Skocz do zawartości
crash5

[Online] Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czym to spowodowane ale teraz mam większe lagi niż miesiąc temu. Ostatnio miałem super sytuacje gzie stało dwóch kolesi, władowałem w pierwszego pół magazynka i przeszedłem do drugiego ( na wyczucie stwierdziłem że pierwszemu już wystarczy pestek). Drugiego kolesia położyłem kilkoma pestkami, pierwszy się obrócił i mnie położył. Nie było mowy o jakimś szybszym celowaniu itp, zaszedłem ich od tyłu.

 

Chciałem to nagrać, ale jak naciskam przycisk share to nie mam nic do opublikowania. Jak tak w ogóle nagrywa się rozgrywkę, trzeba coś konfigurować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Share klikasz w momencie,gdy postanawiasz nagrać ostatnie 15 minut rozgrywki.Dalej przechodzisz w ustawienia--->pamięć masowa systemu-->zrzuty-->Battlefield 4.Ja tak robię i wszystko jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Share klikasz w momencie,gdy postanawiasz nagrać ostatnie 15 minut rozgrywki.Dalej przechodzisz w ustawienia--->pamięć masowa systemu-->zrzuty-->Battlefield 4.Ja tak robię i wszystko jest ok.

Też tak myślałem tyle że jak klikam share to mi przechodzi w jakieś menu gdzie mam do wyboru "udostępnij nagania" czy jakoś tak. Po wciśnięciu share nic się nie nagrywa. Trzeba gdzieś coś ustawić aby stale się nagrywało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak klikam share to nagrywa sie ostatnie 15 minut,nic wiecej nie robię do momentu aż postanowie udostępnić nagranie,wystarczy wejść w te ustawienia które podalem i udostępnić,to jest dosyć intuicyjnie powinno obejść się bez przeszkód.Może opisze:klikam share-->udostępni klip video--> Battlefield 4.W tym momencie mam już nagrane,dalej w dowolnym momencie wchodzę w ustawienia które podalem we wczesniejszym poscie,bedziesz mógł edytowac klip przed udostepnieniem lub zwyczajnie wysłać pełny klip.

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak klikam share to nagrywa sie ostatnie 15 minut,nic wiecej nie robię do momentu aż postanowie udostępnić nagranie,wystarczy wejść w te ustawienia które podalem i udostępnić,to jest dosyć intuicyjnie powinno obejść się bez przeszkód.Może opisze:klikam share-->udostępni klip video--> Battlefield 4.W tym momencie mam już nagrane,dalej w dowolnym momencie wchodzę w ustawienia które podalem we wczesniejszym poscie,bedziesz mógł edytowac klip przed udostepnieniem lub zwyczajnie wysłać pełny klip.

No właśnie ja to rozumiem, tylko jak klikam share -> udostępnij plik -> to tam jest pusto i piszę że nie mam nic do udostępniania. Dlatego pytam czy rozgrywka nagrywa się cały czas, czy trzeba coś kliknąć aby się nagrywała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja to rozumiem, tylko jak klikam share -> udostępnij plik -> to tam jest pusto i piszę że nie mam nic do udostępniania. Dlatego pytam czy rozgrywka nagrywa się cały czas, czy trzeba coś kliknąć aby się nagrywała?

 

Jedno przyciśnięcie share podczas gry powoduje jej zapis, a dokładnie ostatnie 15 minut gry. Materiał jest dostępny w profilu gracza, w folderze "zrzuty" jeśli się nie mylę. Jeśli chcesz nagrywać określony fragment rozgrywki, klikasz share 2x i od tego momentu zaczyna się nagrywanie. Stopujesz je przez ponowne naciśnięcie tego przycisku. 

 

Żeby coś udostępnić, musisz mieć coś nagrane : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno przyciśnięcie share podczas gry powoduje jej zapis, a dokładnie ostatnie 15 minut gry. Materiał jest dostępny w profilu gracza, w folderze "zrzuty" jeśli się nie mylę. Jeśli chcesz nagrywać określony fragment rozgrywki, klikasz share 2x i od tego momentu zaczyna się nagrywanie. Stopujesz je przez ponowne naciśnięcie tego przycisku. 

