Skocz do zawartości
sieniu

Mała Liga GT 6

Rekomendowane odpowiedzi

Po komentarzach widzę, że wyścig udany :) Narobiliście mi smaku, bo przyznam, że do tej pory jakoś bardzo mocno mi się nie chciało jeździć ;) w następną niedzielę będę na 99% na torze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrobelrly jeszcze przed dzwonem, jechalem za toba dosc dlugi kawalek i ze dwa razy bylo blisko kontaktu :) Na spokojnie to traktuj, ja wiem ze fuji lubi wypluc z zakretu jak sie zle w niego wejdzie, tylko licze ze dzieki temu ze o tym wspomnialen bedziesz bardziej uwazac przy powrotach, bo moze sie to zle skonczyc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sieniu co do 29.12 zadałen pytanie 2 str wstecz czy problemem byłoby gdyby wyścig przełożyć na 27 lub 28 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci ze trzeba będzie przeprowadzić głosowanie odnośnie zmiany terminu bo ja sam nie będę o tym decydował :)
i kilka fotek ;)

post-24092-0-81371600-1387805772_thumb.j

post-24092-0-59682300-1387805780_thumb.j

post-24092-0-58466200-1387805791_thumb.j

post-24092-0-70351900-1387805810_thumb.j

post-24092-0-15293900-1387805819_thumb.j

post-24092-0-76400700-1387805837_thumb.j

Edytowane przez sieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja napewno 27,28 odpadam :) sieniu wysylaj migiem do mnie swoja powtorke :) tez chce ladna fotorelacje zrobic :P

No sexy sharent mozesz tylko zalowac ze sie nie pojawiles :P

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrobelrly jeszcze przed dzwonem, jechalem za toba dosc dlugi kawalek i ze dwa razy bylo blisko kontaktu :)

 pokażcie mi to na powtórce :P przecież ja ruszyłem jako ostatni :P musiałem odczekać 4s kary za falstart.

Ale tak serio, to na początku mogłem tak robić bo było takie zamieszanie ze starałem się nikomu w dupę nie wjechać i nie patrzyłem w lusterka. Potem juz starałem sie już nikomu nie przeszkadzać. 

Brands jest spoko. 

Rozumiem ze będziemy startować tymi samymi samochodami ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak nadal Toyota ;)

Wszystko na bieżąco jest zmieniane na pierwszej stronie

Edytowane przez sieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko zaznaczyć ze to moja biała toyka jest na PRZEDOSTATNIEJ fotce, jak wale w srebrna toyke, strzelony wcześniej przez niebieską, czy tam czarną, już nie wiem kto zaczął bo ostatecznie obiłem się o 3 albo 4 samochody ;/

Natomiast na OSTATNIEJ fotce, to nie moja toyka bo były dwie białe. To nie o tą Ci chodziło Kowal ??

sory ze tak wałkuje temat, ale starałem sie jak naj "grzeczniej" jechać a tu podobno komuś zajeżdżam :P

Edytowane przez wrobelrly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja napewno 27,28 odpadam :) sieniu wysylaj migiem do mnie swoja powtorke :) tez chce ladna fotorelacje zrobic :P

No sexy sharent mozesz tylko zalowac ze sie nie pojawiles :P

W takim razie 27,28 nie wchodzi w gre. Sieniu zgłaszam więc moją nie obecność sory że już na drugim evencie ale wyjeżdżam właśnie 29-go a przed ślubem nie będę podskakiwał :P chyba rozumiecie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścig ciekawy, szczególnie po pitstopie. Niestety tempo Kowala i Kuboola było dla mnie zbyt wysokie ;) Ale troche się pościgaliśmy :)

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że można. Zapoznaj się z regulaminem i witamy na pokładzie

Edytowane przez sieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mataman te trzy czy cztery kolka spowodowaly, ze poziom wilgotnosci mojej koszulki niebezpiecznie zblizyl sie do momentu w ktorym nalezala jej sie zmiana :)

Byl jeden moment gdy myslalem ze juz po mnie i ze nie wyrobie z hamowaniem i skasuje was obu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że można. Zapoznaj się z regulaminem i witamy na pokładzie.

W takim razie 27,28 nie wchodzi w gre. Sieniu zgłaszam więc moją nie obecność sory że już na drugim evencie ale wyjeżdżam właśnie 29-go a przed ślubem nie będę podskakiwał  chyba rozumiecie 

Przyjmuje do wiadomości..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli mogę coś zasugerować na przyszłość, to przydało by się ustawić odliczanie po wyscigu na 180s. Wiecej osób będzie miało szanse dojechać do mety ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz zmienilem z miesca wczoraj po wyscigu i zapisalem ten czas. Moj blad bie pomyslalem o tym przed startem :(

Jeszcze pare rzeczy jest do ustalenia :) ale to musze sprawdzic jakie mamy opcje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kowi wysłałem ci priva.. i nadal czekam na odpowiedz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli mogę coś zasugerować na przyszłość, to przydało by się ustawić odliczanie po wyscigu na 180s. Wiecej osób będzie miało szanse dojechać do mety ;)

Popieram, mi brakło 2s żeby się "załapać" z czasem w tabeli, a tak to DNF....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chetnie pojezdze z wami dawno juz nie smigalem online

PSN: dawido23 nr. Startowy 8

Do zobaczenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Druga rzecz to start kwalifikacji, bo start jednoczesny to jakaś komedia. Trzeba by przetestować to drugie ustawienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to mi chodzi trochę na pale ustawialem niektóre ustawienia bo ich po prostu nie było w gt5 :)

Przed niedziela sprawdze co i jak i w niedzielę już będzie idealnie ustawione :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kowal9023 tu

pięknie widać że ja ci zajeżdżałem drogę po dzwonie o którym mówiłem, bo mój dzwon jest w 1;06 gdzie Fuczak poprostu we mnie wjechał :P niestety miałem kompletnie przestawiony zawias juz wtedy i walczyłem o to by w ogóle jakkolwiek jechać. I faktycznie gdzieś tam Cie potem stuknąłem jak mnie rzuciło, ale fura juz jechała wtedy jak chciał ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kowi tak ustaw kochany abym ja wygral :D

 

A tak serio to autko to samo co teraz??? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×