Skocz do zawartości
pablos_83

Uncharted 4: A Thief's End

Rekomendowane odpowiedzi

...tylko Sully jakiś niepodobny :laugh:  Mam nadzieję, że nie zapomną o Chloe i może w końcu jakoś wątek miłosny Nathana i Eleny rozwiną. Już sobie wyobrażam Boberka w tej akcji na targu i pościgu. Jeśli ktoś miał wątpliwości, że nowa generacja nadeszła to ten trailer chyba je rozwiał. PC-towcy pewnie już zieloni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary dziod, Nate też nie wygląda na młodzieniaszka, tylko Elena z każdą grą pięknieje  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 PC-towcy pewnie już zieloni.

PC towcy nie rozumieją konsol. Dla nich nadal tkwimy w epoce wczesnego Mario.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem nieskompresowany materiał, wrzuciłem na TV i eh ja już chcę tę grę! 

 

ZfMXbYH.jpg
gH63coE.jpg
 
GLnFnsG.jpg
 
60bleRP.jpg

 

 

GIF23b547.gif

Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po E3 smiem twierdzic ze to gra roku, chyba kazdy się ze mna zgodzi :-) jestem mile zaskoczony po tym gamplayu. Nie spodziewalem sie az tylu zmian. Kto nie widzi ten slepy. Tyle szczegółów żadna gra nie posiada. A co do Ckm. Co z tego ze kule Drakea omijaja? Ta gra ma bawic a nie frustrowac! Gamplay na easy byl. Ciekawe czy na najwyższym poziomie tez bedziecie mowic ze kule was omijaja ;-) czekam na ta gre najbardziej

Wysłane za pomocą klucza francuskiego :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 A co do Ckm. Co z tego ze kule Drakea omijaja? Ta gra ma bawic a nie frustrowac! Gamplay na easy byl. Ciekawe czy na najwyższym poziomie tez bedziecie mowic ze kule was omijaja ;-) czekam na ta gre najbardziej

 

Tak dla twojej wiadomości: przykład z CKM to była ironia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dla twojej wiadomości: przykład z CKM to była ironia.

 

Z racji ze wczesniej odpowiadalem na Twojego posta - to powiem ze jakos ironii tam nie wyczulem :) ;)

Choc druga czesc wypowiedzi jasno sugerowala iz nie jest to jakis powazny zarzut.

 

Co do przywiazania do detali,  ja wiem ze grajac pewnie polowy z tego nie dojrze ale cieszy to ze obiekty maja swoja fizyke a nie sa tylko doczepionymi teksturami.

Przyklad: kanister w aucie ktore prowadzi Drake, no przy tych ewolucjach to spodziewalbym ze mogly wypasc, niemniej mile jest to ze sie w tym  "koszyczku" przemieszcza a jest tylko doklejona tekstura.

 

Po kolejnym obejrzeniu tego materialu stwierdzam swietnie napakowany akcja material, Poprzedni ciut  bardziej skradankowy pokazujacy hak tez byl dobry tak wiec bedzie roznorodnie i ciekawie.

 

Tak wiec jestem na tak, ale to juz przeciez pisalem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pececiarze nie zagrają w najładniej wyglądający tytuł na wszystkie platformy! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach... Uncharted, potem Rise of the Tomb Raider. Przyszły rok będzie naprawdę dobrym rokiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malakay, poczekaj do premiery, poprzednie części też niesamowicie wyglądały i jak się później okazało, musieli obniżyć poziom grafiki żeby stabilne 30 klatek utrzymać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojcze nie pie***l! ND to nie Ubi - można spać spokojnie :) Coś czuję, że U4 będzie nowym wyznacznikiem co do oprawy audio-wizualnej :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę offtop ale jak nie zrobią The Last of us 2 (niekoniecznie z joelem i ellie na pierwszym planie) z taką grafiką to się pogniewam. Gif z tarzaniem się w błocie miażdzy gały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wam się jeszcze nie nuży uncharted. Ja oczywiście ogram jak każdego ale wolałbym już od nich nową serię a na pewno bardziej bym chciał the last of us 2 niż uncharted. Niestety ta seria uncharte to taka wizytówka sony jak swego czasu crash i chyba prędko się z nią nie pożegnamy. Serie tez powinny być gdzieś tworzone do 3 części i całkowicie nowy projekt. Na takie god of war to już w ogóle nie czekam to powinno po 3 części zostac zakonczone i cześć. Kasa niszczy kreatywność. Sony ma tak zdolne studia i ciągle zaciągane są do kontynuacji serii. 

