Skocz do zawartości
cwir

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Nagrałem krótki filmik prezentujący jak zostało wydane GTA5:

http://www.youtube.com/watch?v=q_o3vl2atOo

Nie wierze nagrales pudelko GTA V z roznych stron i od srodka,tytul mnie tak zdziwiil ze obejrzalem,ale myslalem ze chociaz bedzie komentarz jakis krotki,nie ma komentarza,nie ma muzyki ;o do tego na poczatku ,,kupujcie polski rap" ktore nie pasuje do filmiku (mimo ze do rapu nic nie mam i nawet czasem slucham)

 

BTW - z czasem postepu fabuly lotnisko sie odblokowywuje czy za kazdym razem gdy wkrocze na jego teren beda mnie gonic? 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale skoro juz przy samochodach jestesmy. Wkurza mnie to cale "sejwowanie" ich ktora tak do konca ich nie "sejwuje". Chyba nie warto bawic sie kupowanie samochodow skoro po tym jak wyprowadzimy je z garazu (garazu z samochodami, nie tego przy domu) i zniszczymy juz do niego nie wroca. Z domowym garazem jest podobnie. Czasami auto odholuje policja i da sie je odebrac, ale ogolnie jest jeden wielki bajzel, wiec nie warto wydawac kupy szmalu na zakup czy tuningowanie.

 

Pro Tip:

 

A propos zachowywania aut, nie trzeba ich kupowac, wystarczy ze sie je schowa w garazu aby byly Twoje na wlasnosc, w przypadku ich zgubienia/zniszczenia auto/wrak zostanie odholowane/y na Parking Policyjny (ikona bialego samochodu na mapie) z ktorego bez problemu mozna je odzyskac za droba oplata.

 

 

Jesli zas chodzi o model jazdy, trzeba byc chyba szurnietym aby wybrac bujajacy sie jak łodzie na morzu model jazdy z IV (ktory tak czy siak mi sie bardzo podobal) ponad ten z Vtki :). I w ogole o co ta rzadka sraka, ze teraz jest niby mniej realistycznie ? Ze niby ten w IV byl ?  :mellow:. Brak slow panowie, brak slow, no ale jeden woli piekne panie, a drugi jak mu auto fruwa na zakretach ;)

Edytowane przez Bansai
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że gdyby na grę nie było takiego przedpremierowego hype'u to nad grą byłyby nie wyobrażalne spusty... Nie którzy ludzie po prostu wyobrażali sobie za dużo, stąd gdzie nie gdzie natykamy się na lamenty na grę :)

 

A odemnie jedno słowo co do gry: AMAZING.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60 tysięcy egzemplarzy GTA V w 24 godziny od premiery — nowy rekord w Polsce: http://www.dobreprogramy.pl/60-tysiecy-egzemplarzy-GTA-V-w-24-godziny-od-premiery-nowy-rekord-w-Polsce,News,47808.html

 

nieźle  a to przecież tylko gry pudełkowe z polskiej dystrybucji, do tego jeszcze doliczmy PSS i import to mamy ze 100000 :D

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy komuś kto miał okazję złapać ten błąd przy ściąganiu bądź instalacji wersji cyfrowej gta 5 udało się w końcu ściągnąć i zainstalować grę, będę wdzięczny za odpowiedź

U mnie ruszylo.. za 5 razem. Usunalem stara instalke i wszystko zwiazane z gra i zaczalem pobiera z ps store (zakladka gta v, bez pobierania w tle).

 

Pogralem chwilke i sadzilem ze z plynnoscia bedzie lepiej (wiem ze gra z mega otwartym swiatem nie ma prawa chodzic ciagle 30fpsow ale tak wszyscy to wychwalali ze mialem cicha nadzieje a jest imo deczko lepiej niz w gta iv).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabawne, kupiłem w pss, ściągnąłem na swoją konsolę bez problemów, tak samo z instalacją. Braciak na swojej konsoli ma problem z instalacją. Czyli porady o restartowaniu routerów i inne sieciowe fixy możecie włożyć między bajki bo nie tu leży problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie moge tego powiedziec w 100% ale moge to rzec bedac pewnym w 99% - gta zainstalujecie tylko wtedy gdy sciagacie normalnie,bez sciagania w tle.Przetestowane przeze mnie - na pierwszej konsoli sciagalem normalnie i 0 problemow.Wczoraj sciagalem na drugiej juz w tle i z opcja wylacz konsole po zakonczeniu pobierania(bo w nocy sciagalo,koniec sciagania byl okolo 3 w nocy wiec nie chcialem jej zostawiac wlaczonej do rana),i gry nie moglem zainstalowac,wywalalo z bledem po okolo 12-14 % instalacji.Teraz sciagnalem normalnie - bez tła,i juz mam 46% zainstalowane,wiec pewnie juz gra ruszy.

