Skocz do zawartości
pablos_83

Uncharted 4: A Thief's End

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Frost Prime napisał:

A próbowałeś tak jak ja tą beczką z prochem?

Tzn? rzucic i strzelic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, thugz79 napisał:

Tzn? rzucic i strzelic ?

No ja tak zrobiłem, ale chyba już spadła jak w nią strzeliłem...w każdym bądź razie...jak to zrobiłem to pucharek wpadł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przechodzę tytuł 4 raz po dłuższej przerwie i niestety muszę przyznać, że graficznie jest bardzo nierówno, a niskiej jakości cienie odrzucają. PS4 niestety jest zbyt słabe na takie gry. Liczę, żę PS4NEO poprawi te braki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie musiałem przechodzić gry aby to stwierdzić.

Są momenty w grze, że jest na co popatrzeć ale są i gorsze momenty :)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przechodzę tytuł 4 raz po dłuższej przerwie i niestety muszę przyznać, że graficznie jest bardzo nierówno, a niskiej jakości cienie odrzucają. PS4 niestety jest zbyt słabe na takie gry. Liczę, żę PS4NEO poprawi te braki. 

No Sony też liczy że znajdą się tacy jak ty co liczą na Neo i że się sprzeda...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam straszny problem z tą grą. Jestem mniej więcej w połowie i ogólnie rzecz ujmując granie sprawia mi niemałą frajdę. Tyle, że jest jeden mankament - gra mnie w ogóle do siebie nie ciągnie. Mogę w nią grać maksymalnie 2h, bo później zaczyna mnie lekko nużyć, ale ogólnie te 2h są bardzo dobrze spędzonym czasem. W życiu nie powiedziałbym, że to nudna gra, jak to zarzucali jej niektórzy, żaląc się na etapy skupione głównie na eksploracji. Mi owe fragmenty bardzo się podobają. Może dlatego, że jest to odskocznia od strzelania, które kompletnie mi nie podeszło. W ogóle nie czuję broni. Nieraz wywalam cały magazynem w jednego przeciwnika. Ta cała 'kropeczka' bardziej przeszkadza niż pomaga. Poziom trudności też nie ułatwia sprawy. :24_stuck_out_tongue: Ale dobra, odszedłem trochu od sedna. Mianowie, jak już wspominałem, gra nie przyciąga mnie do siebie. Mogę, przykładowo, pograć w sobotę po obiadku, ale przez następnego 2, a może nawet 3 tygodnie nie odpalę jej ani razu. Ot tak. Wolę w wolnym czasie wyjść ze znajomymi, walnąć drzemkę czy oglądnąć film/serial. Nie wiem czym jest to spowodowane. Może tym, że zaledwie kilka miesięcy temu skończyłem zremasterowaną trylogię i to mi zaszkodziło, bo za dużo tego samego? Sam już nie wiem. Mam nadzieję, że skończę w niedalekiej przyszłości, bo za rogiem czyha kilka fajnych gier, które aż proszą się, żeby je kupić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

 

mam pytanie czy jest koniecznosc przejscia poprzednich czesci, aby zaczac grac w 4 i miec frajde i tez lapac sie w historii itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, madhunt3r napisał:

Witam, 

 

mam pytanie czy jest koniecznosc przejscia poprzednich czesci, aby zaczac grac w 4 i miec frajde i tez lapac sie w historii itp?