 

Co do tego że na jakiejś zamkniętej konfie pokazali cos na co ludzie powiedzieli o jezus maria to to tez jest śmieszne skoro mają lepszy materiał to po co mieli by puszczać na e3 coś słabszego? Logiki to tu niema za grosz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o jakim nużeniu ty mówisz. Przecież między 3 a 4 będzie 4,5 roku przerwy! 

Znużyć to się można Asasynem co wychodzi 2 razy w roku 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ND to nie CDP RED. Można spać spokojnie. 

Wiadomo, jako jedyni w branży nie dymają graczy XD

Niesamowite, że są ludzie co jeszcze w takie rzeczy wierzą :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy o tym co puścili można powiedzieć słabszy ? Gdzieś musiał być początek gdzieś musiał koniec pokazu :) Kurczę no ilość assetöw w tej scenie mnie osobiście zmiazdżyła , toż to sandboks mógłby być a to tylko " zwyczajny" pościg . To że pokazują dalszą część dalej nawet na zamkniętym pokazie to jest chyba dobra wiadomość , to znaczy że to istniejący bulid a nie jakaś ściema prerenderowana na potzreby konferencji , ten rozładowanh pad też o tym świadczył ( na pierwszym pokazie też drake wpadł pod tekstury , dla mnie to jest wiarygodne świadczy o tym że autenthczna gra )

Ogólnie dla mnie ta firma to absolutni kozacy ( po tym co wycisneli z ps3 szacunek na zawsze )i nie znudziłem się jeszcze Uncharted , wierze im zdecydowanie bardziej niż innym devom chyba tylko rockstar ma u mnie podobny kredyt .

A ogólnie mam wrażenie że podobnie jak z Walking Dead druga część The Last of Us to juz by bylo mniejsze pierdzielniecie , uncharted ze scenami ala bond zawsze się wybroni a tutaj co by było znowu "podróż" ?

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, jako jedyni w branży nie dymają graczy XD

Niesamowite, że są ludzie co jeszcze w takie rzeczy wierzą :P

 

W nic nie wierzę. Jedyne gry od ND w jakie grałem to Crash i TLOU. Tak się tylko chciałem podczepić pod tego posta

 

Ojcze nie pie***l! ND to nie Ubi - można spać spokojnie :) Coś czuję, że U4 będzie nowym wyznacznikiem co do oprawy audio-wizualnej :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wam się jeszcze nie nuży uncharted. Ja oczywiście ogram jak każdego ale wolałbym już od nich nową serię a na pewno bardziej bym chciał the last of us 2 niż uncharted. Niestety ta seria uncharte to taka wizytówka sony jak swego czasu crash i chyba prędko się z nią nie pożegnamy. Serie tez powinny być gdzieś tworzone do 3 części i całkowicie nowy projekt. Na takie god of war to już w ogóle nie czekam to powinno po 3 części zostac zakonczone i cześć. Kasa niszczy kreatywność. Sony ma tak zdolne studia i ciągle zaciągane są do kontynuacji serii. 

 

Co do tego że na jakiejś zamkniętej konfie pokazali cos na co ludzie powiedzieli o jezus maria to to tez jest śmieszne skoro mają lepszy materiał to po co mieli by puszczać na e3 coś słabszego? Logiki to tu niema za grosz.

 

Na koncu pierwszego zdania nie postawiles "?" ale postaram sie odpowiedziec tak jakbys zadal jednak pytanie.

