Skocz do zawartości
sieniu

Mała Liga GT 6

Rekomendowane odpowiedzi

Na mega farcje udało mi się uzyskać 1:44,913 ale pewnie już tego nie powtórzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ekstra, tydzien treningu poszedł wpizd... bo przerwało mi internet minutę przed kwalfikacjami i się nie załapałem na wydarzenie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fuck, sorry wielkie, mialem spotkanie z laska o 16 i sie jakos przedluzylo do po 21... :( a tak bylem podjarany dzisiejszym wyscigiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko mnie wywaliło?

Te kwalifikacja to też żart jakiś, jestem 4 a startuje siódmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie internet stwierdził, że się zresetuje :(

 

Trzeba jeszcze parę rzeczy zmienić przed kolejnym wyścigiem, ale to najpierw przegadam sprawy z sieniem i wyłuszczę sprawę trochę później.

 

Po Qualu ustawiona była odwrócona kolejność startu, tak jak to miało miejsce w poprzednim wyścigu. Jeżeli i tak was źle ustawiło trzeba będzie zrezygnować z kwalifikacji i ustalić jakiś lepszy system.

Ponownie akcje rodem z gt5, że ktoś nie widzi 90% ludzi i jedzie prawie sam, robiąc przy tym burdel innym. 

 

Nic dużo materiału do przemyśleń dzisiejszy wyścig nam zaserwował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna metoda to konsola w DMZ. Jeżeli nadal nie widać wszystkich to reset konsoli i wtedy powinno byc ok.

Generalnie przed wyścigiem trzeba by sprawdzać czy wszyscy się widzą i dopiero startować kwalifikacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna metoda to konsola w DMZ. Jeżeli nadal nie widać wszystkich to reset konsoli i wtedy powinno byc ok.

Generalnie przed wyścigiem trzeba by sprawdzać czy wszyscy się widzą i dopiero startować kwalifikacje.

Albo gospodarzem pokoju musi być ktoś z NAT 1.

Z doświadczenia wiem, że wtedy wszyscy się widzą a z pokoju wylatują tylko Ci z naprawdę słabym netem.

No i pokój trzeba ustawiać na MEDIUM/MEDIUM i nie ma bata żeby się coś zwaliło.... oprócz tego z tak ustawionych wyścigów działają mi wszystkie powtórki...

Edytowane przez INO1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Wyscig w sumie spoko... ogolnie duzo zabawy. 

 

Co do ustawien to kwalifikacje.... super ustawienie ze nikogo nie widzimy tylko siebie. Natomiast trzeba cos pokombinowac z tym aby tak jak sa wyniki kwali tak startujemy...

Pozatym nie wiem czy ktos tam slyszal ale na koncu Ino i chlopaki mowili cos o ustawnieniu jakosci pokoju na srednio i wowczas jest wsio ok... czy jakos tak... moze warto pokombinowac w tym kierunku....

 

Ogolnie kolega Elmo na pierwszym kolku mial uslizg i wpadl w poslizg a potem to pozabieral ze soba wielu... jednak ogolnie to ot taki blad osobisty wiec raczej do nikogo miec pretensji nie mozna... mnie sie udalo go ominac...

 

moja powtorka z tego wyscigu dziala... wiec jak cos to sluze pomoca...i moge podeslac.

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, mimo 5 pozycji, która patrząc na czasy mi się nie należała bo słabo mi szło, to sam wyścig był zawalony. Na pierwszym kółku Elmijo stanął bokiem i ja i jeszcze kilka osób uszkodziło sobie silniki, więc o walce z czołówką nie mogłobyć mowy. Potem znowu Elmijo mnie na pierwszym zakręcie uderzył nieco w tył co spowodowało wyrzucenie na tarki, a brak przyczepności na tarkach zakończył się spinem, no ale to trudno. Jak na pierwszy wyścig po 4 miesięcznej przerwie to tak źle nie było :)

Patrząc na frekwencje to na następny wyścig też pewnie się załapę:)

Szkoda że z tylu osób na początku ukończyło go tylko 8 osób.

A co do odwróconej kolejności na starcie to rozumiem że to dla funu jest zrobione, ale czy na pewno ma to sens? Sporo burdelu przez to na początku bo Ci szybsi bardzo chcą się przebić wyżej, co powoduje sporo kolizji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok to zrobimy tak jak mówi INO, pokój na średni/średni i zobaczymy jak będzie.

Co do kwalifikacji no to tak pomyślane było, żeby trochę walki było i żeby się nie napalać na wyprzedzanie, tylko zrobić to z głową. Natomiast nie ma problemu możemy startować normalnie.

