Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś czytalem o problemie z "czymś" buczącym w prawej części konsoli, przy napisie PS4 - czym to jest spowodowane? Grozne to? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, bo mam podobnie. W ogóle to ta cała konsola poza odgłosem wentylatorów, to: piszczy, trzeszczy, brzdęczy i buczy. Napęd BD i HDD także wydaje najróżniejsze dźwięki jakie tylko istnieją

Wysłanego z mojego OnePlus One przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może była już o tym mowa, może nie, aczkolwiek... Kto zakłada grupę (po ukazaniu się nowego firmware) PSsite? :P

A tak wiadomo ile maksymalnie graczy taka grupa pomieści? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może była już o tym mowa, może nie, aczkolwiek... Kto zakłada grupę (po ukazaniu się nowego firmware) PSsite? :P

A tak wiadomo ile maksymalnie graczy taka grupa pomieści? :P

Ja jestem w grupie która ma prawie 500 członków, więc miejsca Ci nie zabraknie ;)

Ale te całe społeczności, są lekko niedopracowane - to bardziej forma wall'a, na której umieszczasz wiadomość. Nie możesz dodać odpowiedzi / komentarza do dowolnego wpisu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, bo mam podobnie. W ogóle to ta cała konsola poza odgłosem wentylatorów, to: piszczy, trzeszczy, brzdęczy i buczy. Napęd BD i HDD także wydaje najróżniejsze dźwięki jakie tylko istnieją

Wysłanego z mojego OnePlus One przy użyciu Tapatalka

W Xbone jak narazie jedynie odgłos dysku słyszę.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Na wstępie chciałbym się szybko z Wami przywitać. Mam na imię Jacek. Styczność z konsolami była zbyt nikła tak abym mógł się szerzej z nimi zaznajomić. Kontakt z padem największy miałem przy Pegazusie. Natomiast rok temu zrodził się pomysł na PS3 slim który szybko się ulotnił z racji wyparcia go przez Super Slim.

Ta pora roku musi mieć na pewno jakiś wpływ, bo zachorowałem teraz na PS4. Co jeszcze, wyszła 1200ka, która przyznam dodatkowo wzmicniła tę chorobę i myślę, że już czas na zakumplowanie się z konsolami. Co więcej Mad Max mi w dodatku nie odpuszcza, a już dzisiaj sobie pomyślałem, że i on mógłby dobrze wyglądać z PS4. Buum... nagle się pojawił w zestawie (albo nie widziałem wcześniej) z Ultimate 1TB Player Edition wraz z PlayStation TV. http://www.saturn.pl/konsola-sony-playstation-4-1tb-edition-mad-max-playstation-tv-voucher,id-1103627

Cena wydaje się stosunko dobra - gra 250zł + PS TV 250zł to daje 1300zł za samą konsolę. Nie ukrywam, że zadowoliłbym się 100zł tańszym zestawem bez TV niestety owej przynajmniej na razie nie ma. Nie ukrywam, że owy zbieg okoliczności mnie trochę podekscytował. Nie przesadzam? Z PS TV na pewno byłbym zainteresowany pierwszymi częściami RE, a tak to ponoć streamy z PS4 są w małej rozdzielczości więc te 2.5kg wolałbym sobie przenosić. Jest sens już kupować czy może czekać na lepsze oferty?

Edytowane przez JacaC8
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS TV to gówno za przeproszeniem które nie jest warte 90zł bo za tyle sklepy internetowe się tego pozbywają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to załóżmy, że nawet sprzedam za 90zł to czy gra warta świeczki. Zauważyłem też w tego typu marketach co podałem ceny stałe niezależnie od zestawu/wersji. 500GB za tyle samo co nowy 1TB czy też zestaw z grą i bez. Dlatego zastanawiam się nad wyborem. Wiem na pewno, że chcę z nową MOBA, pojemność dysku mnie zastanawia choć na razie cenowo nie odbiega, no i jeszcze gra w zestawie kosztuje o wiele mniej - swoją drogą gry są pudełkowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko. Kupiłem grę na PSSTORE premiera jest za jakiś czas. Czy da radę ustawić konsolę w ten sposób , że gdy gra będzie już do ściągnięcia to sama się uruchomi w tryb uśpienia i można będzie pobrać? Bo wydawca podał , przedział 3 dni , że może być do pobrania. Z góry dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie da się.

