Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, musiśz przejść kilka plansz aby odblokowac on-line. O ile się nie mylę to pierwszy "roździał" czyli rundy w Europie. Jak się przeniesiesz do Afryki to już będzie można grać na sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, musiśz przejść kilka plansz aby odblokowac on-line. O ile się nie mylę to pierwszy "roździał" czyli rundy w Europie. Jak się przeniesiesz do Afryki to już będzie można grać na sieci.

Serdecznie dziękuje za informację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nikt nie będzie tego plusa kupował to wkońcu dadzą sobie z tym spokój. Chociaż widzę, że już wielu ma tą usługę niestety... Dla mnie dzielenie ludzi na lepszych i gorszych za pomocą takich właśnie durnych usług jak PLAYSTATION + jest chorym pomysłem. Nie dość, że wywalamy kasę na konsolę, sprzęt i gry to jeszcze kolejny wydatek.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepszych i gorszych? Wow. Ktoś, kto ma potrzebę kupuje, reszta nie i niby dlaczego mają być gorsi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie też uważam, że jak ktos nie chce, to nie musi i wcale gorzej mu z tym nie powinno być, a PLUSa wziąłem z czystej kalkulacji i "kredytu zaufania" dla tejże usługi (nie dla SONY bo tu wszyscy znają obiecanki macanki), IMO ta usługa ma potencjał a pierwszy rok cenowo nie zabija, więc dlatego ode mnie po kalkulacji wszystkich za i przeciw dostali te 195zł, a w zamian je napewno odbiorę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem się zdecydować gdzie umieścić posta (tutaj czy w temacie o LBP) i umieściłem tutaj. Mam krótkie pytanie: Czy promocja dotycząca LBP (przy zakupie rocznego abonamentu dostajesz LBP za darmo) będzie trwać ciągle czy tylko w tym miesiącu? A może jest to promocja na czas nieokreślony?

Sith,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oferta na darmowe LBP jest ważna chyba do 5 sierpnia, ale mogę się mylić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tym forum kupowanie slotów-korzystanie z ps store w kilka osób jest karane usunięciami postów (i chyba czymś więcej) ,więc pomyliłeś fora z tym że pytaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kane & Lynch 2: Dog Days (demo), dzisiaj do pobrania z kont EU.

Oferta tylko dla posiadaczy Plusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby to było na zasadzie ze płaci sie okresloną kwotę abonamentu ale w zamian ma się pelny dostep do produktow z pss czyli mozna sciagac co sie chce i ile sie chce to napewno opcja PLUS by zyskało wielu zwolennikow :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kane & Lynch 2: Dog Days (demo), dzisiaj do pobrania z kont EU.

Oferta tylko dla posiadaczy Plusa.

chyba nie tylko dla posiadaczy +, bo pobieram wlasnie a P+ nie mam.

chyba ze przy instalacji cos sie wydarzy ale watpie

hunter983.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nie tylko dla posiadaczy +, bo pobieram wlasnie a P+ nie mam.

chyba ze przy instalacji cos sie wydarzy ale watpie

hunter983.png

eeee... to gdzie znalazłeś te demo w takim razie ? Ja szukałem i nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeee... to gdzie znalazłeś te demo w takim razie ? Ja szukałem i nie było.

PSS, PS+ zakladka tylko jak teraz patzre dodali zoltego + do zdjecia jak sciagalem tego plusa jeszcze nie bylo czyli nie zdazyli zablokowac demka widocznie i pobralem, ale nie martw sie w srode bedzie prawdopodobnie dostepne dla wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, demko Kane & Lynch 2 jest dostępne w zakładce psn+

Edytowane przez Adriann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSS, PS+ zakladka tylko jak teraz patzre dodali zoltego + do zdjecia jak sciagalem tego plusa jeszcze nie bylo czyli nie zdazyli zablokowac demka widocznie i pobralem, ale nie martw sie w srode bedzie prawdopodobnie dostepne dla wszystkich.

ok, dzięki ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skusiłem się na PlayStation Plus, 16,25zł na miesiąc za klasyk z pierwszego PlayStation, 2 popierdułkowate minisy na które normalnie żal mi było kast, gra z PSN, zniżki na DLC, no i możliwość udziału w beta testach hitowych gierek to nie wygórowana cena. LBP na przywitanie dla mnie też jest ok, bo gra mi nie podeszła - sprzedałem ją, teraz mam zamiar dać jej szanse i kto wie.. może przypasuje :)

W każdym bądź razie inicjatywę oceniam na PLUS!

To znaczy, ze jezeli rozmyslam teraz nad kupnem GT5P z psn, to moge wykupic sobie to PLUS na 3 miesiace za 50zł i bede mogl sciagnac GT5P za friko (dziajaca przez owe 3 miesiace) ?

Czy to nie az tak fajnie jak mi sie wydaje? :)

No i dodatkowo minisy, znizki itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś ma PSN+ , niech napiszę tutaj co będzie na sierpień ! dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś ma PSN+ , niech napiszę tutaj co będzie na sierpień ! dzięki :)

Wg oficjalnych zapowiedzi:

"Od 4 sierpnia 2010 r. do 1 września 2010 r.

Gry

Zen Pinball

Blast Off (minis)

Alien Zombie Death (minis)

MediEvil (Klasyki z PS one)

Testowanie pełnej wersji

Inferno Pool

Mushroom Wars

Oferty specjalne

Zen Pinball Earth Defence Table - 20%

Warhawk Triple Combo Pack - 50%

Super Stardust HD - 20%

WipEout HD Fury - 20%

Pobieranie gier Premium

MotorStorm Pacific Rift: Adrenaline Pack

Automatyczne pobieranie wersji demonstracyjnych

Flower

PixelJunk Shooter

Motywy dynamiczne i awatary premium

PlayStation Plus Dynamic Theme

Heavy Rain Crime Scene Theme

Heavy Rain Avatars (Bird and Butterfly)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usługę najpewniej uruchomię dopiero jutro. Już jestem zdecydowany i kasa się przelewa. Mogę jednak już teraz powiedzieć, czemu się decyduję na Playstation+. Większość osób narzeka, że dostępne gry ich nie interesują, bo w większości je mają itp. Ja tymczasem od początku posiadania ps3 (2008 rok) nie kupowałem nic przez psn. 12 pełnoprawnych gier psn mnie najbardziej kusi :) do tego dochodzą jeszcze minisy czy ps one classic, w które można pyknąć od czasu do czasu dla zabicia... czasu xD

EDIT: Kupiłem. Odpaliłem. Ściągam Wipeouta :> Myślę, że wszystko mi się opłaci ba... jestem tego pewien. Co mnie zdziwiło - nadal mogę ściągnąć LBP. Na stronie głównej wyczytałem, że taka możliwość była tylko do 3 lipca, a tu widocznie przez cały ten miesiąc.

Edytowane przez Rater

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W obliczu kolejnego YLODa boli brak zapowiadanego w P+ sejwowania na serwerach Sony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...

EDIT: Kupiłem. Odpaliłem. Ściągam Wipeouta :> Myślę, że wszystko mi się opłaci ba... jestem tego pewien. Co mnie zdziwiło - nadal mogę ściągnąć LBP. Na stronie głównej wyczytałem, że taka możliwość była tylko do 3 lipca, a tu widocznie przez cały ten miesiąc.

...usługę kupiłeś 27lipca na 12mies ,a tak naprawdę masz ją na PEŁNY rok czy tylko na te 11 mies. i kilka dni ? Jak z tym jest ,jest to gdzieś podane ,jakoś odliczane w ''menu'' ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×