Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

A poważnie pisząc, to nie wiem kogo do main składu. Bonucci to pewniak, ale kto do niego?

Manolas i Jesus grają w fitnesie, Caceres jakoś mnie nie przekonuje. Barzagli? Też nie wiem... w sumie z topu tylko Mirandy nie miałem, a wiem, że ktoś tu zachwalał.

Obawiam się tylko jego m/m, bo ja prę do przodu, więc obrona musi zostawać.

Ja polecałem. Miranda to potwór, przerywa wszystko, silny, szybki, wysoki.

U mnie w głównym składzie jest Barzagli i Miranda, miałem Bonucciego i grało mi się nim gorzej niż tą dwójką.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skleiłem sobie serie A w formacji 4-3-3 (4) i... dostałem wpierdziel jak cholera zaliczając przy okazji pierwszą porażkę w fucie... :sad: Obrona jakaś taka rozbiegana mi się wydawała plus w ogóle nie było widać Palacio.

Nie znam się, nie jestem top graczem, ale moim zdaniem serie a stoi pomocnikami i to należy wykorzystać.

Dlatego odpadają formacje ze skrzydłami, bo te z kolei są słabe.

 

 

Dzięki.

 

Znudziło mi się graniem sA... To będzie tydzień sprawdzania innej ligi. 

Wszyscy u "Żyda"... 

Hehe jak zawsze. I tak długo to trwało :D Nie żałuj sobie i zdawaj relacje :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie pogrywam czymś takim i wnioski po 10 meczach. IF Dempsey ukradł show dla Stoichkova. Nie wiem o co chodzi, ale jakość uderzenia tego gracza jest nieziemska w porównaniu do ceny. Jedne z lepiej wydanych 17k w tej edycji. Jestem z niego do tego stopnia zadowolony, że zastanawiam się nad puszczeniem na listę transferową Teveza. W 10 meczach Amerykanin z pozycji CAM strzelił 7 bramek i zanotował 1 asystę. Całkiem nieźle, biorąc pod uwagę, że Stoichkov w 17 meczach ma 17 bramek (kilka z karnych) i 5 asyst. I to jako ST, nie CAM. Giovinco to jakość, niezawodny piłkarz. IF Nagbe to ciekawostka, kupiony za 45k. W perspektywie czasu jego ceny na pewno podskoczy, więc bez ryzyka. Bardzo dobre tempo i drybling. Nie miałem wielkich oczekiwań, dlatego jest ok. 
Kolejne odkrycie - Gerrard. Jego podania + strzały z dystansu, ustawianie się powodują, że wygrywam w większości meczów grę w środku pola. Otarłem się o 3. ligą online (zabrakło punktu do awansu) i generalnie duża przyjemność z grania, z jednym "ale". Ta obrona nie zachwyca. Beasley jest słabiutki fizycznie, Franklin to przeciętniak. Cameron w grze to znaczny brak fizyczności, na który z kolei nie narzeka Gonzalez, prezentujący się najlepiej z całej czwórki. 

Podsumowując, polecam przeznaczyć te kilka monet na IF-a Dempseya. Gdybym nie patrzył na kartę, to pomyślałbym, że strzały w okolicach 90, a nie 83. 

Edytowane przez Tsarov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś gra ligą polską, to nie bierzcie Marića :laugh: :laugh: :laugh:

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też byście sobie pograli, ale musicie pić i jeść ze znajomymi? :biggrin:

Przed urlopem w odwiedzinach u rodziców. Kolejny raz wracam z tatowej piwniczki.

7163bcf7ba8bd9a5gen.jpg

Te w butelkach mają po 20 lat. Nie żartuję. W stylu Porto Tawny Aged. Genialne!

BTW. Jakbym później coś pisał mało zrozumiałego, to wybaczcie proszę :biggrin:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten produkt zwany fifa jest istna parodia gry. zaplacilem 15 kola zeby wejsc do draftu, fajny skladzik sobie skleilem i wbijam na meczyk... trafilo mi jakiegos [ciach], ktory lagowal NIEMILOSERNIE. doslownei jakbyscie pokaz slajdow ogladali, nie przesadzam ani troche, 2-3 fps to byly. mysle sobie' nie dam sie [ciach], wygram to'. mecz trwal chyba [ciach] z godzine, strzelilem gola przypadkiem na co on odpowiedzial jeszcze wiekszym golem-przypadkiem... kolo 70 min strzelilem z 25m w samo okienko Crisem i bylo 2-1. Oczywiscie w 90 minucie sedzia dal mu z dupy karnego, bo tak cielo ze [ciach] nawet nie wiedzialem jak mu pilke odebrac i za byle dotkniecie KARNY. Obronilem karnego i juz sie ciesze, ze jednak sprawiedliwosci stalo sie zadosc i temu [ciach] jeden wielki[ciach]. po meczu ciskam sobie OK, gra mysli, mysli, mysli i co? [ciach] mnie z serwerow i zaliczylo porazke. [ciach] szkoda nawet gadac, na trzezwo to sie nie da tego wytrzymac

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się, nie jestem top graczem, ale moim zdaniem serie a stoi pomocnikami i to należy wykorzystać.

