Skocz do zawartości
sieniu

Mała Liga GT 6

Rekomendowane odpowiedzi

Noo... sorry za ten dzwon... na szczęście to był ostatni lap... nawet odpuściłem przed ostatnim zakrętem i nie wyprzedzałem...

Moja Toyota wyszła bez szwanku z tej sytuacji... szkoda, że nie wyhamowałem przed korkociągiem... walczyłbym do końca... nawet z tym jeżem pod zadkiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko.. ale walka była fajna przez kilka okrążeń nawet dropsiu się w mieszał i naprawdę się na koniec zgrzalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do powtórki, to mimo komunikatu o zakończeniu nagrywania, to jak ją włączyłem to udało mi się przewinąć do ostatniego okrążenia tak czy inaczej, więc to jakaś ściema chyba :)

Sam wyścig dla mnie był bardzo ciekawy, cieszy wysoka pozycja, choć mogło być 2 miejsce, ale Elmijo się nie dał, a potem z uszkodzeniem już nie dałem rady :)

No i czekam na ranking punktowy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko.. ale walka była fajna przez kilka okrążeń nawet dropsiu się w mieszał i naprawdę się na koniec zgrzalem

coś tam mieszałem, chociaż startowałem z ostatniej pozycji ( falstart ) później mataman zaczarował mnie w lusterku i po kilku okr uległem i wypadłem na piach :biggrin:  co do waszej walki to rzeczywiście przed korkociągiem na ostatnim kółku już myślałem o P5 ale jednak się utrzymaliście :biggrin:

Co do startu dzisiejszych zmagań to wyrzuciło mnie przy rozpoczęciu kwalifikacji tak jak zresztą i Ciebie na szczęście udało mi się dołączyć do pokoju na sam początek wyścigu i dzięki kolegom wystartowaliśmy w ogóle za co chciałem podziękować :)

 

Edytowane przez drops

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda dzięki kolegą z ligi mogliśmy w ogóle trochę na mieszać w szykach Dzieki wielkie panowie za to ;)

Edytowane przez sieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeździcie na kierownicy czy na padzie? Wyścig fajny chociaż nic nie ugrałem :D. Musze jeszcze sporo ogarnąć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kwalifikacji to mam propozycje aby organizować je tak jak w GT5. Nie będzie wtedy problemu jak kogoś wyrzuci w trakcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze względu na to że mnie wywalilo z gry w trakcie kwalifikacji po wejściu do pokoju starałem się przepuścić wszystkich żeby startować z ostatniej pozycji ale chyba trzech mnie nie wyprzedzilo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wypchnalem cie...wrobelek... sorki nie myslalem ze az tak zle to wygladalo...

 

luuzz, nie wygladałoby to tak źle gdybm odrazu wrócił na tor jady jak zaczoł sie asfalt, ale nie wiedziałem czy ktoś jest koło mnie czy nie i nie chciałem z nikim sie zderzyć, wiec trzymałem sie zewnetrznej i znowu wpadłem w piach na czym duzo straciłem... Ogólnie straszne jaja z tą grą, najpierw nie mogłem długo wjesc do pokoju, a potem nie widziałem wszystkich ;/ np matmana którego widać na powtórce jak spycham, ale jego go w trakcie wyścigu w ogóle nie widziałem.  Niestety pechowy wysig dla mnie, bo nawte jeżdzac w online na treningach robiłem 1;43 xx a powtarzalne 1;44... to niestety w niedziele nie miałem kiedy potrenowac, i nie mogłem zejsc ponizej 1;45... ponadto raz wypchnoł mnie error, i dwa razy sam wpadłem w bandę koszac zawias, i praktycznie cały wyścig jechałem uszkodzony, raz z lewej raz z prawej.  Error zobacz jeszcze co zrobiłes po swoim dzwonie, Ja i inodrift mielismy pełne majty przez Ciebie :P co do toru to w kalendarzu brakuje mi zielonego piekła :) I przydałoby sie zminic przepis z uczestnikami wyscigu, tzn niech przed kazdym wyscigiem kazdy kto jedzie wpisuje sie na listę a w razie przepełnienia, niech pierwszenstwo mają Ci którz jechali ostatnio (albo mają wieksza systematyczność), bo tak to do końca nie wiadomo kto będzie a kto nie, i niby nie ma miejsc a potem jest 8 osób.

