Skocz do zawartości
pablos_83

Uncharted 4: A Thief's End

Rekomendowane odpowiedzi

55b0267ab9c833e3ac20878aeaf3ba30.jpg

Tutaj kolejne potwierdzenie. Email z potwierdzeniem zlozenia zamowienia i wysylki towaru 9.03.2016

Wysłane z mojej Nokii 3310i przy użyciu Tapatalka ☎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna sprawa jeżeli to prawda , nie ma co czekać PS4 potrzebuje takich killerów jak tlenu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się tak nie jarajcie. Równie dobrze mogą napisać grudzień 2015 i później przesunąć :). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie 9 marca to wiem z jakiego prezentu urodzinowego uciesze się najbardziej. Nawet jeśli sam będę musiał kupić grę :D

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, oficjalnie potwierdzona data premiery Uncharted 4 to:

 

18 MARCA 2016

 

Do tego mamy pierwsze info na temat kolekcjonerki

 

http://blog.eu.playstation.com/2015/08/31/uncharted-4-release-date-announced-collectors-editions-detailed/?emcid=social_20150831_51719306&adbid=638381010657284096&adbpl=tw&adbpr=36969785

 

20941346872_be5d44fcbe_b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 marca! Plus zdjęcia kolekcjonerki i edycji specjalnej. Steelbook kozacki :)

 

edit: spóźniłam się odrobinę ;)

post-52237-0-20250800-1441037252_thumb.j

post-52237-0-94301400-1441037262_thumb.j

Edytowane przez Silvena
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba ta skromniejsza edycja specjalna. Osobiście nie potrzebuję figurki. Taki artbook i steelbook w zupełności mi wystarczy.

Jeżeli będzie za 300-350 zł to bierę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 marca :)

 

Jest dobrze. Co prawda końcówka tego roku u Sony obsysa ale połowa marca to nie tak długo.

Cały czas się bałem że wyjadą z jesienią 2016 a tak można spokojnie czekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam tylko nadzieję, że SCEP się opamięta i zostawi oryginalny tytuł U4 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edycja kolekcjonerska wymiata, chyba pierwszy raz w zyciu sie skuszę, dla tej serii warto wyłożyć troche więcej. Szkoda, ze przyjdzoe nam czekać, az do marca, ale to zwiastuje ze bedzie dopracowany kazdy szczegol. W miedzy czasie trzeba bedIe zajac sie czyms innym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edycja Deluxe w PSS jest bardzo kusząca. Do tego 3 DLC - jeden single i 2x do multi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edycja kolekcjonerska wymiata, chyba pierwszy raz w zyciu sie skuszę, dla tej serii warto wyłożyć troche więcej. Szkoda, ze przyjdzoe nam czekać, az do marca, ale to zwiastuje ze bedzie dopracowany kazdy szczegol. W miedzy czasie trzeba bedIe zajac sie czyms innym :)

 

Osobiście bardzo się cieszę, że premiera dopiero w marcu ;]. Zdążę się nacieszyć MGS'em i Wiedźminem, a po drodze (jakbym się znudził) mam Obcego: Izolację ;].

Jak napisałem wcześniej: też jaram się na kolekcjonerkę ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem gra już jest gotowa od jakiegoś czasu, teraz chcą po prostu wyciągnąć 100% z kolekcji drejka. I dobrze, akurat sobie odświeżę poprzednie częsci i będę gotów na powrót króla. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nathan Drake Collection robi inny deweloper więc jeśli gra skończona to siedzą i nic nie robią najwidoczniej :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Singleplayer pocięty i bedzie sprzedawany w dlc

Po ND bym sie tego nie spodziewał ale mimo dużego sentymentu do Uncharted nie kupie na premierę

