Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Jak Cię stać i dobrze przemyslales zakup konsoli to ta oferta jest dla Ciebie ;-)

Wysłane z mojego HTC One_E8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oferta ofertą ale z dostępnością konsoli w biedronce to najlepiej nie jest

Wysłane z mojego HTC One_E8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym się bał o biedrę ze względu na gwarancję itd., ponieważ biedra nie jest sklepem typowo ze sprzętem elektronicznym a RTV jest. Jak myślicie czy będą jeszcze jakieś oferty po świętach? Mam oczywiście na myśli oferty lepsze niż ta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od miesiąca rzucane są naprawdę dobre oferty. Natomiast cena wątpię by jeszcze spadła, ewetualnie w bundlu o te 50-100zł, ale nie warto jeszcze tyle czekać, bo cena samej konsoli w najbliższych miesiącach raczej nie spadnie.

Edytowane przez JacaC8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W biedro jest z tego co wiem bardzo dobra gwarancja, np jak minie rok gwarancji Sony to prawdopodobnie ci zwrócą kasę lub zapytają czy wysłać na gwarancję.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest psi obowiązek każdego sklepu bo towar ma działać 2 lata. Od gwarancji itp. jest osobny temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oferta ofertą ale z dostępnością konsoli w biedronce to najlepiej nie jest

Wysłane z mojego HTC One_E8

Też tak myślałem dopóki sam nie sprawdziłem ;) W każdej nie ma ale jak masz kilka biedron w mieście to na bank w którejś będzie, u mnie na 6 biedron była w 3. Imo warto się przejść i poszukać- lepsze gry i 300 zl taniej w stosunku do euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W biedronce przecenili na 1499 zł zestaw z bloodborne, tlou i gow. Pracuję w tej sieci i każdy produkt u nas ma 2 lata gwarancji, nawet jeśli sony daje 1 rok, ale jak pisał przedmówca po roku może być tak że zwrócimy gotówkę.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W biedronce przecenili na 1499 zł zestaw z bloodborne, tlou i gow. Pracuję w tej sieci i każdy produkt u nas ma 2 lata gwarancji, nawet jeśli sony daje 1 rok, ale jak pisał przedmówca po roku może być tak że zwrócimy gotówkę.

w każdym sklepie masz 2 lata gwarancji (chodź powinno się mówić o niezgodności towaru z umową), jest to uregulowane prawnie. Różni się tylko podejście sklepu do stosowania tego.

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mi chodziło o nazwanie tego gwarancją i o zwrot pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mi chodziło o nazwanie tego gwarancją i o zwrot pieniędzy.

tak myślałem ale zapewne nadal chodzi o tą niezgodność towaru z umową, gwarancja większa niż u producenta dla sklepów brzmi lepiej PR'owo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega brał kiedyś tablet w Biedronce, Po 10-11 miesiącach tablet się zrąbał, bez problemowo zwrócili mu pieniądze. Więc z gwarancją nie jest tam aż tak źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak Wy drodzy gracze radzicie sobie z nadmiarem gier do przejścia i Waszym ograniczonym czasem wolnym ? Ja zaczynam sobie nie radzić. Prowadzę kartkę, na której zapisuję sobie gry do przejścia. W ten sposób nie chcę się pogubić. Jest wiele świetnych gier z Multiplayerem jak np. Battlefield, CoD czy nowy Battlefront, ale decydując się na grę w MP tracę czas przez który mógłbym przybliżyć się do ukończenia innej gry. Czasu wolnego niestety nie mam za dużo. Dziennie maks 2-3 godziny mogę wygospodarować na grę. Jak Wy sobie z tym radzicie ? Co miesiąc wychodzę kolejne świetne gry, a ja tylko dopisuję kolejne do mojej listy, gdzie ukończę może raptem jedną grę. Pomocy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie radzimy.

To się potocznie w branży nazywa "kupka wstydu". ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem xd

 

Edit:

"macie w domu 'kupkę wstydu'? nakupowaliście gier na wyprzedażach Steama? zalegają Wam płyty, książki, gry i filmy, a czas nie chce się rozciągnąć? ja mam ten problem od lat i robi się coraz gorzej."

 

Chyba już rozumiem xD

Edytowane przez medzik1992

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy w dorosłym świecie gracza.

Każdy gracz ma swoją własną kupkę wstydu czyli gry zaczęte lub nawet nie otwarte w które kiedyś zamierza zagrać albo kupił "bo musi mieć na półce".

Niektórym wystarczy kartka papieru inni maja całe listy w Excelu ;)

Jest to normalne.

Albo nie zakładaj rodziny/zostaw/zacznij pić i graj w każdym możliwym momencie albo licz się z tym że ona będzie rosnąć. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma parcie na zagranie w każdą grę która wychodzi, to faktycznie może mieć ciężko z czasem. Ale wystarczy zrobić porządny przesiew i zostawić tylko wybrane tytuły do ogrania. Jakość, a nie ilość ;)

#problemypierwszegoswiata

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem w końcu swoją czarnule i mam dosyć ogólne pytanie, bo widze, że opcji jest od groma.

 

Czy jest coś co od razu należy właczyć/wyłączyć?  chodzi mi ogólnie o wszystko, o obraz, o automatyczne aktualizację itp itd etc. Czy śmiało można zostawić tak jak jest fabrycznie poustawiane?

Dzięki za rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można zostawić warto wyłączyć powiadomienia, te które będą Cie osobiście wkurzać czy robienie auto screena ze zdobytego trophy,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyłączyć tego auto screena?

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×