Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Dokladasz 199 zł i od jutra w biedronie wersja 1TB z trzema grami :-D

 

1499 zł 1TB w Biedrze? Z jakimi grami? :)

Znowu będzie wysyp "ciekawych" i atrakcyjnych ofert gier :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 500 i mi wystarcza w zupełności, ale to sprawa subiektywna. Zawsze możesz sobie później wymienić dysk na większy. 

 

edyta:

 

O Sephiemu nie wystarcza  :P

Nie wystarcza bo od ruskich martwe sloty kupuje trololo :)))
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Moje pytanie brzmi następująco

Czy jeśli wykasuję daną grę z pamięci masowej systemu, a zostawię zapisane dane aplikacji, to czy przy następnej instalacji będę miał wszystko to co miałem przed usunięciem gry z pamięci ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pytasz o save/ustawienia gry to tak, zostaną.


Nie wystarcza bo od ruskich martwe sloty kupuje trololo :)))

Kupowałem aż mi konsolę zbanowali :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz Ci 500gb powinno spokojnie wystarczyć  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko. W sklepach pojawiła się konsola ps4 ale z dyskiem 500gb za 1299 zł. Patrząc do mojego portfela, stać mnie na to co do złotówki, ale.... czy dysk 500gb wystarcza ?  chodzi mi o same gry bo ani filmów ani muzyki na konsoli miał nie będe.

Zależy ile będziesz miał gier i czy będziesz je kolekcjonował. Mi już 2TB nie wystarcza  :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włąsnie mam problem bo muzyke itd przez DLNA bez problemu wyszukuje i odpala ale filmów nie może znależć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...zależy jakiego serwera używasz. 

Sprawdź sobie Serviio - nawet napisy odpala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra jakoś ogarnąłem i działa.

Jednak przy każdym mkv jest błąd Format audio nie jest obsługiwany. Co z tym zrobić?

Edytowane przez AseT_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysk 500 GB absolutnie w PS4 wystarczy, bo na tej konsoli nie ma w co grać, a indie nie zajmują dużo miejsca.  :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałbym im sporego plusa gdyby rozdzielili dane instalacyjne z danymi patchy/dlc/aktualizacji, wtedy pudełkowe wersje miałyby sens (tak to tylko zaleta odsprzedaży).

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra jakoś ogarnąłem i działa.

Jednak przy każdym mkv jest błąd Format audio nie jest obsługiwany. Co z tym zrobić?

Zapewne chcesz odpalić film z dźwiękiem DTS, a tego dźwięku konsola nie uznaje. Oczywiście w grach i filmach na BD już ten dźwięk jest uznawany. Takie Japońskie dziwactwa, by człowiek jedząc bułkę z masłem miał o czym myśleć.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Az nie wiem co napisać, mam ps4 od 30min, nowe ze sklepu. Sciagalem aktualizacje do gta v w trybie czuwania, wylaczylem telewizor. Chcac sprawdzic 'jak tam' wlaczylem konsole przyciskiem ps na padzie a konsola nic, zaczela migac na pomaranczowo, wygooglalem i zresetowalem przyciskiem, dramat na dzien dobry haha :D cos na przyszlosc, moze to moja wina? Kod problemu CE-36329-3, no nie moge.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Az nie wiem co napisać, mam ps4 od 30min, nowe ze sklepu. Sciagalem aktualizacje do gta v w trybie czuwania, wylaczylem telewizor. Chcac sprawdzic 'jak tam' wlaczylem konsole przyciskiem ps na padzie a konsola nic, zaczela migac na pomaranczowo, wygooglalem i zresetowalem przyciskiem, dramat na dzien dobry haha :biggrin: cos na przyszlosc, moze to moja wina? Kod problemu CE-36329-3, no nie moge.

 

Witaj w rodzinie PS4 :)

 

Mnie tez konsola jakis  psikus wywinela w pierwszej godzinie zawiecha, ale pozniej juz  dzialala  bez wiekszych bledow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja do 3.11, wiem ze to sie trafia, moze internet zerwalo i pewnie sie nie powtorzy, zreszta i tak jestem zachwycony w porownaniu do ps3, ktora sprzedalem 2 lata temu :D Ale tak czy inaczej zwiecha na poczatku od razu po rozpakowaniu to smiech :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie, ponoć w tym roku tez nam wyłączą PSN na święta :)

 

 

https://psxtools.de/index.php/Thread/69758-Erneuter-Hackerangriff-zu-Weihnachten/

 

 

WOW, nie spodziewałem się że ps4 ma takie opcje :D 

https://www.playstation.com/pl-pl/get-help/help-library/system---hardware/disc-drive---ports/manually-eject-a-stuck-disc-from-your-playstation-4.ps4/

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby ta informacja nie była potrzebna. Co do dysku to mu w ogóle nie pomogliście. Pół terabajta to optymalna wielkość. Co prawda dzisiaj nie jest to dużo, ale co można przechowywać na głupiej konsoli? Do prywatnego użytku tj. dla jednej osoby wystarczy spokojnie do ogrywania kilku tytułów, trzymania kilku innych na okazję do wspólnej gry i jeszcze zostanie na nagrywanie samej rozgrywki. Sytuacja drastycznie zmienia się przy dzieleniu platformy z rodziną zainteresowaną różną tematyką gier - ty grasz w strzelanki, brat w sportowe, siostra jakieś ruchowe, ojciec wyścigi, a matka jeszcze w co innego i jeszcze każde z nich będzie zapychało dysk jakimiś indykami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...to po cholerę pytasz jak wiesz lepiej?

Na dysku 500GB masz realnie ile? 420mb?

Każdy pełny tytuł waży pomiędzy 20 a 50GB i w pełni instaluje się na dysku.

około 10 - 11 gier i masz po całym dysku.

Poza tym nikt ci nie każe wymieniać dysku teraz. Zawsze możesz zrobić to później jak stwierdzisz że jednak ci nie wystarcza.

Rusz samodzielnie głową bo daleko w życiu nie zajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyy... to nie ja pytałem :) Tylko podałem rzeczowne przykłady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też nie wiem skąd te oburzenie, bo to ja pytałem o dysk nie Jaca. Swoją drogą dzięki za wyjaśnienie, teraz przynajmniej wiem ile mniej więcej gier można mieć zainstalowanych na takim dysku :) :thanks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×