Skocz do zawartości
Continuum

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

Gość JURCZ91

Gdzie jest dokładnie napisane do kiedy mam opłacone PS+?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najeżdżasz na grę z plusa, którą zassałeś z PSS klikasz trójkąt i dajesz informacje -> tam masz datę wygaśnięcia subskrypcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny dobry miesiac w PS+, DD mialem kupic, a FC3 fanem nie jestem ale sprobuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najeżdżasz na grę z plusa, którą zassałeś z PSS klikasz trójkąt i dajesz informacje -> tam masz datę wygaśnięcia subskrypcji

Niestety nie do końca.

Jak się w międzyczasie przedłużało pokazuje jedynie nieprawidłową pierwotna datę, aż do momentu kiedy pierwotna data nie minie

 

 

Z poziomu PC store najszybciej sprawdzić prawidłową datę PS+ wchodząc w Purchase History , tam sprawdzamy Expiration Date dowolnej gry z PS+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z poziomu konsoli w zarządzaniu kontem,zarządzanie transakcjami,lista usług i tam jest usługa Playstation Plus. Wchodzisz i masz datę rozpoczęcia oraz datę końca subskrypcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dotyczące plusa, chmury a przy okazji savów z GTA5 itp ale po kolei. Wiem jak działa chmura więc w tym zakresie nic nie trzeba tłumaczyć. Wiem o dezaktywacji konta na danej konsoli żeby na innej sobie znowu te konto mieć ale mój problem wygląda tak. Powiedzcie mi ktoś kto to przechodził. Mam ps3 fata 40 gb i gram sobie w GTA5 niestety wyskakuje mi komunikat o przegrzanym ps3 i że należy go wyłączyć. Wkurzony postanowiłem kupić sobie ps3 super slima bo wymiana pasty w facie nie pomogła. Problem jest taki że mam ponad 20 % fabuły z gry już zrobionej na tym feralnym Facie i chciałbym sobie sejwy do chmury przenieść i na super slimie je sobie odebrać. Tylko martwi mnie czy te sejwy bedą na bank działać na super slimce skoro na facie każe mi instalkę zainstalować z GTA5. Więc jak to jest do chmury da się też instalkę wrzucić czy nie trzeba nic takiego robić tylko po prostu jak już bede miał super slimkę to wystarczy że ściągnę sobie same sejwy z chmury i wszystko będzie działać jak należy. Prosiłbym bardzo o pomoc bo z powodu tej instalki mam pewne obawy że te sejwy mogą nie działać jednak na innej ps3. Dajcie znać ktoś kto to wie na 100% jak jest. 

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same sejwy, nie wiem co wymyślasz z jakimiś instalkami. Do GTA masz save i profil i to tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem ciekaw co sie stanie z naszymi grami z plusa jak sony przestanie już wspierać usługę na ps3,ciekaw jestem czy jest czy istnieje jakiś regulamin plusa i informacje dotyczące gier gdy usługa przestanie być wspierana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plus jako taki będzie istniał, skoro ten sam PS+ będzie na PS4,

Pewnie za jakiś czas (2-3lata) nowe gry na PS3  nie będą już dodawane, ale wszystkie do tamtej pory pobrane będą działać

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Might & Magic: Clash of Heroes w Games with Gold w październiku, oferta Plusa znowu jakby lepsza  :P .

Edytowane przez Ksawery_GT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry z plusa pobierzemy dopiero w czwartek ze względu na przerwę techniczną o 14:00 jutro do 2:00 w nocy 26.09

Chyba, że gry z plusa dadzą przed 14:00 wtedy jest szansa aby je pobrać przed przerwą techniczną.  ( W co szczerze wątpię)

Bynajmniej:
Jak co miesiąc zrobiłem rozpiskę plusa na jutro aby łatwiej się pobierało/sprawdzało czy gry są już dostępne w plusie:
PS3
Far Cry 3 Waga: 6,3GB, po angielsku
Dragon's Dogma: Dark Arisen waga 11,5GB, po angielsku
Giana Sisters: Twisted Dreams waga: 1,7GB, po angielsku 
VITA
STREET FIGHTER X TEKKEN waga: 2,1GB, po angielsku
Touch MY Katamari waga: 666MB [przypadek - nie sądze ;)], po angielsku 
 
Przypominam o funkcji pobierania gier na PS3 przez przeglądarkę, po wybraniu gier do pobrania, wystarczy tylko odpalić PS3 a konsola zacznie pobierać gry. 
 
