Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Sith, kiedykolwiek, ale jak wyjdzie z paczek. Wtedy nie bedzie taki poszukiwany ;)

Dzięki Tadziu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, tak spojrzalem ze w cenie Welbecka Lw mam Aguero wiec chyba sie czarnucha pozbede z zalem bo z zalem ale nie mam tylu coinsow zeby miec obydwu hehe

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, tak spojrzalem ze w cenie Welbecka Lw mam Aguero wiec chyba sie czarnucha pozbede z zalem bo z zalem ale nie mam tylu coinsow zeby miec obydwu hehe

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

I tak ładnie się odkułeś jak na zaczęcie od początku.

Pokaż skład :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie-off-top---

Zdrowych i wiosennych Świąt Wielkanocnych i co by wam ten zajączek wielkanocny samych Ronaldo i Messich w paczkach przyniósł.Wszystkiego dobrego i dużo zdrowia! :thumbsup:

Edytowane przez unki
  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam życzę dużo zdrowia, dużo dystansu, dużo miłych chwil z rodziną i wyłączonej konsoli! Niech fut zejdzie na odległy plan!

Wesołych Świąt!

Edytowane przez bartbuks
  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,nie chcę psuć tak świątecznego nastroju,ale pytanko-Muller 88,czy Gotze 87 na ŚPO,mam obu i nie potrafię sie zdecydować którego zostawić a którego sprzedać :biggrin:.Wiem,że to mało popularne nazwiska na forum,dlatego nie psujmy świątecznego nastroju nieodpowiednimi komentarzami :),proszę o poradę tych,którzy mieli okazję grania tymi kartami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,nie chcę psuć tak świątecznego nastroju,ale pytanko-Muller 88,czy Gotze 87 na ŚPO,mam obu i nie potrafię sie zdecydować którego zostawić a którego sprzedać .Wiem,że to mało popularne nazwiska na forum,dlatego nie psujmy świątecznego nastroju nieodpowiednimi komentarzami :),proszę o poradę tych,którzy mieli okazję grania tymi kartami.

Ja dalbym Gotze choc nie gram cam ale zwinniejszy i lepszy drybling ma dla mnie znaczenie :)

...zajaczek przyniosł mi Opare if. Jeszcze tylko małpka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,nie chcę psuć tak świątecznego nastroju,ale pytanko-Muller 88,czy Gotze 87 na ŚPO,mam obu i nie potrafię sie zdecydować którego zostawić a którego sprzedać :biggrin:.Wiem,że to mało popularne nazwiska na forum,dlatego nie psujmy świątecznego nastroju nieodpowiednimi komentarzami :),proszę o poradę tych,którzy mieli okazję grania tymi kartami

A co niby tutaj psujesz w temacie o Fut :biggrin:  Dla mnie Gotze lepszy, Mullerem nigdy grac nie potrafilem czy w tej edycji czy poprzednich. Lepiej mi sie gralo Mullerem Nifem niż ifami.

 

IF Totti - ze ja tej karcie wczesniej wiecej szans nie dawalem, gośc jest swietny. Istny kreator, 90% bramek we wczorajszych meczach to z jego podań, pierdzielniecie z prawej nogi ma niemozliwe. Śmiem twierdzic ze jest lepszy od Shaqiriego IF.

 

Ktos testował IF Callejona? szukam kogos z serie A na srzydła bo musialem zrobic rewolucje w taktyce. Cuadrado dobry na lewej jak i na prawej ale nie moge mu dobrac przyjaciela na przeciwlegle skrzydlo, Candreva dretwy, IF Mertens kiepski, Asamoah dobry na obrone, El Shaarawy jest dobry ale troche go za łatwo przepchnąc.

Edytowane przez evo666
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dalbym Gotze choc nie gram cam ale zwinniejszy i lepszy drybling ma dla mnie znaczenie :)

 

Jeszcze jakbym potrafił dryblować :biggrin:,jak tylko jest okazja na zrobienie dryblingu emocje powodują przykurcz mięśni dłoni i ni cholery nie potrafię zrobić żadnej kombinacji na padzie :P

Robię sobie treningi na arenie,ale przychodzi mecz i  :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jakbym potrafił dryblować ,jak tylko jest okazja na zrobienie dryblingu emocje powodują przykurcz mięśni dłoni i ni cholery nie potrafię zrobić żadnej kombinacji na padzie

Robię sobie treningi na arenie,ale przychodzi mecz i ardon:

Unki mi nie chodzi o jakies tam magiczne czary-mary, ale o takie sytuacje np ze jak odzyskasz pilke wychodzisz do polowy a tam jeszcze nie ma za bardzo z kim grac, wtedy musisz zwolnic i przeczekac ulamek sekundy az ktorys z kolegow znajdzie sie na dobrej pozycji, wtedy czasem trzeba cofnac sie dekikatnie, ale zeby utrzymac pilke przy nodze lepszy bedzie imo Gotze niz przystojniak Muller ;) wtedy L2 i skrecasz w "uliczke" a w tym czasie przeciwnik glupieje bo gna pod wlasna bramke albo prosto na Ciebie :) u mnie czesto dziala taki "drybling" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tom182 Beznezma to bestia, bardzo podobny kozak do Balotellego w FUT 14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez macie takei lagi dzis? Grac sie nie da... gorzej niz u konami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tom182 Beznezma to bestia, bardzo podobny kozak do Balotellego w FUT 14

