Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Też uważam że przesadził z tym "wyrównana"

:pazura:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co wyrównywać xbox u burgerów 4 miesiąc z rzędu sprzedał się lepiej od playa. Ciekawe dlaczego, czyżby brak gier i wydymanie lojalnych klientów Playstation miało coś z tym wspólnego. 

 

 

 

3136737.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro z ciekawości wejdę do jakiegoś marketu w Londynie i zobaczę jak stoją z pudełkami od PS4 Pro. 

 

Trzymajcie kciuki żebym wyszedł z pudełkiem.....

 

 

.... z jakąś dobrą grą na Xboxa :fsg:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A liczcie te swoje rozdzielczości I inne :)  

 

Idę grać na prawdziwej konsoli a nie pctach dla ubogich :antonio::

 

 

 

mario-kart-8-comparaisons-a-gogo-36274.j

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc tak...
Reasumując wszystkie przeczytane wątki odnosnie PS4/PS4 PRO te szydercze i te w których ludzie przynajmniej starali się podjąc temat na poważnie(oczywiście spotkało się to z różnymi odbiorami) według mnie wynika :
PS4 PRO to konsola której sens zakupu istnieje tylko i wyłącznie wtedy gdy ktoś posiada TV 4K, mozna wtedy zainwestować 
w zakup który poparty jest przedewszystkim tym iż możemy w związku z posiadaniem takiego TV poczuć różnice w stosunku do 1080p(Ktoś chciał sobie kupić i kupił jego kasa).
Natomiast upieranieie się że zakup konsoli posiadając TV FULL HD ma jakikolwiek sens to już dla mnie jest nie do przyjęcia i pachnie wtedy strasznie kimś kto wydał kasę i za żadne skarby nie przyzna się że kasa poszła w błoto.
Przytoczę tutaj przykład battlefielda 1, wychodzi nowa konsloa PS4 PRO, gra otrzymuje większą wydajność ok np 15kl/s SUPER !W tym momencie dla tych 15 kl/s można się zastanowić czy nie zamienić wersji na PS4 PRO(ludzie potrafią dla 15 kl/s wydać kasę to jeszcze mogę zrozumieć) ale w momencie w którym okazuje się że PS4 PRO ma większą moc i można z niej skorzystać 
wydawany jest patch(ten chyba z dzisiejszego dnia) który powoduje że super konsola w wersji PRO jest specjalnie ograniczana do mocy PS4 żeby taki battlefielda 1 działał tak jak na starej PS4 !!! No tu poprostu ręce opadają, bo jak można wydać konsolę w wersji pro i ją ograniczać żeby działała jak poprzednia PS4 ? Dla mnie to jest strzał w kolano ze strony Sony.Pozdrawiam

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie ostatniego watku twojej wypowiedzi Lekki.

"UPDATE 16/11/16 10:02am: We've seen reports and discussion of reduced performance on PlayStation 4 Pro since the introduction of patch 1.04 yesterday, leading to speculation that the Pro features are disabled in the new update. Temporal anti-aliasing has been been tweaked, but we can rule out the disabling of Pro enhancements as our data is taken from the game running the 1.04 update. We've also just re-ran a small section of campaign tests and see no obvious impact to performance."

Subiektywne opinie graczy nie sa jednoznaczne z faktami, ale coz pozyjemy zobaczymy co z tego sie urodzi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnosnie ostatniego watku twojej wypowiedzi Lekki.

"

Subiektywne opinie graczy nie sa jednoznaczne z faktami, ale coz pozyjemy zobaczymy co z tego sie urodzi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Lekki28 napisał:

