Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam problem z B4 na ps4

chiałbym zagrać na flagi ale mam cały czas komunikat że "nie masz całej zawartości do pobrania wykorzystywanej na tym serwerze"

a jestem po aktualizacji i inne serwery chodzą. proszę o pomoc

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest cienko w porownaniu do Bad Company 2 .. fabularnie rowniez   ;)

 

 

A to tylko pogaduchy zabijajace czas w trakcie misji … fabularnych tekstow jest wiecej i sa bardziej epickie :D

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej...

 

Czy ktoś potwierdzi że taki myk działa??

 

Chcę kupić BF4 na PS3, zainstalować a następnie odpalić PS4 i dokupić to ulepszenie do PS4 za 39 zł... Czy po takiej operacji będę miał już BF4 aktywne na PS4 (oczywiście płyta z PS3 w napędzie PS4)...

 

Sprawdzał ktoś czy działa?? Czy muszę jeszcze coś dokupić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej...

 

Czy ktoś potwierdzi że taki myk działa??

 

Chcę kupić BF4 na PS3, zainstalować a następnie odpalić PS4 i dokupić to ulepszenie do PS4 za 39 zł... Czy po takiej operacji będę miał już BF4 aktywne na PS4 (oczywiście płyta z PS3 w napędzie PS4)...

 

Sprawdzał ktoś czy działa?? Czy muszę jeszcze coś dokupić??

kupujesz za 39 i grasz,ja żadnego kodu nie wbijałem tylko ten kod który odblokowywuje możliwość ściągnięcia wersji cyfrowej na ps4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupujesz za 39 i grasz,ja żadnego kodu nie wbijałem tylko ten kod który odblokowywuje możliwość ściągnięcia wersji cyfrowej na ps4

 

hej ale używkę BF4 na PS3 mogę łyknąć?? a następnie kupić ulepszenie tylko za 39 zł?? Warga zrobiłeś to? Potwierdzone czy gdybanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem nową a w pudełku był kod na wersję ps4,więc jeśli go masz i jest aktywny to kupuj śmiało,a jak nie to w sklepie nówka b4 kosztuje 140-150zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie w podboju ciągle wywala. Praktycznie co wejdę, to mam zwis, natomiast gdy gram w dominację, jest zawsze spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odpalilem po kolei kazdy tryb i nie mialem problemow. Jaki masz nat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mam dość tego co mecz wypierdala

 

 

Mam to samo...co drugi mecz to crash :( dramat :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakich serwerach gracie, ja mam wybrane Europa i narazie odpukać zero problemu a gram na wszystkich trybach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakich serwerach gracie, ja mam wybrane Europa i narazie odpukać zero problemu a gram na wszystkich trybach.

Zero problemów. Żadnych lagów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie rowniez kilka godzin grania i zero problemow. Za to PSN sie wykrzaczyl 2x zanim odpalilem gre. To wina waszego lacza internetowego, a nie gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni już zacząć naprawiać te wszystki cholerne błędy bo czasami to aż kpina jest.. Niedość, że trudno jest tak się ze znajomymi zebrać aby grać razem po jedned stronie to jeszcze jak się uda to zwykle w trakcie trzeciego meczu połowie wywala crash.. Masakra jakaś i trzeba znowu zaczynać od zera......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań:

 

1. W multi mogę wybrac tylko "szybką gre" wyszukując serwery (Europa) nic nie znajduje, Też tak macie ?

2. Podpinam pod Ps4 headseta z PS3 (oryginalny sony, dedykopwany pod ps3) i nie działa. To Headsety tez trzeba bedzie nowe kupic ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań:

1. W multi mogę wybrac tylko "szybką gre" wyszukując serwery (Europa) nic nie znajduje, Też tak macie ?

2. Podpinam pod Ps4 headseta z PS3 (oryginalny sony, dedykopwany pod ps3) i nie działa. To Headsety tez trzeba bedzie nowe kupic ???

Ad1. Problemy z wyszukiwarką serwerów są też na PS3 i u kumpla na PC, DICE się nie postarali, należy czekać aż naprawia :/

Ad2. Z tego co mi wiadomo narazie działają tylko hs-y "kablowe" , o tych na blutuczu na razie zapomnij.

Więcej informacji o HSach znajdziesz w adekwatnym temacie w dziale ogólnym o PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze duzo bledow ma ten BF4, dobrze sie sklada, ja ogram Call of Duty i kupie BF4 jak naprawia bledy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa wam online?

Niestety nie działa . Działa tylko na PS3 .

Edytowane przez momanx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad1. Problemy z wyszukiwarką serwerów są też na PS3 i u kumpla na PC, DICE się nie postarali, należy czekać aż naprawia :/

Ad2. Z tego co mi wiadomo narazie działają tylko hs-y "kablowe" , o tych na blutuczu na razie zapomnij.

Więcej informacji o HSach znajdziesz w adekwatnym temacie w dziale ogólnym o PS4.

 

 

Ale Premium juz mozna kupowac z tym sie "postarali".....

Sorry za drugi post z rzędu...

 

Gdy oglądałem mecz w Bf4 Europa  kontro USA (chyba) widziałem że gracze reprezentowani są przez swoje autentyczne fotki. Taki bajerek, na Ps4 tez jest cos takiego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×