Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Coś ciężko idzie ta instalacja pełnej wersji battlefielda ; / U mnie to chyba rekord, ponieważ przez 5godzin skoczyło o 1%. Mi tylko tak to idzie, czy u Was podobnie?

Edytowane przez Selangor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto mnie oświeci co ten pseudo patch ważący 600mb poprawił ? Jak wywalało błąd tak wywala, dźwięk zanika - czyli bez zmian :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na ps4 (i znajomi również) taki błąd

, a że uwielbiam strzelać burstem to sobie wyobraźcie jak klnę podczas gry....
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie błąd, to po prostu analogi, które musisz puszczać do końca żeby zarejestrowało ci kolejny strzał. Trochę lipa, bo strasznie ciężko teraz walnąć kilka szybkich burstów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jebie człowieku jakie spekulowanie przez internet ? Chłopaki z gry-online robią pojedynek PC vs PS4. Konsola + 5 gier = 3000 zł, PC + 5 gier = 3000 zł. Jako że gry na PC są tańsze to mogli więcej wsadzić w sprzęt a i tak nie ma różnicy w grafice między takim PC a PS4 a nawet na konsoli jest płynniej... Kogo obchodzi w tym momencie że jak ktoś sobie zmontuję kompa z podzespołów wartych 3 x cenę konsoli to będzie widać różnicę... Nie każdy ma ochotę wydawać masę pieniędzy tylko dla Battlefielda by połechtać swoje ego... Konsolę kupuje się dla gier których nigdy nie będzie na PC... 

 

Kogoś widocznie interesuje bo pyta, to jest nowa generacja więc niektórzy wymagają, a niektórzy są tu nawet flustrowani, że na ps4 nie jest jak na pc. Ja mam to gdzieś bo mam i jedno i (drugie), więc nie jestem wąsko- widzem. Dostrzegam potencjał jednej i drugiej platformy. Niestety czasy PS2, na której się wychowałem już minęły, konsola nie jest już pępkiem świata. A największym mitem jest to, że na PC trzeba wydawać po 6000zł, to nie prawda. Bez odbioru!Grajta!PS. Interentowe spekulacje odnosiły się do wszelkich internetowych watażków, którzy w gre grali na jednej platoformie, a piszą jakieś prawdy objawione o porównaniach nawet przed premierą. To nic osobistego

Edytowane przez Niciej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto mnie oświeci co ten pseudo patch ważący 600mb poprawił ? Jak wywalało błąd tak wywala, dźwięk zanika - czyli bez zmian :whistling:

 

Nie wiem co ten patch niby poprawia, ale jak było tak jest czyli i tak wywala z gry, poza tym wydaje mi się że wszystko dłużej się ładuje, a spadki fps są jeszcze większe. Dla mnie osobiście tryb podboju na dużych mapach jest nie grywalny, jak będzie tak dalej to BF4 pójdzie na allegro, nie po to płaciłem 249zł żeby grać w takie niedopracowane gówno. DICE sobie ostro w kulki leci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jeszcze długo nie będzie grywalna. Ciekawy jestem gdzie się podziały osoby, co tak pisały o zbugowanej wersji na ps3 że mają na to wyj..b..ane, bo kupują ps4 a wiadomo że Dice ps3 olało bo skupiło się nad wersją ps4 (właśnie widać jak bardzo)

 

@BulletPOL

Nie ma co grę sprzedawać, odstaw na półkę, wróć za pół roku jak gra będzie grywalna. 

Osobiście sam dałem się Dice zrobić w bambuko kupując preordera BF3 który przez chyba 8 miesięcy nie był grywalny na ps3 oraz teraz w przypadku BF4. 

Po tej wersji obiecałem sobie, że nigdy już nie kupuje żadnej gry w preorderze a tym bardziej Battlefielfd 5.

Swoją drogą silnik Frostbite jest jakiś felerny, przy NFS Rivals (który działa na frostbite)na ps4 również wywala do menu konsoli pokazując jakieś błędy. 

Edytowane przez Gregor_TSK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest sens zainteresowac sie tym tytulem do nauki celowania na padzie czy lepiej kupic coda? Jestem nowy z PS :)

 

 Lepiej kup Coda bo jest tam tryb z botami, czyli dokładnie symulacja multi - AI nawet daje radę - oczywiście sukcesy z botami nie mają realnego przełożenia na sukcesy w multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie błąd, to po prostu analogi, które musisz puszczać do końca żeby zarejestrowało ci kolejny strzał. Trochę lipa, bo strasznie ciężko teraz walnąć kilka szybkich burstów.

