Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba odpowiedni temat na takie dyskusje: http://www.ps3site.pl/forum/topic/83147-wojny-konsolowe/

Chciałem poczytać coś o Ps4, a tu gadka o xboxie...

VR fajny bajer, ale obawiam się, że może być tak jak z move i PSEye, szybko zapomną o tym gadżecie, no ale czas pokaże.

Wszystko zależy od ceny (chociaż gadżeciarze i tak kupią) i gier. I mówię o grach, a nie lataniu jakimś ptokiem ;) po wielgachnej mapie z AC. Takie pierdółki mogą być, ale oprócz nie zamiast... Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc dziś się dowiedziałem, że złe Sony jest złe, bo zdominowało rynek zbytnio promując od lat konsole w naszym kraju. 

Mam wrażenie, że obecność Xboks Polska na rynku w poprzedniej generacji była większa niż teraz. Więc kto tu jest winny ? Jak oglądam ich fanpage na FB albo kanał na YT to mam wrażenie, że za promocje konsoli w Polsce odpowiada kilku studentów z biurem w kontenerze. 

 

 

VR się nie podniecam, ale nie jestem też uprzedzony. Zwłaszcza, że będzie pełno gier VR na pada. Cieszą mnie bardzo pozytywne opinie osób, które to VR testowały. A sama technologia Sony uważana jest za najbardziej dopracowaną z obecnie dostępnych. 

Edytowane przez chrono87
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VR to będzie podejrzewam sukces podobnej klasy co Move czy 3D w telewizorach . Lekki hajp przed i trochę po premierze a potem powolna śmierć. Jak się okaże, że wiekszość gier dedykowanych to będzie granie w tenisa pokracznym ludzikiem z wielką głową albo coś w tym stylu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym razem lista 36 tytułów wartych zagrania na PS4 w 2016 sporządzona przez IGN, czas wziąć kredyt

http://uk.ign.com/videos/2015/12/21/36-big-ps4-games-of-2016

Cóż ja tam spokojnie cos dla siebie znajdę ale dalej sporo gram na PS3 na PS4 odgrywam tylko gry którymi jestem zainteresowany lub jesli cos trafi sie w promocji za grosze. I tak pierwszy kwartał to raptem 5 tytułów, mając zaległości absolutnie nie narzekam na brak gier.

To co mnie to brak GT SPORT a może pamięć mnie zawodzi, miało byc w 2016, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną ciężko powiedzieć, może być tak jak to jest ostatnio modne że zrobią mega pokaz na E3 i przywalą datą na jesień '16 ale znając historię GT i cyrki z wydaniem GT5 może się skończyć na 2017. W każdym razie ma być w przyszłym roku, czy tak będzie to czas pokaże.

Edytowane przez zyga101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakie jeszcze trupy Sony nam sprezentuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy przeniesiono temat "wojny konsolowe" z offtopic? Człowiek zalatany przed świętami, to nic nie wie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No same hiciory na tej zacnej konsoli.

 

Ciekawe jakie jeszcze trupy Sony nam sprezentuje...

 

Więc porażka XOne. lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze w kolejnej generacji microsoft bardziej zawalczy o klientów na rynku konsolowym, bo skorzystaja na tym gracze. Ta generacja juz jest zdominowana przez Sony ktore nie musi sie zbytnio starac. I to Microsoft dal pupy ewidentnie wiec obwinianie Sony za obecny stan rzeczy jest chore :)

 

Chodzi mi glownie o promowanie indykow, remasterow i "wstecznej kompatybilnosci"

Edytowane przez bany1987
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VR, co obiecuja:

 

 

co dadza (a pewnie beda i dalsze downgrade'y):

 

 

 

Za ten pierwszy filmik bylbym pierwszym w kolejce do wywalienia 3 tysi, za ten drugi? No sorry... VR nie ma racji bytu dopoki deweloperzy nie zmnienia nastawienia grafika>framerate - w dalszym ciagu 60FPS to swiety gral gamingu, nawet na najmocniejszych PC, o oni chca nagle ot tak z d***y wyciagnac 2x90FPS? Predzej uwierze w latajacego potwora spaghetti. PS4 zeby wyciagnac 60fps musi zejsc do 900p, to w ilu beda wyswietlane gry pod VR? 540-600p jak w PS3? W sumie, marketingowcy nazwa to "upscalled FullHD" i po problemie ;p

Edytowane przez Żywy
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta generacja juz jest zdominowana przez Sony ktore nie musi sie zbytnio starac.

Ale będzie się starać, bo ma zamiar utrzymać sprzedaż na poziomie PS2.

Ich ambicje wykraczają dalej niż pokonanie jakiegoś marnego Xbone.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VR, co obiecuja:

https://www.youtube.com/watch?v=aA5pT_H41mY

co dadza (a pewnie beda i dalsze downgrade'y):

https://www.youtube.com/watch?v=nk6nZoIlSAI

Za ten pierwszy filmik bylbym pierwszym w kolejce do wywalienia 3 tysi, za ten drugi? No sorry... VR nie ma racji bytu dopoki deweloperzy nie zmnienia nastawienia grafika>framerate - w dalszym ciagu 60FPS to swiety gral gamingu, nawet na najmocniejszych PC, o oni chca nagle ot tak z d***y wyciagnac 2x90FPS? Predzej uwierze w latajacego potwora spaghetti. PS4 zeby wuciagnac 60 musi zejsc do 900p, to w ilu beda wyswietlane gry pod VR? 540-600p jak w PS3? W sumie, marketingowcy nazwa to "upscalled FullHD" i po problemie ;p

Przeciez ps vr bedzie mialo dodatkowa jednostke obliczeniowa. Nie potrafisz odroznic trailera od gameplayu? Crytek przygotowal krotki trailer pewnie z dobrym materialem zrodlowym. Moge Ci nagrac trzy filmy z jednej gry w tej samej rozdzialce i w kazdym gra bedzie wygladac lepiej lub gorzej.