A więc tak...
Reasumując wszystkie przeczytane wątki odnosnie PS4/PS4 PRO te szydercze i te w których ludzie przynajmniej starali się podjąc temat na poważnie(oczywiście spotkało się to z różnymi odbiorami) według mnie wynika :
PS4 PRO to konsola której sens zakupu istnieje tylko i wyłącznie wtedy gdy ktoś posiada TV 4K, mozna wtedy zainwestować 
w zakup który poparty jest przedewszystkim tym iż możemy w związku z posiadaniem takiego TV poczuć różnice w stosunku do 1080p(Ktoś chciał sobie kupić i kupił jego kasa).
Natomiast upieranieie się że zakup konsoli posiadając TV FULL HD ma jakikolwiek sens to już dla mnie jest nie do przyjęcia i pachnie wtedy strasznie kimś kto wydał kasę i za żadne skarby nie przyzna się że kasa poszła w błoto.
Przytoczę tutaj przykład battlefielda 1, wychodzi nowa konsloa PS4 PRO, gra otrzymuje większą wydajność ok np 15kl/s SUPER !W tym momencie dla tych 15 kl/s można się zastanowić czy nie zamienić wersji na PS4 PRO(ludzie potrafią dla 15 kl/s wydać kasę to jeszcze mogę zrozumieć) ale w momencie w którym okazuje się że PS4 PRO ma większą moc i można z niej skorzystać 
wydawany jest patch(ten chyba z dzisiejszego dnia) który powoduje że super konsola w wersji PRO jest specjalnie ograniczana do mocy PS4 żeby taki battlefielda 1 działał tak jak na starej PS4 !!! No tu poprostu ręce opadają, bo jak można wydać konsolę w wersji pro i ją ograniczać żeby działała jak poprzednia PS4 ? Dla mnie to jest strzał w kolano ze strony Sony.Pozdrawiam

 

Witam serdecznie,

 

Lekki28, prosiłbym o weryfikacje swoich informacji, które rozsiewasz. Plotka ta została sprawdzona przez portal DF i stwierdzono brak jakichkolwiek zmian, jeśli chodzi o płynność rozgrywki na PS4Pro. Przytaczam fragment:

" UPDATE 16/11/16 10:02am: We've seen reports and discussion of reduced performance on PlayStation 4 Pro since the introduction of patch 1.04 yesterday, leading to speculation that the Pro features are disabled in the new update. Temporal anti-aliasing has been been tweaked, but we can rule out the disabling of Pro enhancements as our data is taken from the game running the 1.04 update. We've also just re-ran a small section of campaign tests and see no obvious impact to performance. "

 

Ja osobiście nie posiadam konsoli Sony, ani Xbox i nigdy nie posiadałem, jednak sprawdzam natrafione w sieci informacje. Dopiero noszę się z zakupem konsoli (akurat ze stajni Sony, stąd też udzielenie się w tym wątku) i akurat zastanawiam się czy właśnie nie wziąć wersji PRO i nie uważam tego za bezsens. Posiadam "tylko" TV FHD, więc ze skalowania w górę i HDR nie skorzystam, jednak tak czy inaczej widzę plusy wydania PRO, szczególnie w tytułach, które mnie interesują (BF1, Titanfall2). Dostrzegam również "niewypały" w postaci watch dogs 2, jednak znalazłem również wiele recenzji, które piszą o fps dropach na standardowej konsoli, także tutaj doszukiwałbym się błędu dewelopera, a nie samego Sony.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ręce opadają. Lecz było to mówione od samego początku. Gra w multi będzie miała tyle samo klatek tzn limit będzie taki sam. Z tego co wiem to nikt oficjalnie nie powiedział że z racji większej mocy gra wyglądać będzie lepiej. Tak była mowa o patchach ulepszajacych lecz to tylko zmydlenie oczu bo nikt nie wie co ma poprawić dokładnie taki patch. To były tylko rozmyślania graczy które się po części sprawdziły. Nie posiadam pro, jak i tv 4k i raczej nie planuje takiego zakupu, po czesci z powodu koniecznosci zmiany tv/monitora jak i właśnie takiego samego limitu fps. Jeśli jednak za 2 lata wyjdzie kolejny bf i okaże się że zwykle ps4 nie wyrabia i będzie 30fps w multi a na pro 60 fps, to będzie dla mnie jasny znak żeby pożegnać się z graniem na konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zdążyłem wyczytać na zagranicznych forach to jest teoria, że coś skopali w kodzie przy ostatniej aktualizacji i wersja na PRO odpala się jak zwykła wersja PS4 i stad to zamieszanie. Pomimo, że nie posiadam PROsiaka to jest mi najzwyczajniej w świecie przykro jak to czytam i naprawdę chcę wierzyć, że to po prostu błąd, a nie celowa zagrywka, bo to byłby cios poniżej pasa.