 

Żeby coś udostępnić, musisz mieć coś nagrane : )

Faktycznie jest, nie wiem dlaczego wczoraj nic nie było. Nawet w pamięci masowej miałem tylko zrzuty ekranu, nagrań nie było. Jednak dziś się nagrywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrażeniem jak szybko gra się uruchomiła po włożeniu płyty. Pograłem jak na razie z 5 meczy squad deathmatch i takiego bf to ja rozumiem. Wrazenia jak z pc z wyjatkiem sterowania ma sie rozumiec i czatu na klawiaturze podczas meczy, ale w zamian mamy wibracje. Od razu pobrał mi się jakiś patch 600mb i nie miałem żadnych errorów jak na razie. Mapy dobre, lepsze niż w Bf3, podobne do Bad Company 2  i do tego dobry patent z pułapkami na wrogów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z rozmowa . Otóż gdy rozmawiam to pokazuje sie ikona jak rozmawiam ale nikogo nie słyszę. Czy do pada trzeba pod te słuchawki ? Czy cos trzeba ustawić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mocne są te RPG. Wg tego co mi zalicza to myślałem że około 28 pkt. Tyle zazwyczaj mi podaje punktów jak trafię czołg czy jakiś pojazd. Wczoraj miałem kilka razy sytuację że siedzę w pojeździe, jeszcze mam 40 parę procent życia i koleś mnie załatwia jednym RPG. Za pierwszym razem myślałem spoko może dwa na raz poszły, ktoś c4 rzucił. Jednak grałem kilka meczy przeciwko drużynie w której gość latał z RPG i kilka razy mnie tak załatwił. Nie byłem namierzany więc pocisk nie leciał od góry ( o ile RPG współpracuje z namierzaniem) Koleś oszukiwał czy te RPG zadają tak duże uszkodzenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mocne są te RPG. Wg tego co mi zalicza to myślałem że około 28 pkt. Tyle zazwyczaj mi podaje punktów jak trafię czołg czy jakiś pojazd. Wczoraj miałem kilka razy sytuację że siedzę w pojeździe, jeszcze mam 40 parę procent życia i koleś mnie załatwia jednym RPG. Za pierwszym razem myślałem spoko może dwa na raz poszły, ktoś c4 rzucił. Jednak grałem kilka meczy przeciwko drużynie w której gość latał z RPG i kilka razy mnie tak załatwił. Nie byłem namierzany więc pocisk nie leciał od góry ( o ile RPG współpracuje z namierzaniem) Koleś oszukiwał czy te RPG zadają tak duże uszkodzenie?

Jak walisz w bok lub od przodu to zadajesz właśnie takie uszkodzenia. Od tyłu można na dwa razy rozwalic czołg o ile przeciwnik nie ma włączonej ochrony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak walisz w bok lub od przodu to zadajesz właśnie takie uszkodzenia. Od tyłu można na dwa razy rozwalic czołg o ile przeciwnik nie ma włączonej ochrony.

Dobrze wiedzieć, czyli najlepiej latać z rpg. Z tą osłoną to ostatnio się nadziałem :) Sam jeżdżę z ochroną aktywną, ale nie wiedziałem że ta ochrona może zabić. Ostatnio podbiegłem do czołgu tak na 10 m. strzelam z wyrzutni i "zabity w akcji" :) po chwili skumałem, że pocisk rozwalił się blisko mnie, od ochrony właśnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja latam cały czas z RPG i bardzo je lubię, ale dużo ludzi używa SMAW. Może dlatego że chyba łatwiej trafić, pocisk tak nie opada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Mam problem

Dziś uruchomiłem po raz pierwszy BF4 online (do tej pory grałem tylko w singla) i na każdym serwerze do którego bym się nie podłączył mam uczucie laga (jak biegam i chodze) w miejscu jak stoję animacja innych żołnierzy czy zwrotów akcji jest normalna, natomiast jak zaczne iść lub bieg to co chwilką laguje. Myślałem, że to wina internetu (stałe łącze 15mb - do ps4 wifi) dlatego spróbowałem killzona multi ale tutaj bez jakichkolwiek problemów. Sprawdzałem różne serwery i z niskim i wysokim pingiem i wszędzie takie samo uczucie lagu. Miał ktoś z Was taki problem?

