Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

To ja wiem że konto można skasować ale gdzieś wyczytałem że na ps3 był limit 64 kont później podobno podnieśli do 100 a jak to wygląda w ps4

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Założonych, i tak jak kolega napisał, nie musisz konta zakładać na konsoli przecież. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem ale chodzi mi o kwestie kont zakładanych tylko na konsoli.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko w ten sposób masz 14(28) dniowy dostęp do gier z danego miesiąca z plusa. Dobre rozwiązanie jak ktos chce tylko grać online.

 

Pierwsza myśl, lipa straszna ale potem przypomniałem sobie jakie perły w plusie wychodzą i w sumie to chyba niewielka strata  :biggrin:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak... zakladam nowe konto mam bezplatny 2 tygodniowy dostep do plusa, potem usuwam te konto i moge znow zalozyc na tym samym mailu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczypać sie dla 15 pln miesięcznie, chyba tylko w przypadku <18

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczypać sie dla 15 pln miesięcznie, chyba tylko w przypadku <18

 

mi by się zwyczajnie nie chciało bawić w nowe konto co 14 dni ale rozumiem osoby, które nie chcą płacić 150-190 złotych za to co Sony oferuje bo jest lipnie i na lepsze się nie zanosi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie ogarniam takich ludzi, to zwyczajne oszustwo i kombinatorstwo dla kilkunastu zł/mc... A jest to opłata za granie po sieci więc jak ktoś chce tak grać to niech płaci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi by się zwyczajnie nie chciało bawić w nowe konto co 14 dni ale rozumiem osoby, które nie chcą płacić 150-190 złotych za to co Sony oferuje bo jest lipnie i na lepsze się nie zanosi 

 

 

A ja nie ogarniam takich ludzi, to zwyczajne oszustwo i kombinatorstwo dla kilkunastu zł/mc... A jest to opłata za granie po sieci więc jak ktoś chce tak grać to niech płaci...

 

Jeden rabin powie tak a inny nie....

 

To mozna raczej rozpatrywac w kwestiach moralnych, bo sam system pozwala na takie zachowanie, jesli Sony chcialo by zeby system nie byl tak uzywany prosze bardzo niech zrobia aktualizacje softu i triale PS+ niechaj beda przypisane do konsoli a nie konta.

Tak wiec z punktu widzenia moralnosci jest to korzystanie z tresci i/lub uslug bez placenia za nie i tutaj mozna miec zastrzezenia, ale z drugiej strony system na to pozwala.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie ogarniam takich ludzi, to zwyczajne oszustwo i kombinatorstwo dla kilkunastu zł/mc... A jest to opłata za granie po sieci więc jak ktoś chce tak grać to niech płaci...

zeby jeszcze ta oplata na cos wplywala. A tak mamy gorsze online w porownaniu do ps3, za ktore sony kaze sobie placic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie mowi ze tak bede robil tylko zaciekawila mnie ta metoda bo nigdy z plusa nie korzystalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie mowi ze tak bede robil tylko zaciekawila mnie ta metoda bo nigdy z plusa nie korzystalem.

 

alez sie nie tlumacz :) nie ma takiej potrzeby.

 

Jesli jednak chcialbys tak robic a nie zakladac nowego maila dla kazdego konta to polecam jedno konto gmail i jedna z dwoch  metod:

1. na kropki - np. adres@gmail.com - mozesz wstawic kropki w nazwe adresu jak sie Tobie podoba a.dres@, a.d..res@ itd.

2. z plusem (o ile zakladajac konto formularz przyjmuje  adresy  email zawierajace + bo wiele serwisow jednak  takiego znaku w adresie nie akceptuje) i znow dla  przykladu adres@gmail.com mozesz dodac do asresu co chcesz np. adres+bla@ lub adres+cos@

 

Tak czy inaczej maile beda docierac  na adres@gmail.com

 

jest to przydatne przy filtrowaniu wiadomosci.

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie ogarniam takich ludzi, to zwyczajne oszustwo i kombinatorstwo dla kilkunastu zł/mc... A jest to opłata za granie po sieci więc jak ktoś chce tak grać to niech płaci...

