Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywista że fresza. Ale imprezka nam nic nie da, wczoraj widziałem całych dwóch naraz i nawet nie zdążyłem powiedzieć "placek z jagodami" :/

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywista że fresza. Ale imprezka nam nic nie da, wczoraj widziałem całych dwóch naraz i nawet nie zdążyłem powiedzieć "placek z jagodami" :/

Zgaduję, że potem dość wyraźnie zdążyłes powiedzieć [ciach]

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz mogłbym ksiazke napisac o skryptach w tej grze, o seriach zwyciestw i porazek, rozumiałbym ze dobiera roznych przeciwnikow o roznym skillu ale irytujace jest jak z meczu na mecz musisz nagle pstrykac 5 razy L1 albo machac prawa galke zeby ci przelaczylo na tego zawodnika co chcesz. Podania za plecy gdzie w meczu wczesniej normalnie dzialalo, sprint z sekundowym opóźnieniem, stojacy pomocnicy przy kontrze mimo ze wybrany kontratak w taktycznych ustawieniach, ... nie narzekam duzo na forum ale czasem moja irytacja siega zenitu w takich sytuacjach, tak jest dzisiaj, 5 meczy 4 porazki, a wszystko zaczelo sie jak w pierwszym meczu koles zrobil RQ.... zwyciestwo i Ea uznalo ze moze lepiej jakbym nie gral w 1 lidze. :wallbash:

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywista że fresza. Ale imprezka nam nic nie da, wczoraj widziałem całych dwóch naraz i nawet nie zdążyłem powiedzieć "placek z jagodami" :/

Jak wyjda z paczek przestana go szukac ;) moze sie uda :)

Kurka wczoraj jak wlaczyli serwery na jednym koncie poszlo towaru za 2.5kk a na drugim za 500k drobnych, warto po maintenance zrobic szybki relist, po 20 min juz bylo w uj po maksie wzietych :)

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIFKA dziala ?
zaraz wroce z pracy to moze odpale jak co ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś moze jakis sprawny sposób na przeniesienie coinsów z jednego konta na drugie? Zostało mi trochę na drugim i się "marnują" ;) , pusciłbym na paczki ale mnożenie coinsów w czasie widełek średnio się opłaca więc wolałbym je wydac na grajków, nie mówiac już co wypada z tych paczek hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś moze jakis sprawny sposób na przeniesienie coinsów z jednego konta na drugie? Zostało mi trochę na drugim i się "marnują" ;) , pusciłbym na paczki ale mnożenie coinsów w czasie widełek średnio się opłaca więc wolałbym je wydac na grajków, nie mówiac już co wypada z tych paczek hehe

Brazami z paczek po 5k transportowac :p

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś moze jakis sprawny sposób na przeniesienie coinsów z jednego konta na drugie? Zostało mi trochę na drugim i się "marnują" ;) , pusciłbym na paczki ale mnożenie coinsów w czasie widełek średnio się opłaca więc wolałbym je wydac na grajków, nie mówiac już co wypada z tych paczek hehe

W tym roku nawet z tymi widelkami latwiej sie handluje i wiecej zarabia niz w poprzednich laatach :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony to tylko 300k, chociaż patrząc na ceny zawodników to aż hehe, trzeba by było 60 kart tak wyszukiwać a to cały dzień bez apki pewnie ;) nie ma nic "szybszego"? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej Fifie nic mnie już nie zdziwi. Grałem w koszulkach Wisły i jakiś Polaczek grający w strojach Niemieckich cały czas mnie wyzywał i śpiewał piosenki obrażające Wisłe. Całe szczęście szybko poszło i w 40 minucie się wycofał. :p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nerwuj mnie :P

800k na paczki i żadnego ifa, jakiś Rakitic za drobne i inne tego typu.

Aha no i Astiz z Legii, pewnie myślą że mi dobrze zrobili.

Unki mam nadzieję, że się spotkamy. Dawno nie graliśmy :)

Z miłą chęcią,nie czuję się super,bo kaszel dusi mnie jak cholera,ale udało mi sie dzisiaj wrócić do 3 ligi mimo choroby ;)

Dzisiaj miałem za przeciwnika jakiegoś Rosjanina,który miał składa jakiego w życiu nie widziałem(nawet u Maxa :P ).Po kolei bo i tak wszystkich nie zdążyłem zapisać sobie-Ronaldo toty,Suarez 91,dalej,Messi-niebieski,Kros-również blu :P ,Bale88,Ramos blu,Neuer blu,Iniesta blu,DiM blu,więcej nie pamiętam.Po tym jak to zobaczyłem pomyślałem-"pozamiatane" i wiecie co...,jedna bramka,druga bramka,trzecia bramka,czwarta bramka(tak,tak dla mnie :biggrin: ) koleś w 66 minucie wychodzi z gry krzycząc do mikrofonu-uwaga---"faking Smoleńsk,faking,faking"--mało sie nie popłakałem :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedorozwój niektórych ludzi nie zna granic.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy to macie jakies szczescie do krzykaczy, ja praktycznie w ogole nie trafiam na takich aczkolwiek zdarza sie ze ktos zapomina wylaczyc mica :biggrin:

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie to mial racje. Smolensk mozna uznac za "faking" ;p

to miejsce jest jakies przeklete.

ea mogloby wprowadzic jakies autorelistowanie. Jak mnie nie ma caly dzien przy konsoli to sie kurna nic nie sprzeda ; (

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej Fifie nic mnie już nie zdziwi. Grałem w koszulkach Wisły i jakiś Polaczek grający w strojach Niemieckich cały czas mnie wyzywał i śpiewał piosenki obrażające Wisłe. Całe szczęście szybko poszło i w 40 minucie się wycofał. :p

Grałem z nim! Też coś tam wył, ale dostał chyba kilka bramek i tez zrobił QR. Ale przed meczem to był taaaaaaaaaaaaaaaaaaaki cwaniak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi dziś rano wylosowało jakiegoś Jode Futa... Dobrze, że mnie skrypty chroniły, bo chyba by mi władował z 20 bramek... Strzały: Ja 2/1 on 37/22!  :shok: Wynik 1:3. :bye:

Trafiłem IF Fellainiego, już 4 x i w dodatku 2 x Hummels - na 5 paczek... Skrypty wszędzie, nawet w paczkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi dziś rano wylosowało jakiegoś Jode Futa... Dobrze, że mnie skrypty chroniły, bo chyba by mi władował z 20 bramek... Strzały: Ja 2/1 on 37/22!  :shok: Wynik 1:3. :bye:

Trafiłem IF Fellainiego, już 4 x i w dodatku 2 x Hummels - na 5 paczek... Skrypty wszędzie, nawet w paczkach.

Maxym twoje konto na bank jest oskryptowane pod kątem dobrych kart z paczek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skad moj mlody to przyniosł( twierdzi ze z forum ea) ale powiedzial mi dzisiaj ze bedzie w fucie minigame. Jakas slot machine cos jak jednoreki ze za coinsy bedzie mozna krecic i jak wyskocza 3 x Bale w linii to karta Twoja :/

...z drugiej strony z nimi wszystko mozliwe ;)

...zawsze to kolejna dziura do pozbywania sie coinsow.

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bylo chyba rok temu na prima aprillis XD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakieś pozostałości po 1 kwietnia? Przecież już mamy losowe paczki, więc po co kolejna gra losowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

250K

 

1z527b4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

250K

 

1z527b4.jpg

Idź stąd :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×