Skocz do zawartości
Continuum

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

AA NIE NO TO NIE DLA MNIE NA PEWNO, MOZE SOBIE POCZEKAM SPOKOJNIE NA JAKAS PROMOCJE Z TYM PSPLUSEM BO NARAZIE MI SIE NIE SPIESZY JAK BEDE W UNCHARTED 2 GRAC..  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedziesz miał dostęp do gier które są aktualnie w ramach abonementu. Uncharted 3 jest grą roczną która jest ważna do czerwca przyszłego roku i będziesz mógł ją pobrać, tak samo jak gry co zmieniają się co miesiąc i będą ważne w aktualnym miesiącu. Dodałbym jeszcze że zarówno plusa jak i gry z pss można kupować na 2 osoby, wtedy wychodzi 2 razy taniej. Imo tylko w takim wypadku się opłaca, jak nie masz z kim to lepiej pudełka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm to jak wyglada scciaganie takich gier :D kupuje jedno konto i kolega i ja mozemy te sama gre sciagnac na 2 rozne komsole ?


to super jak przejde U2 to pewnie kupie tego plusa dla U3 jak jest PL, a pozniej bede sobie sciagac co mnie tam interesuje :)

 

Ile miejsca zajmuje tak okolo taka kolekcja kolegi wyzej on ma ponad 40gier:O 


AA CZYLI SA GRY ROCZNE KTORE OD DATY WYJSCIA SA PRZEZ ROK I SA GRY MIESIECZNE KTORE TRZEBA W DANYM MIESIACU SCIAGNAC BO POZNIEJ JUZ BEDZIE ZA POZNO ? DOBRZE ROZUMIEM ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podeśle Ci na priv, jak wygląda kupowanie na dwie osoby bo tutaj na forum jest zabronione pisanie o tym. Oczywiście jest to legalne dla Sony. Aby gra dodała Ci się do kolekcji nie mussiz jej pobierać, wystarczy że dodasz do koszyka i możesz ściągnąć w dowolnym czasie podczas subskrykcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matifcb nie pisz z Caps Lockiem taka mała uwaga :)   

Co do wagi kolekcji gier. Pamiętaj że taką kolekcje możesz mnieć w swoim koncie na PS Story w zakładce Pliki Do Pobrania czy coś w tym stylu. Na PS3 jak masz mały dysk możesz pobierać sobie np 3 gry i jak którąś przejdziesz to usuwasz a na jej miejsce ściągasz kolejną :) Kombinacji jest tyle ile chcesz hehe 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no racja wystarczy dodac do czegos tam i juz sie ma :) ja mam 75gb dysk i wczoraj go podlaczalem i mam jakies 690 czy cos tam troche mi plej zabral na system bla bla :)


PS i co tam w pazdziernikowych nowosciach z gier ?


poczytam :) dziekuje za informacje narazie tak jak mowie czekam na promocje jakas z tym plusem i sobie to kupie ;) a teraz ebde rypac noce z u2;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no racja wystarczy dodac do czegos tam i juz sie ma :) ja mam 75gb dysk i wczoraj go podlaczalem i mam jakies 690 czy cos tam troche mi plej zabral na system bla bla :)

PS i co tam w pazdziernikowych nowosciach z gier ?

poczytam :) dziekuje za informacje narazie tak jak mowie czekam na promocje jakas z tym plusem i sobie to kupie ;) a teraz ebde rypac noce z u2;) 

Ręce opadają. To nie jest koncert życzeń, w pierwszym poście masz napisane jakie gry będą. Odpowiedzi na większość Twoich pytań też się tam znajdują, tylko ruszyć się nie chce i poczytać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio były problemy z polskimi wersjami gier z plusa. Jak ktoś ściągnie FC3 to dajcie znać czy jest po polsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, nie będzie

 

 

Błagam nie zaczynajcie znowu o wersjach językowych

 

Jak kogoś bardzo boli niech poprze forumową petycję co jest w offtopie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Gry z plusa pobierzemy dopiero w czwartek ze względu na przerwę techniczną o 14:00 jutro do 2:00 w nocy 26.09

Chyba, że gry z plusa dadzą przed 14:00 wtedy jest szansa aby je pobrać przed przerwą techniczną.  ( W co szczerze wątpię)

Bynajmniej:
Jak co miesiąc zrobiłem rozpiskę plusa na jutro aby łatwiej się pobierało/sprawdzało czy gry są już dostępne w plusie:
PS3
Far Cry 3 Waga: 6,3GB, po angielsku
Dragon's Dogma: Dark Arisen waga 11,5GB, po angielsku
Giana Sisters: Twisted Dreams waga: 1,7GB, po angielsku 
VITA
STREET FIGHTER X TEKKEN waga: 2,1GB, po angielsku
Touch MY Katamari waga: 666MB [przypadek - nie sądze ;)], po angielsku 
 
Przypominam o funkcji pobierania gier na PS3 przez przeglądarkę, po wybraniu gier do pobrania, wystarczy tylko odpalić PS3 a konsola zacznie pobierać gry. 
 
PS.(nie mogę sobie odmówić) Oto jak Sony śmieje się z nas gdy będziemy chcieli jutro pobrać gry z plusa http://www.youtube.com/watch?v=ZOlnx7oyOTI

 

 

Czyli się nie sprawdziło Sony dało rade dając wcześniej gry darmowe z plusa. :)

Edytowane przez skaldi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się pobierać gry podczas przerwy technicznej ? (rozpocząć pobieranie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS Store działa ale tylko ten z przeglądarki internetowej więc jeśli ktoś chce zacząć pobierać to powinien zrobić to jak najszybciej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się pobierać gry podczas przerwy technicznej ? (rozpocząć pobieranie)

Mi jak na razie ściąga się normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadnych promocji na dodatki ???

Widze ze jest jakis darmowy poziom do FC3. Ale to juz bylo wczesniej. Daliby Blood Dragona za jakies 19 zeta

 

To Dragon's Dogma to jakis dramat. Albo gowno w sumie.

Edytowane przez tyciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli nazywając Dragons Dogma gównem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry się ściągają już :) DD gówno? Ja słyszałem wiele pozytywnych opinii na temat tej gry ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli nazywając Dragons Dogma gównem ?

 

Nie wiem, wolalbym juz chyba grac w LBP Karting xd. Nawet tej dogmy nie sciagam

 

Btw do osob ktore juz graly w Far Cry 3 - to dlc jest warte zakupu ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kocham ludzi takich ja ty, nic nie wie o tym o czym gada, ale powie, że gówno - facepalm

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×