Fajnie by było jakbyś ograł bo znałbyś relacje bohaterów i to co przeżyli w poprzednich częściach bo wszystkie te części to jedna wielka historia Drake'a. To co się działo w poprzednich częściach i suma tych wszystkich decyzji jest przedstawiona w części 4. Ja szczerze Ci polecam ograć bo co z tego, że gry są stare - wciąż super się w nie gra. Zwłaszcza część 2 to ... mistrzostwo świata. Można powiedzieć, że gamingowe arcydzieło.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze fajnie ograc wszystkie czesci. Tylko kilka razy podchodzilem na ps3 i jakos mnie dretwosc przerazala poczatkowych czesci w sensie ze sa juz stare. Aczkolwiek perelki to sie zgodze. Poki co zaczalem 4. 3 przeszedlem na ps3 jakos do polowy. A tez nie mam tak duzo czasu aby przechodzic 3 czesci i zaczac 4 za kilka miesiecy.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam ograć sobie Kolekcje Nathana Drake'a na PS4, a potem Uncharted 4. Oczywiście czwórka nie najgorzej sobie radzi jako samodzielna historia, natomiast lepiej ograć wpierw trylogię, aby wyciągnąć więcej z tej ostatniej części, bo nawiązań jest sporo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany i jest gdzies juz info o tym nowym trybie co mialo byc dzis ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Frog__PL napisał:

Pany i jest gdzies juz info o tym nowym trybie co mialo byc dzis ?

 

coś nie pykło...

 

Due to an unexpected technical issue, we are postponing our planned live stream. Stay tuned for a new date and time.

 

— Naughty Dog (@Naughty_Dog) August 30, 2016

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh szkoda :/ Kurde jak ja bym chcial zeby Co-opa chocby takiego jak w U2 dodali !

A tymczasem mamy update 1.12!

 

Ranked Season 2 has started!

New ranked rewards added:
• Gold / Platinum / Diamond / Master Bandanas

Individual performance has a bigger effect:
• Top Performer bonus replaced with Performance Grade for all players
• The amount of bonus points is based on your performance in the match compared to the average in your rank
• A strong performance can almost fully offset the points lost from a loss in most ranks

Party members share performance of the party:
• Performance of all players in the party is averaged to determine the bonus Rank Points that the whole party receives

Faster ranking up:
• Requirements to advance to qualifiers were reduced (Previously some ranks required >100 Rank Points, now all require 100 except Apprentice, which is 50)

Easier to pass qualifiers:
• Previously passing required winning best 2 out of 3 matches, now requires 1 out of 3 (Bronze), or 2 out of 5 (Silver).

Easier to get back into qualifiers:
• Failing qualifiers now sets you back to 90% of the previous rank (was 60 – 90%), so winning your next game will loop directly back into qualifiers

Other changes:
• Max rank achieved through initial placement matches is now Gold III (was Silver III)
• Ties no longer award Rank Points to either team


Maps:
• New Devon

Economy changes:
• New 300UP Currency Pack (coming soon with a PlayStation®Store update)
• Added Match Completion bonus worth 10 Relics
• Winning a match now awards 20 Relics

Networking:
• Players can no longer late-join a match where 50% of the match score or time has elapsed (at the time match is found)
• Players can no longer late-join a match where the winning team is leading by more than 30% of the score limit
• Idle player kick timer reduced to 30 seconds

Menu Changes:
• New option allows the user to launch the game and be taken directly into Multiplayer
• You can now use |d_pad_l||d_pad_r| to select booster levels and weapon/sidekick/mystical mods, for faster loadout editing
• Global leaderboard now shows percentile in the format “Top x% of all players”
• You can now scroll to the top of the leaderboard by pressing |t|

Balance Changes:
• C4 does knockdown on all levels
• Grenade knockdown radius decreased
• Hold breath underwater time reduced
• Increased damage pass-through in water
• Increased distance that bullets travel in water

Bug Fixes:
• General level exploit fixes
• Fix to players not being able to take cover in certain situations
• Remnants level update to improve performance
• Camera Control options “Acceleration Speed” and “Ramp Power Scale” will now Reset to Defaults properly
• Friend’s List performance and update improvements
• Fix to mystical/sidekick mod loadout exploit: switching to a loadout with a different sidekick / mystical mod will now wipe out any previously purchased mysticals / sidekicks
• Fixed multiple idol pick-up issues in Plunder
• Fixed bug with Combat Marking & Mark on Damage allowing Stealth users to become marked occasionally
• Late-Joiners can now properly melee a Brute
• Fixed a bug with throwing Mysticals while on a rope causing the player to re-throw the rope
• Fixed bug with Gifting booster not allowing to gift to certain players
• Fixed mystical throwing issue with alternate control scheme
• Fixed a bug where the host was unable to start custom games when clients were in a submenu
• Fixed a bug that prevented the Wrath of El Dorado from damaging enemies when the owner dies