A żeby trochę rozluźnić gęsta atmosferę to dodam, że najlepsze są komentarze:

"Microsoft paid EA to do this!" :Gmoch:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego @Lekki28 z calym szacunkiem ale troche zakrzywiasz rzeczywistosc,
uno: Pro na FHD ma sens, uwerz ze roznica jest odczuwalna w wielu aspektach (kultura pracy, responsywnosc systemu, podrasowane gierki ).  Moglem kupic tv 4kHDR ze sredniej polki cenowej ale stwierdzilem ze to nie ma sensu bo musialbym isc na kompromisy wiec spokojnie poczekam az sie technologia rozwinie zeby dostac TV z relatywnie dobrym HDR i niskim lagiem w lepszej cenie. 

dos: owszem w bf1 po patchu jest troche gorzej ale i tak lepiej niz na ps4 - poczekajmy na oficjalne stanowisko albo testy wydajnosci bo imo dice ewidentnie cos spieprzylo, skad wziales ta informacje ze patch zrownal wersje z PRO z ta z ps4??
tres: 15 klatek i stabilniejszy framerate, plus podbita rozdzialka i jakies tam efekty w multi naprawde robia roznice - trust me i'm an engineer

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Krachu napisał:

 

Witam serdecznie,

 

Lekki28, prosiłbym o weryfikacje swoich informacji, które rozsiewasz. Plotka ta została sprawdzona przez portal DF i stwierdzono brak jakichkolwiek zmian, jeśli chodzi o płynność rozgrywki na PS4Pro. Przytaczam fragment:

" UPDATE 16/11/16 10:02am: We've seen reports and discussion of reduced performance on PlayStation 4 Pro since the introduction of patch 1.04 yesterday, leading to speculation that the Pro features are disabled in the new update. Temporal anti-aliasing has been been tweaked, but we can rule out the disabling of Pro enhancements as our data is taken from the game running the 1.04 update. We've also just re-ran a small section of campaign tests and see no obvious impact to performance. "

 

Ja osobiście nie posiadam konsoli Sony, ani Xbox i nigdy nie posiadałem, jednak sprawdzam natrafione w sieci informacje. Dopiero noszę się z zakupem konsoli (akurat ze stajni Sony, stąd też udzielenie się w tym wątku) i akurat zastanawiam się czy właśnie nie wziąć wersji PRO i nie uważam tego za bezsens. Posiadam "tylko" TV FHD, więc ze skalowania w górę i HDR nie skorzystam, jednak tak czy inaczej widzę plusy wydania PRO, szczególnie w tytułach, które mnie interesują (BF1, Titanfall2). Dostrzegam również "niewypały" w postaci watch dogs 2, jednak znalazłem również wiele recenzji, które piszą o fps dropach na standardowej konsoli, także tutaj doszukiwałbym się błędu dewelopera, a nie samego Sony.

Tak to prawda w podstawowej wersji konsoli PS4 są dropy animacji nawet do 20 paru kl/s , ale w wersji pro kl/s stały się o wiele bardziej stabilne i to było super(pojawił się sens nabycia konsoli PRO nawet kosztem wymiany starej) natomiast najnowszy patch to ograniczył. Sam mam nadzieję że z czasem się okaże że nie zrobili tego specjalnie bo dla mnie w tym momencie pomysł nabycia PS4 dla użytkowników  którzy posiadają obecnie PS4 traci kompletnie sens. 

10 minut temu, bany4KHDR napisał:

kolego @Lekki28 z calym szacunkiem ale troche zakrzywiasz rzeczywistosc,
uno: Pro na FHD ma sens, uwerz ze roznica jest odczuwalna w wielu aspektach (kultura pracy, responsywnosc systemu, podrasowane gierki ).  Moglem kupic tv 4kHDR ze sredniej polki cenowej ale stwierdzilem ze to nie ma sensu bo musialbym isc na kompromisy wiec spokojnie poczekam az sie technologia rozwinie zeby dostac TV z relatywnie dobrym HDR i niskim lagiem w lepszej cenie. 

dos: owszem w bf1 po patchu jest troche gorzej ale i tak lepiej niz na ps4 - poczekajmy na oficjalne stanowisko albo testy wydajnosci bo imo dice ewidentnie cos spieprzylo, skad wziales ta informacje ze patch zrownal wersje z PRO z ta z ps4??
tres: 15 klatek i stabilniejszy framerate, plus podbita rozdzialka i jakies tam efekty w multi naprawde robia roznice - trust me i'm an engineer