Edytowane przez wrobelrly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosiłem żebym każdy kto będzie wiedział o swojej nieobecności dawał mi znać na priva ale nie podziałało więc trzeba wprowadzić zmiany :biggrin:

Kilka zdjęć z wyścigu 

post-24092-0-98750800-1389045909_thumb.j

post-24092-0-14861600-1389045922_thumb.j

post-24092-0-77069500-1389045952_thumb.j

post-24092-0-24238300-1389045964_thumb.j

post-24092-0-87482900-1389045979_thumb.j

post-24092-0-39261600-1389045990_thumb.j

post-24092-0-86586200-1389046002_thumb.j

post-24092-0-17355500-1389046015_thumb.j

post-24092-0-45964000-1389046027_thumb.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłem sobie z grubsza podsumować nasze dotychczasowe zmagania i podliczyłem punkty z ostatnich trzech wyścigów :yes:

Podsumowanie nie zawiera kar za przewinienia i n/n...

 

  1. MrKubool                 49

  2. sieniu                        46

  3. ELMIJO77                 35

      INODrift                    35

  5. kowal9023                32

      mattaman_PL           32

  7. wrobelrly                  28

  8. errorpl                       26

      Rholek                       26

10. jaskiniowiec1995     25

11. dropsiu893               20

12. mlody19870             12

13. graGITARA                  8

14. Dawid_zaw                 5

15. Fuczak                         5

 

Mam nadzieję, że w przyszłości powstanie jakaś "porządna" tabelka bo ja nie mam do tego głowy i wymodziłem to co widać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wyścig był SUPER !!! trzeci start w karierze i 2 MIEJSCE!!! a śmigam na padzie!

Jak na razie we wszystkich wyścigach wszystkich widziałem konsola idzie przez wifi.

powtórka nagrała się w całości: INO paczka po niżej morze zadziała!

http://www30.zippyshare.com/v/75437527/file.html

Kilka pierwszych okrążeń prowadziłem  gdy MŁODY został na starcie,niestety nie na długo ,spadłem na 4 ,ale jadąc bez większych błędów plus pech innych, jeszcze RHOLEK postanowił odebrać mi 2 miejsce,

ale się nie dałem!!!

 

PS: RHOLEK nie miałeś uszkodzeń do samej mety!!!

ELMIJO77.png

Edytowane przez ELMIJO77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem tylne prawe koło uszkodzone, to co widzisz u innych na swojej na powtórce to błąd gry, źle pokazuje uszkodzenia przeciwników, tak samo było w GT5. Jeszcze zobaczysz nie raz, że ktoś zasuwa na maxa z uszkodzonymi wszystkimi kołami i silnikiem :P

Powiem szczerze że nie wiem kiedy się uszkodziłem, podejrzewam, że wtedy gdy Cię wyprzedziłem, bo wtedy się tam wcisnąłem i doszło do kontaktu, tylko w ferworze walki od razu nie zauważyłem ;)

 

INO dzięki za punktacje :) No errorku coś kiepsko z Tobą skoro mam tyle samo punktów :P

 

Edit:

Elmijo specjalnie dla Ciebie  ;)

 

Wejście w zakręt:

przed.jpg

 

i wyjście:

po.jpg

 

Edytowane przez Rhol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak zapytam, czemu nie ma mnie w tabeli? Chociaż za ostatnie miejsce mogliście mi punkty policzyć za Lagunę. Miałem zwiechę konsoli na 24 kółku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wyników nie mam opieram się na zdjęciach, na tych wynikach nie pokazuję bodajże 4 osób, niech się te osoby do mnie odezwą i napiszą które miejsce miały. Punkty dostaniecie tylko muszę wiedzieć kto był :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się dyskretnie zapytam.. kiedy zmieniamy autko? Dzisiaj jak po 2 godzinach treningu autem GT3 wjechałem na tor tym rzęchem, to normalnie przysypiałem na prostych :P Nie twierdzę, że powinniśmy jakimiś prototypami jeździć, ale przydało by się choć trochę więcej mocy..

