Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, jaki czort ea robi to selektywne od cieńcie kont? Jestem zły na siebie że ciągle gram w ten ich niedorobiony produkt :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można już grać? Serwery ogarnięte ? (Oczywiście po ręcznej)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nie, nikogo w kinie nie wkurzasz telefonem :)

No na tyle mam rozsądku,by podczas seansu mieć telefon wyłączony. Relist robiony tuż przed seansem,ale siedziałem już wygodnie w fotelu

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi z tymi kontami na allegro z fifa points gdzie 15 tys kosztuje 200 zl ? przeciez to warte kolo 600 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi z tymi kontami na allegro z fifa points gdzie 15 tys kosztuje 200 zl ? przeciez to warte kolo 600 zl

Opłacane skradzionym kartami kredytowymi itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gram z Tobą...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Tylko wez mnie zaloguj ;P

Panowie pisal/dzwonil ktos do supportu odnosnie problemow z logowaniem?

Po drugie primo, czy wszyscy z tym problemem wlaczali wczorsj wieczorem/w nocy fut na konsoli?

Wczoraj zakupilem subskrypcje na 90 dni, odpalilem fife o 23, pogralem gdzies do 1, dzisiaj od rana lipa, takze tak jak piszesz, mam ten sam problem, zalosne to wszystko sie robi, jak nie bant na 3 dni na PSN to ea jaja sobie robi a z nas krowy dojne robią, ciężko zarobione pieniądze placimy i co mamy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zakupilem subskrypcje na 90 dni, odpalilem fife o 23, pogralem gdzies do 1, dzisiaj od rana lipa, takze tak jak piszesz, mam ten sam problem, zalosne to wszystko sie robi, jak nie bant na 3 dni na PSN to ea jaja sobie robi a z nas krowy dojne robią, ciężko zarobione pieniądze placimy i co mamy ?

To teraz mam piane. Dzwonie do dziadow a tam - otwarte linie pon do soboty do 9 NOSZ KURRR#**¤¤°°°###@!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę grać od poniedziałku przez chorego bana za jakieś wyimaginowane przewinienie (nie wiem jakie, nikt nie raczył napisać co mi zarzucają), którego prawdziwość weryfikują od 5 dni. To jest dopiero fantastyczna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę grać od poniedziałku przez chorego bana za jakieś wyimaginowane przewinienie (nie wiem jakie, nikt nie raczył napisać co mi zarzucają), którego prawdziwość weryfikują od 5 dni. To jest dopiero fantastyczna sprawa.

Przypomnisz czy dostales jakies info, skad wiesz ze to ban? Moze samo ea tego nie wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnisz czy dostales jakies info, skad wiesz ze to ban? Moze samo ea tego nie wie?

Jak chcę wejść na webapp to mi wypisuje, że konto jest zbanowane. Wysłali mi 19 stycznia, że sprwa jest sprawdzana i że potrwa to co najmniej 72 godziny (minęły wczoraj). Górnej granicy nie podali.

Edytowane przez no4b
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, możecie mi napisać jaką macie taktykę na zmęczenie piłkarzy w FUT, please..? O co mi kaman, otóż mam pierwszy skład wart jakieś 900k, a drugi zwany popularnie fitness jakąś stówkę. Czy gracie na przemian, raz jednym np. w lidze, a raz drugim np. w pucharach, czy może kupujecie po tysiaku karty regeneracji wszystkich piłkarzy i lecicie non-stoper pierwszym? Z autopsji wiem, że piłkarze zaczynający mecz z baterią 90-93%, po pierwszej połowie tego meczu mają problemy z kłopotami na boisku, co jest lekko mówiąc irytujące. Z góry dzięki za odpowiedź na mój post.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij palec ze sprintu to wytrzymają 2 mecze spokojnie. Zwykle grałem 2 mecze w sezonach pierwszym i jeden mecz fitnessem w pucharze. Od czasu do czasu grałem 3 mecze pod rząd pierwszym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tłukę na zmianę,raz jednym,raz drugim składem.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena Neymara na Xbox One już w okolicach 1.8 miliona. Nie wiem o co kaman, ale trzymam legendy, bo byłem pewien, że TOTY będą szły do góry, a tutaj zaskoczenie. Przed TOTS to już w ogóle zapewne ceny tych najlepszych TOTY polecą. Trzeba EA przyznać, że naprawdę rynek ogarnęli. Ceny są na bardzo przyzwoitym poziomie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij palec ze sprintu to wytrzymają 2 mecze spokojnie. Zwykle grałem 2 mecze w sezonach pierwszym i jeden mecz fitnessem w pucharze. Od czasu do czasu grałem 3 mecze pod rząd pierwszym.

 

Powiedz to Krychowiakowi, bo on oddycha rękawami już po 75 minucie meczu, na który wychodził naładowany w 100% ;) Sprintu używam tylko przy grze skrzydłami lub kontrze, a w obronie to głównie jockey movement.

 

Ja tłukę na zmianę,raz jednym,raz drugim składem.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

No jak na razie też mam taką taktykę, ale szkoda mi trochę ligi, bo tam można o wiele więcej coinsów zarobić.

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany!!! Chyba faktycznie forum sledzo, zalaczyli mnie futa na komorkie!!!

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę ty samych znawców tematu. Mam 60 tyś coins czy może mi ktoś zrobić dobry skład???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany!!! Chyba faktycznie forum sledzo, zalaczyli mnie futa na komorkie!!!

Rób relista!!!!!!!

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany!!! Chyba faktycznie forum sledzo, zalaczyli mnie futa na komorkie!!!

A mnie cały czas nienawidzą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rób relista!!!!!!!

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zrobion :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę ty samych znawców tematu. Mam 60 tyś coins czy może mi ktoś zrobić dobry skład???

 

Mogę Ci za to zrobić BBVA, ale do znawcy mi jeszcze baaardzo daleko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rób relista!!!!!!!

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Widzę ty samych znawców tematu. Mam 60 tyś coins czy może mi ktoś zrobić dobry skład???

Serie-a możesz poskładać w tej kwocie. Jest tu kilku fachowców od tej ligi.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×