Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jest z upgradem jak kupilismy bf4 z pss i kumpel ma leki ze jak z upgreduje na ps4 to na ps3 bedzie nie dzialac.Wie ktos cos na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarowno wersja na PS3 jak i upgradowana wersja na PS4 beda dzialac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawa wygląda z battlelogiem? W bF3 mogę zmieniać sobie pomiędzy żołnierzami z pc i ps3. Jednak nie mogę znaleźć zakładki na battlelogu aby zmienić żółnierza BF4 z ps3 na ps4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawa wygląda z battlelogiem? W bF3 mogę zmieniać sobie pomiędzy żołnierzami z pc i ps3. Jednak nie mogę znaleźć zakładki na battlelogu aby zmienić żółnierza BF4 z ps3 na ps4

Klikasz kolejno "dostosuj" -> "portret" :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na multi od czasu do czasu robi mi się na chwilkę tak jakby podwójny obraz . Czy to normalny objaw BF4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na multi od czasu do czasu robi mi się na chwilkę tak jakby podwójny obraz . Czy to normalny objaw BF4?

Już było mówione,że jest to związane z trybem dowódcy.W momencie w którym dowódca uruchamia jakieś EMP czy coś to właśnie wywołuje takie a nie inne anomalia.Pytanie z mojej strony czy ktoś miał dzisiaj taką sytuację,że po zainstalowaniu dzisiejszej aktualizacji systemu PS4 usuneły się dane z Battlefield 4 ? Mam na myśli to,że muszę pobrać 600mb aktualizacji od nowa :)

Edit.Nie było pytania :) hehe

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/forum/threadview/2955065221068877614/

 

We are rolling out a new game update on PS4. You might need to restart the game to have the update install. Change notes below. We are already working on the next update based on your feedback.

 

Dec 11 PS4 Game Update Notes
-General stability fixes that should remove a large amount of the client crashes we are currently seeing on the PS4
-Fixed the audio drop outs that could occur when playing on large maps. Typical map affected was Golmud Railway in Conquest with 64 players. Ambient sound would sometimes cut out, like foley sounds from player running, vehicle engine sounds, vehicle movement sounds, and map ambient sounds
-Removed the blur effect on soldiers that appeared when Commanders were using EMP attacks
-Further reduced the probability of getting a corrupt save file by doing miscellaneous changes to the save file system. These include removing the save file saving again when quitting multiplayer
-Fixed multiple crashes that could occur when bringing up the in-game Battlelog during round transition
-Fixed a crash that could occur when using the BattleScreen
-Fixed a random crash related to destroying vehicles
-Fixed minor destruction issues in the terrain

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No może w końcu ten dźwięk się naprawi i nie będą wybuchały myśliwce z dupy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby opisać wrażenia po 2 godzinach gry z aktualizacja:

-gra nadal masowo wyrzuca do menu konsoli,

-nadal występują poważne problemy z Battlelog'iem w menu gry(używanie go często doprowadza do zwiechy gry),

-po wyjściu z gry do menu konsoli (w dowolnym momencie działania gry) często uniemożliwia granie czyt.gra nie czyta kontrolera,

-dźwięk nadal pojawia się dość długo po pojawieniu się żołnierza na mapie,

Z góry mówię że powyżej wymienione błędy nie muszą u was występować,wiem bo dajmy na to błąd z utratą władzy kontrolera nad grą nie występuje u wielu moich znajomych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby opisać wrażenia po 2 godzinach gry z aktualizacja:

-gra nadal masowo wyrzuca do menu konsoli,

-nadal występują poważne problemy z Battlelog'iem w menu gry(używanie go często doprowadza do zwiechy gry),

-po wyjściu z gry do menu konsoli (w dowolnym momencie działania gry) często uniemożliwia granie czyt.gra nie czyta kontrolera,

-dźwięk nadal pojawia się dość długo po pojawieniu się żołnierza na mapie,

Z góry mówię że powyżej wymienione błędy nie muszą u was występować,wiem bo dajmy na to błąd z utratą władzy kontrolera nad grą nie występuje u wielu moich znajomych.

U mnie do tej pory nie wystepowal zaden z tych bledow. A patcha jeszcze nie sciagalem. Od premiery ps4 z bf'a wyrzucilo mnie 2x. To wszystko. Zadnych innych problemow.

Natomiast mogliby naprawic wyszukiwarke serwerow, bo ona praktycznie ignoruje zadane parametry wyszukiwania lub nie znajduje nic.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak jak i u mnie - crasha gry mialem doslownie dwa razy i wywalilo do menu konsoli. Pare razy mialem buga z dzwiekiem (slyszalem tylko wybiorcze odglosy). Reszta wzorowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ja rownież przed pach'em znałem te błędy tylko z legend i opowieści aż do dziś moja reakcja na takie posty jak mój powyżej byłaby podobna do waszej.Niestety coś jest nie tak i tego sobie przecież nie wymyśliłem a jeżeli wam działa to pozostaje sie cieszyć i nie daje wiary waszym wypowiedzią,ponieważ na prawie każdej mapie z trybu CQ Large występuje na początku zawirowanie z dźwiękiem,co wiecej nie daje wiary w to że po zagraniu np.5 pełnych rund na Operacji Blokada(w CQ Large)was nie wywali ani razu no co jak co,ale za 100% skonczonych rund na tej mapie powinno być Platynowe Trofeum.

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj miałem akcję życia z BF4...

Gram kampanię, przechodzę etap, pokazuje mi się, że aktualizacja została dodana do pobierania, dostaję crash'a, odpalam grę wyskakuje komunikat o zepsutych danych zapisu... a patch poprawia częstotliwość, jak nie problem corrupted data ;)


No nic ale gra dalej urywa jajka grafiką:

l52o.th.jpg

Edytowane przez SmaleC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie wcześniej wyrzuciło ze 3 razy, tak teraz z każdej gry wywala :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przywrócisz jak nie wysłałeś w chmurę lub nie zrobiłeś kopi na pena. Mi stało się już dwa razy i stwierdziłem że singla przejdę za jakieś 2-3 mc jak załatają to grę bo dali nieźle po garach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×