PS.(nie mogę sobie odmówić) Oto jak Sony śmieje się z nas gdy będziemy chcieli jutro pobrać gry z plusa http://www.youtube.com/watch?v=ZOlnx7oyOTI
Edytowane przez Substraty
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanko ps+ skończył mi sie 2 tygodnie temu jak dzis kupie kod na necie na 3 miesiace i wklepie tak jak poprzednio wszystko bedzie znowu działać tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy wytlumaczcie mi jaka jest roznica miedzy PS plus a PS store ? wszedzie w tych watkach piszecie o grach itp i nie wiem jako nowy uzytkownik playa co w przyszlosci kupic gdzie zaplacic i co sie najbardziej oplaca..


czy dorbze rozumiem ze store to poprostu taki internetowy sklep ? sa rozne gry klikam place za nia i sciagam ja? a plus to jest sklep za ktory z gory place chyba 200zl i mam wszystko gry ktore oni udostpenia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS Store to cały sklep 

PS plus to jedna z usług w tym sklepie

 

Nie ma wyboru to albo to

 

 

W PS Store to sklep, system gdzie sprzedaje sie gry jak steam lub origin

 

PS+ to usługa gdzie masz co miesiąc dostarczane gry w które moższ grać tak długo jak opłacasz abonament

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy wytlumaczcie mi jaka jest roznica miedzy PS plus a PS store ? wszedzie w tych watkach piszecie o grach itp i nie wiem jako nowy uzytkownik playa co w przyszlosci kupic gdzie zaplacic i co sie najbardziej oplaca..

czy dorbze rozumiem ze store to poprostu taki internetowy sklep ? sa rozne gry klikam place za nia i sciagam ja? a plus to jest sklep za ktory z gory place chyba 200zl i mam wszystko gry ktore oni udostpenia ?

 

PS Store to sklep internetowy, a PS + to dodatkowa usługa, takie premium. Gdzie za subskrypcje dostajesz co miesiąc gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy dorbze rozumiem ze store to poprostu taki internetowy sklep ? sa rozne gry klikam place za nia i sciagam ja? a plus to jest sklep za ktory z gory place chyba 200zl i mam wszystko gry ktore oni udostpenia ?

PS+ to jest oferta w ramach ps+, która daje ci co miesiąc wybrane przez sony gry za darmo, możesz w nie grać tak długo jak masz abonament ps+ wykupiony. W ramach ps+ masz też funkcję autoamtyczna synchronizacja trofeów, pobieranie np. gier o wybranej godzinie automatycznie po ich dodaniu do pobrania, automatyczne pobieranie łatek do gier.

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm patrze na te ceny gier w PS store i nie sa one nizsze, nie lepiej jest kupic od kogos na allegro np taka gre ?


dziekuje za tak szybkie odpowiedzi i rozjasnienie mi tego co w przyszlosci wybrac, narazie kupilem sobie od ziomka z allegro uncharted 2 za 25zl i bede te gre przechodzil i nic mi nie potrzeba :) przejde ja kupie sobie uncharted 3 :) ale w przyszlosci chcialbym sie dowiedziec co jest dobre z tymi storami i plusami ;) wiem ze na PS+ jest dodana uncharted za free wiec spoko jest chyba kupic sobie za 200 zl subskrypcje i miec gre ktora chce i tak kupic + miec dostepn do innych 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mają Worsmy za darmo? Z chęcią bym przygarnął w naszym Plusie :P Pablos jest szansa, że w najbliższych godzinach pojawią się gry czy trzeba czekać do jutra? Jak obstawiasz? :biggrin:

 

@edit

 

 

 

PlayStation Polska Nowe gry będą widoczne w PS Store po jego jutrzejszej aktualizacji, która zazwyczaj trwa do ok. 18:00. Tytuły jak zwykle będzie można namierzyć wcześniej z poziomu wyszukiwania.