Dodatkowo ocenianie VR bedac widzem mozna sobie wsadzic ;). Ten kto mial chociaz te 30min z Oculusem wie o czym mowie. Technologia nie jest doskonala, ale to pierwsze wow jest niesamowite.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zapewne niektórzy z was pamiętają jakiś czas temu square enix zaczarowało świat swoim pokazem technologii nazwanym agni's philosophy odpalonym na mocarnym kompie i zewsząd pojawiły się jak zwykle głosy że "konsole by się spaliły... itp, itd..." Jak się okazuje technologia ta została przekonwertowana do użytku na konsolach i ostatnio zademonstrowali to samo demo śmigające na PS4 i wygląda rewelacyjnie.

 

https://www.youtube.com/watch?v=pu-SQqZz_2A

 

Co najważniejsze, technologia ta zostanie wykorzystana przy produkcji FF XV

 

Tu screen z wersji konsolowej FF XV w obecnym stanie.

 

iZfd5T4.jpg

 

I jeszcze trochę do poczytania jak ktoś ma ochotę

 

http://www.dualshockers.com/2015/12/22/former-luminous-engine-lead-explains-how-agnis-philophy-can-run-on-ps4-without-losing-in-graphical-fidelity/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo, SE ma taka wiare w ten silnik ze Remake 7mki robia na Unreal Engine.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim poście chodziło tylko o to że ta technologia która miała rzekomo miażdżyć mocarne PC i wypalać dziurę w konsolach nowej generacji z powodzeniem została na nich zaimplementowana i radzi sobie świetnie na słabiutkim tabletowym CPU co po raz kolejny zadaje kłam teorii że konsole są słabe i nie domagają.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak programiści chcą to i wyciągna dużo z tych konsol, gdzie pc by było trzeba za ponad 3 tysiące. Np taki The last of us bardzo dobrze wyglądał na ps3 gdzie podzespoły były już słabe tej konsoli.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim poście chodziło tylko o to że ta technologia która miała rzekomo miażdżyć mocarne PC i wypalać dziurę w konsolach nowej generacji z powodzeniem została na nich zaimplementowana i radzi sobie świetnie na słabiutkim tabletowym CPU co po raz kolejny zadaje kłam teorii że konsole są słabe i nie domagają.

 

To moze najpierw poczekaj az gra faktycznie wyjdzie i wtedy ocen jak wyglada?

 

Bo demko 2.0 poki co nawet sie nie ociera o to na screenie, wiem bo gralem, wyglada ladnie, ale tragiczny anti aliasing w polaczeniu z 900p wypala oczy.

A konsole SA slabe i nie domagaja w porownaniu z PC, i mowi to gracz scisle konsolowy. Patrze na fallouta, wieska, praktycznie kazda wymagajaca multiplatforma i co widze? Zadna nie trzyma stalych 30 klatek i wyglada jak kupa w porownaniu z wersjami pc.

Edytowane przez One Post Man
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze najpierw poczekaj az gra faktycznie wyjdzie i wtedy ocen jak wyglada?

Bo demko 2.0 poki co nawet sie nie ociera o to na screenie, wiem bo gralem, wyglada ladnie, ale tragiczny anti aliasing w polaczeniu z 900p wypala oczy.

Ja z przyjemnością po jaram się zapowiedziami. Jak ci to przeszkadza to masz pecha

Wysłane z mojego SM-G350 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z przyjemnością po jaram się zapowiedziami. Jak ci to przeszkadza to masz pecha

Wysłane z mojego SM-G350 przy użyciu Tapatalka

 

Aha, no ok, to milego jarania sie.

Edytowane przez One Post Man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zakupem PS4, dotychczas grałem na xboxie 360 ale po rozważeniu wszystkich za i przeciw mój wybór padł na konsolę od Sony. Chciałbym kupić  najnowszy model 1216B najlepiej z kilkoma grami na początek w związku z tym mam pytanie, czy zestaw:

http://www.euro.com.pl/konsole-playstation-4/sony-playstation-4-1tb-uncharted-kolekcja-nathana-drake-a-god-of-war-iii-remastered-the-last-of-us-remastered.bhtml

jest wart swojej ceny, czy może w tej cenie znajdę lepszy zestaw, jeśli tak to proszę o linki.

Z góry dzięki za pomoc i mam nadzieję, ze niebawem dołączę do grona zadowolonych użytkowników PS4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zakupem PS4, dotychczas grałem na xboxie 360 ale po rozważeniu wszystkich za i przeciw mój wybór padł na konsolę od Sony. Chciałbym kupić  najnowszy model 1216B najlepiej z kilkoma grami na początek w związku z tym mam pytanie, czy zestaw:

http://www.euro.com.pl/konsole-playstation-4/sony-playstation-4-1tb-uncharted-kolekcja-nathana-drake-a-god-of-war-iii-remastered-the-last-of-us-remastered.bhtml

jest wart swojej ceny, czy może w tej cenie znajdę lepszy zestaw, jeśli tak to proszę o linki.

Z góry dzięki za pomoc i mam nadzieję, ze niebawem dołączę do grona zadowolonych użytkowników PS4

Tak bardzo dobra. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy czy Cię interesuje granie w to co tam dają w zestawie, moim zdaniem oferta jest bardzo kusząca ceną

Wysłane z mojego HTC One_E8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno już wiem, że nie interesuje mnie God of War III Remastered i ten tytuł od razu bym sprzedał, natomiast w pozostałe gry z zestawu bardzo chciałbym zagrać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×