Skocz do zawartości
Continuum

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

No to niby jaki jest sposób ja próbowałem wszystkiego (chyba)?

Przyda się dopiero w grudniu 2014 ale chętnie czegoś się nauczę

 

Ważne, że po zalogowaniu się na SEN masz nowe (zaktualizowane) daty w liście pobierania. U mnie było tak, że kupiłem przedłużenie plusa, zalogowałem się do SEN i już było zaktualizowana lista. Niestety co mogę zarzucić Sony to to, że jak zaktualizowało mi daty, to totalnie wymieszało mi gry. Jak ogarniałem gdzie mniej więcej, której szukać np. w połowie, czy przy początku listy to teraz jest pomieszanie z poplątaniem i zupełnie bez jakiegokolwiek wzoru. Kolejność, ani to alfabetyczna, ale wg kolejności dodawania kolejnych gier wg miesięcy w Plusie. Ważne, że chociaż wszystko poprawnie zaktualizowało. Szkoda, że tam nie ma jakieś możliwości sortowania. Teraz jak chcę coś pobrać ponownie, to muszę się naszukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jak ja ma konto od 2008 setki gier, setki gier z PS+,setki dem , setki avatarów, setki tapet  i setki DLC to znalezienie czegoś to robota na godzinkę czasu pod warunkiem że nie przegapimy przy przeglądaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka była najbardziej brutalna gra,która trafiła do PS+?

Zastanawiam się czy jest szansa,że Ninja Gaiden 3 trafi do PS+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka była najbardziej brutalna gra,która trafiła do PS+?

Zastanawiam się czy jest szansa,że Ninja Gaiden 3 trafi do PS+

Jakiś Ninja Gaiden był już wrzucony (wersja na Vite), więc poziom brutalności nie jest wymiernukiem trafienia gry do ,,+"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś Ninja Gaiden był już wrzucony (wersja na Vite), więc poziom brutalności nie jest wymiernukiem trafienia gry do ,,+"

God of War 1 też był ;) Z bardziej brutalnych Sleeping Dogs, Mortal Kombat, Far Cry 3 czy właśnie Ninja Gaiden na Vite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jeszcze tylko do północy możecie zakupić w roczną subskrypcję PS Plus i otrzymać 3 dodatkowe miesiące gratis 

 

Mam pytanie do użytkowników,którzy skorzystali z promocji na subskrypcje,bo właśnie przypomniało mi się,że kończy się promcia i szybko kupiłem rocznego. Chodzi o to,że we właściwościach gier i w zarządzaniu kontem mam informacje tylko o 365 dniach. Promocja trwa do 20.09 włącznie czy nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam to samo, zakupiłem minutę temu i mam tylko 365 dni - be dodatkowych 90 :/ a w mailach jest jak byk że promocja trwa do 20.09 czyli do końca dnia.

Wiecie może o co chodzi? Chyba trzeba będzie zadzwonić do Sony z reklamacją. Shit, dopiero dzisiaj wróciłem po 2 tygodniowym urlopie i chciałem się jeszcze załapać.

 

UPDATE:

po zakupie dostałem maila że kupiłem ps plus dokladnie 20.09 - czyli łapię się w promocji. Nic nie mówili o godzinie do której można zakupić. Jak ktoś się coś dowie, będę wdzięczny za info. Infolinia czynna jest dopiero w poniedziałek :/

Edytowane przez Tomisior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do użytkowników,którzy skorzystali z promocji na subskrypcje,bo właśnie przypomniało mi się,że kończy się promcia i szybko kupiłem rocznego. Chodzi o to,że we właściwościach gier i w zarządzaniu kontem mam informacje tylko o 365 dniach. Promocja trwa do 20.09 włącznie czy nie ?

 

 

Witam mam to samo, zakupiłem minutę temu i mam tylko 365 dni - be dodatkowych 90 :/ a w mailach jest jak byk że promocja trwa do 20.09 czyli do końca dnia.