Cheater reporting website is now up:
• If you see someone cheating, save a video of it and report them at: http://www.naughtydog.com/report

If you run into any issues, please report them at: http://feedback.naughtydog.com/

Our full list of patch notes are available at: https://www.unchartedthegame.com/patch-notes

 

I mamy spory update 1.13 :)

MULTIPLAYER

New Mode: Bounty Hunter

  • Players drop a bounty when they are KO’d worth 10 victory points
  • Teams take turns hunting or protecting the Captain, who has the highest bounty
  • Captain bounties start at 60 victory points and go up to 120 points
  • Captain bounties must be climed, which takes a short time, so prepare to fight over them!

New map: Village

  • A fan favorite returns!

New feature: Cinema Replay

  • Relive your greatest moments and find your highlights for Uncharted TV!

New Mystical:

  • Shield of Asgard – Take 75% less damage, move 50% slower

5 New Weapons:

  • DC Single Action – Semi-Automatic Revolver
  • RKL-155 – Fully Automatic mid Pistol
  • Lowe-S – Assault Rifle
  • Harrison 1890 – Lever Action Rifle
  • US-AN 12 – Automatic Shotgun (Heavy Weapon)

4 New Boosters:

  • Lock ‘n Load – Ammo pickups put ammo directly into your clip
  • Undisturbed – Hold charge melee while climbing and rolling
  • Silent Assassin – Make your KOs silent
  • Weapons Expert – Aim while vaulting, jumping, or falling; cancel a roll by aiming

2 New Mods:

  • Brute Teleport – Brute will reappear at your side when you respawn
  • Djinn Fire Punch – Down an opponent in two melee hits

10 New Levels (71 – 80)

  • Including two new mystical vanity items unlocked at level 75 and 80

Lots of New Vanity Content:

  • 20 Apocalypse Themed Skins
  • 6 Western Themed Skins
  • 3 Military Themed Skins
  • 21 Pre-Set Outfits
  • 6 New Hats
  • 4 New Face Wear Items
  • 9 New Taunts

Balance changes:

  • C4 loadout point cost increased from 2 to 3
  • C4 detonation delay upgrades changed to 30% at level 2 and 50% at level 3
  • Damage wobble caused by FAL to target decreased
  • P90 blindfire reduction

Bugfixes:

  • Heavy Weapons can no longer be reloaded on ziplines
  • Late joiners can now hear in-game chat and be heard properly
  • Fixed an issue where in-game scoreboard wouldn’t re-appear after backing out of the loadout selection
Edytowane przez Frog__PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam problem z trofeum Dysonans ludnarracyjny (zabij 1000 przeciwników). Zabiłem 1030 i trofik nie wpadł :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Połowa rozdziału 8 i kompletny brak efektu WOW. O ile jestem zachwycony poprzednimi częściami, włącznie ze Złotą Otchłanią na Vitę, tak ta w ogóle do mnie nie trafia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, malpka napisał:

Połowa rozdziału 8 i kompletny brak efektu WOW. O ile jestem zachwycony poprzednimi częściami, włącznie ze Złotą Otchłanią na Vitę, tak ta w ogóle do mnie nie trafia.

Spokojnie. Wszystko co najlepsze zaczyna się później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Frost Prime napisał:

Spokojnie. Wszystko co najlepsze zaczyna się później.

Oby bo Szkocja jest fatalna. Ciągle bujam się jak małpa na lince z hakiem na przemian ze wspinaniem się i skakaniu po ścianach.