Mialem to pisac po skonczonej instalacji ale widze ze tutaj ludzie maja problem wiec pisze juz teraz,jak nie zapomne napisze nowy post czy sie zainstalowalo bez problemu,cytujac jednoczesnie ten.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bez różnicy, ja ściągałem w tle, grałem w tym czasie w GTA IV i nie było żadnych problemów, a jak pisałem wyżej braciak ściągał z tego samego konta, podłączony do tego samego routera, itp, itd i wywala mu błąd 80029563

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie moge tego powiedziec w 100% ale moge to rzec bedac pewnym w 99% - gta zainstalujecie tylko wtedy gdy sciagacie normalnie,bez sciagania w tle.Przetestowane przeze mnie - na pierwszej konsoli sciagalem normalnie i 0 problemow.Wczoraj sciagalem na drugiej juz w tle i z opcja wylacz konsole po zakonczeniu pobierania(bo w nocy sciagalo,koniec sciagania byl okolo 3 w nocy wiec nie chcialem jej zostawiac wlaczonej do rana),i gry nie moglem zainstalowac,wywalalo z bledem po okolo 12-14 % instalacji.Teraz sciagnalem normalnie - bez tła,i juz mam 46% zainstalowane,wiec pewnie juz gra ruszy.

Mialem to pisac po skonczonej instalacji ale widze ze tutaj ludzie maja problem wiec pisze juz teraz,jak nie zapomne napisze nowy post czy sie zainstalowalo bez problemu,cytujac jednoczesnie ten.

 

Ściągałem w tle, do tego przełączając się między kontami - bez problemu za pierwszym razem się zainstalowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byc moze.Swoja opinie opieram na swoich doswiadczeniach i na tym co pisza ludzie na innych forach,kazdy mowi zeby sciagac bez tla bo niby pliki gubi,ile prawdy to nie wiem ale w moim przypadku wszystko sie zgadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja swoją też pobierałem w tle i bez problemu się zainstalowało (samo od razu po pobraniu)- rano wstałem gra wgrana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60 tysięcy egzemplarzy GTA V w 24 godziny od premiery — nowy rekord w Polsce: http://www.dobreprogramy.pl/60-tysiecy-egzemplarzy-GTA-V-w-24-godziny-od-premiery-nowy-rekord-w-Polsce,News,47808.html

 

nieźle  a to przecież tylko gry pudełkowe z polskiej dystrybucji, do tego jeszcze doliczmy PSS i import to mamy ze 100000 :biggrin:

No i super. Chciałbym posłuchać teraz tych, co twierdzili, że piractwo to wina tylko i wyłącznie graczy oraz że nie opłaca się trzaskać niczego innego, jak liniowe FPSy na 5h. I że polska to kraj kwitnącego piractwa ;-). Fajnie by było, gdyby więcej tytułów robiło u nas taką furorę. Zastanawiam się jedynie jak wyglądałaby sytuacja, gdyby GTAV startowało w podobnym okresie, co nowy CoD. Kciuki trzymałbym oczywiście za R*.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja coś przegapiłem, czy zrezygnowano z jakiejkolwiek formy znajdziek? Żadnych gołębi, paczek itp. czy może o czymś nie wiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja coś przegapiłem, czy zrezygnowano z jakiejkolwiek formy znajdziek? Żadnych gołębi, paczek itp. czy może o czymś nie wiem?

Na pewno jest 50 listów do znalezienia, ale wszystkie są oznaczone na mapie w Social Club'ie. Do tego standardowo są Stunt Jump'y.

 

Edit: 

Social Club zeznaje, że po za tym co podałem powyżej do znalezienia są jeszcze (ale jpóki co nie spotkałem tych rzeczy w grze):

- 50 Spaceship Parts

- 30 Submarine Parts

- 30 Nuclear Waste

 

Ciekawe czy reszta znajdziek również będzie pokazana na mapce w Social Club'ie w późniejszych etapach gry.

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są znajdźki, co najmniej dwa typy: kawałki listów oraz części statku kosmicznego (w sumie po 50); a to tylko te potwierdzone dotychczas.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie moge tego powiedziec w 100% ale moge to rzec bedac pewnym w 99% - gta zainstalujecie tylko wtedy gdy sciagacie normalnie,bez sciagania w tle.Przetestowane przeze mnie - na pierwszej konsoli sciagalem normalnie i 0 problemow.Wczoraj sciagalem na drugiej juz w tle i z opcja wylacz konsole po zakonczeniu pobierania(bo w nocy sciagalo,koniec sciagania byl okolo 3 w nocy wiec nie chcialem jej zostawiac wlaczonej do rana),i gry nie moglem zainstalowac,wywalalo z bledem po okolo 12-14 % instalacji.Teraz sciagnalem normalnie - bez tła,i juz mam 46% zainstalowane,wiec pewnie juz gra ruszy.