Wiecie może o co chodzi? Chyba trzeba będzie zadzwonić do Sony z reklamacją. Shit, dopiero dzisiaj wróciłem po 2 tygodniowym urlopie i chciałem się jeszcze załapać.

 

UPDATE:

po zakupie dostałem maila że kupiłem ps plus dokladnie 20.09 - czyli łapię się w promocji. Nic nie mówili o godzinie do której można zakupić. Jak ktoś się coś dowie, będę wdzięczny za info. Infolinia czynna jest dopiero w poniedziałek :/

 

Wszystko zależy od tego w jaki sposób dokonaliście przedlużenia. Promocja dotyczy wyłącznie zakupu bezpośrednio poprzez PSS. Jeśli przedłużyliście Plusa za pomocą zdrapki z subskrypcją, to promocja tego nie obejmuje.

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego w jaki sposób dokonaliście przedlużenia. Promocja dotyczy wyłącznie zakupu bezpośrednio poprzez PSS. Jeśli przedłużyliście Plusa za pomocą zdrapki z subskrypcją, to promocja tego nie obejmuje.

Matheo zakupiłem poprzez PSS, mam dowód zakupu na mailu z datą, i info że zakupiłem poprzez kredytówkę. Jest to moja pierwsza obecność w PS PLUS, WTF? :(

Napisałem maila do sony, przedzwonię jeszcze jutro bo jest od 9ej. Wiem że zdrapki nie działają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie dzwoń, pisz, ogólnie ciśnij ich tam. Skoro jest wyraźny zapis, że promo jest do dzisiaj, powinni dorzucić Ci te 3 miesiące. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie dzwoń, pisz, ogólnie ciśnij ich tam. Skoro jest wyraźny zapis, że promo jest do dzisiaj, powinni dorzucić Ci te 3 miesiące. :)

No to trza ich cisnąć,bo ja też specjalnie kupowałem przez PSS,żeby promcie zgarnąć a tak to mi tylko dodało te dni,które mi zostały z obecnej subskrypcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matheo zakupiłem poprzez PSS, mam dowód zakupu na mailu z datą, i info że zakupiłem poprzez kredytówkę. Jest to moja pierwsza obecność w PS PLUS, WTF? :sad:

Napisałem maila do sony, przedzwonię jeszcze jutro bo jest od 9ej. Wiem że zdrapki nie działają.

Może błysnę jak neon nad burdelem ale jak kupiłeś o 21-szej coś tam a datę mają dla Azji i Europy jakąś jedną wschodnią strefę czasową dla całej strefy plusa to może było już po północy. I w Tokio i w Moskwie :-) Warszawa się przecież nie liczy. Żyjemy w trzecim świecie pamiętajcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do 20.09 wcale nie oznacza ze wlacznie z tym dniem, a do końca 19.09, z godz. 0:00.01 zaczął sie 20.09 czyli koniec, skoro miales wazna sub to nie wiem po co sie szczypales do końca promo? Padla juz tu informacja by nie kupowac pierwszego i nie czekac do ostatniego dnia promocji bo na pss różne cyrki sie zdarzaja, reklamować zawsze mozna, moze trafisz na kogoś życzliwego, kto sie ulituje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nath, niestety miałeś rację. Po telefonie na infolinie okazało się że promocja była wczoraj, do godziny 15.00. Szkoda tylko że Sony bombardowało mnie mailingami że promocja jest jeszcze aktualna - śmiało kupuj!

Nawet na oficjalnym forum, konsultanci techniczni mówili o dacie - nie godzinie. Żałuję że nie kupiłem wcześniej, ale byłem na 2 tygodniowym pobycie za granicą. Reklamację złożyłem, mam nadzieję że zachowają się fair, bo mowy o 15 PM nigdzie nie było. Natomiast 2 maiingi i informacje konsultantów technicznych skutecznie dały ślepą nadzieję maruderom.

Nie wierzę zbytnio w pozytywne rozpatrzenie, ale zobaczymy - mają na to 7 dni roboczych.

