Skocz do zawartości
sieniu

Mała Liga GT 6

Rekomendowane odpowiedzi

Tak dalej jedziemy Toyota

Jeśli będzie zmiana auta na pewno się o tym dowiecie.. a tak poważniej jeszcze co najmniej 5 wyścigów z udziałem tej Toyoty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze liczę, ale wychodzi mi że macie komplet, w każdym razie z chęcią zapiszę się na rezerwę, jakby ktoś nie przyszedł, co pewnie się stanie ;) Czas powrócić do ścigania się online.

 

PSN: Rholek nr. startowy 31 (no chyba że zwolni się 13 ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista zawodników została zamieszczona na pierwszej stronie :biggrin:
Kilka Zdjęć z wyścigu
Walka z graGitara
post-24092-0-81661700-1387841358_thumb.jpost-24092-0-59588200-1387841370_thumb.jpost-24092-0-01989200-1387841382_thumb.jpost-24092-0-19104600-1387841416_thumb.jpost-24092-0-51820300-1387841433_thumb.jpost-24092-0-41891100-1387841454_thumb.jpost-24092-0-20145200-1387841473_thumb.jpost-24092-0-53921000-1387841503_thumb.j
Zgrzałem się przy tej walce strasznie 

Rholek na razie jesteś w rezerwie.. :D

Edytowane przez sieniu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak wyglada kwestja kontoli trakcji abs'u itp bo nie mg sie doczytac ?

Edit: chyba za pozna pora na czytanie dla mnie :P znalazlem juz i nie bylo pytania xD

Edytowane przez dawido23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze myślałem że sobie skrzynie zmieniliście czy coś bo miałem duża stratę, ale przy dwukrotnej wizycie w pit raz z winy pierwszego okrążenia i jakiegoś optymisty, drugi raz poleeeeciałem w bandę, to nie ma się co dziwić. :]

 

ja odpadam na ostatni wyścig w tym roku, bo mnie nie będzie w domu. Może ktoś startować gościnnie na moje miejsce jak coś ten raz, o ile organizator wyda zezwolenie :)

Edytowane przez Fuczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrowych Wesołych i bezpiecznych świąt wam życzę :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wesołych świąt Panowie :)

 

A ja dalej nie mogę odtworzyć powtórki z niedzieli... Może znalazła by się jakaś dobra dusza, która by mi wysłała powtórkę na mail'a?  :sad:

Edytowane przez MrKubool
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos chetny przyspilic dzisiaj kolo 18-19?

A i za pamieci, kto sie dopisal a nie ma mnie w znajomkach wysylac zaproszenia przed niedziela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę online dopiero na wyścig bo jutro wieczorem wracam do siebie, natomiast postaram się w niedzielę koło południa trochę potrenować - przede wszystkim nauczyć się nowego toru ;)

 

Do zobaczenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Predzej 19 niz 18 tak na spokojnie bez ustawki na sztywna godzine :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, istnieje jakiś kalendarz rozgrywek, tabela z punktami itp.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak jutro dopisze resztę torów i terminy w jakich będą się odbywały wyścigi. A sa to tylko niedziele. A w ostatni wyścig z kalendarza podan nowe auto. Tabelka zaja się Kowi :)

Edytowane przez sieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tabelka będzie tylko muszę jakieś zdjęcia porobić ładne, a że niestety powtórka nie chce mi za nic zadziałać to zdjęcia całej gromady nie zrobię :P A że jestem trochę w niedoczasie ostatnio także ten... :)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Kowi. ostatnio zauważyłem ze jak zmieniam w psn język na angielski to wszystko w gt6 mi normalnie działa łącznie z powtórka co, prawda najpierw z 15-20minut gram może tego spróbuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet ta twoja powtórka u mnie nie działa jak ją wrzucam. Nic skorzystam na razie z jakiś zdjęć przez was wrzuconych, a później zrobię  ładne zdjęcia. Może nawet jakoś ładnie się do fotki ustawimy czy coś :) 

 

Parę pytań organizacyjnych. Jedziemy w niedziele normalnie kwalifikacje, czy odwrócona kolejność tabeli na starcie? 
Druga kwestia, zużycie, zostawiamy normalne czy przyspieszamy, bo na normalnym to nie wiem ile kółek trzeba zrobić żeby coś się zaczęło zużywać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalne kwalifikacje. Można przyspieszyć doda to trochę dramaturgii wyścigowej :) . Co do ustawienia się do fotki hmm czemu nie można coś po wyścigu pomyśleć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dramaturgia w tych autach haha..

 

KOWIego się nie doczekałem, to przynajmniej sobie śmignąłem prawie wszystkie wyścigi w klasie S, i ciekawa rzecz, mi się przytrafiła na Willow Springs.. Średnio co 2 kółka, resetowała mi się kiera 0_o Kabel był dobrze wciśnięty, z zasilaczem wszystko ok wtf?.. Dodatkowo w niektórych momentach otoczenie (auta, piach) robiło się tak jasne, że ledwo co widziałem.. Nie wiem czy coś mi się źle wgrało w tym torze, czy on po prostu już tak ma.. 

 

Aa, na 24 minuty Le Mans wystartowałem odkurzaczem (Chappa 2J), i kurna niezłe jajca były w nocy .. polecam xD

 

Jutro jak coś będę 18-19, wbijać, bo samemu mi się nawet nie chce wbijać na tor tym autem. ;)

Edytowane przez MrKubool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jakoś wyszło, że nawet napisać nie mogłem :( sorki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto jest hostem zawsze na wyścigu? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fuczak pauzuje, więc ja z rezerwy się załapię na ten wyścig, ale znając życie kompletu osób i tak nie będzie, więc pewnie się załapiesz też :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×