Rozumiem ale dla mnie wersja pro poprawiająca " kultura pracy, responsywnosc systemu, podrasowane gierki"  nie jest adekwatna do ceny jaką użytkownik musi  za nią zapłacić mając juz PS4  i tv FULL HD, nie mając telewizora 4K w którym zauważyło by się największe różnice po prostu się nie opłaca, oczywiście jeżeli ktoś kupuje swoją pierwszą konsolę i posiada TV 4k to wybór jest oczywisty. Dodatkowo podpunkt"dos" w twojej wypowiedzi wyklucza podpunkt "tres" 

Edytowane przez Lekki28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam i nie wierzę. Jeżeli faktycznie patch pokombinował coś z wydajnością pro względem amator i stało się to przez przypadek jestem w stanie w to uwierzyć. Patrząc chociażby na wyczyny Bungie podczas "optymalizacji" Destiny. Natomiast jeżeli jest to celowy zabieg to bieda fhuj... Wydać mocniejszy sprzęt i potem sztucznie ograniczać jego możliwości, żeby korzystający ze starszej wersji nie czuli się pokrzywdzeni. Zakładając, że już podstawowa wersja miała te wartości osiągnąć.... :duda: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Krachu

Rozroznijmy przesiadke od kupna pierwszej konsoli.

Jakbym do tej pory nie kupil PS4 (co niektorzy obstawiali :P) to bym PRO rozwazal. Chyba ze slimka czesciej bywala by na promocjach po 999pln.

Niemniej bardzo zle przyjalem informacje o ograniczeniu sprzetu - czyli rownaniu w dol.

Ale widzisz mam juz PS4 amator i zwycajnie nie widze sensu zmiany na  PRO.

 

@sLk

Niestety znaki na niebie i ziemi zdaja sie potwierdzac ze Sony nie chcac pokrzywdzic bazy 40mln userow PS4 postanowilo rownac w dol. Ja to rozumiem. Tzn rozumiem powody dla ktorych to robili. Pomysl ile osob przez niezadowolenie z mid-gen refresh ktory daje przewage, potrafi zmienic odbior gry przez lepsza grafe + lepszy frame rate moglo by sie obrazic, i przejsc na inne platformy (o ile tylko nie sa przywiazani do exow od sony, a nawet jesli sa to chwilowe przejscie do konkurencji tez by Sony odczulo).

Niemniej sztuczne ograniczanie sprzetu to decyzja karkolomna, bo jesli roznice nie zacheca sporej ilosci graczy do przesiadki to po co ten sprzet? skoro rownolegle mozna kupic tansza wersje dla amatorow.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testy dysku SSD w PS4 vs PRO:

 

 

 

Dokladnie tak jak przewidywalem, SATA3 niewiele dalo vs SATA2, wlasciwie to roznica jest na poziomie bledu statystyczniego (1, max 2s), Jaguar dalej ogranicza przeplyw danych, co doskonale widac na porownaniu tego samego dysku w PRO vs PC.

 

 

Godzinę temu, MagEllan napisał:

Niestety znaki na niebie i ziemi zdaja sie potwierdzac ze Sony nie chcac pokrzywdzic bazy 40mln userow PS4 postanowilo rownac w dol. Ja to rozumiem.

 

 

A ja wlasnie kompletnie tego nie rozumiem - skoro chcieli, zeby wszyscy grali w jednakowej jakosci gry, tj. w tej samej rozdzialce, tym samym freamate'ie, tej samej grafice to... po kiego w ogole wypuszczali PS4 PRO?? Tu nie ma jakiegokolwiek sensu, jestem w stanie zrozumiec ze chieli byc pierwsi z "4K", tym bardziej, ze sami produkuja telewizory i tutaj oba ich produkty swietnie sie uzupelniaja, jeden napedza sprzedaz drugiego i vice versa, ale to ze 2.5x mocniejsza konsola sprawuje sie gorzej od 3 letniej poprzedniczki w FHD to jest fail roku, jesli nie dekady. No i na dokladke Mark Cerny, ktory na moment przed premiera PRO mowi otwarcie, ze na prawdziwe 4K tak naprawde potrzebuja konsoli z 8TF GPU, czym sam podwaza sensownosc wypuszczania PRO.