Mimo to jestem dobrych myśli. Podobne uczucie miałem podczas grania w U1 i Złotą Otchłań. W tych grach w pewnym momencie coś zaskoczyło i grało się świetnie. Oby tym razem było podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godzin temu, Frost Prime napisał:

Ja bym powiedział, że cała magia startuje w rozdziale 14, ale to tylko moje zdanie.

No właśnie gram po trochu, od lipca i jakoś ciężko mi włączyć U4 a jestem fanem serii. Wczoraj wbiłem 14 rozdział, strasznie powoli mi to idzie. Fajnie, gra wygląda kozacko, ale coś mnie do niej nie ciągnie. Skakanie, bieganie. U2 to była giera. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, marcinka napisał:

No właśnie gram po trochu, od lipca i jakoś ciężko mi włączyć U4 a jestem fanem serii. Wczoraj wbiłem 14 rozdział, strasznie powoli mi to idzie. Fajnie, gra wygląda kozacko, ale coś mnie do niej nie ciągnie. Skakanie, bieganie. U2 to była giera. 

No to jak wbiłeś to teraz się zacznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli gra się zaczyna od 3/4 długości to coś jest nie halo. Jestem pod koniec 13 rozdziału i wiem że obojętne co będzie dalej to nie zmieni to faktu że gra jest słaba. Cała para poszła w oprawę graficzną. Ogromnym błędem jest połączenie elementów Assasin's Creed (większość czasu w grze spędziłem na ustawicznym wspinaniu się po skałach i murach) i Tomb Raider (chowanie się w krzakach i mini czekan do wspinaczki po skałach). Brakuje tylko łuku i oprawiania zwierząt.

Gra jest zwyczajnie nudna. Przez większość poziomu (a te są długie) idę, jadę, w większości wspinam się i bujam na lince z hakiem (niepotrzebne skreśl). Dopiero pod koniec zawiązuje się jakaś akcja pościg, strzelanina lub bijatyka. Co dziwne z samej gry nie mam jakichś oszałamiających wspomnień. Żadna lokacja nie utkwiła mi na dłużej w pamięci, nie przystanąłem na dłużej z efektem WOW i uczuciem: Boże, ale to jest super. Poziomy są zaprojektowane pomysłowo ale to nie ten poziom z U1 (forteca oraz klasztor). Ze scen akcji pościg na Madagaskarze jest niesamowity. I tylko tyle. Brak emocji jak w przypadku U2 (strzelanina w przewracającym się budynku czy scena z pociągiem) czy w U3 (cały poziom na transatlantyku czy katastrofa samolotu).

Gra jest zwyczajnie przegadana. Co chwila odpalaja się jakieś dialogi z "zabawnymi" komentarzami. Na Boga to gra a nie talk show. W dodatku gra ustawicznie dba o to bym się nie zgubił albo broń Boże nie wiedział gdzie mam iść i co zrobić.

Doceniam pracę jaką włożono w ten tytuł. Chcę wiedzieć jak gra się skończy i tylko dlatego w nią gram. Ogromna szkoda.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@malpka

Ja rozumiem ze opinia jak pupa i kazdy ma swoja. 

 

Z ciekawosci grales w The Order 1886? jak oceniles? (ot tak jako punk odniesienia)

Mozliwe ze obrana przez tworcow sciezka Tobie nie podeszla, i przez to taki a nie inny odbior gry. 

Ale zarzut robie "A, B lub C niepotrzebne skreslic" mozna przypiac do wiekszosci gier - w tym do wczesniejszych czesci Uncharted. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat The Order 1886 kupiłem w promocji za 10$ i w tej cenie grze dam 8/10. Ale eśli miałbym ja oceniać przez pryzmat pełnej ceny, czyli 260zł, to powiem tak: krótki, schematyczny, fabularnie przewidywalny ale wizualnie widowiskowy corridor shooter tpp.

Mi niestety miks Uncharted+TloU+TR+AC nie podpasował. Natomiast ogromnie zazdroszczę tym który świetnie się bawili podczas sesji z U4. Mnie niestety to ominęło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×