzo się znam na tych wszystkich różnicach ;) Czyli co? Lepiej nie ryzykować co? Chociaż pokusa 'cenowa' jest duża

Nie ma szans. Zakupine dodatki muszą być z tego samego regionu co gra. W sumie mógłbyś kupować choćby na Alegro amerykańsie wersje gier (poznasz je po  lewym dolnym rogu pudełka mają literki T,E lub M), ale czy to warte zachodu? Musisz sam zdecydować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dostaniesz. Darmowe rzeczy pojawiają się na miesiąc i jeżeli w tym okresie ich nie pobierzesz to przepadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dostaniesz. Darmowe rzeczy pojawiają się na miesiąc i jeżeli w tym okresie ich nie pobierzesz to przepadają.

Ale powinny zostać w pobranych rzeczach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie co do PS+.

Kupiłem abonament na 3 miechy, pobrałem WipEout HD i czy jak zdobęde trofea w tej grze ( czy w innej pobranej z plusa ) i za 3 miesiace kiedy czas minie a gry się zablokują to czy też strace te trofea, ktore mi wrocą wtedy kiedy wykupie następny abonament ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się tak wydaje , że można je później pobrać z listy rzeczy pobranych xD .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się tak wydaje , że można je później pobrać z listy rzeczy pobranych xD .

A w jaki sposób ? Skoro ich nie zaczniesz pobierać do momentu zakupu P+ czyli ich tam nie będzie .

Moje pytanie jest następujące :

W regulaminie jest napisane że P+ można dzielić na 5 aktywnych systemów PS3 . Czyli jeśli ( w moim przypadku :) ) mam konto na UK bo założyłem je przez przypadek , z pośpiechu i nie zwróciłem uwagi :whistling: , a kartę visa mam w walucie EURO ( czyli nie jest możliwe naładować głównego konta ) , jeśli kupie P+ na 2 koncie ( USER ) na moim systemie czy aktualizacje będą działać na obydwóch kontach czy tylko na tym z P+ . W końcu to ten sam system ( IP , MAC ) .

Rozumiem podział 5 systemów PS3 , że mogę dzielić slot z 5 konsolami ale jak zachowa się konto na jednym systemie na 2 kontach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w jaki sposób ? Skoro ich nie zaczniesz pobierać do momentu zakupu P+ czyli ich tam nie będzie .

Moje pytanie jest następujące :

W regulaminie jest napisane że P+ można dzielić na 5 aktywnych systemów PS3 . Czyli jeśli ( w moim przypadku :) ) mam konto na UK bo założyłem je przez przypadek , z pośpiechu i nie zwróciłem uwagi :whistling: , a kartę visa mam w walucie EURO ( czyli nie jest możliwe naładować głównego konta ) , jeśli kupie P+ na 2 koncie ( USER ) na moim systemie czy aktualizacje będą działać na obydwóch kontach czy tylko na tym z P+ . W końcu to ten sam system ( IP , MAC ) .

Rozumiem podział 5 systemów PS3 , że mogę dzielić slot z 5 konsolami ale jak zachowa się konto na jednym systemie na 2 kontach :)

a dlaczego nie możesz zasilić konta ? ja mam konto US które zasilam z polskiego konta i automatycznie pieniążki są przeliczone na USD ?

a co do pytania jeżeli założysz 2 konto , będzie ci wszystko działać normalnie i na tym koncie będziesz miał aktywną usługę + z której będziesz pobierał gry a po przełączeniu się na swoje konto będziesz mógł normalnie w nie grać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego nie możesz zasilić konta ? ja mam konto US które zasilam z polskiego konta i automatycznie pieniążki są przeliczone na USD ?

Po wprowadzeniu danych z karty trzeba podać adres ........ Podaję go poprawnie ale karta jest z Irlandii ( VISA Debit card ) a konto PSN z UK a regionu nie można zmienić więc pisze że dane z karty są nie prawidłowe. ( chyba że nie trzeba podawać poprawnego adresu )

Nadal nie uzyskałem konkretnej odpowiedzi odnośnie aktualizacji jako że P+ daje nam szanse na uruchomienie systemu np o 2 rano i ściągnięcie nowego oprogramowania itp czy to dzieje się na wszystkich aktywnych kontach czy tylko na tym P+ ?

Edytowane przez KJN86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem podział 5 systemów PS3 , że mogę dzielić slot z 5 konsolami ale jak zachowa się konto na jednym systemie na 2 kontach :)

Kupiłem + na rok. Na koncie syna (sub-account) tego plusika na plakietce nie ma, ale pobrane gry działają.

Dla mnie + jest super rozwiązaniem. PS3 mam od niedawna, właściwie to syn ma, na komunię dostał ;) ciągle się woziłem z decyzją czy i jaką LBP kupić, do GOTY niekoniecznie mi potrzebna, natomiast zwykła nie była po polsku, co dla dzieciaka ma znaczenie. A teraz mamy i szmacianka jest od dwóch dni czołowym bohaterem w domu ;) choć młody poduszkowcami w WipEout HD też śmiga. Zen pinball co prawda już kupiłem, ale liczę że w przyszłych miesiącach jeszcze coś ciekawego wpadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko zastanawia jedno i to od zawsze i jak narazie nieznalałem odpowiedzi na to pytanie skoro taki LBP czy Wipeout HD w wersji elektronicznej zajmója na dysku tylko 2 giga "dla LBP " i 1 giga "dla WHD" to co w takim razie zajmuje miejsce na wersjach płytowych bo moze róznia sie czyms od siebie ??

Wiem ze to moze troche głupie pytanie ale zawsze mnie to zastanawiało :)

Może ktoś z was byłby wstanie udzielic mi sensownej odpowiedzi na moje pytanko jesli mozna :)

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puste miejsce.

Nie do końca ,gra jest nagrywana pare razy bo odczyt BD jest tylko 2x a odczyt z dysku to nie problem :) jak by na BD LBP bylo nagrywane 1x to by byly długie loadingi i wolniej wczytywalo by dane itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monoblos, nie chrzań proszę cię :D

To są zupełnie inne technologie odczytu. 2x BR jest porównywalne w prędkości do 12x DVD. Żadna gra nie jest nagrywana kilka razy. Coś tam gdzieś słyszałeś, prawdopodobnie przy okazji MGS4 i teraz wyskoczyłeś :P W MGS4 wielokrotnie nagrywane były te same tekstury, ale to wynikało ze specyfiki samej gry podzielonej na rozdziały.

To że PS3 używa do gier nośnika BR o niczym nie świadczy. Większość gier w dalszym ciągu zajmuje około 4 giga. Ba niektóre nawet są mniejsze od jednego giga i też są wydawane na BR.

Lektura dla zainteresowanych tematem "wolnego bluraya".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko przez Xboxa :-[ Nikomu nie chce się pisać gier tak by wykorzystywały całą moc PS3, lepiej napisać grę pod Xboxa i PC, a potem przekonwertować by działała na PS3 (oczywiście w większości przypadków gorzej...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×