Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

przyznaję się... :P tak własnie jest gra jest US/ dodatek PL... czyli nic nie zrobie... muszę kupić dodatek na koncie US? right?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmm.... a telefon do Playstation może coś dać?

Od razu widać że jesteś nowy.

Nic ci to nie da.

Wtopiłeś i masz nauczkę. Dobrze że to tylko dodatek a nei coś większego.

Zainteresuj się podziałem i regionalizacją gier/dodatków/kont na PlayStation. 

Sony bardzo dba o to żebyś gdzieś indziej nie kupił czegoś taniej niż powinieneś :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw wlasnie odebralem z paczkomatu druga gre od tego sprzedawcy na allegro tyle ze wyslana ponoc od oficjalnego dostawcy poniewaz nie wyrobili sie z dostawa do sklepu wiec wyslali bezposrednio do mojego paczkomatu ( conajmniej dziwne ale takie info otrzymalem na maila ) i co sie ukazalo moim oczom alien isolation edycja nostradomo ladnie zafoliowana tylko ze folia jest calkiem innej grubosci i nie ma nigdzie znaczka ps4 ..pierwszy raz gre w tak dziwnej folli otrzymalem .Pierwsza gra ktora otrzymalem srodziemie mordoru niby ta folie z znaczkiem miala ale tez pachnialo uzywka

dla przestrogi dla innych osob podaje link do allegro kolesia od ktorego zamawialem i od dostawcy od ktorego ponoc sie zaopatruja

 

http://www.3kropki.pl/

http://allegro.pl/my_page.php?uid=2814480

Kupiłem kiedyś gry od gościa na ps3 i było wszystko w porządku. Tylko byłem u niego osobiście bo mieszka ode mnie 7km. Być może na ps4 zaczął kombinować żeby zarobić więcej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, ile najdluzej mieliscie konsole wlaczona z jakas gra non stop ? Zastanawiam sie ile konsola moze pociagnac jakis maraton ? Wiadomo zalezy ile czlowiek ma w domu temp i czy konsola w jakiejs szafce czy na zew. No ale tak srednio, widzieliscie jakies info moze na zagranicznych stronach ile najdluzje ktos mial wlaczona konsole z odpalona jakas gra ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jakichś ograniczeń, u mnie czasami PS chodzi przez cały dzień bo nawet jak nie gram to spotify leci. spokojnie możesz urządzać maratony, nic nie ma prawa się stać. Jak ma się popsuć to nawet jak włączysz na 5 minut to się spieprzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi czy np takie maratony 12-14grania/6h przerwy nie wyrzadza konsoli krzywdy ? Dodatkowo pod konsola mam polozona podkladke z dwoma wiatraczkami taka malutka..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic jej nie będzie.

Sony Z3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi czy np takie maratony 12-14grania/6h przerwy nie wyrzadza konsoli krzywdy ? Dodatkowo pod konsola mam polozona podkladke z dwoma wiatraczkami taka malutka..

Weź pan odpuść.

Od tego ma wiatrak który ją chłodzi.

Ja potrafiłem konsoli nie wyłączać kilka dni jak mi w Assassynie surowce co 20 minut przychodziły.

Tu sobie pracowałem a tu zbierałem graty co jakiś czas

...albo w Bloodborne jak nie chciałem żeby patch się zainstalował to jak włączyłem grę tak nawet w tryb uśpienia bałem się wchodzić żeby konsoli bo wtedy jeszcze potrafiła z trybu uśpienia nie wyjść a reset oznaczał instalację patcha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi czy np takie maratony 12-14grania/6h przerwy nie wyrzadza konsoli krzywdy ? Dodatkowo pod konsola mam polozona podkladke z dwoma wiatraczkami taka malutka..

 

Lepiej pomyśl co z Twoim mózgiem i oczkami :P hahahaahahah a nie co z konsolą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro komputery mają działać całą 24/7 w przypadku kopania tych wirtualnych walut, to i konsola powinna działać bez ograniczeń.

Wysłane z X Tetki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej pomyśl co z Twoim mózgiem i oczkami :P hahahaahahah a nie co z konsolą :P

Nie boj zaby Digital ;) Nie bede tyle siedzial przed konsola ;) Musze nabic 100tys. killsow w Helldiversach, pada obwiazalem gumkami i wali automatycznie ;) Bylem tylko ciekaw jak dlugo moge ja tak zostawic wlaczone i co ile robic jakies przerwy... No ale jak Sephirot napisal ze kilka dni non stop mial ON to looz ;)

Wlasnie @Sephirot a porpo Bloodborna tez mam w planach sie za niego zabrac i chyba tez nie bede chcial zadnych patchy ;) ALe to wystarczy ze wylacze polaczenie netowe w konsoli co nie ? nie wymaga do grania polaczenia z netem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem ludzi którzy wokół pewnych rzeczy tworzą swoisty kult i obdarzają niemal matczyną miłością rzeczy(np. Iphony, konsole, laptopy).

Radzę Ci w ogóle nie wyjmować z pudełka konsoli, na pewno się nic nie stanie.

