Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odbiegające od plusa może znajdzie ktoś czas na pomoc w międzyczasie narzekania na ludowe gry, a mianowicie wiecie jak usunąć bądź zablokować muzyczke systemową bo mam ustawiony motyw anniversary i w nim jak wiadomo jest muzyczka znana każdemu jak włączam konsolę grają obie naraz a chciał bym żeby grała tylko motywawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam motyw z the order z muzyczką i automatycznie systemowa mi się wyłączyła.W opcjach ps4 masz : Muzyka w systemie wł\wył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bartus0000

Nie 200 a 160 i dobrze wiedziałeś kupując PS4 że plus jest niezbędny do grania online.

Jak nie widziałeś to cóż ... sprawdza się to co się kupuje ;)

 

@Kruczek293

Nie wiem czy pamiętasz czasy jak w Plusie były same Minisy i gry z PS1/PS2 ... nagle zrobiły się wymagania. 

 

 

Kompletnie się z Tobą nie zgodzę bo kupując plusa sony zapewniało że wprowadza płatne multi po to aby serwery działały lepiej, tymczasem działają jak działały więc trudno nie czuć się oszukanym. W takie gta 5 na 10h prób łączenia online pograłem 43 minuty-na xboxie 0 problemów.  Oferta jest słabiutka, jeśli mają dawać takie indyki to lepiej niech kompletnie nic nie dają i naprawdę coś zrobią z tymi serwerami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bartus0000

Piszesz o 2 różnych rzeczach.

Serwery to inna bajka i tu chyba wszyscy mają prawo czuć się oszukani. PSN to dno. Jak już działa to jak chce. ...z tym że jako tako nie mam problemów z żadnym znajomym który ma publiczne IP i dobrze skonfigurowany router.

W kwestii gier od początku było na zasadzie "co wam damy to weźmiecie" więc uważam że jeżeli chodzi o gry to nikt nie ma prawa narzekać czy czuć się oszukany. ...chyba że w umowie są wytyczne jakie gry Sony ma dawać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam motyw z the order z muzyczką i automatycznie systemowa mi się wyłączyła.W opcjach ps4 masz : Muzyka w systemie wł\wył

zrobiłem jak napisałeś ale wtedy nie mam muzyki w menu przemęcze się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wkurzałbym się na tego plusa gdyby SONY traktowało wszystkie platformy tak samo. Lutowa oferta to przepaść pomiędzy PS3 a PS4. Sony zaspokoiło nasz głód w grudniu i styczniu dajac bądź co bądź porzadne tytuły. Teraz znowu 3 miesiące indyków i jak zobaczą ze znowu ilośc subskrybentów spada to raczą dać nam znowu jeden tytuł AAA i tak w kółko. Pierdziele taki interes. Serwery do multi ciagle sprawiają problemy. Marketingowa papka nic więcej ten plus na chwile obecną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieczne narzekanie...

 

 

Wieczne narzekanie na narzekanie...

Wy sobie narzekajcie na jednych na drugich trzecich tudzież na gry a ja w między czasie się z nimi zapoznam, może nawet przejdę jak będą satysfakcjonujące.

Grafika czy indykowatość to jedno, a grywalność to zupełnie inna bajka. ;)

...jeżeli okażą się beznadziejne, wtedy dołączę do narzekania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma jedną konsolę (zazwyczaj ps4, bo większość nextgenowcow 3 się pozbyła ) to faktycznie ma powód do narzekania. ( w końcu ile można grać w indyki).

Satysfakcja z oferty plusa jest wprost proporcjonalna do ilości posiadanych konsol ze stajni Sony.

Nie spodziewacie się niewiadomo jakich tytułów za free na konsole, która jest na rynku niespełna rok.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewacie się niewiadomo jakich tytułów za free na konsole, która jest na rynku niespełna rok.

 

Gwoli ścisłości, PS4 miała premierę 29 listopada 2013, więc jest na rynku rok i 2 miesiące

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Skoro mamy być, aż tak dokładni to premiera PS4 miała miejsce 15 listopada 2013 - wtedy na półki trafiły pierwsze konsole i gry.

Biblioteka gier na ps4 wygląda jak wygląda, więc trudno się spodziewać, że nagle Sony uraczy nas mega tytułami na tą konsolę skoro na dobrą sprawę nie ma z czego wybierać. (większość tytułów jest zbyt świeża, a więc i kosztowna dla Sony by trafić do oferty)

Plus funkcjonuje od czerwca/lipca 2010 - popatrz kiedy zaczęły do niego trafiać solidne tytuły ps3.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma jedną konsolę (zazwyczaj ps4, bo większość nextgenowcow 3 .... Satysfakcja z oferty plusa jest wprost proporcjonalna do ilości posiadanych konsol ze stajni Sony.

