Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

To ja mam bardziej nasrane(dosłownie),siedzę czasem na kiblu z laptopem na kolanach...,ale mamy temat na świąteczny czas  :laugh:

Wesołych !!!!

Co w tym dziwnego? Ja bez swojego tabletu na posiedzenie się nigdy nie ruszam :biggrin:

Kiedyś pojawił się podobny temat wśród znajomych i okazało się, że prawie każdy zabiera coś do kibelka. Od laptopów po nawet kanapki z kawą :)

Edytowane przez Dranz!
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak zmieniajac temam mam pytanie na psn jest motyw darmowy 25th anniversary jak każdy zapewne wie ma on w sobie również melodyjke z pierwszego plej ktora uruchamia się jak włączamy konsole moje pytanie brzmi czy jest możliwość wyłączyć ta melodie ktora jest już ustawiona w konsoli aby podczas uruchomienia grala sama melodia z motywu bo mi graja obie i strasznie to wkurza

Też mam ten problem. Rozkminiłeś już jak to naprawić? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa Wam już PSN?

 

 

Nie.

 

 

Leży u was nadal PSN?

Rozumiem,że cofnąć stronę jest ciężko, ale nie przeczytać 3 postów wyżej ?

Edytowane przez Siudak83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro 20 min wszystkim nie działało i teraz komuś nadal nie działa to chyba logiczne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rano powstał, żeby teraz się położyć. Masakra, może to kolejny atak tych hakerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to odpowiedni temat na składanie zażaleń oraz problemów na PS4, lecz jeżeli zabłądziłem - pardon.

 

Po podłączeniu do telewizora PS4 poprzez kabel HDMI nic się nie pojawia, prócz komunikatu "Brak sygnału" bezpośrednio z telewizora. Z początku poświeci kilka razy niebieska dioda, a po kilku sekundach - biała. Czytałem na tych internetach że Safe Mode (bla, bla, bla i tak u mnie nie działa) albo jakieś arabskie sztuczki z odwróceniem konsoli... Także co w tej sytuacji mam zrobić, aby wszystko w tejże sytuacji działało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uszkodzone hdmi w telewizorze, kabel hdmi lub wyjście hdmi w konsoli. Sprawdź na innym tv, innym kablu hdmi a ustalisz co dokładnie nie działka i co trzeba wymienić lub na serwis.

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czasami wystarczy zmienić kabel ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po czym wnioskujecie że należy oddać do serwisu? A co do kabla i telewizora - podłączałem PS3 do tego samego telewizora na tym samym złączu, bez problemów działało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to podłącz jeszcze ps4 na tym samym lub innym kablu do innego tv by upewnić się ze uszkodzona jest konsola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to odpowiedni temat na składanie zażaleń oraz problemów na PS4, lecz jeżeli zabłądziłem - pardon.

 

Po podłączeniu do telewizora PS4 poprzez kabel HDMI nic się nie pojawia, prócz komunikatu "Brak sygnału" bezpośrednio z telewizora. Z początku poświeci kilka razy niebieska dioda, a po kilku sekundach - biała. Czytałem na tych internetach że Safe Mode (bla, bla, bla i tak u mnie nie działa) albo jakieś arabskie sztuczki z odwróceniem konsoli... Także co w tej sytuacji mam zrobić, aby wszystko w tejże sytuacji działało?

Jeżeli ktoś już zdecydował się na PS4 to musi mieć wiedzę nie tylko w zakresie usług sieciowych ale być zawansowanym użytkownikiem komputera. To nie XO że włączasz i masz wszystko z automatu.W PS4 musisz wiedzieć jak wgrać firmware jak zrobic reset,jak ustawić sieć jak nie stracić sejwów jak ją ustawić jak zmienić gałki w padzie i jeszcze ze 100 innych problemów które ma ta konsola. PS4 programowo to gorszy crap niż PS3

Edytowane przez literat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@literat - Tylko co to ma do wyświetlania obrazu? Nie widzę nic, prócz swojego paskudnego ryja w odbiciu i komunikatu "Błąd sygnału", więc jak mam przeprowadzić jakąkolwiek operacje na konsoli? A te "problemy" które wymieniłeś są wyssane z palca - wystarczy użytkować sprzęt w miarę normalnie a komplikacji mało co nastąpi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Literat, głupoty pieprzysz i tyle.

- firmware - pobiera się samo

- reset - po co? ja od początku konsoli nie musiałem robić żadnego resetu

- sieć - wpinasz kabel i dajesz ustawienia proste - konfiguruje się samo - problemy z połączeniami z graczami w PS3 tak samo musiałeś ustawić i to nie jest wina konsoli tylko połączeń gracz-do-gracz

- strata sejwów?? masz PS+ lub pendrive - chmura lub ręczna kopia zapasowa? Jak padnie system to padnie

- gałki w padzie - wszystkie pady z wytartymi gumkami są wymieniane z automatu przez serwis nawet bez paragonu


@Paczuch,

 

Wpinałeś konsolę na tym samym kablu do TV?

Próbowałeś wchodzić w tryb serwisowy?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 A te "problemy" które wymieniłeś są wyssane z palca - wystarczy użytkować sprzęt w miarę normalnie a komplikacji mało co nastąpi.

Nie rób sobie jaj  :) Przejrzyj forum to zobaczysz jakie ludzie maja problemy. Jestem graczem konsolowym od ponad 20 lat na wszystkich platformach i PS4 mówiąc delikatnie to konsola sprawiająca wiele kłopotów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, z trybem serwisowym próbowałem - wedle różnych schematów uruchomienia, lecz bez skutku.

Co do okablowania - mam 3 kable HDMI - próbowałem na każdym, odłączałem wszelkie dekodery i odtwarzacze, aby sprawdzić czy działa sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Literat, głupoty pieprzysz i tyle.

- firmware - pobiera się samo

- reset - po co? ja od początku konsoli nie musiałem robić żadnego resetu

- sieć - wpinasz kabel i dajesz ustawienia proste - konfiguruje się samo - problemy z połączeniami z graczami w PS3 tak samo musiałeś ustawić i to nie jest wina konsoli tylko połączeń gracz-do-gracz

- strata sejwów?? masz PS+ lub pendrive - chmura lub ręczna kopia zapasowa? Jak padnie system to padnie

- gałki w padzie - wszystkie pady z wytartymi gumkami są wymieniane z automatu przez serwis nawet bez paragonu

 

Kolego ile razy sam na tym forum proponowałeś wgranie jeszcze raz firmware i innych dziwnych rzeczy aby PS4 chodziło :)

Edytowane przez literat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mi przychodzi do głowy to problem z HDCP. Mój TV też czasem nie pokazywał obrazu na starszym sofcie i jedynie połączenie zdalne z PS Vita pomagało. Wyłączenie HDCP rozwiązywało częściowo problem (włączał się obraz w niskiej - teoretycznie nie obsługiwanej rozdzielczości 480p)..

Masz monitor z HDMI? Spróbuj podpiąć pod monitor lub sprawdź inny telewizor.

 

Ja więcej pomysłów nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×