Benzema destroyed my life...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez macie takei lagi dzis? Grac sie nie da... gorzej niz u konami

W FUT są czasami lagi, ale to wina serwerów... u Konami jeszcze nigdy nie miałem lagów, więc bardzo możliwe, że to Twój internet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tom182 Beznezma to bestia, bardzo podobny kozak do Balotellego w FUT 14

Jest mocny. Ja nim wczesniej nie gralem bo mialem sklad stricte BPL, teraz kombinuje i skubaniec jest na prawde kozacki. Zastanawiam sie nad przejsciem do taktyki z 3 Napastnikami ;)

Sturridga iAguero mam opanowanych i do tego Benzyna... :O

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W FUT są czasami lagi, ale to wina serwerów... u Konami jeszcze nigdy nie miałem lagów, więc bardzo możliwe, że to Twój internet.

 |

Jakby to byl moj internet, to bym tutaj nie pytal :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

   |

Jakby to byl moj internet, to bym tutaj nie pytal :sad:

No to musi być wina serwerów :P Mam UPC -> bardzo stabilnie, szybko śmiga, a lagi mam często...

 

Do tego zauważyłem, że gdy gram na skład z dużo gorszym ratingiem od mojego to gra jest strasznie zamulona :o Gra działa wolno... natomiast podczas gry z tym samym ratingiem wszystko jest okej :P Ostatnio miałem tak nawet w naszej lidze, zagrałem jeden mecz składem 85 rating -> zamulona gra jak na lagach, a drugi mecz składem z ratingiem poniżej 80 -> wszystko płynnie i pięknie. Może ktoś jeszcze tak ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No to musi być wina serwerów :P Mam UPC -> bardzo stabilnie, szybko śmiga, a lagi mam często...

 

Do tego zauważyłem, że gdy gram na skład z dużo gorszym ratingiem od mojego to gra jest strasznie zamulona :o Gra działa wolno... natomiast podczas gry z tym samym ratingiem wszystko jest okej :P Ostatnio miałem tak nawet w naszej lidze, zagrałem jeden mecz składem 85 rating -> zamulona gra jak na lagach, a drugi mecz składem z ratingiem poniżej 80 -> wszystko płynnie i pięknie. Może ktoś jeszcze tak ma?

 

caly mecz tak wygladal.. paranoja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

caly mecz tak wygladal.. paranoja

To są lagi???

Uwierz mi,że mam często o wiele gorzej niż Ty. Wiem,to żadne pocieszenie,ale bywa tak,że gra stoi 10-20 sekund. Net mam mocarny,zawsze przed rozpoczęciem gry dobieram przeciwnika z mocnym połączeniem,choć czasem w trakcie gry też laguje.

Lagi w fifie to pikuś przy tych w realu...,od rana sprzątam dom,jest 13.20 a ja mam laga od 8.00 :)

Ciągły syf....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to musi być wina serwerów :P Mam UPC -> bardzo stabilnie, szybko śmiga, a lagi mam często...

 

Do tego zauważyłem, że gdy gram na skład z dużo gorszym ratingiem od mojego to gra jest strasznie zamulona :ohmy: Gra działa wolno... natomiast podczas gry z tym samym ratingiem wszystko jest okej :P Ostatnio miałem tak nawet w naszej lidze, zagrałem jeden mecz składem 85 rating -> zamulona gra jak na lagach, a drugi mecz składem z ratingiem poniżej 80 -> wszystko płynnie i pięknie. Może ktoś jeszcze tak ma?

Może to chodzi o rodzaj murawy ? hmmm, nie mówie tu o deszczu, tylko są stadiony na których gram ewidentnei wolniej a są też takie na których gram szybko - paranoja wiem, ale to tylko moje spostrzeżenia :)

Tez mam czasami tak, że wolno wszystko się rozgrywa na boisku i kompletnei nie wiem why ?!

edit : jesli pisząc `` zamulona gra`` masz na myśli wolne rozgrywanie piłek of course hehe :)

Edytowane przez Tom182

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest z tym Lewandowskim? Dlaczego przy rozgrywaniu akcji zawsze jest taki wycofany? Dzisiaj biegnę z kontrą, na połowie przeciwnika a Robercik człapie sobie na środku boiska :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest z tym Lewandowskim? Dlaczego przy rozgrywaniu akcji zawsze jest taki wycofany? Dzisiaj biegnę z kontrą, na połowie przeciwnika a Robercik człapie sobie na środku boiska :/

Przyzwyczajenie z Reprezentacji :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrowych i Wesołych Świąt Panowie :)

pzdr

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×