Skocz do zawartości
Continuum

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkim nie da się dogodzić, ale osobiście dla mnie (osobę która ma 3 konsole Sony) ta rozpiska jest świetna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MagEllan Masz rację, mój błąd. DS3 było za to dosłownie za grosze w Humble Bundle.
Ale myślę, że każdy w takiej sytuacji jak moja (posiadanie jedynie ps3) odczuwa dosyć znaczący spadek jakości. Dla mnie PS+ był system sellerem dla którego sprzedałem xboxa i kupiłem ps3 i przez większość miesięcy dostawałem wielkie hity mając radochę, że za jeden miesiąc musiałbym wydać np. 150zł i we wszystko chętnie zagram.

Wiadomo, teraz będą się skupiać na ps4 kosztem innych konsol.

Podejrzewam też, że musieli mieć spore zmiany w polityce bo rozpiski amerykańskie są bardzo zbliżone do europejskich a dawniej były kompletnie inne (dużo gorsze).

W każdym razie mi narazie brak plusa nie doskwiera (nadrobię zaległości - np. ni no kuni z promocji za 5$) i cieszę się, że większości jednak ta rozpiska odpowiada. Ale też nie należy patrzeć na plusa bezkrytycznie bo to nie są gry które dostajemy za darmo tylko usługa za, którą płacimy i powinniśmy wymagać przynajmniej utrzymania jakiegoś poziomu (zwłaszcza teraz przy gigantycznym skoku wykupionych abonamentów dzięki ps4 przez co sony ma ogromne środki na kupna licencji).

Edytowane przez kofii12345

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajna rozpiska, zdecydowanie na plus... Chyba nigdy nie doczekam się Diablo III, ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma i ch*j. :biggrin:

Edytowane przez MichalEEEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dead Space 3 dupy nie urywa ale przynajmniej będę miał czas na nadrobienie zaległości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy Strider ma język polski ?

Nie, nie ma PL. Tam nie ma co czytać, tam trzeba napier**** :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajna rozpiska, zdecydowanie na plus... Chyba nigdy nie doczekam się Diablo III, ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma i ch*j. :biggrin:

haha, od początku subskrypcji również liczyłem na D3. Z tym, że ja zamiast czekać aż pojawi się w plusie w końcu chyba zdecyduję się na zakup.

Rozpiska średnia, przynajmniej dla mnie. Nie grałem w żadnego Dead Space'a, więc nie wiem czy zaczynanie od trójki ma sens. Przynajmniej spróbuję zagrać i połapać się w fabule etc. Drugi tytuł na ps3 jak już ktoś wspominał - przemilczę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast plakac nad D3 to kupcie sobie na premiere z dodatkiem bo ta cena co dali jest smieszna 129zl za swietna gre z duzo wnoszocym dodatkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Drugi tytuł na ps3 jak już ktoś wspominał - przemilczę.

 

Zastanawiam się dlaczego ludzie chcą "przemilczeć" gdy pojawia się ciekawy tytuł niepudełkowy, który nieraz ma większą grywalność niż niejeden "hit". Rozumiem, że tak samo reagowaliście na Guacamelee, Brothers, Puppeteer, etc? Skąd się bierze niechęć do owej gry? Czytaliście niepochlebne recenzje w kilku serwisach, graliście w demo, czy po prostu to jest na zasadzie - "pierwsze słyszę o takiej grze, ale gówno..." Dajcie grze szansę

Edytowane przez zmstr
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się dlaczego ludzie chcą "przemilczeć" gdy pojawia się ciekawy tytuł niepudełkowy, który nieraz ma większą grywalność niż niejeden "hit". Rozumiem, że tak samo reagowaliście na Guacamelee, Brothers, Puppeteer, etc? Skąd się bierze niechęć do owej gry? Czytaliście niepochlebne recenzje w kilku serwisach, graliście w demo, czy po prostu to jest na zasadzie - "pierwsze słyszę o takiej grze, ale gówno..." Dajcie grze szansę

Wszystko zależy od dojrzałości gracza (nie mylić z wiekiem).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konkurencyjna oferta

 

http://www.ppe.pl/news-29398-lipiec_w_game_with_gold___guacamelee__max_i_wiecej___.html

 

Obiecali dwie gry co miesiąc na one to są , tylko nie mówili że będą co miesiąc inne  :P

na x360 jakieś totalne odrzuty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na xboxie to niech się cieszą ze coś dostają bo przez tyle lat nic nie mieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna rozpiska dla mnie ze względu na DS 3. Niedawno kupiłem DS2, bo jeszcze nie ograłem i akurat ostatnia część za free pojawiła się w najlepszym momencie  :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi ten plus na PS3 ostatnio nie leży. To już chyba czwarty kolejny miesiąc, w którym w nic z plusa nie zagram. Dobrze, że na steamie i gogu wskoczyło parę gier z promocji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz końcówka tej uslugi, wiec mega hitów bym sie nie spodziewał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz końcówka tej uslugi, wiec mega hitów bym sie nie spodziewał.

czemu końcówka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może pracuje w Sony i ma info z pierwszej ręki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...pewnie chodziło mu o samo PS3 bo to już past gen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze im zostało Saints Row 4, NFS Rivals, jak dają sezonówki to może F1 2013 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haaaa dla posiadaczy PLUSA będzie Starter Pack z samolotem PREMIUM do War Thunder (i oby czołg też ;) ) + coś tam jeszcze...

 

Dla fanów tej pozycji to gratka, na miarę dobrej gry z Plusa dla innych... ;) :)

 

PS: Już widzę lincz, za mój wpis, bo 99% chce gry AAAAAAAAA+ a jak jest coś innego to płacz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej się chyba cieszę z tego dodatku dla WT, niż z tych popierdółek dla PS4. W DS3 chętnie zagram, a i Lego na Vitę to też fajna opcja :)

@Patricko - świetna jak każda inna. Ale akurat nie trafia w moje gusta :)

Edytowane przez kloose
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strider to świetna gierka ;)

Nie przesadzajmy już.

 

Patricko o striderze już się wypowiedziałem, krótko i treściwie ;)

 

Sam czekam na gierę bo podobno przednia, a jakieś 2 miesiące temu chciałem ją kupić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka:
Brothers działa mi po zakończeniu subskrypcji. Niestety tylko Brothers.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka:

Brothers działa mi po zakończeniu subskrypcji. Niestety tylko Brothers.

z tego co pamietam, niektóre gry w plusie były "na wyłączność" rozumiem, że te będą dostępne po zakończeniu subskrypcji. Może Brothers sie do nich zaliczają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×