Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

 

 ściagnoł

Ściągnął

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie niby wszystko ok nie ma zwiech czy wywalania z serwera ale jak mnie wku... zanikanie dźwięku... przecież ten bug się ciągnie za tą seria już od tylu lat i nie potrafią tego naprawić... :/ granie na słuchawkach można sobie darować bo to nie ma sensu... :/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie Ty strzelasz lepiej, ale generalnie nie o to w naszych postach chodziło... chcieliśmy tylko poinformować, że jak ktoś lubi tapować burstem , to teraz stało się to niemożliwe (albo bardzo utrudnione) a wiem co mówię , bo moja ulubiona broń w BF3 to była "katarzyna" :) KH2002.

A co do grania padem innym niż DS, to masz rację - innymi (z małymi wyjątkami PSOne i PS2) nie grałem...

Jakos na xboxie jest tak od 8 lat i kazdy umie strzelac burstem, tylko ty nie umiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos na xboxie jest tak od 8 lat i kazdy umie strzelac burstem, tylko ty nie umiesz

Ja umiem, i dlatego zwracam uwagę na bug.... z tych "każdy" to 95% nie ma pojęcia o strzelaniu burstem, bo bardzo mała ilość osób ten błąd w ogóle rozpoznała ... a co ma xbox do tego działu/forum to nie mam fioletowego pojęcia

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja umiem, i dlatego zwracam uwagę na bug.... z tych "każdy" to 95% nie ma pojęcia o strzelaniu burstem, bo bardzo mała ilość osób ten błąd w ogóle rozpoznała ... a co ma xbox do tego działu/forum to nie mam fioletowego pojęcia

Ma to ze triggerami strzela sie tam od zawsze i trzeba puscic go do konca zeby znowu strzelac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma to ze triggerami strzela sie tam od zawsze i trzeba puscic go do konca zeby znowu strzelac.

Człowieku to nie chodzi oto, że przycisków się nie puszcza do końca tylko jest jakiś bug, że nawet jak puszczasz do końca to nie strzela czy tak trudno to zrozumieć? Najlepiej na pisać, że nie umiesz i już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Człowieku to nie chodzi oto, że przycisków się nie puszcza do końca tylko jest jakiś bug, że nawet jak puszczasz do końca to nie strzela czy tak trudno to zrozumieć? Najlepiej na pisać, że nie umiesz i już.
Na filmiku ewidentnie widac ze nie puszcza do konca. Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie komentuję filmiku tylko piszę, że taki bug występuje nawet odpuszczając przycisk i to nie jest kwestia tego, że ktoś nie umie strzelać triggerami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdze to dzisiaj.

Wlasnie sprawdzilem. Jak nie puscimy triggera calkowicie, to nie strzela dalej. Natomiast przy puszczaniu go do konca, skutecznosc strzalow burstem jest 100%. Wiec piszecie bajki panowie.

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdze to dzisiaj. Wlasnie sprawdzilem. Jak nie puscimy triggera calkowicie, to nie strzela dalej. Natomiast przy puszczaniu go do konca, skutecznosc strzalow burstem jest 100%. Wiec piszecie bajki panowie.

Snoschu nie kłóć się z Nimi i tak nie wygrasz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wiecej, wlasnie dalem pada mojej 6 letniej corce i m16a4 burstem nie ma najmniejszych problemow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam chyba z 400 zabojstw z  M4,nie mam zadenego buga.Ten koles na filmiku pierwszym co ma niby "buga",to jakis paralita.Od kiedy tak sie bursyem strzela?

Snosch dobrze pisze

Edytowane przez kazikosky
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu jesteśmy przyzwyczajeni do tego jak to było na DS3 i tyle.

Ja mam problem ze szybkim strzelaniem z pistoletu na DS4. Takie triggery. Z dnia na dzień idzie mi coraz lepiej, ale do poziomu z DS3 to nigdy nie dojdę.