Dlatego odpadają formacje ze skrzydłami, bo te z kolei są słabe.

 

 

Dzięki za radę, rezygnuję więc z 4-3-3 bo następny mecz był równie okropny co wcześniej ale jakoś udało mi się wygrać. Teraz myślę nad którąś wersją 4-2-3-1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę, rezygnuję więc z 4-3-3 bo następny mecz był równie okropny co wcześniej ale jakoś udało mi się wygrać. Teraz myślę nad którąś wersją 4-2-3-1.

Spróbuj 4-2-3-1, albo 4-3-1-2, albo 4-1-2-1-2(2) i zobacz, która Ci najbardziej przypasuje.

Ja np. wolę grać dwoma napastnikami, ktoś inny jednym, popróbuj sam.

Może akurat wstrzelisz się z którymś ustawieniem :)

 

 

BTW. ale gówniane paczki dali młotki.

Ta gra ryje beret - jakikolwiek mecz oglądam i ktoś się kiwa w polu karnym, to myślę że zaraz karny będzie :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę, rezygnuję więc z 4-3-3 bo następny mecz był równie okropny co wcześniej ale jakoś udało mi się wygrać. Teraz myślę nad którąś wersją 4-2-3-1.

Polecam 4-2-2-2 CAM-y robią bałagan w środku jak i na skrzydłach, dla mnie idealna formacja w tej edycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten produkt zwany fifa jest istna parodia gry. zaplacilem 15 kola zeby wejsc do draftu, fajny skladzik sobie skleilem i wbijam na meczyk... trafilo mi jakiegos jebanego pedala, ktory lagowal NIEMILOSERNIE. doslownei jakbyscie pokaz slajdow ogladali, nie przesadzam ani troche, 2-3 fps to byly. mysle sobie' nie dam sie chujkowi, wygram to'. mecz trwal chyba kurwa z godzine, strzelilem gola przypadkiem na co on odpowiedzial jeszcze wiekszym golem-przypadkiem... kolo 70 min strzelilem z 25m w samo okienko Crisem i bylo 2-1. Oczywiscie w 90 minucie sedzia dal mu z dupy karnego, bo tak cielo ze kurwa nawet nie wiedzialem jak mu pilke odebrac i za byle dotkniecie KARNY. Obronilem karnego i juz sie ciesze, ze jednak sprawiedliwosci stalo sie zadosc i temu pedalowi jeden wielki chuj w dupe. po meczu ciskam sobie OK, gra mysli, mysli, mysli i co? wyjebalo mnie z serwerow i zaliczylo porazke. ja pierdole szkoda nawet gadac, na trzezwo to sie nie da tego wytrzymac

 

Strasznie dużo przekleństw,proponuję używac słów typu-uj,qufa czy ja pitolę,trochę łagodniej je sie czyta,a jednocześnie wszyscy wiemy o co chodzi jak by.

To nie jest tak,że tylko Ty jesteś krzywdzony przez ten produkt,wszyscy przerabialiśmy i dalej przerabiamy podobne cyrki,nie którzy z nas okaleczyli swoje pady,niszczyli doniczki z kwiatami i grają dalej.Musisz podejsc do tej gry z dystansem i z lekkim olewnictwem.Ja mimo,że czasu nie mam na granie to uważam,że ta edycja jest najlepszą w jaką grałem...hmmm,a tak grałem jeszcze tylko w 15tkę,więc mam rację :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7,5k wpadło za turniej halouinowy, szkoda, że paczki nie ma. Kolejna wygrana = 5k

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię Was. Miałem sobie zbierać aż do premiery fifa 17, żeby wreszcie kupić jakąś legendę, a tu mi każecie kupowac Dybalę i Mirandę.

Jesteście bez sumienia -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z innej beczki, jaki stadion polecacie?

p.s. Nudzi mi się dlatego pytam o takie bzdury :)

Edytowane przez Verbatimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam 4-2-2-2 CAM-y robią bałagan w środku jak i na skrzydłach, dla mnie idealna formacja w tej edycji.

