Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem roz...walony. Dzięki razor. Dopiero po trzech miesiącach uświadomiłem sobie, że funkcja nagrywania cały czas działała tak jak chciałem. Od początku myślałem, że rozgrywka nagrywana jest tylko na życzenie, a nie tak jak powinno i jest w rejestratorach samochodowych czyli ostatnie 15 minut jak napisał razor. Cały czas się śmieję z własnej głupoty :biggrin: Pocieszcie mnie chociaż i potwierdźcie, że w instrukcji nie jest o tym napisane. Szkoda, że tyle epickich hackowań z W_D przepadło. Co do tego problemu to powinno być jedno nagranie z 15 minutami ostatniej gry. Chyba, że przed każdym wyścigiem włączałeś nagrywanie i wyłączałeś po. Może też wina leżeć po stronie gry - wyścig się zbugował blokując nagrywanie właśnie konkretnej "sceny" w tym przypadku całego wyścigu.

Edytowane przez JacaC8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również byłem święcie przekonany że działa tak jak obiecywali czyli zawsze nagrywa ostatnie 15 minut ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze jest to, że taka potężna firma jak Sony, działająca w kilku branżach powiada, że ps4 ma emulację gier z ps2.

Powtarzam, SONY twierdzi, że na ps4 jest emulacja z ps2.

 

Czy oni mają ludzi za kretynów? Czy nie znają terminu "EMULACJA" i nie wiedza co to jest? Moim zdaniem emulacja to włożenie płyty ps2 do ps4 i granie sobie w te gry. To jest emulacja.

A teraz trzeba ściągnąć z neta grę i za nią słono zapłacić. A co jeżeli ktoś nie ma neta? Jak będzie grał w te gry?

 

Sony naprawdę uważa ludzi za kretynów. Może w USA i Japoni tacy są, bo ostatnio widziałem, że w USA przy tankowaniu paliwa są obrazki jak dla idiotów by dobrze zatankowali paliwo. Nic dziwnego, że Amerykańce jeżdza na automatach, nie potrafią posługiwać się manualem. Więc widać w jaki target celuje Sony. W Amerykańców którzy widocznie łykają wszystko jak pelikany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzednia generacja uświadomiła Sony że wsteczna kompatybilność jest mało ważna. Co wy tacy zdziwieni. Jak wywalili to z PS3 i obniżyli koszty produkcji to gracze dopiero tłumami pobiegli do sklepów. Wiedzieli projektując PS4 że to nie ma żadnego znaczenia. Chyba, że w przepychankach na forum. Skupili się na rzeczach najważniejszych dla ogółu dlatego teraz zbijają kokosy.

Powiem wam że prawdopodobnie liczba osób która zapłaci za ładniejszy port i trofea wielokrotnie przekracza liczbę osób która ma płytkę w domu i by z tego by skorzystała. A kto ma większe kolekcje staroci ma też stare konsole.

Ja kupiłem PS4 żeby grać w gry z PS4, ale jak bym chciał odpalić jakiś staroć z PSX to już wolę poczekać na promocję i kupić to w takiej formie z psstore za kilkanaście złotych. Nie bądźcie samolubni. Za te trofea to się wielu zdecyduje na zakup. PS3 oddałem za darmo kuzynowi, tak mnie interesuje granie w stare gry.

PS4 po prostu nie ma wstecznej kompatybilności i po co ciągnąć temat ? To jakby siedzieć w temacie o One i ciągle powtarzać, że konsola ma gorsze porty. Obie konsole mają wady i zalety. Wiecie co konsole oferują i co kupujecie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również byłem święcie przekonany że działa tak jak obiecywali czyli zawsze nagrywa ostatnie 15 minut ;)

Tak jak już pisałem wcześniej, do niedawna tak było, ale po którejś tam aktualizacji zjebali to. Pytanie tylko kiedy naprawią? Jak

żyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki zamiar, ale nie zmieści mi się na półce A tak na serio to braciak ma, więc od czasu do czasu się wymieniamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalasz na głodnego konsolę, a tutaj taki widok i dźwięk ;-)

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś szansa aby PS4 czytało płyty audio z muzyką?

Dziwi mnie, że nawet mp3 z pendrive nie widzi...

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. PS4 nie czyta pyt audio i nigdy nie będzie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiechu warte...

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie kolega nie umie czytać instrukcji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo czytać. Podpinam pendrive z mp3 i powinno czytać. Odtwarzacz multimedialny widzi folder a w nim nie widzi plików...

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko. W sklepach pojawiła się konsola ps4 ale z dyskiem 500gb za 1299 zł. Patrząc do mojego portfela, stać mnie na to co do złotówki, ale.... czy dysk 500gb wystarcza ?  chodzi mi o same gry bo ani filmów ani muzyki na konsoli miał nie będe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko. W sklepach pojawiła się konsola ps4 ale z dyskiem 500gb za 1299 zł. Patrząc do mojego portfela, stać mnie na to co do złotówki, ale.... czy dysk 500gb wystarcza ?  chodzi mi o same gry bo ani filmów ani muzyki na konsoli miał nie będe.

 

Ja mam 500 i mi wystarcza w zupełności, ale to sprawa subiektywna. Zawsze możesz sobie później wymienić dysk na większy. 

 

edyta:

 

O Sephiemu nie wystarcza  :P

Edytowane przez sLk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani filmów ani muzyki na konsolę nie wrzucisz (jedynie na dysku USB).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A biorąc pod uwagę to, że będę kupował gry tylko i wyłącznie w wersji pudełkowej zamiast cyfrowych to również nie wystarczy ? Jestem zdecydowanie zwolennikiem wersji pudełkowych, ale nie wiem ile zajmuje instalka gry wraz z aktualizacjami. Jak to wygląda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz gry płytowe i tak instalują się w całości na dysku więc jeśli jest jakaś różnica między płytową a cyfrową w ilości zajmowanego miejsca to niewielka o ile w ogóle jakaś teraz jest.
Także gry z wersji płytowych też potrafią zajmować po 50 gb, w takim wypadku 9-10 gier i dysk masz pełny. Ja mam dysk 1 tb i często mam nawet poniżej 200 gb wolnego miejsca na dysku, a coraz coś usuwam :P Teraz po raz pierwszy od dłuższego czasu mam ponad 400 gb wolnego miejsca na dysku ale pewnie już nie długo :)

Edytowane przez Scooby-Doo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A biorąc pod uwagę to, że będę kupował gry tylko i wyłącznie w wersji pudełkowej zamiast cyfrowych to również nie wystarczy ? Jestem zdecydowanie zwolennikiem wersji pudełkowych, ale nie wiem ile zajmuje instalka gry wraz z aktualizacjami. Jak to wygląda?

 

 

Praktycznie żadna różnica. Pudełkowe też się instalują. A ile zajmuje to różnie. Potrafi paredziesiąt gb zajmować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko. W sklepach pojawiła się konsola ps4 ale z dyskiem 500gb za 1299 zł. Patrząc do mojego portfela, stać mnie na to co do złotówki, ale.... czy dysk 500gb wystarcza ? chodzi mi o same gry bo ani filmów ani muzyki na konsoli miał nie będe.

Dokladasz 199 zł i od jutra w biedronie wersja 1TB z trzema grami :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna sztuka na sklep więc wszyscy będą koczować rano pod biedronką :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×