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też rozmawiałem z bardzo miłą panią,która powiedziała mi to samo i od razu zaproponowała złożenie wniosku reklamacyjnego. Zobaczymy. Byłem ciekaw skąd pochodził cytat w poście @pablos_83 o tym,że promocja trwa do północy,bo jeśli z oficjalnego bloga Playstation,to ktoś tam był lekko niedoinformowany.


A na przyszłość mogliby umieszczać premiowane subskrypcje w zakładce promocje w PSS. Nie byłoby takich problemów. Nie ma w zakładce,nie ma promocji. A tak zanim kupiłem to się pół godziny zastanawiałem czy promocja obowiązuje do 20.09 włącznie czy nie.

Edytowane przez KrajanMF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Krajan, po powrocie z wakacji zobaczyłem 2 mailingi od Sony o promocji do 20.09. Kto robi promocję do godziny 15.00? Jak jest do 20.09 - to każdy rozumie do 00:00 tego dnia. Mailingi marketingowe ani słowa nie wspominają o przedziale czasowym. Na oficjalnym forum playstation również widać że konsultanci byli przekonani o północy. Teraz oczywiście się od tego odcinają, proponując złożenie reklamacji które zapewne odrzucą. Płakać strasznie o te 3 miesiące nie będę, ale czuję się wprowadzony w błąd jako konsument. Sam pracuję w marketingu i wiem że gdybym tak wprowadził ludzi w błąd - spaliliby mnie na stosie. Jak ktoś dostanie już rozstrzygnięcie reklamacji, niech się podzieli wynikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też rozmawiałem z bardzo miłą panią,która powiedziała mi to samo i od razu zaproponowała złożenie wniosku reklamacyjnego. Zobaczymy. Byłem ciekaw skąd pochodził cytat w poście @pablos_83 o tym,że promocja trwa do północy,bo jeśli z oficjalnego bloga Playstation,to ktoś tam był lekko niedoinformowany.

 

Informacja była z twittera Playstation Polska. Sorry że nie dopisałem, ale mnie nie dziwi że kolejny raz dali dupy, bo już dawno o tym pisałem i podtrzymuję, że to banda nieudaczników, nie mających zielonego pojęcia o tym czym się zajmują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacja była z twittera Playstation Polska. Sorry że nie dopisałem, ale mnie nie dziwi że kolejny raz dali dupy, bo już dawno o tym pisałem i podtrzymuję, że to banda nieudaczników, nie mających zielonego pojęcia o tym czym się zajmują.

Pablos czy mógłbyś proszę podesłać link albo zrzut ekranu z tego tweeta? Będę się odwoływał w razie czego od nieuznanej reklamacji. Myślę że mi i innym userom byłoby to b. pomocne. Kto robi promocje do godziny 15.00...no comments. Niestety muszę się zgodzić z Pablosem że dali dupy wprowadzając w błąd ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem również ciekawego maila. Mianowicie 19.09 napisali, że promocja trwa jeszcze 2 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem również ciekawego maila. Mianowicie 19.09 napisali, że promocja trwa jeszcze 2 dni.

Racja też go mam, dzięki za przypomnienie. Jest jak byk że trwa 2 dni. Nie popuszczę im, Ale wierzę że posypią głowę popiołem, przyznają się do błędu i dodadzą te obiecane 90 dni. Czekamy na rozwinięcie sprawy. Jak ktoś by miał jakiś zrzut ekranu z tweeta to niech zamieści. Na polskim facebooku nie znalazłem żadnego info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale żeś błysnął podpowiedzią, naprawdę pomogłeś chłopakom. Jesteś taki pomocny, że powinni CIę od razu awansować na moderatora.

Poza tym co w tym dziwnego? Jeśli jeździsz tylko nad polskie morze to może i jeździsz tylko w wakacje, ale jeśli ludzie latają do azji czy afryki to mogą przez cały rok.

Over and out.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niemczech widzialem gotowe zdrapki na rok i 90 dni plusa i moje pytanko brzmi: Czy w Polsce takie same dostane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×