 

Czyli jednak, że dzisiaj zaciągniemy ;d

Edytowane przez fryderyk123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli szału nie ma.

Ja nadal kombinuję z E=mc2. Cholera, przecież musi dać radę ograć w październiku DD:DA, FC3 i Nowego Uszatka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm patrze na te ceny gier w PS store i nie sa one nizsze, nie lepiej jest kupic od kogos na allegro np taka gre ?

dziekuje za tak szybkie odpowiedzi i rozjasnienie mi tego co w przyszlosci wybrac, narazie kupilem sobie od ziomka z allegro uncharted 2 za 25zl i bede te gre przechodzil i nic mi nie potrzeba :) przejde ja kupie sobie uncharted 3 :) ale w przyszlosci chcialbym sie dowiedziec co jest dobre z tymi storami i plusami ;) wiem ze na PS+ jest dodana uncharted za free wiec spoko jest chyba kupic sobie za 200 zl subskrypcje i miec gre ktora chce i tak kupic + miec dostepn do innych 

 

Sam musisz zdecydowac. Moze troche pomoge. 

UWAGA: Wszystko co pisze jest moim subiektywna opinia :)

 

PS Plus to usluga - usluga polega na tym ze w ramach abonamentu masz dostep do 3 gier gier na PS3 i 2 na PS Vita co miesiac. Nie majac Vity mozesz i tak dodac gry do listy i jesli pozniej zakupisz PSV bedziesz mial juz spora biblioteke gier.

Nie zapominaj ze kupujac subskrybcje dostajesz wiecej niz 3 gry w ramach "Kolecji gier od zaraz" a takze ze np w tym roku byly tez gry roczne czyli 3 dodatkowe gry. 

 

Nie masz wplywu na to co dostaniesz, moga to byc tytuly ktore Tobie podejda lub nie. 

 

Jesli masz PS3 od niedawna to moim zdaniem Plus jest dobra usluga. Oczywiscie zalezy jakim jestes graczem. Znam takich co kupia CODa i graja w niego rok aby pozniej kupic GTA i grac kolejny rok. Nie interesuje ich roznorodnosc, wiec i Plus dla nich nie wydaje sie niczym szczegolnym. 

 

Niemniej jesli lubisz roznorodnosc, i byc moze nie koniecznie konczysz tytuly ale doceniasz mozliwosc zagrania w wiele tytulow to plus jest oferta bardzo interesujaca. 

 

Przyklad:

PS3 mam od stycznia 2013, plusa kupilem tez w styczniu.

Koszt: 200pln za 12 miesiecy. W przeliczeniu ktorego dokonalem to przyblizona cena jednej nowej premierowej gry a dostaje wiele gier moze nie najnowszych ale dajacych fun, wiele gier w ktore pewnie bym inaczej nie zagral.

 

Po 3 miesiacach bylem zachwycony usluga, pudelka tez kupowalem, ale glownie na promocjach, albo uzywane.

Pluje sobie w brode ze dopiero 2 miesiace temu zaczalem dodawac do download listy gry na vite, w sumie nie ciagnie mnie do PSV ale budowanie biblioteki gier za ktore place w ramach abo jest rozsadne.

 

Ograniczenia: jestem swiadomy ze jesli przestane oplacac abonament PS+ nie moge grac w gry. Zupelnie mi to nie przeszkadza bo w mojej opinii masz doczynienia z doskonalym stosunkiem jakosci do ceny. I ja jak byla promocja to przedluzylem PS+

 

Co wiecej przedluzyc plusa mozesz w dowolnym momencie i czas trwania subskrybcji sie sumuje.