Na spokojnie wszystko jest ok, ale jak jest sieka to w panice naciskam za szybko trigger i nic z tego nie wychodzi :P

Przez to przerzuciłem się na wolniejszą/ mocniejszą broń dodatkową jak magnum. Zamiast wystrzelić 2 naboje z pistoletu wystrzelę 2 naboje z Magnuma. Wiadomo co lepsze :]

 

Bugiem bym tego nie nazwał, ale nie powiem, że mnie to nie denerwuje, bo denerwuje mnie to jak cholera :biggrin:

 

PS: Jestem po Whiskaczu więc nie spodziewajcie się postu na miarę arcydzieła :P

Edytowane przez Wszebor
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu jesteśmy przyzwyczajeni do tego jak to było na DS3 i tyle.

Ja mam problem ze szybkim strzelaniem z pistoletu na DS4. Takie triggery. Z dnia na dzień idzie mi coraz lepiej, ale do poziomu z DS3 to nigdy nie dojdę.

Na spokojnie wszystko jest ok, ale jak jest sieka to w panice naciskam za szybko trigger i nic z tego nie wychodzi :P

Przez to przerzuciłem się na wolniejszą/ mocniejszą broń dodatkową jak magnum. Zamiast wystrzelić 2 naboje z pistoletu wystrzelę 2 naboje z Magnuma. Wiadomo co lepsze :]

 

Bugiem bym tego nie nazwał, ale nie powiem, że mnie to nie denerwuje, bo denerwuje mnie to jak cholera :biggrin:

 

PS: Jestem po Whiskaczu więc nie spodziewajcie się postu na miarę arcydzieła :P

dlatego napisalem, ze na xboxie tak jest od lat, ze sie strzela triggerem, i kazdy kto mial kontakt z padem od Xa to wie. A jak mi tu jeden pisze o bugu, a drugi na slepo to potwierdza to smiech mnie ogarnia. Wszystko jest ok, trzeba sie poprostu tego nauczyc.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile zajmuję gra? w ps store jest napisane że 40GB. Jak wchodzę w zakładkę gdzie gra mi się pobiera i naciskam opcję, to wyskakuje informacja że mam pobrane 300Mb/6050 MB. Dlaczego tylko 6 Gb jak powinno być 40Gb. Tak z inne beczki, nie ma opcji takiej jak była w ps3 żeby wyłączyć konsolę po zakończonym nagrywaniu? Jak chcę wyłączyć konsolę to się wyłącza, nie ma żadnej opcji żeby zaznaczyć "wyłącz system po zakończeniu pobierania" - tak było w ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile zajmuję gra? w ps store jest napisane że 40GB. Jak wchodzę w zakładkę gdzie gra mi się pobiera i naciskam opcję, to wyskakuje informacja że mam pobrane 300Mb/6050 MB. Dlaczego tylko 6 Gb jak powinno być 40Gb. Tak z inne beczki, nie ma opcji takiej jak była w ps3 żeby wyłączyć konsolę po zakończonym nagrywaniu? Jak chcę wyłączyć konsolę to się wyłącza, nie ma żadnej opcji żeby zaznaczyć "wyłącz system po zakończeniu pobierania" - tak było w ps3

gra zajmuje 40gb, ale najpierw sciaga sie 6, i masz dostepnego singla, a potem dociaga sie pozostale 34 w tle. W grze bedziesz mial pokazany stan sciagania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego napisalem, ze na xboxie tak jest od lat, ze sie strzela triggerem, i kazdy kto mial kontakt z padem od Xa to wie. A jak mi tu jeden pisze o bugu, a drugi na slepo to potwierdza to smiech mnie ogarnia. Wszystko jest ok, trzeba sie poprostu tego nauczyc.

 

Kto na ślepo potwierdza?. Ręce można załamać po takich komentarzach, zwłaszcza z 6 letnią córką. Co chcesz tym udowodnić? Też miałem Xboxa przez kilka lat, ale po co te porównania skoro DS3 też je ma? Nigdzie nie napisałem, że to występuje cały czas. Dzieje się to sporadycznie ,ale się dzieje. No, ale na szczęście Twoja córka zażegnała problem. Popracuj trochę nad interpunkcją bo w Twoich postach już teraz nie będę wiedział czy napisałeś je Ty czy Twoja córka. ;) Proszę kilka przykładów, wystarczy poszukać a nie na ślepo stwierdzić ,że ktoś grać nie umie: http://answers.ea.com/t5/Battlefield-4/Battlefield-Bug-Xbox-one-Xbox-360-Burst-Fire-Guns-Stop-Firing/m-p/1953341  http://angryjoeshow.com/ajsa/topic/8979-burst-fire-broken/   http://4x.reddit.com/r/PSBF/comments/1s4y1t/bf4_anyone_else_on_ps4_experience_dmrs_pistols/