Mialem to pisac po skonczonej instalacji ale widze ze tutaj ludzie maja problem wiec pisze juz teraz,jak nie zapomne napisze nowy post czy sie zainstalowalo bez problemu,cytujac jednoczesnie ten.

Teraz juz moge powiedziec,ze po sciagnieciu bez tla gra sie zainstalowala bez problemu i ruszyla.Od siebie polecam wlasnie takie sciaganie,nie ma co ryzykowac :) Aczkolwiek jak tu pisza sciaganie w tle nie musi byc winowajca,ale w moim przypadku bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://community.singstar.com/t5/PlayStation-3-Technical-Help/Ps3-error-80029564-80029563-GTA-V-install-part-future-problems/td-p/19745181/page/192

W tym temacie sfrustrowani ludzie piszą 30postów na minutę i da się wyczytać, że próbowali ściągać w tle, bez tła i po prostu jak nie idzie to nie idzie. Niektórzy po 9 razy ;)

Jedyna reakcja Sony to wpis na tweeterze...z linkiem do tego tematu, w którym nie dali żadnych wyjaśnień lol :P

 

E: Nawet jeden twardziel, który ściąga 14 raz w ciągu 3 dni ;)

Edytowane przez Darayavahus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to najwidoczniej jestem szczesciarzem ze udalo mi sie na dwie konsole sciagnac,gdy typ sciaga juz 14-sty raz xD Cos musi faktycznie byc nie tak z instalka.Myslalem ze kabel ethernet + sciaganie bez tla to zloty srodek.No nic pozostaje tylko zyczyc reszcie zeby sciagneli wkoncu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pro Tip:

 

A propos zachowywania aut, nie trzeba ich kupowac, wystarczy ze sie je schowa w garazu aby byly Twoje na wlasnosc, w przypadku ich zgubienia/zniszczenia auto/wrak zostanie odholowane/y na Parking Policyjny (ikona bialego samochodu na mapie) z ktorego bez problemu mozna je odzyskac za droba oplata.

 

 

Jesli zas chodzi o model jazdy, trzeba byc chyba szurnietym aby wybrac bujajacy sie jak łodzie na morzu model jazdy z IV (ktory tak czy siak mi sie bardzo podobal) ponad ten z Vtki :). I w ogole o co ta rzadka sraka, ze teraz jest niby mniej realistycznie ? Ze niby ten w IV byl ?  :mellow:. Brak slow panowie, brak slow, no ale jeden woli piekne panie, a drugi jak mu auto fruwa na zakretach ;)

Ja parkuje fure do garażu, a później jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja parkuje fure do garażu, a później jej nie ma.

 

Dokładnie, wstawiłem lekko stuningowane auto do garażu, wracam a go nie ma. Szukać na policyjnym parkingu czy olać? Eh, i jeszcze te płaskie kamienie..:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś taki problem że gdy zaczynam grać Trevorem to checkpointy i misje ( droga powinna byc na zolto ) pozostaja na mapie bez drogi dojazdu tzn nawet jak sam ustawie cel to nie pokazuje mi drogi tylko musze jechac samemu bez nawigacji. Patrzylem na YT i gośc normalnie ma drogę do zoltych i fioletowych punktów a mi takowej nie pokazuje jest tylko sam punkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o ile to jest wkalkulowane w grę, ale wczoraj jadąc sobie po mieście całkiem na luzie, pod sklepem spotkałem...

 

Packie'go z Liberty City!!! Tylko bardziej opalonego. W Los santos prosi o podwózkę z miejsca napadu, który zrobił ze swoim kumplem. Na koniec oferuje swoje usługi, przy okazji ewentualnego skoku. Kto pamięta napisy końcowe w The Ballad [...] wie jak się tu sprowadził

 

Niektórym z was, jakaś niezdrowa podnieta tym tytułem, odebrała racjonalne myślenie (pomijając kilku, którzy nigdy tego nie posiadało). Weź jeden z drugim uszanuj że komuś coś się nie podoba. Tak moi drodzy, nawet GTA nie jest wolne od błędów, czego większość stara się nie dostrzec bo zwyczajnie nie chce. Mniejszych czy większych, modelu jazdy, przewracania się o własne nogi w rezultacie czego strata pewnej części "życia" czy wczytania tylko paru modeli aut na raz. Niektóre zarzuty można przedyskutować, niektórych nie ale to nie powód żeby się nadymać i odsyłać do gran turismo (naprawdę, celna uwaga, adekwatna do wieku jej autora) czy czegoś co stawia na realizm na pierwszym miejscu. Coś na zasadzie, Kali ukraść krowę dobrze, ktoś ukraść Kali krowę źle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×