 

Dostajesz miejsce na zapisy gier (save) na serverach sony, bardzo przydatne i wygodne.

 

Gry wystarczy dodac do listy pobierania, a zagrac mozesz tak dlugo jak oplacasz abonament oto moja biblioteka gier z PS+ (PS3 only):

 

Dodano Tytul

 

Ratchet & Clank: All4One

Cubixx HD

LittleBigPlanet 2

Knytt Underground

Limbo

Vanquish

Big Sky Infinity (PS3+PSVita)

Motorstorm: Apokalipsa

inFamous 2

2013-01-02 Bioshock 2

2013-01-02 Guardians of Middle Earth

2013-01-02 Mortal Kombat

2013-02-06 Sleeping Dogs

2013-02-06 F1 Race Stars

2013-02-06 Quantum Conundrum

2013-02-27 God of War HD

2013-03-06 Mass Effect 3

2013-03-06 Dead or Alive 5

2013-03-06 Joe Danger 2

2013-04-03 Okami HD

2013-04-03 Lord of the Rings: War in the North

2013-04-03 The Cave

2013-04-24 Tomas was alone

2013-05-01 Hitman Rozgrzeszenie

2013-05-01 Catherine

2013-05-01 Malicious

2013-05-29 Kingdoms of Amalur: Reckoning

2013-05-29 ICO Classics HD

2013-05-29 Shadow of the Colossus Classics HD

2013-05-29 Demon’s Souls

2013-06-12 Uncharted 3

2013-06-12 X-COM

2013-06-12 LittleBigPlanet Karting

2013-07-03 Battlefield 3

2013-07-03 Payday: The Heist

2013-07-03 Saints Row: The Third

2013-07-31 Need For Speed: Most Wanted ('12)

2013-07-31 Mafia 2

2013-07-31 Spec Ops: The Line

2013-07-31 When Vikings Attack

2013-08-28 Assassin’s Creed 3

2013-08-28 The Jak and Daxter Trilogy

2013-08-28 Stealth Inc: A Clone In The Dark

2013-09-25 Far Cry 3

2013-09-25 Giana Sisters: Twisted Dreams

2013-09-25 Dragons Dogma: Dark Arisen

 

Jak widzisz od 8 stycznia kupujac abo na rok dostalem mozliwosc zagrania w 47 gier. A rok sie jeszcze nie skonczyl! 

Szczerze z tej listy nie wszystko mnie pociaga, coz kazdy z nas ma jakies preferencje, ale ilosc gier ktore mi podeszly, jak i tez tych ktore podeszly mi mniej ale jednak w nie troche pogralem jest na tyle duzym podzbiorem calosci iz ja jestem bardzo z tej uslugi zadowolony. 

 

I tak wiem ze Sony to nie jest dobry wujek, to jest firma i jej celem jest zarabianie pieniedzy. Niemniej, jesli firma taka stworzy usluge z ktorej korzysta sie z przyjemnoscia, to ja jestem sklonny za nia zaplacic.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo ci dziekuje rozjasniasz mi pelno aspektow o ktorych nie mam pojecia. Mysle ze 200zl za rok to nie jest duzo, choc te gry jakos mnie nie kreca ale kto wie wystarczy pare tytulow pograc a reszty jakos nie trzeba cena 200zl to kupienie hmm z 4 geir pewnie tylko. 

 

Ja jak narazie bede grac w Uncharted 2 i pozniej Uncharted 3. Czy jak kupie teraz dopiero PSplus to mam dostep do wczesniejszych gier? chodzi mi o wersaje polska uncharted 3 czy bede mogl ja sciagnac.

 

ile zajmuja ci te gry ?

pytanie z tych glupich co to ps vite ? do czego sa te gry na vite ze je sciagasz na przyszlosc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×