 

 

To dlatego ja nie narzekam, bo mam 3 konsole? Zazwyczaj i tak gram tylko na Vicie i PS4 :P .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale prawda jest taka że niektóre tytuły których sprzedaż obecnie liczona jest w kilku sztukach na świecie w ciągu miesiąca (black flag czy nfs) mogliby wrzucić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Masz jakies dane odnośnie sprzedaży poszczególnych tytułów w skali miesiąca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie mam pod ręką linka ale wielokrotnie było wałkowane że 90% sprzedaży danego tytułu (dotyczy zarówno gier jak i biletów do kina) odbywa się w 1 miesiącu. Dodatkowo black flag i nfs były multiplatformami przez co nawet nowi użytkownicy ps4 już dawno mogli je ograć. To są tak małe i nieistotne liczby że koszt wykupienia takiej gry byłby naprawdę niewielki. Jak później będę w domu to poszukam dokładniejszych danych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieczne narzekanie...

Gdybyś miał dostęp do Xbox Live to byś zrozumiał dlaczego jest narzekanie. Sony bierze szmal za multi, PSN dalej chodzi słabo jak w czasach ps3, a do tego dają słabe gry.

Jeśli na scenie byli by tylko tacy ignoranci jak ty którzy nigdy nie narzekają to za rok dostalibyście AC Unity 2 ale było by to tak naprawdę połatane Unity.

Na szczęście są ludzie którym to się nie podoba i oby takich więcej a mniej ignorantów i pelikanów.

Edytowane przez BogitoX
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pełni się zgadzam, sony właśnie żeruje na takich pelikanach które na wszystko się godzą. Ja sam chyba zacznę oddawać gry do sklepu jako towar niezgodny z umową bo w takie gta online nie jestem w stanie grać. Swoją drogą jakby ludzie zaczęli tak robić to jestem pewien że żadna gra nie wyszłaby zbugowana a i z serwerami nie byłoby problemów. Take destiny chodziło mi idealnie, czyli można to zrobić, wystarczy chcieć, a nie rzucać indyki i udawać że wszystko jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie się z Tobą nie zgodzę bo kupując plusa sony zapewniało że wprowadza płatne multi po to aby serwery działały lepiej, tymczasem działają jak działały więc trudno nie czuć się oszukanym. W takie gta 5 na 10h prób łączenia online pograłem 43 minuty-na xboxie 0 problemów. Oferta jest słabiutka, jeśli mają dawać takie indyki to lepiej niech kompletnie nic nie dają i naprawdę coś zrobią z tymi serwerami.

Nie wiem jak to mozliwe, moze masz internet na wtyczkę telefoniczna. U mnie zero problemow w Gta Online i wszyscy znajomi tez nie maja z tym problemu. W Fifie tez nigdy nie mialem problemu. Chyba ze wywala serwery Ea, co na ps4 mi sie jeszcze nie zdarzylo. Duzo jest narzekań na Psn, pobieraja oplaty za multi, wiec powinni robic wszystko zeby smigalo jak najlepiej.

Gdybyś miał dostęp do Xbox Live to byś zrozumiał dlaczego jest narzekanie. Sony bierze szmal za multi, PSN dalej chodzi słabo jak w czasach ps3, a do tego dają słabe gry.

Jeśli na scenie byli by tylko tacy ignoranci jak ty którzy nigdy nie narzekają to za rok dostalibyście AC Unity 2 ale było by to tak naprawdę połatane Unity.

Na szczęście są ludzie którym to się nie podoba i oby takich więcej a mniej ignorantów i pelikanów.

a jakoe gry maja Ci dac? GTA, czy Far Cry 4? Czlowieku zastanów sie co piszesz. Popatrz na oferte ps3, ile powstało gier na tamta konsolę, moga sobie pozwolić na rzucenie co raz dobrego tytułu. Jesli komus nie pasuje plus to po co go kupujecie? Idzie na Xboxa albo na Ps3 i tam cieszcie się gra. I jeszcze jedno. Porownaj sobie gry z Plusa na ps3 igry z xbox live na 360 :) Edytowane przez pakasiedlce
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakoe gry maja Ci dac? GTA, czy Far Cry 4? Czlowieku zastanów sie co piszesz. Popatrz na oferte ps3, ile powstało gier na tamta konsolę, moga sobie pozwolić na rzucenie co raz dobrego tytułu. Jesli komus nie pasuje plus to po co go kupujecie? Idzie na Xboxa albo na Ps3 i tam cieszcie się gra. I jeszcze jedno. Porownaj sobie gry z Plusa na ps3 igry z xbox live na 360 :)

 

A więc cena abonamentu powinna być niższa. Dużo niższa. Za crapowaty serwis online i piksel indyki wołają tyle co za niezły darmowy online na PS3 i pełnowartościowe gry w plusie. To chyba nie jest logiczne, a już na pewno mało opłacalne jeśli ktoś ma tylko PS4. 

