Skocz do zawartości
Continuum

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

Do osób które składały reklamacje do Sony - sprawdźcie stan subskrypcji. Mi Sony uznało roszczenia i dostałem 90 dni. Miłe zaskoczenie w ten paskudny dzień :) mam nadzieję że wam też się udało, pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wczoraj proba odpalenia singla w FC3 konczyla sie bezustannym polaczeniem z serwerem, oczywiscie bez powodzenia :/ ...czytalem juz, ze FC3 slynie z problemow serwerowych :/ Tylko po co do singla serwer?! Jak dzis nadal nie ruszy to czeka mnie kombinowanie z routerem, chociaz wszystkie inne gry chodza bez problemu - w tym coopy online u mnie, u znajmoych, multi... ehhhh... serwer do singla :sad:

 

Spokojnie bedzie dobrze - laczenie sie z serwerami Ubi to bol w pupie. 

Moje doswiadczenia z wczoraj.

Odpalam gre - proba polaczenia nieudana, wpuscilo mnie dalej. 

po przejsciu prologu (tego z ucieczka), i uzyskaniu dostepu do informacji pod przyciskiem Select - wyjscie i proba polaczenia, tym razem nie gra nie wykryla ze nie moze sie polaczyc, ot 10 minut i kreciola informujaca ze proboje sie polaczyc. 

Wylaczylem gre przyscikiem PS i wylacz gre. 

Odpalilem gre raz jeszcze, powiazanie z serwerami Ubi nawizane bez problemu. 

 

Kwestia lezy po stronie Ubi, i obawiam sie ze moze nie byc wesolo. 

Zaznaczam do PSN wpisany bylem przed konserwacja i caly czas bylem wspisany. 

 

Jedyna rada: sprobuj ponownie i licz na to ze tym razem nie bedziesz mial problemow. 

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko Far Cry 3 z PS+ nie wczytuje save'ów z dysku? Nie mam opcji "continue", jedynie samo "new game".

Inne gry, w które wcześniej graliśmy z płyty , a teraz są w Plusie, też mają ten problem? Da się to jakoś obejść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj po zainstalowaniu patcha miałem nawet wyłączony internet i mimo to normalnie grałem w Single Player w FC3. Nie wiem na czym polega wasz problem że nie możecie się połączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, ktoś mi powie czy to ja jestem już za stary na granie i za głupi na to żeby pograć ? Chcąc zagrać w Uncharted 3 i pobierając grę z PS+, gdzie pisze jak byk "Tryb dla jednego gracza", pobrałem grę, filmy 2D <nie pobierałem 3D, bo nie mam telewizora 3D, chyba ze trzeba ale gdzieś czyttałem kiedyś że nie jest to obowiązkowe jeśli się nie ma 3d tv>.

 

Nie pobrałem multiplayer'a gdyż uznałem że tryb dla jednego gracza nie wymaga... Sorki bardzo chaotycznie napisane ale piszę na szybko bo aktualnie zajęty jestem. 

 

Czy muszę tego multi pobrać żeby grać czy coś jeszcze zrobić ? Zainstalowany plik z grą, zainstalowane filmy i nie widzę gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezbędne jest multi i single, 2D lub 3D do wyboru. Ewentualnie jeszcze pakiet językowy jeśli chcesz PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh to nie ładnie z ich strony muszę dobrać jeszcze to paskudne multi.. tylko po co ? :>

 

A spolszczenie skąd ściągnąć tak w ogóle bo nie widzę w psn ... :down:

Edytowane przez g.wielgosik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dragon's Dogma to totalne zaskoczenie dla mnie. Demo mi wcale nie przypadło do gustu, więc spodziewałem się gry na taką słabą 7, a po włączeniu spędziłem przy niej 4 godziny i mając ogromny niedosyt. Gra jest jak na razie świetna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fryderyk123 - pierwsza noc bez lampy, w lesie w krzakach, wrażenia bezcenne ;) !!!

 

A sama gra graficznie średnia, ale miodna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh to nie ładnie z ich strony muszę dobrać jeszcze to paskudne multi.. tylko po co ? :>

 

A spolszczenie skąd ściągnąć tak w ogóle bo nie widzę w psn ... :down:

Wybierasz polską wersję przy pobieraniu multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy w następnej aktualizacji plusa bedzie wymiana gier rocznych (vita) ? Sony to gdzies potwierdzilo ?

 

Znalazłem że roczne gry weszły 21 listopada to była oferta juz na grudzien czy nadal na listopad ? 

Edytowane przez shuji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybierasz polską wersję przy pobieraniu multi.

No to chyba coś przeoczyłem bo mnie się angielskie napisy w menu pojawiły ;) włączę grę to zobaczę co i jak... a zachciało mi się przez www ściągać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz w PSN-ie w Uncharted 3 i masz do wyboru: wybierz wersję i tam właśnie możesz wybrać Polski pakiet językowy i cała filozofia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy w następnej aktualizacji plusa bedzie wymiana gier rocznych (vita) ? Sony to gdzies potwierdzilo ?

 

Znalazłem że roczne gry weszły 21 listopada to była oferta juz na grudzien czy nadal na listopad ? 

 

Hej ^^'

Zapewne w pierwszych 2 tygodniach listopada dowiemy się o zmianie gier rocznych na Vite. Czy będzie to w następnej aktualizacji? Przyjmując, że w październiku będzie jeszcze jedna między 20 a 30 dniem miesiąca, to raczej nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też macie dropy na FPSach w cutscenach w FC3 i ogólnie w AC2?

W FC3 miałem w cutscenkach spadki FPS. W AC2 nie zauważyłem ale w GTAV też nie zauważam a podobno są. Po prostu po latach grania w młodości na zawsze za słabych PC 25 fps to dla mnie cud miód :D

Edytowane przez Firo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też macie dropy na FPSach w cutscenach w FC3 i ogólnie w AC2?

U mnie w FC3 jest, ale dopiero zacząłem. Zobaczymy jak będzie dalej. Edytowane przez dwarfpm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PlayStation Plus Ameryka wrzesień:

  • Kingdoms of Amalur: Reckoning (PS3)
  • Shadow of the Colossus (PS3)
  • Poker Night 2 (PS3)
  • Hotline Miami (PS Vita/PS3, Cross-Buy)
  • Sine Mora (PS Vita)

Amerykanie dostają gorsze gry lub z opóźnieniem w stosunku do Europy? Nie licząc NBA :) Szkoda, że nam tej gry nie dali.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie napisać które z gier dostępnych w PS+ są po polsku?(Jeśli już było to proszę o podpowiedź gdzie znaleźć).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to patrząc na to, co dostała Ameryka, domyślam się, że w najbliższych 3 miesiącach dostaniemy Hotline Miami. Baaardzo dobrze, że Crossbuy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie napisać które z gier dostępnych w PS+ są po polsku?(Jeśli już było to proszę o podpowiedź gdzie znaleźć).

 

A weź sprawdź pierwszy post tego tematu, bo jeszcze tego nie zrobiłeś.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×