Uncharted wychodzilo na jesieni co 2 lata od 2007r. 2 lata przerwy to wystarczajacy czas aby ograc sporo innych gier i byc  moze chciec wrocic do przygód bohaterow w nowej ich przygodzie.

W moim wypadku bylo troche na opak ogralem najpierw 3ke a jakis rok pozniej 2ke i nie czulem znużenia nawet przez minute.

Do tego zobacz jak dluga byla przerwa miedzy 3 a 4 - to bedzie ponad 4 lata.

 

Co do tego jak powinny powinny byc tworzone serie to kazdy z nas moze miec odmienne zdanie, tutaj czesciowo sie z Toba zgadzam tasiemce czesto nie sa dobre bo jednak ilez mozna. Niemniej kazdą serie nalezy odeceniac indywidualnie, w wypadku Uncharted nie widze problemu czesci 4tej... wszystko zalezy jak beda prowadzic fabule, jak bardzo beda kreatywni w wymyslaniu historii. Wiele przykladow pokazuje ze ludzie chca znanych rozpoznawalnych marek, firmy tez do tego sie przyznaja np UBI ktore mowilo ze kontynuacje sprzedaja sie lepiej niz nowe IP pasuje do tego jak nic kadr z filmu Rejs:

 

 

1369334694_by_Mudzina_500.jpg

 

I potem masz ogromna ilosc wcielen Assasyna wlacznie z jakas mala 2,5D gra zrobiona jako trylogia z roznymi bohaterami... Jakby nie mozna bylo z tego zrobic fajnego nowego IP.

Pomijam juz serie ktore wychodza rok rocznie i EA zaciera rece  bo ich EA Sports wypluwa z siebie mase gier.

 

To czego nie lubie w seriach to jesli te zaczynaja zjadac swoj wlasny ogon, staja sie dojna krowa gdzie coraz mniej dba sie o to co gra ma soba reprezentowac, zaczyna doskierac brak logiki.

 

Czy kasa niszczy kreatywnosc? Polemizowalbym. Wiekszy budzet moze owocowac wiekszym rozmachem, o ile ktos tylko dotrzeze potencjal. Ba jesli ktos dostrzeze potencjal to nawet tansze gry moga chwycic czyms i zarobic na siebie. Kreatywnosc moze byc niszczona jesli w imie zysku nie daje sie szansy nowym pomysłom.

 

Majac odpowiednie przerwy miedzy kolejnymi odslonami i czas na dopracowanie projektu (fabula, gameplay, oprawa) nie widze problemu w wiekszej ilosci odslon. Niemniej majac co roku gre z innym podtytulem czy cyferka moje zainteresowanie opada.

 

Uncharted dalo nam od siebie odpoczac wiec tak czekam na U4, i absolutnie nie jestem znużony tą formulą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wam się jeszcze nie nuży uncharted. ...

 

No co ty.... Uncharted to dla mnie synonim gry na PS3. Napisałbym na PlayStation, ale wtedy obraziłbym parę innych serii równie znaczących dla wcześniejszych platform. Nużyć mnie może i szczerze mówiąc robi to np. serial pt. CoD ( czy tam Asasyn, co kto woli)

Wypuszczanie co roku praktycznie tego samego produktu jest faktycznie nużące, ale od premiery U3 minęły 4 lata! Biorąc pod uwagę, że żadna z wcześniejszych części nie była gniotem ( czego nie można powiedzieć o Assassinach i CoDach) to nie, nie jestem znużony. Wręcz przeciwnie, czekam z niecierpliwością  :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay pokazany na E3 totalnie urwał mi od internetu, a z tego co mówi się za kulisami to najlepsza część tego fragmentu została pokazana za zamkniętymi drzwiami i tam dopiero dzieją się niezłe akcje. Mi Uncharted w takiej formie nigdy się nie znudzi i mogliby zrobić jeszcze 10 jakby trzymały taki poziom. Trochę szkoda że to już pożegnanie z Drake'em ale jak zakończyć to zrobić to w wielkim stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×