Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie ma Bleacha, to nie mam co ściągać :-P

Wysłanego z mojego OnePlus One przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to większość popularnych anime jest w tym serwisie. Bleach, Code Geass, itd. widnieją na stronie jak się wpisze w wyszukiwarce. Jednak po przejściu na stronę mamy info, że niestety nasz region nie jest dostępny dla danego anime...

Szkoda, ale nic to, jakoś i tak wolę z dysku swojego oglądać animce :)

BTW.

Założę osobny temat na tą apke bo może się coś kiedyś urodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dodano hub z wydarzeniami powiązanymi z grami które odpalamy najczęściej. Wylądują tutaj ustawione w kalendarzu wydarzenia, a także eventy organizowane przez deweloperów

Opcja streamowania na YouTube
Zwiększony zostanie dysk sieciowy dla posiadaczy PS4 z 1GB do 10 GB
Opcja grupowania znajomych
Społeczności, które będziemy mogli tworzyć i nimi zarządzać
Dzielenie się nagraniami wideo na Twittera
Rozbudowana zakładka Live with PlayStation
Opcja zapisywania zrzutów w formacie PNG
Opcja "Request to Watch" dzięki której będziemy mogli poprosić kogoś o stream z gry lub udostępnienie jej przez Share Play
Naklejki/emotki w wiadomościach

 

Sony próbuje zrobić coś co ułatwi różnym społecznościom kontakt ze sobą...

Edytowane przez cwir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony próbuje zrobić coś co ułatwi różnym społecznością kontakt ze sobą...

Niech zaczną od tej swojej śmiesznej usługi sieciowej...
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ale z drugiej strony 10x więcej miejsca w chmurze PS Plus ...w końcu jakaś sensowna ilość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ale z drugiej strony 10x więcej miejsca w chmurze PS Plus ...w końcu jakaś sensowna ilość.

No tak, to spore udogodnienie. Szkoda, że od początku tyle nie było...
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ale obawiam się że  teraz Sony będzie się chwalić że za nasze pieniądze zupgradowało serwery i jest 10GB i jacy to oni są kochani i mamy zapłacić więcej bo to za mało i w ogóle starczy na sam wirtualny storage a nie starczy na przyspieszenie. 

Czuję ze jest to kolejny wybieg żeby wykręcić kota ogonem.

 

"Chcieliście betterPSN? Macie więcej miejsca - spie***lać."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem Emaila, z informacją, że jestem testerem FW. Sprawdzcie swoje skrzynki :)

 

trzeba w Emailu nacisnąć na przycisk " Go to PSN" A następnie zalogować się, potem zaakceptować warunki bety. Potem przekieruje was do instrukcji jak pobrac betę, trzeba nacisnąć w napis Vouncher i dostajecie kod który wpisujecie w PSN. potem można pobrać FW BETA z menu konsoli.

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że nawet jak ktoś się nie zapisał, a kod dostanie to spokojnie sobie może testować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej nie. Rozmawiałem o tym właśnie i przy zgłaszaniu się do BETY podawał się swój PSN ID.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już testował tego softa?

Sam sobie odpowiem ;) pók co, wszystko działa tak jak trzeba. Żadnych problemów z działaniem konsoli/softu nie zauważyłem...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już testował tego softa?

Sam sobie odpowiem ;) pók co, wszystko działa tak jak trzeba. Żadnych problemów z działaniem konsoli/softu nie zauważyłem...

Jeden znajomy zauważył błąd przy próbie streamowania na YT.

Tapatalk for Galaxy S2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem ze swoją ps4. Od dzisiaj przy włożeniu płyty do napędu, ten zaczyna dziwnie buczeć. Nie jest to odgłos jakby głośnej pracy tylko jeszcze inny Wyjmuję płytę i wkładam ponownie i jest ok. Ale zdarzyło się tak kilka razy. Spotkał się ktoś z czymś takim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem płyty wpadają w dziwne wibracje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami ma też znaczenie na jakim podłożu stoi konsola/odtwarzacz, wiele razy tak miałem że jak włożyłem płytkę to zaczynała dziwnie hałasować - wystarczyło przesunąć konsolkę o centymetr i było normalnie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema!

 

Mam kilka pytań odnośnie konsoli.

 

Posiadam taki monitor. Czy będę mógł na tym monitorze komfortowo pograć na PS4? Monitor ma rozdziałkę 1680x1050 czyli 16:10, będą czarne paski? Komputer również mam podpięty do tego monitora D-SUBem, jeśli podłączę konsolę do HDMI to rozumiem, że 4 kliki i się przelączam obrazem z PC na konsolę? Dobrze rozumiem?

Znalazłem w auchan bundle PS4 z 500gb dyskiem i lbp3, tlou i driveclubem za 1695zł. Dobra cena?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie to kupisz nowy model 500gb, cyfrowego DC z season passem + dyskowe tlou i lbp3 i jeszcze Ci cos zostanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy orientuje sie ktos tu z  forum, gdzie moglbym dostac taka skorke http://i01.i.aliimg.com/wsphoto/v0/1864323505_1/Protective-Vinly-Decal-Skin-Stickers-Wrap-For-PS4-Console-2-Controllers-0310-breaking-bad.jpg

Chodzi mi glownie o to, zeby byla ona dostepna w jakims PL sklepie, lub jezeli w PL nie da rady to w walucie Euro na jakiejs stronie.

Dzieki za pomoc, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mial ktos problem z automatycznym przesylaniem zapisow gry na chmure ? wszystko w ustawieniach mam dobrze ustawione a mimo tego na chmurze nie mialem wszystkich zapisow z gier ktore ogrywalem na ps4? na 24 tytuły brakowało 4 u kumpla podobnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy orientuje sie ktos tu z  forum, gdzie moglbym dostac taka skorke http://i01.i.aliimg.com/wsphoto/v0/1864323505_1/Protective-Vinly-Decal-Skin-Stickers-Wrap-For-PS4-Console-2-Controllers-0310-breaking-bad.jpg

Chodzi mi glownie o to, zeby byla ona dostepna w jakims PL sklepie, lub jezeli w PL nie da rady to w walucie Euro na jakiejs stronie.

Dzieki za pomoc, pozdrawiam.

kup na ebay albo amazon , zrob konto paypal i kupuj co chesz i skad chesz a nie czekaj na PL :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mial ktos problem z automatycznym przesylaniem zapisow gry na chmure ? wszystko w ustawieniach mam dobrze ustawione a mimo tego na chmurze nie mialem wszystkich zapisow z gier ktore ogrywalem na ps4? na 24 tytuły brakowało 4 u kumpla podobnie

 

Sprawdź czy masz miejsce na dysku w chmurze. Mówię poważnie. Zapisy potrafią nawet po 500 MB zajmować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×