 

Co do punktów dla Sharent'a, to jestem zdania, że powinien dostać ich 20.. dlaczego? W chwili zwiechy miał naprawdę sporą przewagę (chyba 30s.!) nad ELMIJO i 4 kółka do mety.. wątpię by cokolwiek mogło sprawić żeby nie dojechał na P2.. 

Edytowane przez MrKubool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze mógł rozbić się na ostatnim zakręcie, nikt tego nie wie co by się stało.

Jak zaczniemy tak szacować gdy kogoś będzie wyrzucać, to będzie więcej zamieszania niż jest to tego warte.

Shit happens i tyle, nie pierwszy i nie ostatni raz ktoś będzie poszkodowany przez zwieszke czy rozłączenie z serwerem, w poprzednim wyścigu też parę osób wywaliło, ktoś podejmie się wyliczenia gdzie ukończyliby wyścig? :)

Można takie osoby kwalifikować na końcu stawki w odwrotnej kolejności wywalania, aby jakieś punkty zdobyli, ale ja bym nie ryzykował z rozdawaniem tych miejsc na których byli w momencie rozłączenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory RHOLEK chyba wiem kiedy cię zahaczyłem!

Mazda-Rac_eprerph.jpg

 

Kilka zięć z naszego pojedynku!

 Mazda-Rac_eprerqw.jpg  Mazda-Rac_eprerew.jpg  Mazda-Rac_epreres.jpg  Mazda-Rac_eprereq.jpg  Mazda-Rac_eprerwp.jpg  Mazda-Rac_eprerwx.jpg

   Mazda-Rac_eprerws.jpg  Mazda-Rac_eprersp.jpg  Mazda-Rac_eprerse.jpg

 

Edytowane przez ELMIJO77
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z ta jazda na padzie jest dziwna sprawa w gt6 ;/ ja ogólnie nigdy nie ścigałem sie na padzie, jeździłem samochodem nim tylko w GTA5. A tak od zawsze na kierownicy najpierw momo, teraz G25. Ostatnio z ciekawości odpaliłem gt6 na padzie, zrobiłem 3 kołka, i potrzebowałem 15 okrążeń na kierownicy żeby ten czas pobić mimo ze był z błędem ;/ Nie wspominam już o tym ze wyjsce z głębokiego poślizgu czy drifting na kierze w tej grze jest praktycznie niemożliwy. Pod tym względem to jest jakaś bzdura, tym bardziej ze zdarzyło mi się latać mocny RWD w realu, i latanie bokiem po torze takim samochodem jest naprawdę łatwe. Ale oczywiście fun z jazdy na kierownicy jest duzo większy niz z jazdy na padzie.

Edytowane przez wrobelrly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pochwalcie się jakie czasy wykręciliście podczas wczorajszego treningu, bo fajnie mieć jakiś punkt odniesienia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to czemu sam się pierwszy nie przyznałeś??, ja pojeździłem przedwczoraj pół godziny i miałem chyba czas w okolicach 2;32XX  ale średnio on wyżyłowany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przyznałem się bo nie trenowałem jeszcze :) Dostałem wczoraj zaproszenie na trening, ale nie mogłem przyjść :)

Koniecznie muszę dzisiaj potrenować, bo Silverstone to kompletnie nie mój tor i na pewno będę bardzo odstawał, a nie chciałbym aby ominęła mnie walka w środku stawki, bo super zabawa jest :)

Edytowane przez Rhol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×