Albo wyłączona i nie ma nic albo w trybie czuwania i automatycznie. Od tego jest. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogli by dodać postęp osiągnięć tak jak na steam czy XO. Bo to jest wkurwi.jące jak nie wiadomo ile czego się ma. Robię właśnie 2000 potworów w risenie i nie wiem ile miałem i ile muszę jeszcze nad tym siedzieć :/

Chyba tylko tego najbardziej brakuje mi na PS4 :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogli by dodać postęp osiągnięć tak jak na steam czy XO. Bo to jest wkurwi.jące jak nie wiadomo ile czego się ma. Robię właśnie 2000 potworów w risenie i nie wiem ile miałem i ile muszę jeszcze nad tym siedzieć :/

Chyba tylko tego najbardziej brakuje mi na PS4 :)

 Oj zdecydowanie tak :) Było coś w ogóle na ten temat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież to powinno (i jest) w kwestii dewelopera gry, który może zaimplementować w menu gry co tylko chce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać że nie masz Xboxa. Tam jest to nie elementem gry a systemu. Widzisz ile każdej trofki do tej pory zrobiłeś, możesz w każdej chwili podzielić ekran i zerknąć.

W konsolach Playstation pomimo że jakoś trzeba liczyć wymagania na trofea, to idą na łatwiznę i nigdy nie było to pokazywane. ...chyba że tak jak piszesz Dev poszedł ludziom na rękę i w grach się częściej zdarzają wewnętrzne systemy osiągnięć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, nie mam Xboxa...  i nie uważam, że to co wymyślił MS jest w jakikolwiek sposób lepsze od zostawienia wolnej ręki deweloperowi w tej kwestii, który jak tylko chce może sobie dodać do menu gry wykaz co gracz zrobił - takie coś było odkąd pamiętam choćby w GTA - nie wiem po co mieliby to dublować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz wolną rękę iv kupę a tam wymuszone i appkę systemową więc 100% pewność że będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy jak na to spojrzeć :) 

deweloper raczej woli mieć takie pierdółki jako opcje a nie obowiązek :D 

 

rozumiem jednak, że niektórzy by tego chcieli... ale oczekiwania to raczej do SCE powinni kierować :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy jak na to spojrzeć :)

deweloper raczej woli mieć takie pierdółki jako opcje a nie obowiązek :biggrin:

 

rozumiem jednak, że niektórzy by tego chcieli... ale oczekiwania to raczej do SCE powinni kierować :biggrin:

 

Ujme to tak - postep w zdobyciu osiagniecia ma - Steam, iOS, XO.

Sony zostalo w tyle, mysle ze to nie koniecznie musi byc kwestia skomplikowanego programowania bo te dane i tak gdzies sa (np w save) bo gra wie kiedy zabiles 30 potworow uzywajac dłuta (bo  trofik wpada).

Wiec to tylko kwestia dostepu do tych danych i agregacji oraz prezentacji i gotowe.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wole tego nie mieć,niż mieć tego snapa i milion aplikacji,które zwalniają ten system.

Ten Xo przez to chodzi jak sraka,ps4 przy tym to ferrari,aby zobaczyć friendsow co robią to na xo zajmuje to 5 sekund gdzie na ps4 wszystko jest odrazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wole tego nie mieć,niż mieć tego snapa i milion aplikacji,które zwalniają ten system.

Ten Xo przez to chodzi jak sraka,ps4 przy tym to ferrari,aby zobaczyć friendsow co robią to na xo zajmuje to 5 sekund gdzie na ps4 wszystko jest odrazu.

XO jest wolniejsze przecież więc PS4 musi być szybsze bo by był już kompletny wstyd :P 

Poza tym XO dostaje revamp Dasha i zmianę softu na Win 10.

Czy pomoże przyspieszy o 50% jak piszą? Zobaczymy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wole tego nie mieć,niż mieć tego snapa i milion aplikacji,które zwalniają ten system.

Ten Xo przez to chodzi jak sraka,ps4 przy tym to ferrari,aby zobaczyć friendsow co robią to na xo zajmuje to 5 sekund gdzie na ps4 wszystko jest odrazu.

może na twoim, na moim ps4 chomikuje mi informacje o polenieniach, a liczba znajomych online zatrzymuje sie na momencie logowania, znajomi nie zawsze pokazują sie od razu, czasem trzeba zaczekać te kilka sekund

Może przywrócenie do fabrycznych by pomogło, niestety mam za dużo danych z pss by się w to bawić.

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuje, że ps move wróci do gry i zapowiedzą kilka gierek pod kamerke! 

 

... żartuje, pewnie kolejne indyki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×