Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Menu > Ustawienia > Zarządzanie zapisanymi danymi aplikacji > zapisane dane w pamięci masowej systemu > Prześlij na dysk internetowy > Options > Automatyczne przesyłanie > Wł/Wył

Jak po prawej stronie nic się nie pokazuje to automatycznie przesyłam

Przy wyłączonym jest napis : Automatyczne Przesyłanie: Wył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez nie wysyła bo się skońćzyło miejsce na dysku internetowym(ustawienia auto dla wszystkich gier), nie pamietam ile tam jest ale smiesznie malo miejsca ,jak czasem jedna gra ma savy ważące 800mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie wysyłało z jakiegoś powodu to byś miał informacje w powiadomieniach o problemie. Ja tak miałem na starej wersji softu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam komunikaty tylko jak wejdę w tryb czuwania i od razu włączę konsolę z powrotem (wtedy przerywa upload i mam info o błędzie wysyłania ostatniego save'a).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem teraz w Infamous SS,zapisałem grę, przełączyłem konsolę w tryb czuwania.Wybudzam po 30 minutach ,wchodzę w savy w chmurze,savy nadal nie zaktualizowane.Wyłączam konsolę,włączam savy nadal nie zaktualizowane.(w opcjach podobno przy włączeniu ps4 też dane gier powinny się wysyłać na dyski internetowy).Brak wszelkich powiadomień negatywnych/pozytywnych na temat wysłania w chmurę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia > System > Automatyczne pobieranie i przesyłanie - masz zaznaczone ?

...oraz ponownie. Ta konsola jest jako podstawowa dla Twojego konta i masz na nim aktywnego plusa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mi przychodzi do głowy to przepełniona chmura. 

Zadzwoń na wsparcie Playstation.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multimedia i urządzenia

 
 
Niedawno deaktywowano urządzenia, więc wybrana funkcja jest obecnie niedostępna.
Gra Aktywowane urządzenia 1 Systemy PlayStation® Muzyka

Aktywowane urządzenia 1 Systemy PlayStation®

 

Coś takiego jeszcze znalazłem.Jak sprzedawałem ps3 to przez konsolę robiłem dezaktywacje.Jak zakupiłem ps4 miałem info że ps4 to podstawowa konsola.W ustawieniach konta ps4 też jako podstawowa konsola.

 

Jeżeli stany gier się automatycznie wysłały ale się nie aktualizują ,więc problemu z kontem raczej nie ma

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś napisać, czy mogę jakoś wyłączyć powiadomienie o zakończeniu nagrywania z powodu zablokowanej sceny? :). To powiadomienie pokazuję się u mnie za każdym razem gdy uruchamiam jakiś utwór w Rocksmith 2014 i po jego zakończeniu znowu pojawia się powiadomienie, że jest możliwość nagrywania. Próbowałem wyłączyć wszystkie powiadomienia w ustawieniach PS4, ale to powiadomienie nie znikło :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się.


To jest związane z licencjonowanym materiałem który można odtwarzać tylko prywatnie lub związane z ochroną danych osobowych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok ;). Jakoś znalazłem tą opcję :D. Jest ona pod: Share -> Options -> Ustawienia udostępniania -> Ustawienia klipów wideo -> Wskazuj sceny, dla których nagrywanie wideo jest zablokowane. I tą opcję odznaczyłem i już się nie pojawia to powiadomienie ^^ :].

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, wydawała mi się taka informacja zbyt oczywista i niezbędna do pokazywania żeby tam zajrzeć. ;)

Dobrze by było to gdzieś podlinkować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie Plejkę 20th, sprzedawać czy trzymać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie Plejkę 20th, sprzedawać czy trzymać?

 

Jak będziesz chciał sprzedawać to daj znać.

 

Spokojnie powinno wystarczyć,jeszcze reszta zostanie...

 

gx2ke5bp.jpg

 

 

PS.Resztę zostaw dla siebie,ale pamiętaj aby nie wydać na głupstwa :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Resztę odłożę na przyszłość dla dzieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak myślicie Plejkę 20th, sprzedawać czy trzymać?

Jestem posiadaczem tego limitowanego egzemplarza PS4 i mimo, że mógłbym na niej przyciąć dla siebie całą kwotę, ponieważ to wygrana w konkursie, to nawet przez myśli mi to nie przeszło i Tobie również odradzam sprzedaż ;) Zarobiłbyś gratisowo (powyżej ceny gołej standardowej wersji) 3-4k, ale czy warto? Jak dla mnie, widok PS4 wzorowanej na pierwszej konsoli PS, jest bezcenny. W dodatku może się łudzę, ale skoro jest ich tak mało, to może zostały wykonane z większą starannością i nie będziemy narzekali na ich awaryjność? Trzymaj ją dumnie, pieniądze to nie wszystko!

Edytowane przez Bartek_Red

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usunąłem z dysku internetowego Save Infamous SS, pogralem chwilę, przelaczylem konsolę w tryb czuwania, włączam konsolę i przeslalo Save na dysk internetowy (także później zaktualizowalo). Jednak po wyłączeniu konsoli i włączeniu stanów gier nie wysyła (niby powinno, jest tak opisane opcjach). Wiem że można z tym żyć :-D, ale jestem ciekaw czy wogole ta opcja działa przy wylaczonej konsoli.

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo są tylko pokolorowanymi zwykłymi egzemparzami i jak Ci ją szlag trafi i odeślesz starannie zapakowaną na serwis do Francji to odeślą Ci zwykłą, luźno latającą po za duzym kartonie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bez dysku ;) Naczytałem się o tych wszystkich reklamacjach konsol i cyrków z nimi związanych i aż mnie przeraża, że taki światowy potentat jak Sony, pozwala sobie na takie fanaberie.

Edytowane przez Bartek_Red

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo są tylko pokolorowanymi zwykłymi egzemparzami i jak Ci ją szlag trafi i odeślesz starannie zapakowaną na serwis do Francji to odeślą Ci zwykłą, luźno latającą po za duzym kartonie ;)

Nie do końca.

One są fakturowane a nie tylko przemalowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj s3phi40t

 

Przedłużamy Twoje członkostwo PlayStation Plus o 5 dni. Przedłużenie zostanie zastosowane automatycznie i nie musisz podejmować żadnych czynności, aby je otrzymać.

Chcemy podziękować za Twoją cierpliwość w trakcie zakłóceń działania usługi PSN w czasie świąt Bożego Narodzenia. Dotyczy to wszystkich członków PlayStation Plus, którzy posiadali aktywne członkostwo lub korzystali z darmowego okresu próbnego 25 grudnia.

 

 

 

...nic nie napisali o aktywacji na 3 miesiące lub rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×