Tapnięte dłutem do kamienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie nie rozumiesz jesli dla ciebie zwykle pytanie o dlugosc pracy konsoli to odrazu matczyna milosc i oznaka sjakiegos kultu. Zwyczajnie zapytalem bo nigdy jej tak dlugo nie uzywalem a majac w glowie problemy z przegrzewaniem poprzedniego modelu (stad podstawka z wiatrakami ktora uzywalem do ps3) i to ze konsole mam w obudowanej wnece wolalem sie upewnic ze nie beda mi sie robic cyrki takie jak przy poprzedniej generacji. No ale rozumiem ze to tylko ludzie z bardzo wybujałą wyobraznia beda w stanie pojąć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. To pytanie w stylu "ile mogę mieć włączony telewizor". A poza tym nie wiem dlaczego jak ludzie pytają o konsole, to totalnie zapominają o tym że konsola to też komputer i powinna (i jest) być gotowa na 24/7 włączona, jesli użytkownik sobie tak życzy

Tapnięte dłutem do kamienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i urzadzenia sa przystosowane do pracy 24h ale ludzie maja rozne warunki w ktorych te urzadzenia maja i pracuja i tutaj juz ta ciagla nieprzerwana praca nie zawsze bedzie taka bezproblemowa... Naprawde nigdy nie spotkales sie z jakimkolwiek artykulem mowiacym ze dany model jakiegos urzadzenia ma problemy z przegrzewaniem przy dluzszej pracy ? Jesli  wszystkie sprzety bylyby takie doskonale to rynek sprzetu do chlodzenia i wentylacji by umarl ;) A jednak mamy na rynku bardzo duzo tego typu produktow ktorymi ludzie sobie pomagaja ochlodzic swoj sprzet...

Edytowane przez Frog__PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie, nie. Oczywiście że są produkty które padają od przegrzewania się. Tutaj się zgadzam ;) Po prostu Twoje pytanie zabrzmiało tak jakby konsola stała w dobrym miejscu (w nawiasie napisałeś że nie uwzględniając półek itp). I właśnie w takim przypadku nie rozumiem ludzi, bo przesadnie podchodzą do pielęgnacji sprzętu. Coś jak pytania: "Jak często wycieracie kurz z konsoli i czy warto kupić pokrowiec na DS4, chociaż nigdzie go nie zamierzam zabierać "

Podsumowując. Luz i miłego grania życzę. Nie chciałem Cię urazić, widzę że rozsądnie podchodzisz do sprawy, więc jak coś to przepraszam ;)

Tapnięte dłutem do kamienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Wiecie, biorąc pod uwagę wadliwość poprzedniej generacji, stan wiedzy części graczy oraz teksty z akcesoriów Januszy z Alledrogo nie dziwię się że wpadają w schizy.

Dla niektórych dalej konsola ma się chłodzić kilka godzin po skończeniu grania (od tego już mamy tryb uśpienia który sam ją wychładza) a dysk 7200rpm generuje za dużo ciepłą i topi luty a SSD to już w ogóle wysadza konsolę w powietrze (bo kolega kolegi brata dziewczyny ma swój serwisik i mówił że konsole tak majo).

 

Z drugiej strony są ludzie którzy konsolę traktują jak świętość i wałkowaliśmy to już setki razy a dla niektórych jest to spory wydatek. :D

 

W każdym razie ludzie napiszą wszystko żeby sprzedać swój produkt a nie ma lepszego koła zamachowego na sprzedaż niż nasze podstawowe instynkty jak strach.

Podkładkę pod PS4 uważam za zbędną tak samo jak stojak na Xboxa do stawiania konsoli w pionie (wtedy nie działa napęd BD - nie wykrywa płyt) no ale PS4 może się przegrzać a Xbox (po mimo że  w instrukcji wyraźnie jest napisane że nie wolno go stawiać w pionie) ma lepsza cyrkulację powietrza itp. itd.

...a sloty nie powodują zużywania lasera w konsoli w odróżnieniu od płyt (gdzie tak samo jedna jak i druga konsola tylko sprawdza czy jest płyta  i i tak instaluje całość na HDD.

 

Podsumowując, nie należy brać do siebie wszystkiego co czytamy w internetach.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dla mnie jest to głupie że Sony umieściło zasilacz w środku konsoli, a nie na zewnątrz jak MS.

Tapnięte dłutem do kamienia

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dla mnie jest to głupie że Sony umieściło zasilacz w środku konsoli, a nie na zewnątrz jak MS.

MS nie miało wyjścia, bo z zasilaczem to już nawet obudowa starego magnetowidu by nie wystarczyła, żeby pomieścić wszystkie wnętrzności. Do transportu natomiast musieliby dokładać jakiś mały wózek z kółkami w zestawie ;P

 

J/K, tak na serio to zgadzam się. No ale dzięki temu będzie z czego odchudzać. Za jakiś czas Sony wywali zasilacz na zewnątrz w jakiejś nowej rewizji i pochwalą się PS4 Slim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co potem wywali, by powstał PS4 Super Slim? :D

Tapnięte dłutem do kamienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie już.

Nowsze modele już mają poprzekładane bebechy i mniejszą płytę główną.

 

Tu się przytnie, tu przełoży, wywali zasilacz i będzie "nowy, lepszy wydajniejszy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×