Skocz do zawartości
cwir

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

To raczej losowo działa. Sam kiedyś odrzuciłem połączenie a jednak dzisiaj znowu zadzwonili :yes:  Co ciekawe jak zadzwonili nie jechałem samochodem tylko wyszedłem ze szpitala bo Franklinowi buźkę obili :P

No to może faktycznie trzeba poprostu czekać ale ja już szwędam się Franklinem sporo czasu po mieście i nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj np. przełączyć na Michaela albo Trevora, chwilę pograć i wrócić do Franklina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzwonili do mnie po ta misje z taksowka ale niechcacy przejechalem tego klienta,,, jest szansa ze jeszcze raz zadzwonia??

Z tego co tutaj ludzie mówią to podobno dzwonią wiele razy ale ja nie mam tyle szczęścia. Powiedz mi, dzwonili do Ciebie zaraz po kupnie korporacji czy później?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co tutaj ludzie mówią to podobno dzwonią wiele razy ale ja nie mam tyle szczęścia. Powiedz mi, dzwonili do Ciebie zaraz po kupnie korporacji czy później?

kupilem korporacje zawiozlem 3 klientow normalnie potem pogralem trevorem chwile przelaczylem na franklina wzialem jego auto (nie taxi) i dzwonil gosciu ze sa jacys ludzie do zawiezienia i uwazaja sie za jakis VIPow ze mam pod hotel podjechac i ta lokazja pokazala sie jako misja z literka P podjechalem pod hotel zeby ich zabrac ale potracilem niechcacy kogos:P A jeszcze jedno bylo tam 3 gosci moze jezdzij autem 4 dzwiowym??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi wyjaśnić o co chodzi z wyścigami ulicznymi? Mam na mapie tylko dwa, oba wygrałem, ale nowe się nie odblokowują :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi wyjaśnić o co chodzi z wyścigami ulicznymi? Mam na mapie tylko dwa, oba wygrałem, ale nowe się nie odblokowują :sad:

 

Napisze do Ciebie ten gość od wyścigów smsa o nowym wyścigu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi wyjaśnić o co chodzi z wyścigami ulicznymi? Mam na mapie tylko dwa, oba wygrałem, ale nowe się nie odblokowują :sad:

 

Wyścigi uliczne są aktywne chyba tylko w nocy. Zadzwoń do tego kitajca Hao albo czekaj na smsa od niego nt. kolejnych wyścigów. 

Edytowane przez woko27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O 6 rano. Jest ktoś to ma jutro wolne ? I byłby chętny na poranne granie w online(jeśli będzie taka możliwość xD)

Wbite 100% ! Jeszcze trzeba, zrobić kifflom, zwiedzić całą mapę i najgorsze czyli wbicie tych 70 złotych medali :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O 6 rano. Jest ktoś to ma jutro wolne ? I byłby chętny na poranne granie w online(jeśli będzie taka możliwość xD)

Wbite 100% ! Jeszcze trzeba, zrobić kifflom, zwiedzić całą mapę i najgorsze czyli wbicie tych 70 złotych medali :/

 

Poranne znaczy o której? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można prosić o źródło ? No, ale jeśli o 13 to jak najbardziej piszę się na tą godzinę xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie małe info:

 

http://www.rockstargames.com/newswire/article/51487/gta-online-details-game-day-access-info-and-more.html

 

I cytując:

 

"Access to GTA Online
Access to Grand Theft Auto Online is free with your copy of Grand Theft Auto V. On October 1st there will be a small downloadable Title Update released on PlayStation Network and Xbox LIVE. Upon installation of that Title Update, direct access to begin GTA Online will be unlocked in your GTAV game menu. You will be able to jump right into GTA Online via the 4th (bottom) slot in your GTAV character wheel. We’ve received many questions asking for a specific confirmation of what exact time GTA Online will be available but of course this is contingent on both Title Updates becoming available on each console’s network. As a general timeframe, we do expect the Title Update to become available on PSN and Xbox LIVE starting around 7AM ET tomorrow morning, and your best bet is to stay tuned throughout the day here at the Rockstar Newswire and by following us on Twitter and Facebook where we will be keeping everyone updated."

 

Przydało się info? Podziękuj...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można prosić o źródło ? No, ale jeśli o 13 to jak najbardziej piszę się na tą godzinę xD

 

Jak wbijesz na konsolę przed 13 to możesz mnie zaprosić, PSNid jak coś to Lucashunter10. Może się jakaś większa ekipa zbierze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co tutaj ludzie mówią to podobno dzwonią wiele razy ale ja nie mam tyle szczęścia. Powiedz mi, dzwonili do Ciebie zaraz po kupnie korporacji czy później?

Dzwonią nie raz i nie dwa, średnio raz na dobę w moim wypadku. Za każdym razem zgłoszenie jest inne (nie są to identyczne zadania), a trofeum wpadło dopiero po drugim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam już zielonego pojęcia co zrobić z tym pucharkiem za prywatny kurs. Taksówki mam wykupione już od dawna Franklinem ale telefon wciąż nie dzwoni na prywatny kurs. Ktoś ma jakiś pomysł. Nie wiem może wcześniej przypadkowo odrzuciłem połączenie ale to może znaczyć, że już więcej nie zadzwonią? Dajcie znać jeśli macie jakiś pomysł.

Badź po prostu cierpliwy. Mi po kupnie firmy pierwszy telefon zadzwonił po około 10-20 godz. normalnego czasu. Teraz dzwoni "non stop" i już mnie to wkurza - nie po to kupiłem firmę żeby samemu ludzi wozić (dlatego zawasze "kill him").

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sprawie gry Online, z chęcia pogram z ludźmi którzy już mieli z tym styczność.Bede około 13:30 chętni niech zaproszą : PSNID: eMTeeS09

 

P.S Aby pograć w GTAO trzeba posiadać gdiześ jeszcze jakeiś konta powiązane z tym PSN czy coś ;> Z góry dzieki za odpowiedź ;)

Edytowane przez WolajOPomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie info odnośnie wagi oraz prędkości ściągania patch'a jak tylko się pojawi :) Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R^ z patchem się nie śpieszy...tygodnie mijają, większość ukończyła grę fabularną i cisza. Fajnie pograć w betę za 260 mln $ :P

A co najciekawsze w napisach końcowych widnieje 50 nazwisk testerów gry i o dziwo żaden się nie dopatrzył, że mu znikają auta :P

Edytowane przez Palpatine_79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarnijcie się Matko Boska...niech jeszcze 100 osób napisze, że jest patch i ma 39mb....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×