Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Subiektywne odczucia. Konkurencja też datami nie zalewa. Za to klonami Halo i fajną ale i zgraną do bólu Forzą. Do tego remastery.
Ja mam bardzo dużo gier do ogrania, a tu MGS i Until Dawn za rogiem

Edytowane przez silenthill
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kupowaliscie gdzieś jakieś skiny na ps4?

Wysyłane z mojego SM-N910F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem na aliexpress i po miesiącu zaczął się z każdej strony odklejać przez wysoką temperaturę. Jedyny słuszny wybór moim zdaniem, który na 100% się nie odklei to skiny dbrand, ale to są juz spore koszty.

Tapnięte z Oneplus One

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie koło 100zl taki skin?

Wysyłane z mojego SM-N910F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kupowaliscie gdzieś jakieś skiny na ps4?

Wysyłane z mojego SM-N910F za pomocą Tapatalk 2

Wiedźmin z cdp.pl

Nutę równy, nie na wymiar, brzydki.

Nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do skin to ja kupilem customa z street fighter 5 za 35zl i zobaczymy co to bedzie ale ja ma inne pytanie jak mam zapakowac konsole do wysylki jak mi przychodzila byla tylko owinieta czarna folia i raczej nic sie jej niestalo,czy samo pudelko wytrzyma ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena tak przysadzista ale w pl ludzie ktorzy maja folie na DS4 ci takie cos zrobia jak tylko poprosisz za male pieniadze ja juz tak zrobilemm i za 4zzl gosc mi wysle fioletowyi złoty pasek do ps4!

gdzie ?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam na dniach będę kupował PS4, jaki model konsoli byście mi polecili ? Gdzie najlepiej kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam na dniach będę kupował PS4, jaki model konsoli byście mi polecili ? Gdzie najlepiej kupić?

 

CUH 1216, czyli najnowszy. A gdzie kupić to poszperaj w temacie o tym modelu. Tam chłopaki piszą gdzie można kupić i za ile. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CUH 1216, czyli najnowszy. A gdzie kupić to poszperaj w temacie o tym modelu. Tam chłopaki piszą gdzie można kupić i za ile.

Dzięki kolego a model 1TB?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego a model 1TB?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

 

Model 1tb dostępny obecnie na rynku to stara wersja  CUH-1116

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie mam problem z moim ps4. Zacznę od początku.

Ps4 kupiłem dwa miesiące po premierze użytkowanie co parę dnie po parę godzin nigdy nie było żadnego problemu z konsolą.

Żadnego zacięcia czy tym podobnych problemów.

Ostatnio przez 4 miesiące nie było mnie w domu i konsola nie była w tym czasie używana.

Dziś gdy jak zawsze chciałem włączyć ps4 padem usłyszałem piknięcie jak zwykle i nic dalej.

Chciałem włączyć kolejny raz to konsola nie odpowiada w ogóle.

Odpiąłem ją z prądu wszystkie kable podłączyłem jeszcze raz i kolejny znów próba włączenia dalej to samo...

Jest piknięcie i takie jak by stuknięcie czy coś zaświeca się na niebiesko na 1 sekundę i gaśnie.

Wie ktoś co to może być? Nie da się jakoś jej zresetować? Czy od razu serwis bo nie ma ratunku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj odpalić w trybie safe mode, czyli przytrzymać power przez ok. 7 sekund i przywrócić do ustawień fabrycznych. Jak nic nie ruszy to pewnie trup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po naciśnięciu jedno piknięcie i dalej trup nic nawet 20 sekund.

Jeszcze 3 miechy gwarancji zostały na szczęście jutro jadę do sklepu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ps4 kupiłem dwa miesiące po premierze użytkowanie co parę dnie po parę godzin nigdy nie było żadnego problemu z konsolą.

 

 

 

 

Jeszcze 3 miechy gwarancji zostały na szczęście jutro jadę do sklepu

 

...żebyś się nie zdziwił :P

Gwarancji (Sony) jest rok. Drugi rok to niezgodność towaru z umową chyba że masz wyraźnie w umowie napisane że sklep udzielił ci 2 lat gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie poszedłem do Media, i na szybko facet powiedział że nie ma problemu z gwarancją na drugi rok. Więc, wolę czasami dać kapke więcej za konsole, aby później nie prosić się jak pies aby przyjęli z łaską konsole po roku gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...żebyś się nie zdziwił :P

Gwarancji (Sony) jest rok. Drugi rok to niezgodność towaru z umową chyba że masz wyraźnie w umowie napisane że sklep udzielił ci 2 lat gwarancji.

Dzwoniłem do sklepu kazali przyjechać z konsolą i będziemy reklamować :P

Edit. Dla niedowoarków 2 miesiące do końca gwarancji sklepu Euro RTV AGD konsole przyjęli bez problemu.

Pytałem sprzedawcy to wygląda tak że ja im zgłaszam a oni wysyłają do Sony w ramach tej gwarancji więc dla nich to nie problem.

Edytowane przez Tom21
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dawno nie grałem na PS4 ale ostatnio naszła mnie ochota żeby trochę pograć i co się okazuje że gry które kupiłem przez allegro w wersji cyfrowej. Czyli kupiłem konta, w tej chwili nie działają. I są to między innymi GTA. Pewnie jest Wam znany temat, a że ten o grach z allegro został zablokowany to nie mogę się tam dowiedzieć niczego. I tu moje pytanie. Czy jeżeli kupię jeszcze raz konto na allegro to będę mógł znowu grać ? Czy jest to już spalony temat ? Jeżeli spalony, to czy jeżeli kupię grę na płycie to będę mógł grać normalnie na moim profilu i z moimi save`ami z wersji cyfrowej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kupujesz slot a nie całe konto to sprawa spalona.

Jeżeli region gry się zgadza to Save będą działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ok.

Następnym razem pisz w temacie o kontach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszy mnie troszkę, jak na tych aukcjach piszą, że cicha praca konsoli, bo laser nie jest używany... przecież na PS4 gry pudełkowe są zrzucane na twardy dysk przy pierwszym uruchomieniu i z niego działają, potem płyta rozkręca się jedynie na chwilę przy uruchamianiu gry. No ale Janusze Biznesu muszą swoją ofertę podkolorować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×