Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Śmieszne, a może smutne, bo to działa :ohmy: Ustawiłem zmianę zawodników na manualne, obroną zajmowało się AI... a ja czekałem na środku boiska. Moja obrona wyprzedza przeciwnika, odbija wszystkie piłki. To działa trochę jak pomoc drugiego zawodnika w 15stce... z tym, że tutaj masz pomoc całego zespołu - tylko tutaj wszyscy wystawiają nogę i przejmują piłkę. Moja obrona to łącznie 2k coinsów, a zniszczyła atak warty ok. 100k.

Czasami problem jest ze sprinterami, gdy jest więcej miejsca. Ale gdy przeciwnik Cię przyciśnie to wszystko wygląda jakbyś ustawił mur z AI. -> tak po jednym meczu mogę stwierdzić :P

Przy okazji ogarnąłem dlaczego czasami tak mnie kroili w meczach... Domyślnie w taktyce ustawiony jest typ obrony z pułapką ofsajdową...

Czyli w ustawieniach taktyki dajemy tylko żeby zmieniało się w na manual? Bo nie mogę nigdzie znaleźć tego linka co dalej odnośnie tej taktyki

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wyjścia patcha gra mi się dużo ciężej, niby nie zauważyłem znacznej róznicy w gameplay'u, a jednak nie radzę sobie z grą. Przed patchem miałem 2x więcej wygranych niż przegranych, teraz się wyrównało... Mam jakiś problem z konstruowaniem akcji, przeciwnik szybko dostaje się w okolice mojej bramki, a biję głową w mur, a przecież mam kreatywnych graczy w środku pola z dobrym podaniem...

 

Kto dobry zagra ze mną i mi podpowie co robię źle? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w ustawieniach taktyki dajemy tylko żeby zmieniało się w na manual? Bo nie mogę nigdzie znaleźć tego linka co dalej odnośnie tej taktyki

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

 

na manual to zmieniasz zmiane zawodnika na padzie, zeby ci sie na obrnców nie przełaczało, reszte zmieniasz w ustawieniach własnej taktyki tu jest filmik

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wysyłał do ea paragony w celu otrzymania zaległych paczek w wersji 219 zł?

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagralem, wygralem. Obroncy łatwiej odbieraja pilki. Gralem na zrownowazonym ale jak ktos walnie autobus po strzeleniu gola i walnie ta taktyke to moze byc ciezko

Oczywiście przełączanie na zawodników musi być manualne,bo ja to średnio ogarniam :) ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście przełączanie na zawodników musi być manualne,bo ja to średnio ogarniam :) ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Tak Unki manualne, bo w tym rzecz , że bronił Ci będzie komputer bo nie będzie się z automatu na obronę zmieniać, po prostu jej nie tykasz

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, wy serio siedzicie jak boty i klikacie milion razy w przegladarce/ konsoli, z nadzieja, ze moze wyskoczy jakas karta 50k taniej? To juz choroba :biggrin:

To jest handel, powodzenia w zbieraniu kasy na jakiegos ulubionego pilkarza ktory kosztuje pareset k, grajac same mecze moze bys takiego kupil po premierze fify 17.

Choroba to jest wydawanie kasy na fp, rownie dobrze mozna sobie wyjac 2 stowki z portfela czy ile ludzie na to wydaja i wyrzucic je do kosza.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał Vkkaaa z tą linią obrony w domyślnych ustawieniach to przesadzili i też czasami nie wiedziałem, co się dzieje. Wmawiałem sobie, że gra się tak jak przeciwnik pozwala, ale wystarczyło tylko to zmienić linię obrony na cofniętą i już tak nie latali jak oszołomy. Wiadomo jak kolo jest ogarnięty to nawet to nie pomoże. Nawet nie sprawdzam tych ustawień, na 100 bo się przyzwyczaję i zabije to moją grę a lubię rozegrać i poklepać. Ja zmieniam pressing do 60 no i częstość dośrodkowań na 30 i jestem zadowolony, ale widzę ze jak ludzie podłapią to ze 100 to sobie już tak nie pogram jak lubię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest handel, powodzenia w zbieraniu kasy na jakiegos ulubionego pilkarza ktory kosztuje pareset k, grajac same mecze moze bys takiego kupil po premierze fify 17.

Choroba to jest wydawanie kasy na fp, rownie dobrze mozna sobie wyjac 2 stowki z portfela czy ile ludzie na to wydaja i wyrzucic je do kosza.

