Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Prościej jak masz grę z Plusa i na niej options i informacje i jest data ważności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co moze byc przyczyna ze net nie dziala w konsoli, a przegladarka normalnie dziala? ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o GTA -  Pytanko robilem save przed 49 czescia statku kosmicznego no i chce przywrocic aby miec z powrotem omege. Daje zapisy z pamieci przenosnej, save gta i kopiuj do pamieci masowej, pyta czy zaminic, potwierdzam ale save mam wciaz ten ktory byl czyli z 50 czesci statku, na penie na pewno mam ten, co byl z 49 czesciami, jak to zrobic? 

 

Dalej to samo, proboje zaminic plik z save i wchodze w gre, jest dalej ten ktory nie chce. hmmm.. 

 

Dodam iz na ps app pokazuje mi Vibez ma juz wszystkie czesci statku kosmicznego 22:19, lecz save jest robiony moj o 21:57. ale jesli zamieniam save nic sie nie dzieje ;( Nawet usuwalem save z gry ten ostatni i wgralem przedostatni, to samio. Social club chyba sam aktualizuje dane sobie.. 

Edytowane przez Vibez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wiadomości same sie kasuja to co to za problem? kolega ma takie wlasnie problemy z konsola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem gdzieś na forum że podobno po włączeniu stałych 30 klatek w Killzone i Infamous, konsola o wiele ciszej chodzi. Nie wiemy na ile jest to prawdą, ale w wolnym czasie może sprawdzę ☺

Sprawdziłem z ciekawości w Infamous Second Son, przy 30 klatkach konsola cichutka, przy nieograniczonej ilości klatek lubi głośniej pochodzić.

Chciałem tylko potwierdzić wujka Google :-)

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

działa wam pss?? bo wbijam na ps4 w sklep i nic nie ma pusto tylko ikonka anuluj.


ok już ok sory za spam. dopiero kupiłem ps4 i spanikowałem :biggrin::D wszystko działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema,nagralem filmik z gry na ps4 i chce filmik wyslac na dysk zewnetrzny ale pisze mi ze nieprawidlowy kod(jakos tak) wogole mozna tak zrobic czy na razie nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie rozpiska to będzie. Z resztą po co Ci ona - żeby sprawdzić jakie kolejne gry włączysz i wyłączysz? Ograj cokolwiek z tego co masz najpierw.

Edytowane przez bananek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko jak by już dzisiaj była ta rozpiska, bo jestem ciekaw, co tam dadzą. Może Abe na Ps4 i Tearaway albo KIllzone na Vite  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filmy co nagralem w grze na mozna jeszcze skompresowac nie tracac na jakosci i jakim najlepiej programem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, co z tym plusem? Rozpiska powinna być tydzień przed aktualizacją, czyli chyba wczoraj, tak? Skoro jeszcze nic nie wiadomo, to może pracują do ostatniej chwili nad jakimś hiciorem, żeby wynagrodzić ostatnie problemy? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fred Dutton na twitterze pisał że rozpiska będzie dzisiaj.

Z przecieków widziałem jakieś zdjęcie Thief'a na PS3 :P


https://mobile.twitter.com/FredDutton/status/560429646085632001

 

 

...że niby Dania.

 

m2y2ymfhotjkzjrkzwrmymi2nduxywfimmy5zwq5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to śmieszne że nie ma rozpiski i nie napiszą nawet dlaczego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to śmieszne że nie ma rozpiski i nie napiszą nawet dlaczego...

Napisali, że będzie dzisiaj ;) Spokojnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przyzwyczaiłeś się jeszcze?

Gdzieś masz oficjalnie w umowie PS+ napisane czy i kiedy będzie rozpiska?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przyzwyczailem się bo zawsze nie zwracałem na to uwagi (na ps3 wszystkie gry w dniu premiery kupowalem), a teraz jestem ciekaw:)


Jest rozpiska, rzekłbym że wstydliwa;) To tak jakbym prowadził restaurację sushi i serwował śledzika lisnera:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze ze sie wstrzymałem z zakupem plusa. Po dwóch nadzwyczaj dobrych miesiącach wracamy do Indyczków..... śmiech na sali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle śmiech na sali co nauczka, następnym razem kupi się ps5 3 lata po premierze bo jak na razie to gry frustrują bugami a plus no cóż, po prostu płacę extra 200zl rocznie aby móc pograć w fifę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bartus0000

Nie 200 a 160 i dobrze wiedziałeś kupując PS4 że plus jest niezbędny do grania online.

Jak nie widziałeś to cóż ... sprawdza się to co się kupuje ;)

 

@Kruczek293

Nie wiem czy pamiętasz czasy jak w Plusie były same Minisy i gry z PS1/PS2 ... nagle zrobiły się wymagania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×