Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Janusze Biznesu zaczymały siem na PS3.

Janusze konsol się na to nabierajo no jest to dal nich argument. 

W końcu laser się nie niszczy - w PS3 lasery padały jak muchy ;)

 

Cóż, pewna grupa sprzedawców zawsze znajdzie odbiorców swojego pokroju. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz anulować automatyczne odnawianie subskrypcji. ustawienia które podałeś są do pojedynczych zakupów i do pobierania kasy z karty jeśli jest jej za mało na koncie na opłacenie subskrypcji. a że miałeś kasę na koncie to pobrało bo masz dalej ustawione odnawianie.

ok u siebie na konsoli wylaczylem te odnawianie, a czy jesli mam swoje konto u szwagra na konsoli ustawione jako podstawowe (on nigdy nie odpala mojego konta u siebie) to tam tez musze to zmienic ? Czy wystarczy ze u siebie na konsoli to zmienilem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jako użytkownik p$3. Czy na p$4 też jest też tak, że ściągasz kilka giga gry, uruchamiasz i dowiadujesz się, że jeszcze musisz zassać sobie łatki?.

Nie ukrywam, że rozwala mnie ta sytuacja na p$3.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS4 łatki dociągają się automatycznie przy rozpoczęciu ściągania gry. Nie trzeba uruchomić gry (jak w przypadku PS3), żeby rozpocząć ściąganie aktualizacji :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jako użytkownik p$3. Czy na p$4 też jest też tak, że ściągasz kilka giga gry, uruchamiasz i dowiadujesz się, że jeszcze musisz zassać sobie łatki?.

Nie ukrywam, że rozwala mnie ta sytuacja na p$3.   

 

Zazwyczaj jest tak że gdy rozpoczynasz pobieranie pliku właściwego (gry), konsola dorzuca do kolejki "plik aktualizacji", następnie oba pliki pobierają się ok tygodnia czasu  :P 

Osobiście przerywam pobieranie pliku aktualizacji, czekam aż pobiorę samą grę a później podczas uruchamiania wyskakuje ponownie infomacja że zostanie pobrana aktualizacja.

 

Tak było, jest i będzie z tymi grami, to się raczej nie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest to najbardziej wkurzający system. Jako ojciec rodziny mam na prawdę bardzo ograniczony czas na granie. Nic tak nie wkurza jak zassanie gry, odpalenie bo mam 30 min na granie i spędzenie go na gapienie się w pasek postępu aktualizacji. Zwłaszcza, że ostatnimi czasy psstore działa jak żółw. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...przecież możesz odpalić grę bez aktualizacji. a te mogą się ściągać w nocy czy będąc w pracy - w trybie czuwania. ;)


Poza tym wygląda na to że działa sposób:

Postawienie lokalnego proxy cache serwera i zatrzymywanie kilka razy ściągania aż uzyskamy zadowalającą prędkość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz p$3 ale gdybym przesiadł się na p$4 to chce wiedzieć co mnie czeka. Dlatego się dopytuje. Już nie chodzi czy mogę w tle czy nie, chodzi o to, że ściąga się gra, instaluje a i tak jeszcze później trzeba ściągać łatki, które mogły by się ściągnąć z grą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest to najbardziej wkurzający system. Jako ojciec rodziny mam na prawdę bardzo ograniczony czas na granie. Nic tak nie wkurza jak zassanie gry, odpalenie bo mam 30 min na granie i spędzenie go na gapienie się w pasek postępu aktualizacji. Zwłaszcza, że ostatnimi czasy psstore działa jak żółw. 

 

Gra może ściągać Ci się równo z patchami i tak szczerze mówiąc pierwsze odpalenie gry odpala instalowanie patchy. Co do samego działanie PSN to trudno mi się tutaj zgodzić. Jeżeli chodzi jak żółw to mój musi być szybki ponieważ TEW mający 40GB ( z patchami ) ściągnął mi się w niecałe 6 godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam postawiłem ten serwerek proxy lokalnie i czuję różnicę nie tylko na PS4 ale i w ściąganiu po wifi. Bez proxy speedtest (na tym samym serwerze) pokazuje mi 15 do 30mb/s a z proxy skacze na 60 mb/s bo plik leci mi na cache serwer na routerki i później lokalnie na urządzenie więc moim zdaniem warto :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde nic z tego nie czaje. Mozesz jaśniej wytlumaczyc? Jak ten serwer postawic ?

Tapatalk for Galaxy S2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja mobilna na smartfonie albo zdjęcie z Fejsa.

...ale to i tak zobaczą tylko i wyłącznie znajomi z którymi się wymieniasz "prawdziwymi" danymi.

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak wylaczylem u siebie na konsoli (mam swoje konto jako normalne) przedluzanie automatyczne subskrypcji PS+ to na konsoli szwagra (gdzie moje konto jest u niego jako podstawowe) tez musze wylaczyc te automatyczne przedluzanie ? czy wystarczy tylko u mnie ze ustawilem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zrobiłeś to na swoim profilu to wystarczy.

Nigdy nie robiłem tego na konsoli więc nie wiem dokładnie co zrobiłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z Was może te silikonowe etui na pada? Jak to się sprawuje?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na starym padzie założony silikon i bardzo dobrze pad leży w dłoni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było, ale polecam apke Crunchyroll. Sporo fajnego anime za friko, oczywiście z reklamami. Jakość HD, angielskie suby, wszystko super.

Jedyny minus to mało popularnych tytułów, z tych jest tylko Naruto, Sword Art Online oraz YuGiOh. Reszty nie kojarzylem jakoś.

Mimo wszystko warto zerknąć jak się chce coś na szybko obejrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to na początku odpalałem to była tylko opcja abonamentu / triala 30 dniowego.

Teraz jest darmowe? Obadam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest trial 14 dniowy i za free z reklamami.

Nie dziwię się, że zmienili, bo jak było tak jak mówisz to pewnie nikt z tego nie korzystał, bo biblioteka nie powala.

Zapomniałem dodać, że Gintama jest cały nawet. Szkoda, że One Piece nie ma, bo pobierać wszystko to bym się zesrał chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z Was może te silikonowe etui na pada? Jak to się sprawuje?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

tez mam, fajnie chroni ale gorzej wyczuwalne sa przyciski i np w takiego Mortal Kombat gdzie musial sprawie slizgac sie miedzy przyciskami zeby zrobic kombosy to robilo sie wyraznie gorzej. W innych grach mi to nie przeszkadzalo za specjalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było, ale polecam apke Crunchyroll. Sporo fajnego anime za friko, oczywiście z reklamami. Jakość HD, angielskie suby, wszystko super.

Jedyny minus to mało popularnych tytułów, z tych jest tylko Naruto, Sword Art Online oraz YuGiOh. Reszty nie kojarzylem jakoś.

Mimo wszystko warto zerknąć jak się chce coś na szybko obejrzeć.

 

Trzeba zaznaczyć, że w wersji free nie ma jakości HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co leciało mi na free na 50" w zupełności mnie zadowala :)

Pytanie czy kiedykolwiek powiększa bibliotekę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co leciało mi na free na 50" w zupełności mnie zadowala :)

Pytanie czy kiedykolwiek powiększa bibliotekę.

 

Jasne że powiększą. W wersji PC jest tego o wiele wiele więcej więc na spokojnie mają co dodawać w wersji konsolowej.

Po prostu na pierwszy rzut dali to co najlepiej się "oglądało" i tyle. Zawsze trzeba czymś popularnym przyciągnąć.

Edytowane przez TRaCeGuitar
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×