Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy spotkał się ktoś z Was z sytuacją że konsola po uruchomieniu nie pika ? Brak piknięcia ale włącza się normalnie.. Konsola prawie dwuletnia - od premiery :)

Ja się nie spotkałem , ale powiedz mi jak Ty to zrobiłeś? Chętnie pozbyłbym się tego dźwięku ;-)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wam tez z konsoli dochodzi cichy/ciagly dźwięk czytania hdd? W poprzedniej wersji konsoli tego nie slyszalem.

Takie ciche chrubotanie na CUH 1004a mialem na cuh 11xx brata tego nie bylo na cuh 12xx mam!

w kompie jak rozkrece bude tez slysze hdd wiec to normal to samo w lapku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic, mi to osobiście nie przeszkada, tylko zastanawiałem się czy inni mają ;P Ja posiadam ten środkowy model, chociaż po regeneracji u Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie spotkałem , ale powiedz mi jak Ty to zrobiłeś? Chętnie pozbyłbym się tego dźwięku ;-)

 

Chodzi o to że nic nie zrobiłem właśnie :D Parę razy konsola miała problem z wypluwaniem płyt i pikaniem więc tylko przekręcałem śrubkę z napędu. Ale cały czas włączała się normalnie. Teraz pewno dnia włączam i myślałem że pad mi nie załapał że nacisnąłem przycisk PS. Po prostu po naciśnięciu guzika słychać tylko włączenie się HDD i tyle. Nie wiem czy nie powinienem zaczynać się obawiać... 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiać inwazji marsjan czy eskalacji zombie? I z tego powodu kupisz sobie zapasowa konsole, czy zaplanujesz wyjazd na czas ew naprawy konsoli? Co ma być to będzie, lepiej cieszyć sie ze sprzętu kiedy działa niż odliczać dni do zepsucia ;)

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano, zastanwiam się nad używaną konsolą i tu pojawia się moje pytanie... Która opcja lepsza tak do ~1300zł 

 

http://allegro.pl/konsola-ps4-jak-nowa-gw-media-markt-i5687424792.html

 

czy

 

http://allegro.pl/konsola-playstation-4-500gb-czarna-pad-hdmi-gw-12m-i5685657571.html

 

Bo innych sensownych nie znalazłem, chyba że źle szukam. :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie aukcje są spoko, jeśli chodzi o pierwszą to bym napisał do sprzedającego aby cię poinformował jak wygląda głośność pracy konsoli w jakiś nowszych tytułach typu MGS, Rocket League albo np. Infamous żebyś czasem nie trafił na odkurzacz bo są takie na rynku. Co do drugiej to wątpię aby komuś ze sklepu chciało się to dla ciebie sprawdzić. W zapewnienia typu "mało grane" raczej bym nie wierzył bo każdy może ci tak napisać. Idealnie jednak było by dołożyć parę złotych i kupić nówkę. Np. tu

 

Najnowszy cichutki model CUH 1216
http://allegro.pl/konsola-sony-playstation-4-cuh-1216a-500gb-i5676980365.html

 

albo poszukać na CENEO są sklepy które sprzedają poniżej 1500 zł  z 24m gwarancji

 

Tu masz więcej info na temat różnicy pomiędzy modelami, warto celować w CUH-1216

 

http://www.ps3site.pl/forum/topic/83160-ps4-cuh-1116-vs-cuh-1216-kr%C3%B3tka-recenzja-i-por%C3%B3wnanie-kultury-pracy/

Edytowane przez zyga101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że zaczeły piszczeć mi cewki. konsola jakby brzęczy, syczy. To takie objawy ? Mam 116, kupiona w grudniu 2014.

Oddał bym na gwarancję ale jak czytam opinie to wole to tak zostawić.

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie ciche chrubotanie na CUH 1004a mialem na cuh 11xx brata tego nie bylo na cuh 12xx mam!

w kompie jak rozkrece bude tez slysze hdd wiec to normal to samo w lapku!

 

Też mam taki odgłos. Słychać pracę dysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na 1116a mam takie klikanie jakby, raz jest a raz nie. Głównie w stanie bezczynności w menu albo storze.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po lewej stronie?

Jeżeli dysk klika to nie koniecznie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki sam odglos jest w laptopie ojca. Skanowałem programami i jest wszystko ok. Dodam że to nie jest klikanie takie jak w znanym Click of Death tylko bardziej mlaśnięcie :P Wiem że może być to dziwne, ale takie coś zdarza się tylko raz na jakiś czas pracy, i 95% menu albo storze, podczas gry nie ma

Edytowane przez pukki92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież klikanie to objaw parkowania głowicy HDD i to normalne jest.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem ze to normalne tylko na jednych slychac to glosniej na innych nie. Np na moim 3,5 " w komputerze nie slychac wcale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś włączam konsole i nagle zrobiły mi się dwa języki - polski i angielski. Jak to naprawić?

 

79064063338524485858_thumb.jpg

36153160092560565279_thumb.jpg

Edytowane przez AseT_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nawet PS Store ma po polenglish.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o PS Store, to ja jednego dnia mam w języku polskim, drugiego w angielskim, a czasem pół na pół ;)

Edytowane przez glaca26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś włączam konsole i nagle zrobiły mi się dwa języki - polski i angielski. Jak to naprawić?

 

79064063338524485858_thumb.jpg

36153160092560565279_thumb.jpg

Spróbuj zmienić język konsoli na jakikolwiek inny niż PL/ENG, albo przywróć ustawienia domyślne (nie tracisz danych)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdej grze tak mam i nie tylko tam gdzie pokazałem. Ustawienia domyślne nie pomogły i zmiana języka tez nie :c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zauważyłem, ze konsola mi odcina dostęp do neta i zasilanie usb po kilku sekundach od odpalenia trybu spoczynku. (tak mam wszystko ustawione jak trzeba)  Co mam zrobić wysyłać na serwis czy bawić się w przywrócenie ustawień fabrycznych?

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw pozmieniaj ustawienia.

Dopiero później ustawienia fabryczne i ewentualny serwis. 

Moja konsola przechodząc w tryb spoczynku się na sekundę odcina prąd od USB ale  go od razu przywraca w trybie spoczynku. 

W którejś wersji softu był nawet z tym bug związany. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×