Edytowane przez wojcik_dan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto na ślepo potwierdza?. Ręce można załamać po takich komentarzach, zwłaszcza z 6 letnią córką. Co chcesz tym udowodnić? Też miałem Xboxa przez kilka lat, ale po co te porównania skoro DS3 też je ma? Nigdzie nie napisałem, że to występuje cały czas. Dzieje się to sporadycznie ,ale się dzieje. No, ale na szczęście Twoja córka zażegnała problem. Popracuj trochę nad interpunkcją bo w Twoich postach już teraz nie będę wiedział czy napisałeś je Ty czy Twoja córka. ;) Proszę kilka przykładów, wystarczy poszukać a nie na ślepo stwierdzić ,że ktoś grać nie umie: http://answers.ea.com/t5/Battlefield-4/Battlefield-Bug-Xbox-one-Xbox-360-Burst-Fire-Guns-Stop-Firing/m-p/1953341  http://angryjoeshow.com/ajsa/topic/8979-burst-fire-broken/   http://4x.reddit.com/r/PSBF/comments/1s4y1t/bf4_anyone_else_on_ps4_experience_dmrs_pistols/

no to pisza tacy ludzie jak wy, ktorzy poprostu strzelac nowym padem nie umieja. Co poradzic. jednemu nie wychodzi strzelanie burstem, innemu sie kolor obudowy nie podoba, jeszcze inny chcialby aby pad swiecil na rozowo. Takie czasy. Proponuje wziac sie za nauke strzelania. A co do pisowni, to owszem, nie uzywam polskich znakow, ale co do interpunkcji to nie ma sie czego przyczepic ;) I nie wklejaj mi wiecej linkow do amerykanskich forow, bo to wlasnie amerykanie pozamykali pierwszego  dnia swoje PS4 w szczelnych szafkach z przeswitem 3mm, grali przez 24h i potem pisali ze konsola sie grzeje ;) Wiec oni jako zrodlo sa dla mnie pomijalni. No ale dobra, zeby znowu nie bylo ze jestem zly..... nagraj prosze filmik tak jak ja to zrobilem i pokaz mi ze twoj pad nie strzela skutecznie burstem, to podejmiemy temat na nowo. A jesli nie, to poprostu zacznij wierzyc w to co widzisz w swoich rekach i swoim TV a nie w to co napisali amerykanie i kolega z forum.

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,właśnie zainstalowalem BF4 i mam pytanie czy DICE zablokowalo możliwość pobrania pierwszego DLC?Wiem ze trzeba mieć Premium itd. ale w sklepie jest napisane,że nie można pobierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rozegrałem 4 pierwsze mecze, każdy skończony, chyba jakiś cud skoro czytam, że gra ciągle wywala.


10/10

:laugh:

Edytowane przez ONE
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra zajmuje 40gb, ale najpierw sciaga sie 6, i masz dostepnego singla, a potem dociaga sie pozostale 34 w tle. W grze bedziesz mial pokazany stan sciagania.

No właśnie ale nie widzę nigdzie informacji żeby multi się pobierało. W informacjach na poziomie systemu mam dane że pobrano 6Gb. Jak wchodzę do gry i klikam online to od razu się włącza- to znaczy że mutli się pobrało? Zostawiłem pobieranie na noc i rano się pobrało, nie wiem czy wszystko się pobrało do multi.  Jeszcze jedno dlaczego nie mogłem normalnie włączyć multi, tylko pytało o ps+. Zakupiłem ps+ na ps3, podobno przechodzi na ps4. Jednak gra mi tego nie czyta i włączyła mi 2 dniową wersję bezpłatną. Mam coś zaznaczyć w sklepie że mam plusa czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×