 

Ja osobiście nie płacę tego haraczu od kilku miesięcy i jakoś świat się nie zawalił  :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie płacimy niecałe 20 złotych miesięcznie i dostajemy na PS4 trzy gry. Nawet jeżeli są to tylko indyki, to za jedną wychodzi ok 6zł!!!. Do tego mamy jakieś tam małe bonusy w postaci zniżek na gry itd.

Także chyba nie ma co płakać :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie płacimy niecałe 20 złotych miesięcznie i dostajemy na PS4 trzy gry. Nawet jeżeli są to tylko indyki, to za jedną wychodzi ok 6zł!!!. Do tego mamy jakieś tam małe bonusy w postaci zniżek na gry itd.

Także chyba nie ma co płakać :)

...i to wszystko jako "bonus" do płatnego multi za które de facto płacimy.

Mając jeszcze inne konsole to już zupełnie śmieszne kwoty za gry wychodzą, nawet jeżeli odpalimy je tylko raz. 

Często gęsto dostaję tytuły których bym normalnie nie kupił a tak to ogrywam i są całkiem przyjemne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie płacimy niecałe 20 złotych miesięcznie i dostajemy na PS4 trzy gry. 

 

Chyba "gry".

 

Poza tym chodzi o zasadę. Gorsza i uboższa usługa powinna mieć inną cenę. 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to mozliwe, moze masz internet na wtyczkę telefoniczna. U mnie zero problemow w Gta Online i wszyscy znajomi tez nie maja z tym problemu. W Fifie tez nigdy nie mialem problemu. Chyba ze wywala serwery Ea, co na ps4 mi sie jeszcze nie zdarzylo. Duzo jest narzekań na Psn, pobieraja oplaty za multi, wiec powinni robic wszystko zeby smigalo jak najlepiej.

a jakoe gry maja Ci dac? GTA, czy Far Cry 4? Czlowieku zastanów sie co piszesz. Popatrz na oferte ps3, ile powstało gier na tamta konsolę, moga sobie pozwolić na rzucenie co raz dobrego tytułu. Jesli komus nie pasuje plus to po co go kupujecie? Idzie na Xboxa albo na Ps3 i tam cieszcie się gra. I jeszcze jedno. Porownaj sobie gry z Plusa na ps3 igry z xbox live na 360 :)

 

 

Mam taki internet że wszystko działa doskonale (także fifa i gta online na xone). Po co mam porównywać gry z plusa na ps3 skoro po 1 do tej oferty nie mam zastrzeżeń, a po drugie nie posiadam ps3:) Wolałbym już dostać zniżkę na jakieś dlc czy cokolwiek niż indyki w które po prostu nie gram, niektórzy nie grają w fpsy, inni w rpgi, ja nie gram w indyki. Czy wymagan innych gier? Nie wymagam, ale oczekuję że nie będę miał pokazu slajdów w fifie a w gta nie będize mnie wywalało po kazdej misji( o ile w ogóle raz na 20 prób uda mi się takową odpalić). I nie mówcie że mogę nie płacić bo już zapłaciłem z góry za usługę która miała pewne rzeczy zapewnić a nie zapewnia.

 

Dla malkonentów dodam że jak miałem ps3 to nigdy nie narzekałem na plusa bo usługa była zgodna z umową- gwarantowali dobre gry i takie dostawałem praktycznie co miesiąc, ps+ na ps4 gwarantuje mi rzekomo zabawę multi ale jakoś tego nie widzę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie oczekuję w ps+ nie wiadomo czego na PS4 ale tego Thiefa mogli dać też na PS4 -ani gra nie jest już droga ani jakoś popularna szczególnie...
gdyby to ode mnie zależało to bym wolał 1 grę/msc ale coś porządnego a tymczasem po tym jak namówili niezłymi ofertami
w grudniu i styczniu niezorientowanych jeleni na kupno PS+ na kolejny okres to wracają do dawania tego samego dziadostwa co wcześniej.
Nawet szkoda zaśmiecać bibliotekę tymi "grami"... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×