Edytowane przez Żywy
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, MagEllan napisał:

@Krachu

Rozroznijmy przesiadke od kupna pierwszej konsoli.

Jakbym do tej pory nie kupil PS4 (co niektorzy obstawiali :P) to bym PRO rozwazal. Chyba ze slimka czesciej bywala by na promocjach po 999pln.

Niemniej bardzo zle przyjalem informacje o ograniczeniu sprzetu - czyli rownaniu w dol.

Ale widzisz mam juz PS4 amator i zwycajnie nie widze sensu zmiany na  PRO.

 

@sLk

Niestety znaki na niebie i ziemi zdaja sie potwierdzac ze Sony nie chcac pokrzywdzic bazy 40mln userow PS4 postanowilo rownac w dol. Ja to rozumiem. Tzn rozumiem powody dla ktorych to robili. Pomysl ile osob przez niezadowolenie z mid-gen refresh ktory daje przewage, potrafi zmienic odbior gry przez lepsza grafe + lepszy frame rate moglo by sie obrazic, i przejsc na inne platformy (o ile tylko nie sa przywiazani do exow od sony, a nawet jesli sa to chwilowe przejscie do konkurencji tez by Sony odczulo).

Niemniej sztuczne ograniczanie sprzetu to decyzja karkolomna, bo jesli roznice nie zacheca sporej ilosci graczy do przesiadki to po co ten sprzet? skoro rownolegle mozna kupic tansza wersje dla amatorow.

 

 

Zgadzam się, że rozróżnienie jest istotne. Myślę, że gdybym był posiadaczem PS4 i miał TV FHD, to nawet nie rozważałbym przesiadki na PRO. Jakbym miał TV UHD z HDR, to mógłbym wtedy pomyśleć, bo te graficzne opcje, na które pozwolilby mi taki telewizor są po prostu fajne.

Jednak nie posiadając żadnej konsoli dla mnie PRO to ciekawa opcja, nawet przy FHD. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MagEllan Zgadza się, chodziło mi bardziej o fakt: Gra X oferuje płynność na poziomie 30/60 fps ( niepotrzebne skreślić) sztywno zablokowanych klatek. Ps4 amator pomimo tego zalicza dropy animacji. Ps4 pro jako konsola o większej wydajności te 30/60 fpsów jest w stanie utrzymać, i to robi. I to jest moim zdaniem zrozumiałe.

Opcję:

a) ps4 amator wyświetla 30fps, pspro 60fps mogłoby spowodować to o czym pisałeś w poprzednim poscie, czyli falę hejtu użytkowników standardowej wersji konsoli, zwłaszcza jeżeli mówimy o multi w fpsach itp,  natomiast wersja:

b) Gra X powinna działać w stabilnych 30/60fps jednak ps4 zalicza dropy i nie jest tego w stanie utrzymać, wobec tego zdławmy pro, żeby również zaliczało dropy, jest moim zdaniem  strzałem w stopę i zaprzeczeniem jakiegokolwiek logicznego sensu wydania nowej konsoli w połowie generacji

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gracze przetestowaĺem PS4 Pro kilka dni i muszę rozczarować bo nie odtwarza filmów Bluray 4K UHD 3D z reklamacją oddałem zwrot towaru za kasę. Przeszłem wszystkie konsole najbardziej mi cieszy PSone Crash Bandicot. Dziękuje że mi pomogliście....

( Wysłane z satelity Falcon 9 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, bany4KHDR napisał:

Pro na FHD ma sens, uwerz ze roznica jest odczuwalna w wielu aspektach (kultura pracy...

 

Wziuuuuuum

 

 

A tak bardziej na serio, to kulture pracy PRO radzilbym dopiero oceniac tak minimum po pol roku uzytkowania, moja PS4 przez pierwsze 6 miesiecy byla cicha nawet podczas grania w wymagajace gry, jednak plus minus po 6 miesiacach zaczela halasowac jak odkurzacz, a obecnie po ponad 2 latach uzytkowania podchodze bardzo zachowawczo do otwierania okna w pokoju poniewaz obawiam sie ze ktoregos dnia moje ps4 po prostu odfrunie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to było wiadome, że nie odtwarza filmów 4k uhd 3d. Nie wiem czego się spodziewałeś? Niespodzianki?