O ile to ważne to: Aktualizację systemu i gry zainstalowane, tv to Philips 32 cale FullHD.

Edytowane przez kamilloff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy w BF4. Raz będziesz miał laga raz nie. Strasznie zbugowany jest online, trzeba czekać na łatkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli to po prostu wina gry? Bo juz przez mysl przeszlo wina ps4 i sie przerazilem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli to po prostu wina gry? Bo juz przez mysl przeszlo wina ps4 i sie przerazilem :)

Podepnij konsolę kablem i sprawdź, bo Wifi w konsoli to ja osobiście nie ufam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie widze roznicy miedzy wifi, a kablem. mam 801.11n i sile sygnału kolo 90 %.

ta gra juz tak ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w jakim stopniu to wciąż wina gry a nie tego co zrobiłem, ale postąpiłem według porady "Patricko" połączyłem kablem konsolę i pierwszy lepszy serwer  -  wszystko płynnie :)  ale jak widzę po Waszej reakcji ta jest jest na tyle zbugowana, że nie wiadomo czy to faktycznie przez ten kabel czy na chwilę problem znikł :) dam znać za jakiś czas czy się poprawiło na stałe :) dzięki wielkie!

Edytowane przez kamilloff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale marudzicie. Mi się gra świetnie, żadnych bugów nie uświadczam. Tak mi się zdaje że większość słabych graczy swoje porażki i faile zwala na bugi o ktorych tak slyszy na forach i stronach internetowych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale marudzicie. Mi się gra świetnie, żadnych bugów nie uświadczam. Tak mi się zdaje że większość słabych graczy swoje porażki i faile zwala na bugi o ktorych tak slyszy na forach i stronach internetowych. 

Jest i sporo dobrych graczy którzy narzekają na bugi. Rzucam granat,a on się odbija on niewidzialnej ściany i wraca do mnie, dead. Rzeczywiście, nie potrafię grać. Już znam na pamięć miejsca gdzie są te niewidzialne ściany :biggrin: [stefa Powodziowa i operacja blokada]

Ta gra ma tyle bugów, że aż się nie chce pisać, a zepsute Hitboxy i netcode to najpoważniejsze problemy.

Bugi masz na bank tylko pewnie nie jesteś wtajemniczony i ich nie widzisz, bo nie wiesz co masz widzieć. Z doświadczenia powiem, że czasami lepiej nie być wtajemniczonym :P Jak nie byłem wtajemniczonym to poza lagami i crashami grało mi się super, ale jak poczytałem o głębszych problemach to teraz praktycznie non stop to widzę :P

 

PS: Wczoraj znalazłem 2 nowe bugi na Operacja Blokada. Latający budynek na zewnątrz i bug dzięki któremu można wejść w ściany. Gość siedział wtopiony w ścianę przy suficie i wszystkich zabijał. Tylko broń wystawała.

Oczywiście bez urazy kolego :D Pozdrawiam

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owszem zdazaja sie bugi bledy jak w kazdej grze ale w bf4 wcale nie psuja mi one rozgrywki. Ogolnie na ps4 gra sie swietnie, a bf4 na nowej generacji to najlepszy multiplayerowy fps sposrod wszystkich konsol moim zdaniem.

btw. zapraszam do wspolnej gry id: bany1987, hs jest, gram glownie dominacje z wyjatkami

Edytowane przez bany1987
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bany, jak tu się nie wkurzać:

https://www.facebook.com/photo.php?v=778168395544620&l=707510174630554333

zero hitmarków na człeniu, pewnie ma neta z PLAY.

lol :biggrin: tez tak mialem kilka razy, naszczescie zdarza sie sporadycznie, przynajmniej u mnie. Chyba kwestia serwera... Ja nawet z tego powodu zalatwilem sobie redukcje PINGa u swojego dostawcy neta. Od tamtej pory nie mialem problemu ale tez unikam serwerow azjatyckich i w zasadzie nie wiem gdzie byl pies pogrzebany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×