Sorry ale przy tej taktyce jest tak pusto z  przodu w środku pola że szok cam i st są za daleko od siebie i nie ma z kim rozegrać.

 

 

Dziś moim sposobem znów 4 karne obronione w tym 2 w jednym meczy ponownie.

 

Co do Serie A Miranda moim zdaniem zjada na śniadanie Barzagliego.Ten chłop biega jak LW, przepycha się jak CDM i a do tego broni jak CB.

Edytowane przez Siudak83
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Serie A Miranda moim zdaniem zjada na śniadanie Barzagliego.Ten chłop biega jak LW, przepycha się jak CDM i a do tego broni jak CB.

Obczaję jak się skończą "Twoja twarz taćzy na lodzie of poland i ma talent" (kocham CIę żono :D ).

Mam plan wystawić Mirandę z Bonuccim. Analizując różne posty powinien być duet killerów.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie stać mnie na Bonucciego więc ciężko mi powiedzieć ale  u mnie z Jesusem to już była para killerów wieć z Bonucim musi być jeszcze większa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany...,jest jeszcze jakaś liga oprócz sA?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie stać mnie na Bonucciego więc ciężko mi powiedzieć ale  u mnie z Jesusem to już była para killerów wieć z Bonucim musi być jeszcze większa.

Ja mam w klubie Barzagliego, Chielliniego, Bonucciego, Jesusa, Caceresa i Manolasa :biggrin: teraz na companion zameldował się Miranda, więc do wyboru do koloru.

aaa. Vidic też był, ale się szybko zmył.

 

 

Pany...,jest jeszcze jakaś liga oprócz sA?

Nie ma Panie, graj sobie te Niemce :P

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w klubie Barzagliego, Chielliniego, Bonucciego, Jesusa, Caceresa i Manolasa :biggrin: teraz na companion zameldował się Miranda, więc do wyboru do koloru.

aaa. Vidic też był, ale się szybko zmył.

Nie ma Panie, graj sobie te Niemce :P

A właśnie,ze nie gram. Jadę teraz,jesli oczywiście mam możliwość tanim bpl i to daje mi większą radochę niż bundes. Trzymam ja tylko dla kondycji bpl

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właśnie,ze nie gram. Jadę teraz,jesli oczywiście mam możliwość tanim bpl i to daje mi większą radochę niż bundes. Trzymam ja tylko dla kondycji bpl

Mnie bpl przestała kręcić, bo całą 15 nią grałem. Bundes nie trawię i nie miałbym radochy z grania nią.

Serie A wybrałem na samym początku, nawet nie wiedząc, że tyle tam takich fajnych kart i po prostu lubię nią grać.

Dla mnie najważniejsza jest przyjemność z grania danymi kartami. Ważniejsza od lig i wyników.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany...,jest jeszcze jakaś liga oprócz sA?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie ma ... Przynajmniej dla mnie od 2 edycji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna, przyśniło mi się, że wchodzę w transfers i tam wszystkie karty sprzedały się ze stratą! 

 

Aż wstałem i odpaliłem laptopa... 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie bpl przestała kręcić, bo całą 15 nią grałem. Bundes nie trawię i nie miałbym radochy z grania nią.

Serie A wybrałem na samym początku, nawet nie wiedząc, że tyle tam takich fajnych kart i po prostu lubię nią grać.

Dla mnie najważniejsza jest przyjemność z grania danymi kartami. Ważniejsza od lig i wyników.

Stary...,jakbym ja patrzył na wyniki a nie na radochę(czasem wkurw...) to nie miałbym pewnie już kilku padów,kwiatów w doniczkach i takich tam. Błąkam się między 8-7 ligą i szczerze to nawet się cieszę bo tu łatwiej trafić na równego sobie

Zresztą,znamy się nie od dziś i wiesz co mnie kręci w grze

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary...,jakbym ja patrzył na wyniki a nie na radochę(czasem wkurw...) to nie miałbym pewnie już kilku padów,kwiatów w doniczkach i takich tam. Błąkam się między 8-7 ligą i szczerze to nawet się cieszę bo tu łatwiej trafić na równego sobie

Zresztą,znamy się nie od dziś i wiesz co mnie kręci w grze

Pewnie, że wiem, ale pomyślałem przez chwilę że Cię irytuje ilość postów na temat makaronów ;)

Ja się błąkam koło 6 ligi (teraz 7, ale już atakuję spowrotem 6) ale co najważniejsze - głupio nie przegrywam, tylko po własnych błędach głównie, a radość z gry i tak jest.

A tą straciłem w okolicach marca w fut 15.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×