No to powodzenia w byciu botem. Ja sobie nakupilem 40 roznych ifow i sie powoli sprzedaja z zyskiem po 5k na karcie minimum. Klikam jedynie relist. Jakbym siedzial godzine przed apka w telefonie i klikal odswiez albo przy kompie spamowal jeden guzik to bym chyba swira dostal. Szacun za wytrwalosc :d

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to powodzenia w byciu botem. Ja sobie nakupilem 40 roznych ifow i sie powoli sprzedaja z zyskiem po 5k na karcie minimum. Klikam jedynie relist. Jakbym siedzial godzine przed apka w telefonie i klikal odswiez albo przy kompie spamowal jeden guzik to bym chyba swira dostal. Szacun za wytrwalosc :biggrin:

lapac okazje mozna nawet grajac, wystarczy lapek obok i zbindowane klawisze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to łapanie okazji to nudzi sie po 5 min. Kiedyś była nagonka na AB, a teraz większość osob sie zachowuje w identyczny sposób. Jeszcze płaczą, ze im okazje znikają z rynku, bo jakaś osoba, wystawiła przez pomyłkę lub nieświadomie z winy EA kartę za min.

Edytowane przez Foxter
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś depayem i yaya? Chcę jednego wrzuć na lw a drugiego na cm do matica cdm i fernandinho cm w 443-2.

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś porady co do zmian? Myślałem o di Maria ale nie wiem jak zgranie wtedy oraz o jakimś obrońcu jeszcze post-60514-14442979740096_thumb.jpgpost-60514-14442979740096_thumb.jpg

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

post-60514-14442979824737_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to łapanie okazji to nudzi sie po 5 min. Kiedyś była nagonka na AB, a teraz większość osob sie zachowuje w identyczny sposób. Jeszcze płaczą, ze im okazje znikają z rynku, bo jakaś osoba, wystawiła przez pomyłkę lub nieświadomie z winy EA kartę za min.

Bezczelne gnoje nie? :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zamierzam używać tej taktyki z auto obroną bo to jest zagranie poniżej pasa (a to tylko zabawa i nie zamierzam wygrywać bez względu na wszystko), coś jak kick off glicz, błąd gry, coś co nie powinno mieć miejsca. Jedyne pocieszenie dla mnie, że w ligach w których grywam mało kto używa takiego gówna :)

W drafcie widziałem, że dzieciaki używają tego szajsu - ale spokojnie się to ogrywa


Ale to łapanie okazji to nudzi sie po 5 min. Kiedyś była nagonka na AB, a teraz większość osob sie zachowuje w identyczny sposób. Jeszcze płaczą, ze im okazje znikają z rynku, bo jakaś osoba, wystawiła przez pomyłkę lub nieświadomie z winy EA kartę za min.

Jeżeli przy ab też musiałeś siedzieć i tracić czas i siły na kupowanie kart to można to porównać, jeżeli program robił to za Ciebie to nie ma porównania.

Edytowane przez piachu00
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, to może wyjaśnię. Tak, zastosowałem wczoraj ten custom, ale nie w całości.

Tzn. i tak przełączanie piłkarzy mam na półautomat, więc o błąd jest łatwo, nie gram na def. bo nie lubię.

Moje statystyki posiadania piłki są niezłe, z rozgrywaniem akcji i celnością podań też nie mam problemów, bo zwyczajnie sobie z tym radzę i lubię to.

Plus tego customa jest taki, że na 5 wczorajszych meczów z nawiedzonymi kiwaczami czterech biło głową w mur, a ja mogłem spokojnie rozgrywać swoje.

Jeden za to trafił się taki, że i tak mnie skarcił. Nie wiem więc o co całe zamieszanie.

Ja skorzystałem tylko z dwóch suwaków ustawionych na 100 i obrony w trybie cover.

Resztę gram po swojemu i tyle.

Przynajmniej wróciła radość z gry, bo ja mam chyba jakieś fluidy, które przyciągają pajaców z fifa street.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Kiwaczy" da się zatrzymać spokojnie manualnie, cierpliwość + opanowanie + wyczucie momentu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś depayem i yaya? Chcę jednego wrzuć na lw a drugiego na cm do matica cdm i fernandinho cm w 443-2.

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

He?

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezczelne gnoje nie? :D

Bezczelne gnoje to raczej EA. Aczkolwiek, trzeba im przyznać ze mieli racje z tymi tanimi zakupami. Ja czekam tylko na moment kiedy EA zmieni min/min na min:max bo Tutaj polegli całkowicie. Miała byc walka z botami? Teraz co drugi przed konsola jest botem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem właśnie IF Lamele i zaraz IF Matipa do bundezwery chapnę :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matip slaby, nie bierz. Co do ab to wystarczy go tylko ustawic Piachu i samo wszystko smiga. 0 filozofii, tylko trzeba wiedziec co kupowac i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Farman daje radę, jak gram przeciwko leno to zawsze jakaś manianke odwali i coś zasra

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×