Moje wrażenia. Świadomie zamieniłem PS4 kupione premierowo na pro. I nie jestem zawiedziony. Płyt 4k i tak nie kupuję. Dużo idzie z netu. TV 4k posiadam. Najczęściej gram w bf1, nba 2k i uncharted. I nie narzekam. Wygląd mi się podoba. Działa szybciej i cicho, aczkolwiek pierwsza ps4 też była cicha. Pad od pierwszej ps4 i tak ledwo zipał więc cena nowej ps4 pro obniżona o koszt pada :). A bf1 w 4k - ekstra. Nie rozumiem tej wojny w zamkniętym wątku o ps4 pro. Free will. Kto chce - kupuje. Nie chce - nie kupuje. Ale wyzywanie tych co kupili - kretynizm. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, One Post Man napisał:

 

Wziuuuuuum

 

 

A tak bardziej na serio, to kulture pracy PRO radzilbym dopiero oceniac tak minimum po pol roku uzytkowania, moja PS4 przez pierwsze 6 miesiecy byla cicha nawet podczas grania w wymagajace gry, jednak plus minus po 6 miesiacach zaczela halasowac jak odkurzacz, a obecnie po ponad 2 latach uzytkowania podchodze bardzo zachowawczo do otwierania okna w pokoju poniewaz obawiam sie ze ktoregos dnia moje ps4 po prostu odfrunie.


Zgodze sie z kolęgą, że trzeba troszke odczekać, opisałem tylko pierwsze wrazenia, niemniej jednak pozwole sobie zauważyć, że w PRO, Sony zastosowało bardzo sprytne rozwiązania jeśli chodzi o czynności konserwacyjne konsoli a mianowicie - zdejmowany panel dzieki czemu można w bardzo szynbki i prosty sposob dostać się do wentylatora, a co najwazniejsze, bez utraty gwarancji! :listek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Żywy

moze zle sie wyrazilem, pamietasz moj post z porownaniem gdzie sony projektujac PRO stoi w rozkroku nad pila i proboja tak lawirowac zeby ani klejnoty ani fujarka nie ucierpialy?

Tak wiec doprecyzuje - rozumiem czemu sony nie chcialo wykluczac graczy i czemu jakies dziwne rownanie w dol zrobili. Ale nie znaczy to ze uwazam ze to jest dobra decyzja bo nie jest. 

Pozniej podawalem przyklad z hot hatchem ktorego moc ograniczaja na lokalnych drogach i czesci autostrad zeby sie klienci kupujacy zwykla wersje danego wozu nie poczuli urazeni - mozna? mozna ale sensu to nie ma. 

 

@sLk

co do B. 

Tutaj tez jest problem wezmy taki pCARS (jest material z fragmentem tej gry od DF) gra dziala miedzy 49 a 60fps (na rzeczonym fragmencie) i dziala tak samo na obu, i teraz tlumacze dlaczego rozumiem decyzje sony (choc jej nie popieram). W singu pal licho, ale w multi jesli jeden mialby dropy a drugi plynne 60fps to znow ktos by byl niezadowolony. I teraz jak mieli by w ramach jednej gry dac wieksza moc dla sigla ale robic te same dropy dla multi? po prostu stwierdzili gry bez patchy beda dzialac tak samo nie wykorzystujac ni grama wiecej mocy. 

 

Tak wiec podsumowujac - rozumiem czemu sony postapilo tak a nie inaczej, ale nie znaczy to ze uwazam ze to dobra decyzja. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakkolwiek by na to nie spojrzeć to i tak jest to poroniony pomysł. Z jednej strony zachęcają ludzi do kupna PS4 PRO by poczuli tę mega moc drzemiącą w tym potworze, a potem jak przyjdzie co do czego to równają do dołu, który jest zwykłe PS4. Tak się po prostu nie robi. Dla mnie to jest nabijanie w butelkę.

 

No bo jak mają się czuć ludzie, którzy zachwyceni działaniem takiego BF1 po kilku dniach dostają łatę i potem okazuje się, że jedyne co mają PRO to napis na konsoli :30vm3cw:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie skoro reklamują jako mocna konsole to niech odblokuję 100% potencjału i nich Ci co mają niech korzystają z tego...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Jak dla mnie skoro reklamują jako mocna konsole to niech odblokuję 100% potencjału i nich Ci co mają niech korzystają z tego...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×