Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Co mi po tych pieciu dniach? Tez mi rekompensata:/ Mogli by dozucic dodatkowo jakas gre w przyszlym miesiacu:) Tak jak w 2012 po ataku dali Dead Nation:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogli tez cie miec w nosie i nic ci nie dawać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Otóż mam kolejny problem z moją czarnulką, którą mam niespełna miesiąc. Otóż po wyciągnięciu płyty z napędu, zauważyłem duże smugi w kształcie rys, rozmieszczonych na całej powierzchni płyty, nie próbowałem tego ścierać bo płyta nie moja, ale ewidentnie widać, że to smugi, które da się zetrzeć. Miał ktoś podobnie, co może być przyczyną, czy taka konsola powinna iść na reklamację?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mi po tych pieciu dniach? Tez mi rekompensata:/ Mogli by dozucic dodatkowo jakas gre w przyszlym miesiacu:) Tak jak w 2012 po ataku dali Dead Nation:)

Ludzie, bądźcie poważni... To był raptem jeden weekend. Czy skończył się świat przez to, że nie mogliście zagrać online? Poza grami też istnieje jakaś rzeczywistość. Oczywiście, usługa jest płatna, ale niecałe dwie stówki za 365 dni!! Czyli mniej niż koszt jednej gry. To jakiej rekompensaty Wy od nich oczekujecie? Mają każdemu wysłać PS4 w złotej obudowie, bo zamiast grać w sieci graliście offline? Gdyby płacić za PS+ dwa tysiące rocznie, to zrozumiałe byłyby żądania lepszej rekompensaty, ale za 3*/365 x 195zł czyli 1,60zł które faktycznie zapłacone było za te trzy dni...? Dajcie spokój. Dodatkowe pięć dni subskrypcji załatwia sprawę.

 

*nie jestem pewny czy nie było PSN dwa czy trzy dni

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Z rabatu 10% będzie można skorzystać od 23 do 26 stycznia. Do skorzystania z rabatu będzieuprawniać kod, który Sony ujawni na oficjalnym blogu PS za kilka dni.

 

...nie mam pytań. Brawo Sony!

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witka.Mam pytanie,odnośnie zapisywania stanów gier na dysk internetowy.Zauważyłem że np. przy Obcym izolacja w ogóle nie przesyła mi zapisów , w killzone SH owszem jest zapis ale bardzo stary względem tym jaki mam na dysku konsoli.Można o wyjaśnienie why się tak dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak często zostawiasz konsolę w trybie czuwania?

Czy w trybie czuwania masz ustawiony włączony internet?

Jeżeli na któreś z pytań odpowiedź brzmi "nie", to masz swoją odpowiedź. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsolę mam w trybie czuwania,tylko jak pobieram gry z psn.Aaaa czyli po przełączeniu na czuwanie dopiero wtedy przesyła pliki,myślałem że z automatu to robi :D..Fuck :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używaj go zawsze, najwyżej ustaw żeby po jakimś czasie się wyłączał i tyle ;)


Dodatkowo w tym trybie fajnie się konsola schładza bo wiatraki jeszcze jakiś czas (według potrzeb) chodzą.

Edytowane przez SephiroT
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko,dzięki za info :)

Ale chwila, zauważyłem w ustawieniach : Po włączeniu ps4, wysyłanie danych aplikacji na dysk internetowy.

Więc pomyślałem że przy uruchomieniu powinien też z automatu wysłać aktualne stany na dysk internetowy.

Więc już zgłupiałem ☺

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy starcie nie zauważyłem, ale na pewno robi to po przejściu w stan czuwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem w stan czuwania i aktualnych savow z konsoli nie wysłał na dysk internetowy. Nadal są stare savy, obcego izolacje nadal nie wysyła tzn zapisu gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz ustawione konto z tymi sejwami które chcesz przesłać jako podstawowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ciężko powiedzieć, na pewno musisz spełnić te warunki o których pisał Sephi + mieć PS+ i te konto ustawione jako podstawowe u siebie na konsoli.

U mnie np. wysyłanie na dysk nie bagla pomimo tego że mam +, ponieważ moje konto ustawione jako podstawowe ma u siebie znajomy.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...no to usuń je ręcznie z chmury i wyślij ponownie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jeszcze czy dla wszystkich gier którymi jesteś zainteresowany masz zaznaczone automatyczne przesyłanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś przecieki dotyczące gier ps+ w lutym ? Bo nie wiem czy wykorzystywać kodzik do subskrypcji ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jeszcze czy dla wszystkich gier którymi jesteś zainteresowany masz zaznaczone automatyczne przesyłanie. 

Kurcze,nie mogę wyszukać tej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×