Skocz do zawartości
sieniu

Mała Liga GT 6

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jutro idę do pracy na 14 do 22 więc jak ktoś ma ochotę za mnie pojeździć niech wskakuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy kierowca ;) Rogal1977

Zawodnicy
1.sieniu nr.startowy: 85
2.Mr.Kubool nr.startowy:5
3.Fuczak nr.startowy:69
4.kowal9023 nr.startowy:11
5.sharent nr.startowy:77
6.szatan91 nr.startowy:13
7.dropsiu893 nr.startowy:9
8.INODrift nr.startowy:33

9.wrobelrly nr.startowy:15
10.errorpl nr.startowy:19
11.mattaman_PL nr.startowy:76
12.ELMIJO77 nr.startowy:7
13.mlody19870 nr.startowy:10
14.graGITARA nr.startowy:66
15.Dawid_zaw nr.startowy:3
16.dawido23 nr.startowy:8
Rezerwa
1.Rholek nr.startowy:31
2.jaskiniowiec1995:

3.Rogal1977 nr. startowy:12

 

Mam nadzieję, że się załapie :)

 

PS. Niedziela u mnie wolna więc mogę hostować...

Edytowane przez INO1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kowal hostuje dzisiejszy wyścig z tego co wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@drops przeczytaj wczesniejsze posty :) bedziesz wiedzial, ze ino dzisiaj hostuje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry umkło mi. INO prośba dodaj mnie do znajomych bo wróce na styk 20.30 do domu ( dropsiu893 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry umkło mi. INO prośba dodaj mnie do znajomych bo wróce na styk 20.30 do domu ( dropsiu893 )

Przed chwilą dodałem wszystkich brakujących z listy... czyli śmiało można wbijać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ide trenowac... jakby co  to zapraszam do pokoju... no chyba ze ktos juz postawil...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zauważyłem ze Londyn jest bez pitu.. więc w zamian dam jakiś inny tor jeszcze pomyślę jaki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie czasy kręcicie na lagunie?

1:45:7xx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to może nie będzie ze mną dzisiaj tak źle bo robiłem już 1:45,2xx :)

Za to Kubool dwa dni temu robił czas...jak to Kubool :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie dzisiaj na 95% nie będzie, wygląda na to, że nie zdążę powrócić na dzisiejsze ściganie :( W razie co szerokiej drogi dzisiaj w US and A :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to co... z tego co wiem Ino juz zalozyl pokoik szeptow... wiec zapraszam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie moge wejsc do pokoju ;/ jest 9 na 16 osób, ale wyskakuje mi komunikat ze pokój pełen, zresetowałem konsole, jest 11/16 osób ale komunikat ten sam ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A idźcie w pizdu z taką jazdą. Raz że widziałem tylko 9 ludzi w lobby kiedy ponoć było 12-13, tak gra mi się zawiesiła na 4 okrążenia przed końcem, kiedy jechałem na bezpiecznej 2giej pozycji. Nie wiem jak regulamin interpretuje takie przypadki, ale przez te 4 kółka już nic by się u mnie nie wydarzyło i średni stopień podium miałem w kieszeni...

 

Zresztą, głównie liczy się i tak fun z jazdy, a walka między ok. 6-13 okrążeniem z Kuboolem była mega satysfakcjonująca. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia jak do tego doszło ale jeszcze nigdy nie miałem takiej sytuacji przy hostowaniu.

Zawsze jak stawiam pokój to wszyscy wszystkich widzą i słyszą na torze.

Wyjątkiem są tylko osoby ze słabym netem (np. radiówka młodego), ale mimo wszystko dzisiaj widział i słyszał wszystkich (?)

Nawet pojechał kwalifikacje i cały wyścig, mimo że do pokoju miał ciężko się dostać.

Może niech każdy sprawdzi czy ma konsolę w DMZ i po kablu (WiFi to ... wiadomo co) ? Czy obok laptop nie chodzi... itp...

A zwiecha konsoli to już chyba nie wina neta hosta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi dodatkowo gra sie przycinała podczas wyścigu, szczególnie jak byłem w poblizu młodego. Konsola koniecznie musi byc na kablu i w DMZ, wtedy nie ma bata zeby problemy były. No chyba że ma się net z piwnicy :P

 

 

Wtedy dzieje się tak :P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipa z tym GT6.. Jakieś mikro ścinki pojawiały mi się co chwila, i nie szło kółka czysto przejechać.. Dopiero w końcówce coś się uspokoiło (chyba po komunikacie o zakończeniu zapisywania powtórki), i mogłem spokojnie jechać swoim tempem..

Dodatkowo coś mi zakłócało sygnał wifi-rifi, i miałem niezłe lagi..Najlepsze to było kiedy jechałem przed Sharent'em, lag, i już jadę za Sharent'em xD. Swoją drogą szacun za super walkę! Sporo czystej jazdy 2W, tego mi brakowało. Szkoda, żeś złapał spina, bo walka byłaby chyba do mety :)

 

Do następnego :)

 

EDIT: No i oczywiście znowu powtórki nie idzie u mnie obejrzeć :sad:

Edytowane przez MrKubool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
EDIT: No i oczywiście znowu powtórki nie idzie u mnie obejrzeć :sad:

Ja z "nerwów" zapomniałem zapisać to nawet nie sprawdzę czy by poszła, chociaż przy ustawieniu pokoju na "średnio" wszystkie mi działają...

 

A może by tak zamiast 1 wyścigu na ponad 25 okrążeń pojechać 2 wyścigi po 12-15 ?

Wtedy powtórki na bank działałyby u wszystkich i nie byłoby tego durnego komunikatu o powtórce czyli z jej zapisem ?

 

PS. Ostatni raz jadę po piwie... ostatnie 8 okrążeń jechałem jakbym siedział na jeżu :down:

Ledwo do "biura" dobiegłem...

Sieniu dokładnie widział w lusterku co można w takiej sytuacji z autem wyprawiać .... :laugh:

Edytowane przez INO1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi nagle magicznie, wszystkie powtórki zaczęły działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze 9 lapsow bylo miodne... spocony az milo... a potem banda i druga... i wyscig sie zakonczyl dla mnie...beda filmy beda...

 

Wypchnalem cie...wrobelek... sorki nie myslalem ze az tak zle to wygladalo...

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo coś mi zakłócało sygnał wifi-rifi, i miałem niezłe lagi..Najlepsze to było kiedy jechałem przed Sharent'em, lag, i już jadę za Sharent'em xD. Swoją drogą szacun za super walkę! Sporo czystej jazdy 2W, tego mi brakowało. Szkoda, żeś złapał spina, bo walka byłaby chyba do mety :)

 

Dokładnie, walka była wspaniała, zwłaszcza moment od prostej start/meta, kiedy jechaliśmy bok w bok przez chyba pół okrążenia :) Spina niestety złapałem przez brak doświadczenia - nie dostosowałem stylu jazdy do gwałtownie spadającej przyczepności opon i przestrzeliłem ten zakręt przed korkociągiem. Sam sobie jestem winien, bo nie zrobiłem żadnego testu wcześniej z zużytymi oponami.

 

Niestety do końca i tak byśmy pewnie nie pojeździli, bo dostałem zwiechę konsoli. Kij wie, czy winna jest gra, czy czarnulka. Szkoda, bo miałem patrząc po czasach z wyników jakieś 30sek. przewagi nad Elmijo77.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×