Skocz do zawartości
sieniu

Mała Liga GT 6

Rekomendowane odpowiedzi

A tam szybsze. Jak by było szybsze to by się z Tobą na starcie nie zrównał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz akurat ja spóźniłem start bo się zagapiłem :D Nagle się zorientowałem, że wszyscy już wystartowali, więc i ja ruszyłem :P Zamyśliłem się, po takiej przerwie człowiek zapomina jak co się robi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak tak, może pokaże Ci następnym razem jak już się nieco przyzwyczaję do ścigania i nieco potrenuje przed wyścigiem, bo z takimi czasami jak wczoraj to ja nie mam tu czego szukać :P

W ogóle w GT5 była różnica między treningiem offline, a online, choć w moim przypadku dość mało odczuwalna, w GT6 różnica jest kolosalna, bo ja przed wejściem do pokoju pojeździłem offline 30 minut i bez problemu zszedłem poniżej1:45, a online ledwo co raz zrobiłem 1:46, a w wyścigu 1:48 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z kolei czy off czy on line czasy robie podobne.... (tak czy siak dupiate). NIech ktoś wrzuci powtórek jak jedzie tam 1;43...  Co to jest to DMZ i jak sie tam konsole wrzuca :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to już instrukcja routera odpowie ci na te pytania. Generalnie w jego ustawieniach szukasz DMZ i wpisujesz tam IP konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umnie powtórka śmiga OK,wszystkich widać. Na starcie został DAWID- ZAW ledwo go z INO mineliśmy, okazało się że nie widzi większości zawodników , WYCINAŁ po drodze kogo popadnie!!!

Co do KARAMBOLU to SORY, na prostej jechaliśmy z INO łeb w łeb niestety przed zakrętem ja na zewnęcznej INO po wewnętrznej ZAMYKA mi zakręt jeszcze przed strefą hamowania (tabliczka z 1 po lewej)

czego nie przewidziałem!!! Nie mając miejsca, łapie trawe i lece bokiem!!! A zachaczyłem tylko RHOLKA!!! KOWAL,MŁODY i KUBOOL to już nie moja robota, ogólnie '''INCYDENT WEŚCIGOWY'''

 Materiał dowodowy. HE HE :shok:

Dodałem fotki niby ok ale ich niema !?

Zresztą wszystko widać w powtórce!

Edytowane przez ELMIJO77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam material na video zatem jutro bedzie Videolo z bonusem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie, jako ze najblizszy poniedzialek w polszy jest wolny to jedziemy w niedziele czy moze w poniedzialek wieczorkiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurnia... w Polszy moze i wolny... ale tutaj w Zanzibarze ja dygam do printowni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie sorki za kontakty na torze, ale wyścig z mojej perspektywy wyglądał tak

28998d9fee04725bgen.jpg

Pierwszy raz spotkałem się z taką sytuacją w gt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pierwszy i nie ostatni raz sie z takim czyms spotykamy :) tylko w takiej sytuacji lepiej odpuscic sobie sciganie, bo kosi sie rowno wszystkich jak leci.

Troche rzeczy do dopracowania jest ale powoli dojdziemy do odpowiedniego rozwiazania jezeli chodzi ojezdzenie :)

Przydalyby sie mocniejsze fury jak dla mnie ale trzeba dokonczyc przygode z toyotka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydalyby sie mocniejsze fury jak dla mnie ale trzeba dokonczyc przygode z toyotka :P

Dokładnie, jazda tym samochodem w takim setupie jest nudna do bólu... Przydałoby się coś choć trochę szybszego żeby czasem trzeba było powalczyć z samochodem

Edytowane przez wrobelrly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na nude nie narzekam narazie w dwoch wyścigach miałem dużo walki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja w obydwóch wyścigach najpierw falstart, potem raz dzwon, a raz kuweta na pierwszym kółku i w efekcie oba wyścigi jechałem praktycznie sam starając się gonić tych przede mną. albo wbijmy chociaż jeszcze te kary za ścinanie po parę sekund, wtedy jak kogoś wypluje tam gdzie nie trzeba to przynajmniej odetnie mu moc na chwile :biggrin:

Edytowane przez wrobelrly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbiegajac od tematu panowie

Szczęśliwego Nowego Roku wam życzę długich prostych szybkich łuków mało błędów i bezpiecznych drug.. i widzimy się juz w 2014

Edytowane przez sieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na nude nie narzekam narazie w dwoch wyścigach miałem dużo walki ;)

U mnie podobnie, tym bardziej, że dopiero uczę się jeździć. A jak wiadomo, żeby biegać najpierw trzeba nauczyć się chodzić :P

Zawsze można co serię zwiększać PO o np. 50 i mamy co robić do GT7 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszego Wszystkim wam moi Kierownicy!! Oby nam sie w tym nadchodzacym roku.... w ktorym to poraz pierwszy stawiam 3 z przodu....

 

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja w obydwóch wyścigach najpierw falstart, potem raz dzwon, a raz kuweta na pierwszym kółku i w efekcie oba wyścigi jechałem praktycznie sam starając się gonić tych przede mną. albo wbijmy chociaż jeszcze te kary za ścinanie po parę sekund, wtedy jak kogoś wypluje tam gdzie nie trzeba to przynajmniej odetnie mu moc na chwile :biggrin:

Więc sam jesteś sobie winien że sam jechałeś :P Co do kar, to jest jeden z bardziej zwalonych aspektów w GT i nigdy nie jest to dobry pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszego Wszystkim wam moi Kierownicy!! Oby nam sie w tym nadchodzacym roku.... w ktorym to poraz pierwszy stawiam 3 z przodu....

 

No Panie error :yes: relacja wypas ;)

Liczę na taką po każdym wyścigu...

PS. Wyprzedzałem Cię po prawej ... nie po lewej :P

 

PS.2 Weteran ? Ocb ? Dopiero się uczę jazdy w GT .... :P (się nie czepiam) haha...

 

PS.3 NAT1 ? Czyli "wybraniec na hosta" ?

 

 

PS.4 Najlepciejsego w 2014 dlo syćkich driverów FIA event GT6 ..... :)

 

 

PS.5 Pise po pijoku to sie nie cepioć o łortogrofje.... Syrvestyr ye do ciula to mogie .... sie łomylić...

Edytowane przez INO1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow dzięki error za miłe słowa, tego się nie spodziewałem :)

A poćwiczyć, poćwicze aby było lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w NOWYM ROKU 2014!!!

Na życzenie INO pełna powtóreczka z wszystkimi startującymi do pobrania, link poniżej!

 

http://www45.zippyshare.com/v/34875778/file.html

 

Szerokich zakrętów dobrej przayczepności!!!

 

PS. Na LAGUNIE przydały by się kary bo pewnie nie jeden będzie ścinał KORKOCIĄG!!! HE HE :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

usprawiedliwiam kolejną swoją nieobecność w najbliższą niedzielę, wiecie długi weekend i będę poza domem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×