Albo GOTY albo używka

Niczym sie juz nie różnią od ubi i innych-następne pazerne wieprze

U5 to juz bedzie pewnie w odcinkach jak hitman

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że trochę się zapędziłeś kolego. W grze pojawi się tylko jedno fabularne DLC. Mamy tu taką samą sytuację co z The Last Of Us, gdzie dostaliśmy fabularne rozszerzenie "Left Behind", które tylko dopowiadało to i owo. Taka paralipomena. Nie było takiego odczucia, że coś zostało przed premierą wycięte z głównej kampanii. Jestem przekonany, że Naughty Dog uczyni dokładnie to samo  w przypadku Uncharted 4. Dostaniemy kompletną historię, która dostanie poboczny, niezobowiązujący wątek. Mi to odpowiada, bo znając mnie to po przejścu gry będę miał ochotę na więcej, tym bardziej, że to ostatnia przygoda Nathana Drake'a. A tak żywotność tytułu zostanie przedłużona dzięki temu fabularnemu DLC. W przypadku TLOU sprostali zadaniu (prawie) w 100% i jeżeli tym razem przyłożą się do tego w równym stopniu, to niech biorą moje pieniądze :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że trochę się zapędziłeś kolego. W grze pojawi się tylko jedno fabularne DLC. Mamy tu taką samą sytuację co z The Last Of Us, gdzie dostaliśmy fabularne rozszerzenie "Left Behind", które tylko dopowiadało to i owo. Taka paralipomena. Nie było takiego odczucia, że coś zostało przed premierą wycięte z głównej kampanii. Jestem przekonany, że Naughty Dog uczyni dokładnie to samo  w przypadku Uncharted 4. Dostaniemy kompletną historię, która dostanie poboczny, niezobowiązujący wątek. Mi to odpowiada, bo znając mnie to po przejścu gry będę miał ochotę na więcej, tym bardziej, że to ostatnia przygoda Nathana Drake'a. A tak żywotność tytułu zostanie przedłużona dzięki temu fabularnemu DLC. W przypadku TLOU sprostali zadaniu (prawie) w 100% i jeżeli tym razem przyłożą się do tego w równym stopniu, to niech biorą moje pieniądze :)

Nic sie nie zapędziłem

Left behind było żywcem wycięte i teraz tez tak jest- dlc ogłaszają na miesiące przed grą

Ja gram single,multi mnie nie interesuje,potrafię zrozumieć rożne mikropłatności ,ktoś chce coś szybciej,więcej niech płaci ale nie sytuacja ze jeśli chcesz poznać pełna historie singlową to zapłać dodatkowo- to bezczelne wyłudzenie za niepełny produkt

Do salonu samochodowego tez wchodzisz i kupujesz samochód w wersji podstawowej bez kierownicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

To zrób najmądrzejszą rzecz i zagłosuj portfelem i nie kupuj gry, po problemie.

 

W żadnym momencie left behind nie czułem że jest wycięte z gry, a co do DLC to już taki standard i nic z tym nie zrobisz.

Poza tym to że ogłaszają DLC nie znaczy że jest skończone i wycięte z gry.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic sie nie zapędziłem

Left behind było żywcem wycięte i teraz tez tak jest- dlc ogłaszają na miesiące przed grą

Ja gram single,multi mnie nie interesuje,potrafię zrozumieć rożne mikropłatności ,ktoś chce coś szybciej,więcej niech płaci ale nie sytuacja ze jeśli chcesz poznać pełna historie singlową to zapłać dodatkowo- to bezczelne wyłudzenie za niepełny produkt

Do salonu samochodowego tez wchodzisz i kupujesz samochód w wersji podstawowej bez kierownicy?

 

Dodam do tego co napisal Shemaforash ze zawsze mozesz poczekac na GOTY.

Gry nie sa produktem pierwszej potrzeby - serio.

A ja prywatnie jesli  cos mi sie nie podoba to kupuje gre pozniej (bo na brak gier i tak nie narzekam) lub  z rynku wtornego.

 

Jest jeszcze taka mozliwosc ze zrobia z tego jakis samodzielny dodatnek i rzuca to do plusa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×