Niestety to błąd w grze. Ja też strzelam seriami i nawet specjalnie odpuszczałem R2 do końca a mimo to karabin czy pistolet po prostu nie strzelał. Jest to mega irytujące.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale pieprzycie głupoty, widać, że nigdy w rękach nie mieliście innego pada niż DS, bo nawet strzelać nie umiecie ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a powiedzcie mi jedną rzecz. Też macie zrąbanego sejva w kampanii? Już trzeci raz rozpocząłem kampanie, przeszedłem 3-4 misje, po czym dziś wchodzę i save'a nie ma. Kampanię muszę zaczynać od początku. Ja wiem, że ona nie jest długa i wgl, ale po cholerę mam ją całą przechodzić za jednym razem!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a powiedzcie mi jedną rzecz. Też macie zrąbanego sejva w kampanii? Już trzeci raz rozpocząłem kampanie, przeszedłem 3-4 misje, po czym dziś wchodzę i save'a nie ma. Kampanię muszę zaczynać od początku. Ja wiem, że ona nie jest długa i wgl, ale po cholerę mam ją całą przechodzić za jednym razem!?

Mam tak samo , ja nie tykam singla , ale kumpel był i przeszedł bodajże parę misji i to 2 razy powtarzał , ani razu nie było sejv'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale pieprzycie głupoty, widać, że nigdy w rękach nie mieliście innego pada niż DS, bo nawet strzelać nie umiecie ;P

No pewnie Ty strzelasz lepiej, ale generalnie nie o to w naszych postach chodziło... chcieliśmy tylko poinformować, że jak ktoś lubi tapować burstem , to teraz stało się to niemożliwe (albo bardzo utrudnione) a wiem co mówię , bo moja ulubiona broń w BF3 to była "katarzyna" :) KH2002.

A co do grania padem innym niż DS, to masz rację - innymi (z małymi wyjątkami PSOne i PS2) nie grałem...

Edytowane przez peka71
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a powiedzcie mi jedną rzecz. Też macie zrąbanego sejva w kampanii? Już trzeci raz rozpocząłem kampanie, przeszedłem 3-4 misje, po czym dziś wchodzę i save'a nie ma. Kampanię muszę zaczynać od początku. Ja wiem, że ona nie jest długa i wgl, ale po cholerę mam ją całą przechodzić za jednym razem!?

na ps 3 przechodziełm 3 razy i tak wjebało mi sejwy,teraz koncze Góry K..jakieś tam i jest ok.Zapisałem sejwy w chmurze+tzn.tak mi się wydaje,na wszelki wypadek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiaj po tych wszystkich patchach zamiast lepiej to wszystko chodzi gorzej. Gra w multi potrafi klatkowac!!, save z singla oczywiścia stał się corrupted a sama gra 2 razy wywaliła mnie do menu konsoli pokazując jakiś błąd... przed aktualizacjami nei miałem takich akcji... ehhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj popoludniu odbywal sie update klienta po stronie serwera dlatego tez moglo wywalac. Co nie znaczy ze patche dla klienta gry wniosly jakies poprawki stabilnosci bo jak byla kicha tak dalej jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ma, pytanko do tych co przeniesli gre z ps3 na ps4 - po zakupie w ps store ściagnoł mi sie plik ponad 6 gb + update i mogłem odpalic grę ale tylko singiel - moje pytanie jest takie bo w grze pokazuje że jest instalowanie reszty blablabla i jest 19% i mam wrazenie ze to sie nie rusza ,czy to sie pobiera dalej i czy tylko jak gra sie w bf -ci co tak kupli proszę o odpowiedz jak to u nich wygladało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też najpierw 6 gb plus aktualizacja, a reszta 36 gb pozniej. Najlepiej zostawić konsolę w trybie uśpienia i zassa się z maks łączem. Ja tak zrobiłem i po około 5 godzinach gra była już gotowa do grania. Gdy najedziesz na grę w menu konsoli i naciśniesz options powinno być widać ilość pobranych danych.

Edytowane przez Adrian69PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up - Pobiera się i instaluje w tle, ale idzie jak krew z nosa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki dziś to sprawdze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up - Pobiera się i instaluje w tle, ale idzie jak krew z nosa

tak słabo to się pobiera?Zaczynam się bać,myślałem,że dzisiaj jeszcze sobie pogram jak kupię konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy pobieranie zostawić gdy konsola jest w trybie czuwania i szybko się pobierze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×