Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Router z kablem albo wi fi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samo usb nie wystarczy? Chodzi o bezprzewodowy net np z play

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samo usb nie wystarczy? Chodzi o bezprzewodowy net np z play

 

A jak ten niby LTE USB chciałbyś zainstalować w konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie komputer tylko konsola.

Internet masz dostarczany po Wi-Fi lub kablem LAN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samo usb nie wystarczy? Chodzi o bezprzewodowy net np z play

zawsze router mozesz kupic co te mobilne internety obsługuje. ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdź temat w offtopie Mobilny Internet. Jestem na telefonie to nie chce mi się kopiować, ale gdzieś tam jest.

Sam od paru lat jadę na internecie mobilnym, a od około roku na LTE.

Powiem jedno, tak stabilnego neta nie miałem na kablu jak w centrum mieszkałem :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś taki sceptyczny, Sephi. Nie wierzysz że cuda w internecie się zdarzają? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem takie generowania kuponów.

Klikasz, oglądasz reklamy, namawiasz kilkadziesiąt osób żeby klikało bo za którąś osobą dostajesz kupon ale licznik staje jak ci brakuje jednej osoby ...a wiara klika i nabija reklamy albo ściąga trojany.  

...ale jak chcesz to dam CI namiar na kilka nigeryjskich księżniczek i zagranicznych inwestorów gdzie za symboliczną wpłatą możesz się dorobić milionów dolarów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , 15 grudnia zamówiłem na miesiąc playstation plus a później zrezygnować. W międzyczasie sony poinformowało ze każdemu kto miał aktywna subskrypcję 25 grudnia w czasie awarii da dodatkowe 5 dni za darmo. To znaczy ze mój pierwszy miesiąc powinien się skończyć 20 stycznia, tymczasem 15 stycznia dostałem informacje ze subskrypcja została przedłużona automatycznie. Można to jakoś cofnąć? Teoretycznie powinienem jeszcze mieć przez parę dni 1 miesiąc chyba że Sony sobie w kulki leci. Napisałem wczoraj do nich maila ale na razie mi nie odpisali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszasz dwie rzeczy, więc po kolei:

1. Sony da te dodatkowe 5 dni ale tylko tym co mieli wykupiony plus na rok (nie chce mi się tego komentować, bo i co to da?)

2.Przedłużyło Ci automatycznie i ściągnęło kasę z konta, bo za wczasu nie wyłączyłeś tej funkcji.

I nie cofniesz tego już - taka polityka Sony. Więc jak nie chcesz więcej plusa, to wyłącz automatyczne odnawianie, bo za miesiąc będzie to samo.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na każdej stronie gdzie widziałem news o tym była tylko informacja ze każdy kto na święta subskrybowal ps+ czyli tak jak ja dostanie dodatkowe 5 dni, nigdzie nie widziałem informacji o 12 miesiącach o których wspominasz. Ale nie wykluczam ze masz rację, poproszę jakieś zrodlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

1. Sony da te dodatkowe 5 dni ale tylko tym co mieli wykupiony plus na rok (nie chce mi się tego komentować, bo i co to da?)

 

 

Pisałem w tej sprawie do COK tydzień temu i odpisali mi że dodatkowe 5 dni dostaną użytkownicy PS Plus którzy mieli subskrypcję na 3 lub 12 miesięcy, a te 5 dni zostaną dodane niedługo :)

Treść wiadomości z COK

 

 

 

Dziękujemy za skontaktowanie się z Centrum Obsługi Klienta Dodatkowe 5 dni usługi PlayStation Plus zostanie dodane do kont tych użytkowników, którzy posiadali usługę na trzy miesiące lub rok. Już niedługo rekompensata zostanie dodana do kont Sony Entertainment Network W razie jakichkolwiek dalszych pytań czy problemów proszę o ponowny kontakt z naszym Centrum Obsługi Klienta. Pozdrawiam, Barbara
Edytowane przez Perła
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Perła, naszukałem się tego posta jak głupi i jak na złość nie mogłem znaleźć, a pamiętałem, że ktoś tutaj wrzucał coś takiego.

Pozdro (L).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, czy jeżeli skorzystałem z tego weekendowego darmowego PS+ to będę mógł w przyszłości jeszcze użyć bezpłatnego 14 dniowego okresu próbnego? Gdzieś czytałem, że z darmowych triali PS+ można skorzystać tylko raz na danym koncie. Jeżeli tak, to trochę się skarciłem  :shok:

Swoją drogą nie wiedziałem, że można na tym trialu ściągać też gierki dorzucane do Plusa :) Szkoda tylko, że tak wolno się to ściąga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Czy możliwe jest granie w gry z opcją 3D? Czy jest to wgl możliwe na PS4?

Wystarczy, że mam telewizor z 3D i mogę grać we wszystkie gry z tą opcją, czy gra musi posiadać taki tryb?

Jeśli tak to jakie gry posiadają aktualnie tą funkcję? Czy granie w 3D jest przyjemne? Jak się sprawuje

 

Pozdrawiam! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem w tej sprawie do COK tydzień temu i odpisali mi że dodatkowe 5 dni dostaną użytkownicy PS Plus którzy mieli subskrypcję na 3 lub 12 miesięcy, a te 5 dni zostaną dodane niedługo :)

Treść wiadomości z COK

Ja miałem w tym czasie aktywna subskrypcję na 3 miesiące i dzisiaj się zakończyła i nie zostały doliczone te 5 dni o których mowa. Myślicie, że dostanę jeszcze kiedyś ta rekompensatę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy konsola obsługuje 3D? Mając tv 3d mogę bez problemy grać w każdą grę w tym trybie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola obsługuje, natomiast nie każda gra posiada ten tryb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie podać listę gier (jeśli znacie) która posiada możliwość gry w 3d?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno Zen Pinball 2 :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem w tym czasie aktywna subskrypcję na 3 miesiące i dzisiaj się zakończyła i nie zostały doliczone te 5 dni o których mowa. Myślicie, że dostanę jeszcze kiedyś ta rekompensatę ?

 

Myślę że powinieneś jeszcze raz przeczytać to co napisałem wcześniej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×