Ktoś ma NAT1? :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tak czułem, że za daleko nie zajadę, jak znowu po kwal. wylądowałem na szarym końcu xD Zły oczywiście nie jestem na winowajce karambolu, zdarza się każdemu, a jak czytam, że niektórzy się nie widzieli na torze to już w ogóle.. Poza tym zabrakło refleksu z mojej strony :) Na szczęście straciłem tylko 1.5h na trening, więc nie ma załamki. Graty Jaski, i do zobaczenia za tydzień :biggrin:

Edytowane przez MrKubool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak się składa, że ja mam NAT 1 i jakość połączenia (czy jak to tam się zwie) doskonała.

Jednak w każdą niedzielę nie będę mógł postawić pokoju bo od czasu do czasu wypada mi robota właśnie w niedzielę.

A o pracującej niedzieli dowiaduję się najwcześniej w czwartek...

Pewnie też opuszczę nie jeden wyścig z tego powodu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no na luzie, wiadomo, że jak już zaczniesz hostować to nie musisz tego zawsze robić. Sprawdzimy w niedzielę u ciebie jak to będzie wyglądać jak nie będziesz miał pracującej :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Error zapodasz powtórkę "pierwszego dzwona" ?

Ciekaw jestem jak to tam się wszystko zaczęło bo byłem dość blisko tego zamieszania...

a raczej widziałem we wstecznym lusterku...

Edytowane przez INO1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko jasne... Jechaliśmy równą prędkością przed zakrętem tylko, że Elmijo opóźnił hamowanie i dodatkowo złapał pobocza.

Gdyby jeszcze nie to pobocze to wszystko skończyłoby się inaczej...

 

Btw... na filmie widać jak u sienia w 8:28 wylogowałem się z PSN i zalogowałem z powrotem po 5 minutach ... wtf ?

Mniej więcej w tym czasie zaczęło ubywać kierowców...

Na starcie widać też puste pole startowe przede mną, u mnie jednak stało auto, które nie ruszyło lub zaliczyło falstart...i musiałem je omijać...

Edytowane przez INO1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez nie widać na tym filmiku :D A jechałem zaraz obok errora i Rholka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3u8e9a9y.jpg

 

 

 u mnie była inna wersja wyników

 

  FcGh5ja.jpg?1

moim zdaniem odwrócona kolejność jest fajna, bo się dzieje, inaczej moze byc tak ze za cały wyścig będzie jedno wyprzedzanie. A że ścigamy się tak naprawdę o nic, tylko dla zabawy to raczej ciekawsze sa takie wyscigi.  Poza tym niech mi ktoś wyjaśni jak ruszać ?? bo wszyscy maja gaz wciśnięty i czekają na start, a ja mam falstart, mam MT ale nie mogę wbić N, żeby ruszyć bez falstartu musiałbym dodac gazu dopiero w momencie jak pokazuje sie napis START.

Edytowane przez wrobelrly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pro tip - podczas odliczania trzymasz wciśnięty hamulec i gaz do dechy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

INO.. filmik nagrywalem z powtórki i to gdzieś koło godziny 23:00 może dla tego ;) znikasz i się pojawiasz.. a co do tych wyników dość smieszna sytuacja wyświetlalo mi że jadę 1 a na koniec że jednak jestem drugi.na live timing dopiero byly cyrki

post-24092-1388397588,0773_thumb.jpg

post-24092-1388397625,2163_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

INO.. filmik nagrywalem z powtórki i to gdzieś koło godziny 23:00 może dla tego ;)

Ach... faktycznie, zmordowany już byłem po 2:00 jak to oglądałem i pewnie bania inaczej pracowała :laugh:

To moje znikanie i pojawianie to pewnie była nieudolna próba odtworzenia powtórki. Ze 4 razy naprawa plików po zwisie konsoli. Zmiana języka w XMB i samej grze nic nie dała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pro tip - podczas odliczania trzymasz wciśnięty hamulec i gaz do dechy ;)

Jeszcze lepiej trzymać ręczny wciśnięty, bo jego zwolnienie jest nieco szybsze :P

 

A co do tego że wiele osób się nie widziało na torze, to niech wszyscy Ci którzy mogą, wrzucą konsole do DMZ w routerze, to pomaga. Nie trzeba się bawić z portami i zastanawiać czy oby wszystko co trzeba się odblokowało. Ja jak wrzuciłem z rok temu konsole do DMZ to od tego czasu nie zdarzyło się abym kogoś na torze nie widział, albo nie słyszał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×