Wiesz jak miałem ps3 to za granie w multi nie musiałem nic płacić i przez 4 lata zapłaciłem raz za konto na 3 miesiące. I to było tyle. Teraz mam ps4 i żeby zagrać w multi muszę opłacać konto na szczęście mnie stać. Na dodatek ostatnio nawet o dziwo fajne promocje na zakup gier zrobili, więc skorzystałem. Ale postaw się na miejscu małolatów rodzice kupili im ps'a wydali trochę kasy może nawet nie wiedzieli że są takie dodatkowe opłaty. Więc dzieci kombinują jak się da, a jak napisał kolega wyżej jak system na to pozwala.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie potępiam osób kupujących konta za zeta. Jeśli chce im się bawić w żonglerkę kontami na swojej konsoli i dodatkowo za to płacić - ich sprawa. "Podziwiam" za to całe januszowe grono sprzedawców tych triali. Że im się chce bawić w zakładanie konta, podpinanie karty, wystawianie oferty na allegro - i to wszystko dla głupiej złotówki, od której jeszcze jest prowizja odciągana. Normalnie interes życia. :teehee: Wolałbym pograć w tym czasie, zdrzemnąć się, przespacerować, zrobić cokolwiek innego.  :whistling: 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Automaty zapewne do tego mają, więc w sumie kasa im wpada za nic. Ot tylko komputer musi 24h działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Januszów biznesu na allegro jest pełno. Ludzie sprzedają takie rzeczy, że nawet sprzedaż darmowych triali przestaje mnie dziwić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś słyszałem że można zakładać konto na Brazylię (albo inny kraj -nie pamietam dokładnie), dzięki czemu nie trzeba podpisać kartę kredytową.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w tym cały ból, że trzeba kombinować jak koń pod górę, żeby zaoszczędzić te kilkanaście złotych miesięcznie. Ja jakoś ciśnienia ani cierpliwości na to nie mam, ale jak się komuś chce w to bawić to jego sprawa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś słyszałem że można zakładać konto na Brazylię (albo inny kraj -nie pamietam dokładnie), dzięki czemu nie trzeba podpisać kartę kredytową.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Na Brazylię.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm próbowałem dziś kupić wieska na psstore przez stronę internetową z laptopa i po wpisaniu kodu zabezpieczającego kartę wyskoczył komunikat, że podczas przetwarzania zamówienia coś tam poszło nie tak. patrze na konto a tam zabrało mi 0,69gr na konto PSN.

 

Ogólnie drugi raz mi się nie udało kupić przez stronę internetową, ale nie uważacie, że to dziwne, że zabrało mi te moniaki? Za pierwszym razem tak nie miałem.

 

PS. Przez konsole poszło normalnie, tylko te grosze mnie martwią :P...

Edytowane przez Even

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm próbowałem dziś kupić wieska na psstore przez stronę internetową z laptopa i po wpisaniu kodu zabezpieczającego kartę wyskoczył komunikat, że podczas przetwarzania zamówienia coś tam poszło nie tak. patrze na konto a tam zabrało mi 0,69gr na konto PSN.

 

Ogólnie drugi raz mi się nie udało kupić przez stronę internetową, ale nie uważacie, że to dziwne, że zabrało mi te moniaki? Za pierwszym razem tak nie miałem.

 

PS. Przez konsole poszło normalnie, tylko te grosze mnie martwią :P...

Te grosze, to pewnie weryfikacja karty. Wrócą po jakimś czasie na konto...
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem w tym miesiącu juz kokekcje nathana drakea i destiny, dziwne. Wolalem zapytać ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te grosze, to pewnie weryfikacja karty. Wrócą po jakimś czasie na konto...

 

Potwierdzam, to jest dokładnie to. Przy czym kwota weryfikacyjna jest różna w zależności od banku. U mnie np zabiera 54 grosze, które potem oczywiście wracają na kartę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hue hue

...w systemie w wersji 1.76...

To teraz łapka w górę - kto ma oprogramowanie w tej wersji na konsoli. Są jacys chętni? ;)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×